[quote name='mru']to Cyganek oczywiście :loveu:
ale to zdjęcie samo w sobie jest takie wymowne... ;)
pomyślę (ale sama ładnego podpisu nie umiem zrobić)
Dżeki, piracie:evil_lol:, do domku![/quote]
Jest wymowne i śliczne - ale może go domek wypatrzy i skąd będzie wiedział kto to!!!
Dżekuś cudny trikolor Szuka domku!!!!!