Jump to content
Dogomania

Talcott

Members
  • Posts

    13101
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Talcott

  1. On nie chce być sam!!!! Jest taki mały!!!!:-(:-(:-(
  2. Śliczna delikatna Sunieczka Kizia - oprzemiłym charakterze CZEKA!!!!
  3. [quote name='mru']to Cyganek oczywiście :loveu: ale to zdjęcie samo w sobie jest takie wymowne... ;) pomyślę (ale sama ładnego podpisu nie umiem zrobić) Dżeki, piracie:evil_lol:, do domku![/quote] Jest wymowne i śliczne - ale może go domek wypatrzy i skąd będzie wiedział kto to!!! Dżekuś cudny trikolor Szuka domku!!!!!
  4. [quote name='Aska25']Musze dodac, ze psiaczek jest strasznym całusnikiem ;) [IMG]http://img389.imageshack.us/img389/1782/skrzekrw3.jpg[/IMG] Skrzeku, Wiwat i tylek boksi ;) [IMG]http://img370.imageshack.us/img370/1292/skrzekustc9.jpg[/IMG] The best [IMG]http://img370.imageshack.us/img370/4823/thebestaa4.jpg[/IMG][/quote] Taki piękny Piesio czeka!!!!!
  5. Ciotko Mru - jeśli to Cyganek -na banerku to dodaj podpis !!!!!:loveu::loveu::loveu:
  6. Będę z Tobą nie pytając co mi dasz Będę z Tobą kiedy zostaniesz zupełnie sam Będę za Tobą szedł....
  7. [quote name='malawaszka']i drugi - zapraszamy! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=115543[/URL][/quote] Bazarek na tymczasy!!!!
  8. No to może ponowić !!! Można też zawiesić ogłoszenie w woj.siedzibie PZŁ:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  9. A może byśmy go w Łowcu Polskim ogłosili????Takie cudo!!!!:crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  10. Bazarek!!!! 1001 zabawnych rzeczy!!!
  11. Jejuńciu!! Kamikadze po prostu!!:roll::roll::roll::roll::roll:
  12. Do góry Sunia!! Jak czytam o "nauczeniu czystości" to od razu całe dobre wychowanie mnie opuszcza - niektórzy chcieliby pluszowych zabawek -nie psa.:mad::mad::mad::mad:
  13. Ile ma lat jegomość z siwymi łapinami?? Z tego zdjęcia z Sarenką
  14. Ciekawe co za ........... sobie to wymyślił Mam dwa takie starusie i one jakos nie okazały się nieadopcyjne:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
  15. Takie trikolorowe cudo do kochania!!!!!
  16. Kto pokocha Bao -Mikrokrówkę????
×
×
  • Create New...