-
Posts
13101 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Talcott
-
Suczka Dobermanka- Piękna i zrównoważona. JUŻ MA DOM!
Talcott replied to Koperek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7'][B]Piękna dobermanka pokazuje się: [/B] [IMG]http://images29.fotosik.pl/244/a379ec07df2a915e.jpg[/IMG][/quote] Piękna Petra szuka DOMU!!! -
Dżekuś - maleńki terierek bez oczka WE WSPANIAŁYM NOWYM DOMKU ! :)
Talcott replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Ten śliczny pies nie powinien tam być - szuka DOMU!!! -
/okolice Piły/ Prawie jamniczek SCOOBY w schronisku! adoptowany
Talcott replied to Szczurosława's topic in Już w nowym domu
On szuka DOMU!!!! -
Maleńki Smerfik naprawdę cierpi!!:placz:
-
[quote name='Mada:)'][CENTER][B][FONT=Georgia][SIZE=5][U]Dino - prawdziwy psi aniołek![/U][/SIZE][/FONT][/B][/CENTER] [CENTER][B][FONT=Georgia][SIZE=3]...Spokojnie podchodzi do krat, wbija swój błagalny wzrok w odwiedzającego, kładzie swoją łapkę na jego dłoni, delikatnie [/SIZE][/FONT][/B] [B][SIZE=3][FONT=Georgia]głaszcze i popiskuje, błagając o dom...[/FONT][/SIZE][/B][/CENTER] [CENTER][IMG]http://www.gify-animowane.pl/gify/Zwierzeta/Pieski/5.gif[/IMG][/CENTER] [CENTER][B][FONT=Georgia][SIZE=3]Czyż to nie wzruszające? To prawda. Bolesna, smutna prawda![/SIZE][/FONT][/B][/CENTER] [CENTER][B][FONT=Georgia][SIZE=3]Dino wie, że to człowiek go skrzywdził i zabrał radość z życia, ale wie również, że tylko człowiek[/SIZE][/FONT][/B] [B][SIZE=3][FONT=Georgia]może mu tę radość przywrócić.[/FONT][/SIZE][/B][/CENTER] [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/153/cad5c1b4d09af604.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/153/269b063a420b34a1.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/135/c85011e389217c95.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][B][FONT=Georgia][SIZE=3]Dinuś bardzo prosi o dom! Tak ''bardzo'', że aż płacze![/SIZE][/FONT][/B][/CENTER] [CENTER][B][SIZE=3][FONT=Georgia][B][FONT=Georgia][SIZE=5]TEN PIES NAPRAWDĘ PŁACZE![/SIZE][/FONT][/B][/FONT][/SIZE][/B][/CENTER] [CENTER][B][FONT=Georgia][SIZE=3]Dino został przywiązany w ciemnym, cichym lesie do drzewa i pozostawiony jako skazaniec na długą, brutalną,[/SIZE][/FONT][/B] [B][SIZE=3][FONT=Georgia]porażającą śmierć. Na szczęście ktoś go odnalazł i uratował mu życie.[/FONT][/SIZE][/B][/CENTER] [CENTER][B][FONT=Georgia][SIZE=3]Dino jest pieskiem przyjaznym, młodym, średniej wielkości, nieco wyżłowatym, ale baaardzo przerażonym.[/SIZE][/FONT][/B] [B][SIZE=3][FONT=Georgia]W schronisku zawsze może liczyć na posiłek, ma też zapewnione bezpieczeństwo, jednak ewidentnie brakuje mu[/FONT][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][FONT=Georgia]miłości i bliskości człowieka. On po prostu nie może się pogodzić ze swoim losem i za wszelką cenę[/FONT][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][FONT=Georgia]chce się znaleźć w ciepłym domu, blisko ludzi. Dino tęskni za życiem. Szczęśliwym życiem![/FONT][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][FONT=Georgia]Każdy kolejny dzień spędzony w schronie to dla Dina niesamowity stres![/FONT][/SIZE][/B][/CENTER] [CENTER][B][FONT=Georgia][SIZE=3]TEN PIES BĘDZIE NIEWYOBRAŻALNIE WDZIĘCZNY TEMU, KTO WYCIĄGNIE GO ZE SCHRONISKA DO NOWEGO ŻYCIA![/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][SIZE=3]BŁAGAM O DOM DLA DINA! BŁAGAM W JEGO IMIENIU![/SIZE][/FONT][/B][/CENTER] [CENTER][B][FONT=Georgia][SIZE=3]Dinuś został zaszczepiony i nadano mu numerek: [SIZE=5]2615[/SIZE] , który należy zapamiętać i udać się do [U]Miejskiego Schroniska Dla Zwierząt W Tychach:[/U][/SIZE][/FONT][/B][/CENTER] [CENTER][B][FONT=Georgia][SIZE=3]adres:[/SIZE][/FONT][/B] [B][SIZE=3][FONT=Georgia]ul. Przejazdowa 101[/FONT][/SIZE][/B][/CENTER] [CENTER][B][FONT=Georgia][SIZE=3]telefon:[/SIZE][/FONT][/B] [B][SIZE=3][FONT=Georgia]605 897 607[/FONT][/SIZE][/B][/CENTER] [CENTER][B][FONT=Georgia][SIZE=3]nr. konta:[/SIZE][/FONT][/B] [B][SIZE=3][FONT=Georgia]12 1050 1399 1000 0022 8708 1000[/FONT][/SIZE][/B][/CENTER] [CENTER][B][FONT=Georgia][SIZE=3]czynne w godzinach:[/SIZE][/FONT][/B] [B][SIZE=3][FONT=Georgia]10.00 - 17.00 od poniedziałku do piątku [/FONT][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][FONT=Georgia]12.00 - 16.00 w soboty, niedziele i święta[/FONT][/SIZE][/B][/CENTER] [CENTER][B][FONT=Georgia][SIZE=3][U]DINO JEST JUŻ OGŁOSZONY NA:[/U][/SIZE][/FONT][/B][/CENTER] [CENTER][URL="http://www.pajeczyna.pl/"][B]http://www.pajeczyna.pl/[/B][/URL][B]?[/B] [URL="http://katowice.gumtree.pl/"][B]http://katowice.gumtree.pl[/B][/URL] [URL="http://www.ojej.pl"][B]http://www.ojej.pl[/B][/URL] [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1111...wiazanego.html"][B]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1111...wiazanego.html[/B][/URL] [URL="http://www.dwukropek.pl"][B]www.dwukropek.pl[/B][/URL] [URL="http://www.4lapy.pl"][B]www.4lapy.pl[/B][/URL] [URL="http://www.allegro.pl/item342525065_..._w_lesie_.html"][B]http://www.allegro.pl/item342525065_..._w_lesie_.html[/B][/URL] [U][B]adopcje.org[/B][/U][/CENTER] [/quote] Kto go pokocha!!!
-
STARUSZEK CYGANEK - po dłuuuugim oczekiwaniu MA SWÓJ DOMEK!!!
Talcott replied to anielica's topic in Już w nowym domu
[quote name='Talcott']Nieśmiało podnosi maleńką łapinę - Mogę Ci podarować tylko siebie - chcesz ?[/quote] Śliczny mądry piesio prosi!!! -
STARUSZEK CYGANEK - po dłuuuugim oczekiwaniu MA SWÓJ DOMEK!!!
Talcott replied to anielica's topic in Już w nowym domu
Maleńki piesek pilnie szuka DOMU!!!! -
Psy różnie reagują - ten naprawdę CIERPI!!!!!
-
/okolice Piły/ Prawie jamniczek SCOOBY w schronisku! adoptowany
Talcott replied to Szczurosława's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szczurosława'][B]SCOOBY [/B]Niespełna roczny ,jamnikowaty psiak.Łagodny zarówno do ludzi , jak i innych psów.Aczkolwiek troszke nieśmiały.Gdy już oswoi się z nową sytuacją zaczyna biegac jak to szczeniak.Scooby waży ok.8 kg.Jest czarny z białą łatką na piersi i brązowymi prześwitami na głowie i uszach. Kontakt w sprawie Scooby'ego: 603 224 392 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] gg:9842331 [IMG]http://i32.tinypic.com/9r12eu.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/15qogf5.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/2m2gn0h.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/4sfql5.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/m9vg9w.jpg[/IMG][/quote] Kto pokocha ślicznego piesia???? -
Dżekuś - maleńki terierek bez oczka WE WSPANIAŁYM NOWYM DOMKU ! :)
Talcott replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Ten śliczny pies szuka domu!!!!! -
Oj!! Tylko tak moge pomóc!!!:placz::placz::placz:Hoop!:-(
-
Jamnikowi się udało. Jamnisi chyba tym razem też. Psiaki w domach!!
Talcott replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Weronia'][IMG]http://img169.imageshack.us/img169/8617/swarzedzpies3latamaeeecb2.jpg[/IMG][IMG]http://img385.imageshack.us/img385/3830/swarzedzsunia3latamaeewp9.jpg[/IMG] [IMG]http://img385.imageshack.us/img385/4112/swarzedzsunia3lattamaeekg9.jpg[/IMG][/quote] Sunia szuka domu!!!!! -
Suczka Dobermanka- Piękna i zrównoważona. JUŻ MA DOM!
Talcott replied to Koperek's topic in Już w nowym domu
Piękna sunia szuka domu!!! -
Ten cudny piesio w typie buldożka szuka domu!!!!!
-
[quote name='Negri'][CENTER][B]2174/07[/B][/CENTER] [CENTER][B]3 lata, pies, wyżeł szorstkowłosy. W stosunku do ludzi bardzo miły, przyjazny i oddany. Karny, posłuszny. Wobec innych zwierząt zadziorny.[/B] [B]Psem się specjalnie nie interesowałam wychodząc z założenia " rasowiec to pójdzie" ale miesiąc dwa i nic. Nie wiem ile dokładnie jest ale 2 miechy jak nic. Pies jest naprawdę fajny. Przychodzi do krat by się pomiziać. :loveu:[/B] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img509.imageshack.us/img509/3764/wyzel1du0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img329.imageshack.us/img329/7214/wyzel2ga1.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [/quote] Ten szlachetny pies nie powinien tam być!!!!!!!
-
Piko.Kurdupelek i grubasek nadmorski.Trojmiasto.MA DOM!!!!!!!!!
Talcott replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
[quote name='brazowa1']Zwierzatko jest w schronisku od 4 lat. Wygladalo przez ten czas rozmaicie... na wiosne tak : [URL="http://javascript%3Cb%3E%3C/b%3E:void%28null%29"][IMG]http://www.schronisko.sopot.pl/pic_psy/piko_s.jpg[/IMG][/URL] na zime troche juz gorzej: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/155/1a7e1edd9bb7f4a5.jpg[/IMG][/URL] a obecnie chce sie wszystkim podobac,zrzucil zimowa siersc i przygotowuje sie na podboj swiata:"Z nowym futrem do nowego domu" [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/175/5e0d10a26548fd91.jpg[/IMG][/URL][/quote] Kto pokocha tego pięknego psa????? -
[quote name='luka1']Jak zwykle, banalna historia. Nie wiadomo skąd nie wiadomo dlaczego po prostu pewnego dnia pojawił sie. Dobrz Ludzie próbowali go dokarmiac, żli przeganiali. A on wędrował, wędrował, wędrował i ciagle miał nadzieję że odnajdzie swój dom. Ale nie znalazł, za to ktos litościwy umieścił go w schronisku. Wuchudzony, właściwie bez sił by dalej żyć - był stołówka dla kleszczy. Dzis gdy go widziałam nie był tym samym psem którego poznałam kilka dni temu. Energiczny, buszujący w trawie może jeszcze nie tłuścioch ale juz nie szkielet. Po kleszczach pozostał tylko pseudonim - KLESZCZYK. [IMG]http://img256.imageshack.us/img256/6271/dscn0475xxos3.jpg[/IMG] [IMG]http://img77.imageshack.us/img77/8847/dscn0458xxtz7.jpg[/IMG][/quote] Kto pokocha tego wspaniałego psa???
-
STARUSZEK CYGANEK - po dłuuuugim oczekiwaniu MA SWÓJ DOMEK!!!
Talcott replied to anielica's topic in Już w nowym domu
[quote name='mru'][IMG]http://img161.imageshack.us/img161/3782/cygan1cy0.jpg[/IMG] ojej, ale cudo ten Cyganek...[/quote] Maleńki piesek tak PROSI!!!!!