-
Posts
13101 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Talcott
-
ZŁoty Piesw typ leonberger-czarna Przyszłość-ma już domek!
Talcott replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
Nie pozwólcie żeby go zabito!!!!!! -
[quote name='modliszka84']Pomocy! Natychmiast potrzebny jest dom tymczasowy lub stały dla starszej ok 10 letniej suczki jamniczki. Sunia jest tak gruba, że ma trudności z poruszaniem się. Nie ma siły chodzić, po przejściu 500 m kładzie się i sapie. Została potraktowana jak zbędny smieć. Prawdopodobnie ktoś się jej pozbył przed wakacjami bądź została zbędnym "spadkiem" po zmarłej osobie. Nie ma przecież możliwości, żeby tak gruby pies komukolwiek uciekł. Jedno jest pewne - ona nie przetrwa w schronisku!!!! Przebywa w Pabianicach. Ratujmy ją. tel 793 046 770 [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/315/28755c1beaf80542.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/314/82171ab20c94f831.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/243/4d95d06da0f532cb.jpg[/IMG][/URL][/quote] To jest psiak najwyżej 6 -7 letni trochę opieki i będzie cudna!!!!!!!
-
[quote name='Mada:)'][CENTER][B][FONT=Georgia][SIZE=5][U]Dino - prawdziwy psi aniołek![/U][/SIZE][/FONT][/B][/CENTER] [CENTER][B][FONT=Georgia][SIZE=3]...Spokojnie podchodzi do krat, wbija swój błagalny wzrok w odwiedzającego, kładzie swoją łapkę na jego dłoni, delikatnie [/SIZE][/FONT][/B] [B][SIZE=3][FONT=Georgia]głaszcze i popiskuje, błagając o dom...[/FONT][/SIZE][/B][/CENTER] [CENTER][IMG]http://www.gify-animowane.pl/gify/Zwierzeta/Pieski/5.gif[/IMG][/CENTER] [CENTER][B][FONT=Georgia][SIZE=3]Czyż to nie wzruszające? To prawda. Bolesna, smutna prawda![/SIZE][/FONT][/B][/CENTER] [CENTER][B][FONT=Georgia][SIZE=3]Dino wie, że to człowiek go skrzywdził i zabrał radość z życia, ale wie również, że tylko człowiek[/SIZE][/FONT][/B] [B][SIZE=3][FONT=Georgia]może mu tę radość przywrócić.[/FONT][/SIZE][/B][/CENTER] [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/153/cad5c1b4d09af604.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/153/269b063a420b34a1.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/135/c85011e389217c95.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][B][FONT=Georgia][SIZE=3]Dinuś bardzo prosi o dom! Tak ''bardzo'', że aż płacze![/SIZE][/FONT][/B][/CENTER] [CENTER][B][SIZE=3][FONT=Georgia][B][FONT=Georgia][SIZE=5]TEN PIES NAPRAWDĘ PŁACZE![/SIZE][/FONT][/B][/FONT][/SIZE][/B][/CENTER] [CENTER][B][FONT=Georgia][SIZE=3]Dino został przywiązany w ciemnym, cichym lesie do drzewa i pozostawiony jako skazaniec na długą, brutalną,[/SIZE][/FONT][/B] [B][SIZE=3][FONT=Georgia]porażającą śmierć. Na szczęście ktoś go odnalazł i uratował mu życie.[/FONT][/SIZE][/B][/CENTER] [CENTER][B][FONT=Georgia][SIZE=3]Dino jest pieskiem przyjaznym, młodym, średniej wielkości, nieco wyżłowatym, ale baaardzo przerażonym.[/SIZE][/FONT][/B] [B][SIZE=3][FONT=Georgia]W schronisku zawsze może liczyć na posiłek, ma też zapewnione bezpieczeństwo, jednak ewidentnie brakuje mu[/FONT][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][FONT=Georgia]miłości i bliskości człowieka. On po prostu nie może się pogodzić ze swoim losem i za wszelką cenę[/FONT][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][FONT=Georgia]chce się znaleźć w ciepłym domu, blisko ludzi. Dino tęskni za życiem. Szczęśliwym życiem![/FONT][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][FONT=Georgia]Każdy kolejny dzień spędzony w schronie to dla Dina niesamowity stres![/FONT][/SIZE][/B][/CENTER] [CENTER][B][FONT=Georgia][SIZE=3]TEN PIES BĘDZIE NIEWYOBRAŻALNIE WDZIĘCZNY TEMU, KTO WYCIĄGNIE GO ZE SCHRONISKA DO NOWEGO ŻYCIA![/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][SIZE=3]BŁAGAM O DOM DLA DINA! BŁAGAM W JEGO IMIENIU![/SIZE][/FONT][/B][/CENTER] [CENTER][B][FONT=Georgia][SIZE=3]Dinuś został zaszczepiony i nadano mu numerek: [SIZE=5]2615[/SIZE] , który należy zapamiętać i udać się do [U]Miejskiego Schroniska Dla Zwierząt W Tychach:[/U][/SIZE][/FONT][/B][/CENTER] [CENTER][B][FONT=Georgia][SIZE=3]adres:[/SIZE][/FONT][/B] [B][SIZE=3][FONT=Georgia]ul. Przejazdowa 101[/FONT][/SIZE][/B][/CENTER] [CENTER][B][FONT=Georgia][SIZE=3]telefon:[/SIZE][/FONT][/B] [B][SIZE=3][FONT=Georgia]605 897 607[/FONT][/SIZE][/B][/CENTER] [CENTER][B][FONT=Georgia][SIZE=3]nr. konta:[/SIZE][/FONT][/B] [B][SIZE=3][FONT=Georgia]12 1050 1399 1000 0022 8708 1000[/FONT][/SIZE][/B][/CENTER] [CENTER][B][FONT=Georgia][SIZE=3]czynne w godzinach:[/SIZE][/FONT][/B] [B][SIZE=3][FONT=Georgia]10.00 - 17.00 od poniedziałku do piątku [/FONT][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][FONT=Georgia]12.00 - 16.00 w soboty, niedziele i święta[/FONT][/SIZE][/B][/CENTER] [CENTER][B][FONT=Georgia][SIZE=3][U]DINO JEST JUŻ OGŁOSZONY NA:[/U][/SIZE][/FONT][/B][/CENTER] [CENTER][URL="http://www.pajeczyna.pl/"][B]http://www.pajeczyna.pl/[/B][/URL][B]?[/B] [URL="http://katowice.gumtree.pl/"][B]http://katowice.gumtree.pl[/B][/URL] [URL="http://www.ojej.pl"][B]http://www.ojej.pl[/B][/URL] [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1111...wiazanego.html"][B]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1111...wiazanego.html[/B][/URL] [URL="http://www.dwukropek.pl"][B]www.dwukropek.pl[/B][/URL] [URL="http://www.4lapy.pl"][B]www.4lapy.pl[/B][/URL] [URL="http://www.allegro.pl/item342525065_..._w_lesie_.html"][B]http://www.allegro.pl/item342525065_..._w_lesie_.html[/B][/URL] [U][B]adopcje.org[/B][/U][/CENTER] [/quote] Taki piękny Pies - bardzo cierpi!!!!!
-
[quote name='Niewiasta_21']Kacperek: [IMG][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/240/9abc671e1c29f34c.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/240/b8aec0eb7a366514.jpg[/IMG][/URL][/IMG][/quote] Rana zgoiła się prawie teraz Kacperek czeka na DOM!!!!!
-
On tak bardzo cierpi!! I jest taki maleńki!!!
-
Suczka Dobermanka- Piękna i zrównoważona. JUŻ MA DOM!
Talcott replied to Koperek's topic in Już w nowym domu
Pomóżcie piękne suni znaleźć DOM!!! -
STARUSZEK CYGANEK - po dłuuuugim oczekiwaniu MA SWÓJ DOMEK!!!
Talcott replied to anielica's topic in Już w nowym domu
Jest maciupeńki i podobno bardzo mądry i kochany!!!! -
[quote name='modliszka84']Do schroniska trafił ponad tydzień temu. Ledwo trzymał się na nogach, jest tak chudy. Przerzedzona sierść, kołtuny i brud. Na szyji mocno sfatygowana, znoszona obroża. W oczach strach. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/236/9ae51a58b7ffd5b7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/236/f419834a7813ffd0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/236/2bf04745d5f1145b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/236/29f42221eb5400b3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/297/adefe31180f4d425.jpg[/IMG][/URL][/quote] Kto pokocha tego wspaniałego PSA????:placz::placz:
-
[quote name='brazowa1']Juz czwarty rok mija Kilerowi w schroniskowym boksie.Ani piekny,ani młody,jego atutem moze byc tylko ciekawa siersc- skrecona,szorstka jak u teriera.Ale-co tam "ciekawa siersc"...teraz jest zaniedbana,wiec nie widac,jaka moze byc ładna. Zostal oddany przez swojego pana-powod: brak srodkow na utrzymanie psa.Kiler jest psem nieduzym,nie choruje,"srodki" na jego utrzymanie sa niewielkie. Czy Kiler kogos zauroczy-nie wiem,ale dajmy mu szanse-jak kazdemu z naszych psow. Kiler jest psem stonowanym i smutnym.Do tego stresuje sie obecnoscia innych psow-jedynie akceptuje Piko-swojego towarzysza,z innymi potrafi walczyc. Chetnie wychodzi na spacer,ale z nikim z pracownikow i wolontariuszy nie nawiazał głebszego kontaktu-ma raczej swoj wlasny swiat.Wiem,ze takie "zamkniete" w sobie psy,pieknie rozkwitaja w domu. Poszukamy mu prawdziwego domu?Chcialoby sie go zobaczyc "usmiechnietego ",odprezonego i wpatrzonego w swojego pana. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images20.fotosik.pl/324/f2fd4a13f5e9eaa1.jpg[/IMG][/URL][/quote] Kto dz dom temu pieknemu smutnemu PSU!!!!
-
Dżekuś - maleńki terierek bez oczka WE WSPANIAŁYM NOWYM DOMKU ! :)
Talcott replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
[quote name='albiemu']Dżekula - idziemy na ostatni wieczorny spacer chyba - w każdym bądź razie ja Twoja smycz dalam dziewczynom, może jeszcze one na spacerek Cie wyciągną :) [I][IMG]http://img413.imageshack.us/img413/9619/dzekixf7.jpg[/IMG][/I][/quote] Czy nie jest wspaniały!!!! -
Dżekuś - maleńki terierek bez oczka WE WSPANIAŁYM NOWYM DOMKU ! :)
Talcott replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
[quote name='mru'][IMG]http://img360.imageshack.us/img360/6145/dzeki2cj0.jpg[/IMG] patrzy, czy nie gdzieś domu w pobliżu! ;)[/quote] Ten PIĘKNY PIES nie powinien tam być!!!!! -
[quote name='Isadora7'][CENTER][IMG]http://images34.fotosik.pl/311/9b657b7e2d1c5d22.png[/IMG] [/CENTER] [/quote] Ten Psiaczek tak prosi o odrobinę ludzkiego serca!!!!!
-
Smerfik tak chciałby żeby ktoś go pokochał!!!!!
-
Jamniki z łódzkiego schroniska nadal w potrzebie!
Talcott replied to saskia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Aska25']Witam. Wklejam zdjecia i to co Hania napisala, a ona obiecala, ze cos dopisze. Ja tu tylko wypelniam polecenia :) [B]"Cleo jest młodą suczka, mieszka w nowych kojcach, bardzo bala sie aparatu. Jest łagodna i wesola, dobry dom dla niej to wazna sprawa...."[/B] [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/6711/cleo3zv2.jpg[/IMG] [IMG]http://img235.imageshack.us/img235/3554/cleo2wd0.jpg[/IMG] [U][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/138/cleohh3.jpg[/IMG][/U] ----------------------------------------------------------------- Nie wiem dlaczego nie moge skopiowac opisu, kt mi Hania na poczte wyslala, wiec wstawie tylko fotki i dane suczki NINY, a Hania wieczorkiem cos dopisze sama... [B]NINA -[COLOR=red] numer[/COLOR] 573 [COLOR=red]CHIP[/COLOR] - 953.000000799666[/B] - w schroniksu od czerwca 2008 - przebywa - pawilon 7, boks 9 - wiek - 8 lat [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/1387/ninamb4.jpg[/IMG] [IMG]http://img175.imageshack.us/img175/879/nina2df7.jpg[/IMG] [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/4284/nina3ca1.jpg[/IMG] [IMG]http://img175.imageshack.us/img175/2928/nina6ff2.jpg[/IMG] [IMG]http://img95.imageshack.us/img95/5485/nina7wt5.jpg[/IMG][/quote] Jamniki nie poradzą sobie w schronisku!!!!! Pomóż im!!!!! -
STARUSZEK CYGANEK - po dłuuuugim oczekiwaniu MA SWÓJ DOMEK!!!
Talcott replied to anielica's topic in Już w nowym domu
[quote name='anielica'][B]12-letni Cyganek był oddawany do schroniska dwukrotnie.[/B] Najpierw podobno Pan miał trudności "życiowe" i musiał oddać staruszka. Zagubiony wśród innych psów, widać, że wcześniej kochany, zadbany, przesiedział w schronisku 2 miesiące. Potem radości nie było końca - Pan się zjawił i zabrał Cyganka do domu. Cieszyłyśmy się bardzo z tego happy endu. Niedługo... Cygan po wakacjach znów wrócił do schroniska :placz: Chudszy, szary, trzęsący się z zimna i ze strachu. Pan znowu nie może go trzymać, więc oddaje. 12-letni, domowy, przytulaśny pies... Dlaczego właściciel go oddał - nie wie nikt :shake: Cyganek ma już starcze zmiany w serduszku - arytmię :-( Trochę zaćmy na oczkach, ale widzi. Jest w dobrej formie jak na takiego dziadulka, ma chyba wszystkie ząbki, co prawda z kamieniem, ale ma. Jest zupełnie domowym psem - nie brudzi, jest grzeczny, posłuszny. Trochę gania koty... W ogóle jak na takiego dziadulka to lubi sobie pobrykać Nieagresywny ani do ludzi ani do innych psów... Powinien mieć spokojny kącik na ostatnie lata życia. Z jego serduszkiem zalecany spokój... Żebyście widzieli jak płakał, jak zostawiałam go u Tiger na noc, potem płakał drugi raz, pozostawiony w hoteliku :-( W samochodzie spał i tylko podnosił główkę i patrzył czy jestem. Nie wiem czy psy marzą... Jeżeli tak, to Cygan na pewno marzy o Swoim Człowieku. O Kimś Tylko dla Siebie... =========== [COLOR=black][B]Obecnie Czarnuszek (Cyganek) przebywa tymczasowo u Gajowej w Konstancinie pod Warszawą. Ale to tylko tymczas, budka... Idzie zima. Staruszek potrzebuje dużo ciepła. No i swojego NA ZAWSZE Człowieka![/B][/COLOR] Staruszek - czarnuszek: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img473.imageshack.us/img473/7857/staruszek10wa.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img473.imageshack.us/img473/7033/staruszek43vz.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img473.imageshack.us/img473/3411/staruszek29eg.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://img161.imageshack.us/img161/3782/cygan1cy0.jpg[/IMG] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img223.imageshack.us/img223/1561/cyganekfg2.jpg[/IMG][/URL][/quote] Piesio Pięknie Prosi!!!!!! -
ZŁoty Piesw typ leonberger-czarna Przyszłość-ma już domek!
Talcott replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
[quote name='pati-c']A oto nasz bohater :loveu: [IMG]http://img508.imageshack.us/img508/1300/dsc6998es8.jpg[/IMG][/quote] Temu pięknemu psu grozi uśpienie!!!! Podaruj Mu DOM!!!! -
Suczka Dobermanka- Piękna i zrównoważona. JUŻ MA DOM!
Talcott replied to Koperek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7'][B]Piękna dobermanka pokazuje się: [/B] [IMG]http://images29.fotosik.pl/244/a379ec07df2a915e.jpg[/IMG][/quote] Petra musi zneleźć dom przed zimą!!!!!! -
Cudna Mikrokrówka!!!!!
-
Przecież to ciupinek!!!!!
-
[quote name='Isadora7'][IMG]http://images25.fotosik.pl/203/a7b5a3e80e38887e.jpg[/IMG][/quote] Nic dziwnego bo to cudo!!!!!
-
STARUSZEK CYGANEK - po dłuuuugim oczekiwaniu MA SWÓJ DOMEK!!!
Talcott replied to anielica's topic in Już w nowym domu
[quote name='Talcott']Kto pokocha ślicznego Piesia który nieśmiało wyciąga łapinę - moge podarowac Ci tylko siebie -Chcesz? Będę przy Tobie nie pytając co mi dasz.. Będę przy Tobie kiedy zostaniesz zupełnie sam.. Będę za Tobą szedł...[/quote] Piesi Pięknie PROSI!!!!!!