-
Posts
13101 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Talcott
-
STARUSZEK CYGANEK - po dłuuuugim oczekiwaniu MA SWÓJ DOMEK!!!
Talcott replied to anielica's topic in Już w nowym domu
Dam!!! A wiesz ile maja lat??? 14 i 15 i nie były take piękne kiedy je przygarniałam tylko cięzko chore!!! -
[quote name='Koperek']Nawet nie wiem, co napisać. Pierwszy raz przedstawiam takiego maluszka! Po prostu... ...[SIZE=4]MACIUPEŃKIE MANIEŃSTWO!:-( [/SIZE] Siedzi w schronie przestraszony, jak nieboskie stworzenie. Inne psy się wydzierają, a bidaczek skulony pod ścianą boksu, żeby mu doopki nie podskubały:-( Taki dziubek, że serce się kraje :placz: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/188/7e0ee8c59c027abd.jpg[/IMG][/URL] Siedzi, jak pokraka- ale nic dziwnego- ze strachu to różne rzeczy się robi... :( [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/180/f34b0f1a26560db0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/180/53c9294ce9133fd2.jpg[/IMG][/URL] Cały czas podnosi nóżki- raz jedną, raz drugą- jakby nie był przyzwyczajony do chodzenia po zimnym, mokrym betonie :( [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/181/ed99abb9f78b5eed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/187/b56be617aca6a1e7.jpg[/IMG][/URL] [U][B]Ogłoszenia, jakie ma:[/B][/U][LIST] [*][URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=334459329[/URL] [*][URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1113594_maciupenkie_manienstwo.html"]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1113...anienstwo.html[/URL][/LIST][/quote] LUPEK we wrocławskim schronisku!!!!!
-
Suczka Dobermanka- Piękna i zrównoważona. JUŻ MA DOM!
Talcott replied to Koperek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7'][CENTER][B]PPCI[/B] [COLOR=Gray](Pakiecik Pomocy Ciotki Isadory)[/COLOR] [B]podlinkowany banerek [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=114881"][IMG]http://images28.fotosik.pl/245/33b5a3b8092f0a01.png[/IMG][/URL] :loveu: [/B][/CENTER] [/quote] zy nie jest piękna!!!! -
Suczka Dobermanka- Piękna i zrównoważona. JUŻ MA DOM!
Talcott replied to Koperek's topic in Już w nowym domu
Ciotko Isadoro Jesteś wspaniała!!!!!:Rose::Rose::Rose::modla::modla::modla: -
Dżekuś - maleńki terierek bez oczka WE WSPANIAŁYM NOWYM DOMKU ! :)
Talcott replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Taki cudny Piesio szuka domu!!!!! -
STARUSZEK CYGANEK - po dłuuuugim oczekiwaniu MA SWÓJ DOMEK!!!
Talcott replied to anielica's topic in Już w nowym domu
Śliczny piesio prosi !!! -
Jamniki z łódzkiego schroniska nadal w potrzebie!
Talcott replied to saskia's topic in Już w nowym domu
Szlag mnie trafia!!!!!:mad::mad::mad::mad: Jamni w schronisku!!! Buuuuu:placz::placz::placz::placz: -
Suczka Dobermanka- Piękna i zrównoważona. JUŻ MA DOM!
Talcott replied to Koperek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7'][B]Piękna dobermanka pokazuje się: [/B] [IMG]http://images29.fotosik.pl/244/a379ec07df2a915e.jpg[/IMG][/quote] Kto da dom śliczne Dobermance Petrze????? -
Nie powiem kto tu jest nieadopcyjny - sama mam 14 i 15 letniego psa i nie wahałam sie ani chwili!!!!!:mad::mad::mad::mad::mad::mad: Też mi kryterium - bo ma 10 lat!!!!:mad:
-
Prosimy o dom dla maleńkiego pieska który cierpi - tak bardzo nie chce byc sam!!!!