Jump to content
Dogomania

Talcott

Members
  • Posts

    13101
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Talcott

  1. Ale jak cudny kameleon!!!!:loveu::loveu:
  2. [URL]http://img232.imageshack.us/img232/4311/bild0765yn2.jpg[/URL] Teraz jeszcze konto Oleńko!!!!!
  3. Ależ to biedactwo musi być przerażone:placz::placz::placz::placz:
  4. Może nareszci ktoś dojrzy to maleństwo!!!!
  5. Ja się tylko zastanawiam DIF co to będzie - jak zachcą a Ty nie oddasz!!!:evil_lol::evil_lol:
  6. To przerażające tyle ostatnio Jamników trafia do schronisk!!!!:placz::placz::placz::placz: One sobie tam zupełnie nie radzą:placz::placz::placz:
  7. Fantastyczny Piesio Dzięki Danusiu!!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu:
  8. Tak m iżal tego psa on na pewno nie rozumie dlaczego pan go oddał:placz::placz::placz:
  9. Koniecznie - dziś przecież zabito we Wrocławiu dwa ( czy tylko dwa) inne psy co będzie jutro:placz::placz::placz::placz:Tam jest taki stareńki jamnik o którego drżę:placz::placz:
  10. Rozmawiamy na temat Kiziuni gdzie sie da !! Ona jest taka wspaniała że trzeba znaleźc ten dom!!!!
  11. Brawo Majgunia!!! Może ktoś weźmie biedaka jest taki piękny!!!!:-(:-(:-(
  12. Ma Dziewczyna godność poprostu!!! Majka mój Jamnik też się czasem na mnie obraża i wtedy zupelnie nie reaguje na wołanie!!!
  13. U Oleńki będzie miał super!!!
  14. Biedactwo musi być zastraszona bardzo skoro wszystkiego się boi. Teo, którego adoptowałam ze dwa tygodnie temu też w schronisku bał się wszystkiego był ciągle przerażony a teraz tak cudownie rozkwitł - jest takim radosnym psem!!!Serce mi się kroi:placz::placz::placz:
  15. Biedny Kiziaczek!!! Ale udało Ci się ją zaobrożyć?
  16. Też tego nie rozumiem ... To jakiś horror. Boję się bardzo o tego jamnika ... On jest stareńki i boję się bardzo:placz::placz::placz:
×
×
  • Create New...