[quote name='Ulka18']CZYLI TE WIADOMOSCI MAM PRZEKAZAC FUNDACJI?
[B][COLOR=Red]Widze, ze Aisak juz tutaj byla na watku, wiec Fundacja powiadomiona.[/COLOR][/B]
Petra jest z pseudohodowli, oddana do schroniska, adoptowana, po czym z litosci wzial ja ten starszy Pan? Nie chce niczego przeinaczyc.[/quote]
Dokładnie Te!!!Wziął ją bo nie chciał, żeby trafiła do schroniska, ale bardzo mu ciężko bo ona poluje na jego koty -Dzięki cioteczko!!!