Jump to content
Dogomania

Talcott

Members
  • Posts

    13101
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Talcott

  1. Jamnik jest poza kwarantanną tylko żeby go poza kwarantanną nie wykończyli - wiecie coś więcej??????
  2. Moja Jamniczka ma podobne nawyki wieczorami chodzę z latarką -żeby czegos nie pożarła!!!!
  3. [quote name='Ulka18']CZYLI TE WIADOMOSCI MAM PRZEKAZAC FUNDACJI? [B][COLOR=Red]Widze, ze Aisak juz tutaj byla na watku, wiec Fundacja powiadomiona.[/COLOR][/B] Petra jest z pseudohodowli, oddana do schroniska, adoptowana, po czym z litosci wzial ja ten starszy Pan? Nie chce niczego przeinaczyc.[/quote] Dokładnie Te!!!Wziął ją bo nie chciał, żeby trafiła do schroniska, ale bardzo mu ciężko bo ona poluje na jego koty -Dzięki cioteczko!!!
  4. Może by ktoś zmienił te zdjęcia bo to chyba odstrasza?:-(:-(
  5. To jest jakiś koszmar:placz::placz::placz:
  6. Ojej może jest szansa na DOM?
  7. Nerisku poproś Oleńkę żeby to konto dała!!!! :loveu::loveu::loveu:
  8. A ja pytałam o nowe i czy grosik od ciotki dotarł?:crazyeye:
  9. Kłaniamy się pięknie!!!! I Pozdrawiamy ; Majka, Max, Teo, Talcott, Talcott Bulcia :loveu::loveu::loveu:
  10. :loveu::loveu::loveu::loveu: Hip! Hip!!
  11. [quote name='danka1234']Dziewczyny pisały że jamnis jest ,że to chłopiec i całe dni posypia,czyli że nieproblemowy. Myślisz o tymczasie dla niego u siebie?[/quote] Kopereczku wiesz przeciż dobrze,że to nie byłby żaden tymczas:-(:-(:-(
  12. Serdecznie życzę takim, żeby lekarze powiedzieli im kiedyś, że nie opłaca się ich leczyć:mad::mad::mad:
  13. Pokerku Jaki ty Cudny Jesteś!!!!!!!:Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:
  14. Jeju... Ona musi stamtąd zniknąć i to natychmiast!!!!!:placz::placz::placz::placz:
  15. Pewnie była pasiona jak.... Jamniki nie mają znaku STOP i przy niemądrym włascicielu.... Woila!!
  16. Pewnie tak.. Zobacz ona wygląda jak typowy Jamniorek osoby starszej - zapasiony i te pazurki - brak ruchu!!!!:placz::placz::placz::placz:
  17. Jezu co sie dzieje z tymi 'ludźmi":mad::mad::mad::mad:
  18. Jezu Cioteczko Ogłaszaj!!!!! Gdyby nie to że moja Jamniczka jest suniożerna zabrałabym te bidę natychmiast:placz::placz::placz::placz::placz:
  19. Kikou a co z tym siwiutkim Jamnikiem??????:placz::placz::placz::placz:
×
×
  • Create New...