Jump to content
Dogomania

Talcott

Members
  • Posts

    13101
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Talcott

  1. Wspaniały Pies o imponującym wyglądzie czeka!!!
  2. I to szybko zanim nie zostanie pogryziona :placz::placz::placz:
  3. wiem! Wiem!!Dziewczyna jest bardzo miła i psiara więc naszej pięknej byłoby dobrze!
  4. A co u Cyganka? U Gajowej? Jak wieści o maluszku????:crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  5. Szukamy dalej!! Halinka zna mnóstwo starszych Pań i obiecała pomóc szukać!!:crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  6. Dałam zdjęcia Kiziaka takiej sympatycznej Pani Farmaceutce .. Teraz myśli.. Jeju !!!:crazyeye:
  7. Pikunio psiameleon czeka....:loveu:
  8. Bo telefonik był pyyyszny na pewno, mniam mniam...:loveu:
  9. Ma najpiękniejsze uszydła świata:loveu::loveu::loveu:
  10. Wyciągnij ! Może ją zobaczą!!!!:-(
  11. Taka odrobina na kolana i podusię:loveu:
  12. Przydałoby się" otropić" tę paniusię żeby innemu psiakowi takich "cudownych chwil" nie zafundowała - uszy boooshe:shake::shake:
  13. Takie osoby jak ci od Galusa powinny mieć sadowy zakaz posiadania jakichkolwiek zwierząt - bo zrobią to przecież jeszcze raz i jeszcze :mad::mad::mad:
  14. Jejku!! A On tak bardzo nie pasuje do tego miejsca!!! Taki wspaniały Pies:-(
  15. [quote name='Yorija']Jako że idzie chińska "zaraza" sportowa - podjęto uchwałę aby wszystko co da się pod tą modłe przerabiać. Zaczynamy od imion pospolitych, siermięznych. [CENTER]Wielki Mandaryn mianuje tego oto aspiranta do własnego domu mianem [SIZE=6][COLOR=blue][B]Noh Al[/B][/COLOR][/SIZE] co by imie to znaczące - "Wileki nos wyżli domu Twego radością" jak najszybciej ów czubek nosa a następnie resztę szanownego jestestwa wściubił za próg jakiś.[/CENTER] [/quote] Oj tak!!!! :loveu::loveu:
  16. Piękny Pies!!! Powiedziałabym że ogarowaty taki !!!:loveu:
  17. Cudne Psisko!!!!:loveu::loveu::loveu:
  18. Czytam i wlasnym oczom nie wierzę - " bo niszczy trawę" :mad: Jamnisia mi regularnie demoluje kosz na bieliznę, Teo pierwszego dnia po adopcji obżarł tapicerkę na drzwiach - bo wyszła i nie wzięeeełaaaaa !!!!- Dobek pożarł mi kiedyś 8 par butów i żakiet i jakos cholera do głowy mi nie przyszło że to powód zeby oddac psa!!:mad::mad::mad:
  19. Pewnie ,że nie ma i jest taka bezradna Buuuuu:placz::placz::placz::placz:
×
×
  • Create New...