-
Posts
13101 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Talcott
-
Dzwoniłam przed chwilą do schroniska - Pan powiedział mi że " dziewuszki które szukają domów psom mówiły że jest ktoś nim zainteresowany- to pewnie chodziło o mnie ale mu nie powiedziałam hi hi !!:evil_lol: Radził dzwonić jutro rano - zadzwonię - Ciotki - Jest tak - mogłabym go wziąć dopiero w nastepny poniedziałek przyjeżdża mój TZ - na tydzień i nie chcę chłopiny narazac na zawał - metoda dozowania faktów to jest to !!! Może któras wzięłaby mojego Dziadzia na ten tydzień???? Plizzzzz!!!!:modla::modla::modla::modla: Po drugie potrzebny byłby transport!!!!! Do Lublina:crazyeye::crazyeye::crazyeye::Help_2::Help_2::Help_2::Help_2:
-
Jamnikowi się udało. Jamnisi chyba tym razem też. Psiaki w domach!!
Talcott replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
Jejciu!!! Hurra!!!! Ale co z Tosią????:-( -
Święty Totolotku zrób coś to go ciotka ukradnie stamtąd i w dyrdy będzie wiała żeby jej nikt nie zatrzymał:-(
-
Wiem coś o tym, bo moje resztki rozsądku psi zjedli z kotem do spółki!!!!:evil_lol::evil_lol:
-
Suczka Dobermanka- Piękna i zrównoważona. JUŻ MA DOM!
Talcott replied to Koperek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szczurosława']śliczna Petra szuka domu! [SIZE=1]Kiedyś dostaliśmy 3-letniego dobka, ktory gnębił koty, po kilku ms jadł razem z nimi ,więc może nie wszystko stracone;)[/SIZE][/quote] Niestety nie da się :placz: Petra pokaleczyła starą kotkę bardzo - Starszy Pan ma rozrusznik serca i takie emocje nie dla niego!!!! Kotka czuje sie już dobrze - ale to wiekowy kot i nie przeżyje drugiego ataku - Starszy Pan też nie powinien byc narazony na takie sporty!!!:placz::placz::placz::placz: -
[quote name='Yorija']Jako że idzie chińska "zaraza" sportowa - podjęto uchwałę aby wszystko co da się pod tą modłe przerabiać. Zaczynamy od imion pospolitych, siermięznych. [CENTER]Wielki Mandaryn mianuje tego oto aspiranta do własnego domu mianem [SIZE=6][COLOR=blue][B]Noh Al[/B][/COLOR][/SIZE] co by imie to znaczące - "Wileki nos wyżli domu Twego radością" jak najszybciej ów czubek nosa a następnie resztę szanownego jestestwa wściubił za próg jakiś.[/CENTER] [/quote] I pod pachę kochającego człowieka!!! Brawo Cioteczko!!!
-
/okolice Piły/ Prawie jamniczek SCOOBY w schronisku! adoptowany
Talcott replied to Szczurosława's topic in Już w nowym domu
A to taki śliczny PIESIO:-( -
Suczka Dobermanka- Piękna i zrównoważona. JUŻ MA DOM!
Talcott replied to Koperek's topic in Już w nowym domu
Nie może jej trzymać w domu - bo koty - Petra rezyduje w stodole - zimą otula ją jak może - ale to przecież tak delikatne psy - Miałam Dobcia - umarł w wieku 12 lat - więc wiem jakie są delikatne:placz::placz::placz: -
Jejku takie cudo do kochania!!!!:-(
-
Szczęśliwy pieso w dobrym i kochającym domku:-)
Talcott replied to iskierkaaaa's topic in Już w nowym domu
Też nie rozumiem - takie śliczności!!!! -
Suczka Dobermanka- Piękna i zrównoważona. JUŻ MA DOM!
Talcott replied to Koperek's topic in Już w nowym domu
Dzięki Cioteczki !!! :loveu::loveu::loveu: To wspaniały pies jest tam zadbany ale ten Pan sobie nie radzi- polapać koty - wypuścic Petrę i tak da capo - ma 80 lat!!! Ona zasługuje na wspaniały dom. To bardzo miły i piękny pies!!!!:modla::modla: -
LISEK - mały rudy piesek podrzucony do schroniska przez płot MA DOM
Talcott replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Taki śliczny Piesio czeka!!!