Jump to content
Dogomania

Talcott

Members
  • Posts

    13101
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Talcott

  1. Dzwoniłam przed chwilą do schroniska - Pan powiedział mi że " dziewuszki które szukają domów psom mówiły że jest ktoś nim zainteresowany- to pewnie chodziło o mnie ale mu nie powiedziałam hi hi !!:evil_lol: Radził dzwonić jutro rano - zadzwonię - Ciotki - Jest tak - mogłabym go wziąć dopiero w nastepny poniedziałek przyjeżdża mój TZ - na tydzień i nie chcę chłopiny narazac na zawał - metoda dozowania faktów to jest to !!! Może któras wzięłaby mojego Dziadzia na ten tydzień???? Plizzzzz!!!!:modla::modla::modla::modla: Po drugie potrzebny byłby transport!!!!! Do Lublina:crazyeye::crazyeye::crazyeye::Help_2::Help_2::Help_2::Help_2:
  2. Przecież to taki Piesio "do kieszeni" - nikt nie ma tyle miejsca????:placz::placz::placz:
  3. Jejciu!!! Hurra!!!! Ale co z Tosią????:-(
  4. Święty Totolotku zrób coś to go ciotka ukradnie stamtąd i w dyrdy będzie wiała żeby jej nikt nie zatrzymał:-(
  5. Wiem coś o tym, bo moje resztki rozsądku psi zjedli z kotem do spółki!!!!:evil_lol::evil_lol:
  6. Zadyma i akcja plakatowa by się przydała !!!!:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  7. Ja tez nie mogę więcej!!! Bo to sunia!!!!:placz::placz:A przecież:placz::placz: wiem, że po kilku miesiącach to byłby piękny pies!!!!!:placz:
  8. [quote name='Szczurosława']śliczna Petra szuka domu! [SIZE=1]Kiedyś dostaliśmy 3-letniego dobka, ktory gnębił koty, po kilku ms jadł razem z nimi ,więc może nie wszystko stracone;)[/SIZE][/quote] Niestety nie da się :placz: Petra pokaleczyła starą kotkę bardzo - Starszy Pan ma rozrusznik serca i takie emocje nie dla niego!!!! Kotka czuje sie już dobrze - ale to wiekowy kot i nie przeżyje drugiego ataku - Starszy Pan też nie powinien byc narazony na takie sporty!!!:placz::placz::placz::placz:
  9. [quote name='Yorija']Jako że idzie chińska "zaraza" sportowa - podjęto uchwałę aby wszystko co da się pod tą modłe przerabiać. Zaczynamy od imion pospolitych, siermięznych. [CENTER]Wielki Mandaryn mianuje tego oto aspiranta do własnego domu mianem [SIZE=6][COLOR=blue][B]Noh Al[/B][/COLOR][/SIZE] co by imie to znaczące - "Wileki nos wyżli domu Twego radością" jak najszybciej ów czubek nosa a następnie resztę szanownego jestestwa wściubił za próg jakiś.[/CENTER] [/quote] I pod pachę kochającego człowieka!!! Brawo Cioteczko!!!
  10. Jeju - a co z Jamnicza starą biedą - toz przecie jemu grozi niebezpieczeństwo:placz::placz::placz::placz: Niech mi ktoś coś powie bo sie zaryczę:placz::placz::placz::placz:
  11. [quote name='danka1234']Melduję że Dziadzio z Oleńką są juz w drodze do Gdańska.[/quote] I konto Oleńki - bo nie chciała dać:mad:
  12. Siedzę i wyję:placz::placz::placz: ja wezmę chyba stareńkiego jamnika z Wroclwaia bo tam zabija sie starsze psy - suczki nie mogę bo moja H=Jaamniczka nie dałaby jej żyć!!!:placz::placz::placz::placz:Przecież ja zagryzą:placz::placz::placz::placz:
  13. Jezu ! to już coś - takie urzędasie z reguły boja się takich pism " z góry" bo obywateli to mają.......
  14. Danusiu jesteś Cudem!!!!:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::Cool!::klacz:
  15. Nie może jej trzymać w domu - bo koty - Petra rezyduje w stodole - zimą otula ją jak może - ale to przecież tak delikatne psy - Miałam Dobcia - umarł w wieku 12 lat - więc wiem jakie są delikatne:placz::placz::placz:
  16. Tu pisma niewiele dadzą jesli już to w formie listów otwartych w prasie - może by tvn - Uwaga - pismami to oni sobie d.... podetrą i tyle trzeba by zadymki maleńkiej!!! Brukowczyki takie jak Express mogą być pomocne!!!:placz::placz:
  17. Jejku takie cudo do kochania!!!!:-(
  18. A wiesz,że to dobry pomysł!!!!!! Ja wciąz umieram ze strachu o tego Jamnisia starusia!!!!
  19. Też nie rozumiem - takie śliczności!!!!
  20. Dzięki Cioteczki !!! :loveu::loveu::loveu: To wspaniały pies jest tam zadbany ale ten Pan sobie nie radzi- polapać koty - wypuścic Petrę i tak da capo - ma 80 lat!!! Ona zasługuje na wspaniały dom. To bardzo miły i piękny pies!!!!:modla::modla:
  21. Może dziewczyny coś ustalą - ale nie wygląda na bardzo młodego!:-(
×
×
  • Create New...