[quote name='Erazm']Wóciłam a tu dobcia reklamuje się juz nawet za granicą, a nie mozna podpiąc do niej mojego Pana Dobka, też według tresera chłpoak o pieknym charakterze. Ma all, ale dzwonią smi handlarze[/quote]
Erazmku - ja porosiłam Cioteczki o to - popros i Ty to na pewno pomogą!!!!!