Jump to content
Dogomania

Talcott

Members
  • Posts

    13101
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Talcott

  1. Jejku! Czy nikt nie widzi jaki to cudny PIESIO??
  2. Mam nadzieję że znajdzie dom, dobry DOM
  3. Może ktoś przywróci nadzieję temu wspaniałemu Psu!!!:-(
  4. Halinka jest niepocieszona bo wnuczka wkleiła jej sznaucerkę - agresywną wobec innych psów -ktora na dokładkę demoluje jej dom. Także szukam dalej:-(
  5. [quote name='Fundacja Medor']kurcze izydorko alegro pilnie potrzebne ty działasz cuda przeciez[/quote] Aha!!!Aha!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu:
  6. Biedne bo tak chciałoby Człowieka !!! :placz::placz::placz:
  7. Niestety, Her Majesty Majusia odgania z rykiem Maxa i Teo od ich misek- także muszę pilnować kiedy Her Highness skończy i pakuję ją na fotel -inaczej Chłopaki mieli by gwizdane:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  8. I rozpacz....:placz::placz::placz:
  9. Buuu!!! Ciotki jamnikolubne!!! Pomocy:placz::placz::placz::placz:
  10. A jak jednoczą siły w wymuszaniu!! Związki Zawodowe to pikuś:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  11. A ja goraco wierzę że ktos go pokocha!!!:placz:
  12. A u Rexa cisza!!!:placz::placz::placz:
  13. Tylko nie mówcie w schronisku ze są jakieś zawirowania!!! bo te.... gotowe mu krzywdę:placz::placz::placz: zrobić:placz::placz:
  14. Spróbuję! Ale ciagla mam malutka nadzieję że może mi się uda:placz::placz:
  15. Jest na pewno przerażona byleby to nie była jakaś choroba Buuuu:placz::placz::placz:
  16. Serce mi pęka !:placz::placz::placz:Buuu!!!!Przecież on potrzebuje pomocy natychmiast :placz::placz::placz:
  17. [quote name='aisaK']Czy można ksiezniczce zrobić lepsze zdjecie? Prosze....[/quote] To nie jest taki proste - ten Pan ma 80 lat - żeby mi wysłac to zdjęcie musiał pojechac do Kamienia Pomorskiego do salonu Plus GSM i uprosić zeby wysłali na maila - ale zapytam.
  18. [quote name='BeataJ']Gdzie ona dokladnie jest? 25 lipca jade do Swinouujscia przez Wolin i moge po drodze do niej wpasc, poznac etc. Beata[/quote] A Ty byś ją chciała???
  19. Aż sie wierzyć nie chce że takie cudo jeszcze czeka!!!!
  20. Nie wiem czy się nabierze - Teo też mu "sprzedałam" jako tymczas - na razie wrzeszczy jak stary megafon i wole zejść mu z drogi :placz::placz::placz: Ten tydzień bedę mieć koszmarny:placz::placz::placz::placz::placz:
  21. Ja własnie mam wojnę w domu o taką stara bidę i też nie mogę tego przeforsowaćBuuuuu:placz::placz::placz::placz:
×
×
  • Create New...