Niestety, Her Majesty Majusia odgania z rykiem Maxa i Teo od ich misek- także muszę pilnować kiedy Her Highness skończy i pakuję ją na fotel -inaczej Chłopaki mieli by gwizdane:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
[quote name='aisaK']Czy można ksiezniczce zrobić lepsze zdjecie? Prosze....[/quote]
To nie jest taki proste - ten Pan ma 80 lat - żeby mi wysłac to zdjęcie musiał pojechac do Kamienia Pomorskiego do salonu Plus GSM i uprosić zeby wysłali na maila - ale zapytam.
[quote name='BeataJ']Gdzie ona dokladnie jest? 25 lipca jade do Swinouujscia przez Wolin i moge po drodze do niej wpasc, poznac etc.
Beata[/quote]
A Ty byś ją chciała???
Nie wiem czy się nabierze - Teo też mu "sprzedałam" jako tymczas - na razie wrzeszczy jak stary megafon i wole zejść mu z drogi :placz::placz::placz: Ten tydzień bedę mieć koszmarny:placz::placz::placz::placz::placz: