Jakie to słodkie [url]http://lh5.ggpht.com/_upPPR6_ouxA/S7oFGTThc1I/AAAAAAAAH3M/vxEW1WEQId8/DSC_6570.jpg[/url] :loveu:
A Megi z gracją [url]http://lh3.ggpht.com/_upPPR6_ouxA/S7oE3mMS_wI/AAAAAAAAH2w/TUiv8OZWsRg/DSC_6553.jpg[/url] ;)
Cześć dziołchy :loveu: Jak się pogoda poprawi (i stan mojego wolnego czasu) to liczę, że nas z Basterem odwiedzicie, bo Sarę rozsadza energia, już widzę jaką ma ochotę na zabawę z Basterkiem :diabloti:
Ale świetnie, że mały wychowuje się z Mambą :loveu: Oby go tylko swoją boksiową głupotą nie pozarażała, bo potem oboje Ci będą tak na łóżku leżeć: [url]http://lh5.ggpht.com/_uYMyo48e7dU/S7pTyd5RBgI/AAAAAAAACYY/jxttLvbyiLk/P1090001.JPG[/url] :D :D
[quote name='Shel']Aż szkoda pisać ;) Sam w sobie nie jest wysoki, gorsze jest to ile zdjęć zdążyłam zrobić ;)[/QUOTE]
No przyznaj się xd Ciekawe czy mnie pobijesz :hmmmm: