Wiosna, wiosna :loveu: Niestety dalej nie dysponuję zbyt dużą ilością zdjęć, a szczególnie Sary, ale z okazji świąt przyszłyśmy z życzeniami i drobnym prezentem:
[IMG]http://i566.photobucket.com/albums/ss110/Ludwisia/jajka4e2.jpg[/IMG]
[IMG]http://i566.photobucket.com/albums/ss110/Ludwisia/Saru.jpg[/IMG]
[IMG]http://i566.photobucket.com/albums/ss110/Ludwisia/Saros.jpg[/IMG]
Jeżeli chodzi o nas to jakoś się trzymamy. Ja niestety się ostatnio pochorowałam, a już w środę powrót do szkoły, ale na razie nie myślimy o tym i świętujemy, jutro natomiast oczywiście z Sarą jedziemy do babci :) Do tego wciąż uparcie się socjalizujemy, Sara zaczyna robić postępy, może i małe, ale dla nas są one wielkie! Pozdrawiamy cieplutko, miejmy nadzieję, że już niedługo wrócimy z dużą ilością zdjęć i wolnego czasu :loveu: