-
Posts
29109 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
30
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewa Marta
-
Jeszcze raz podnoszę malutką i uciekam na spacer z moimi stworami;)
-
Patula w cudnym domku!!! Można już płakać z radości !!!!
Ewa Marta replied to irenaka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kocurek']Jak najbardziej wpiszcie mnie na te kwiatki.Zdecydowanie na to zasluzylam.[/quote] A ja chciałabym zapytać, jak szybko zamierzasz wspomóc finansowo leczenie Patosa? Składałaś takie deklaracje i chociaż w ten sposób postaraj się wynagrodzic mu to, co przeszedł. Choć to słowo akurat nie bardzo tu pasuje... -
Spójrzcie na ten zamazany na każdym zdjęciu ogon:lol: Musial mu latać w zawrotnym tempie. Dla mnie cudo!!!!
-
Patula w cudnym domku!!! Można już płakać z radości !!!!
Ewa Marta replied to irenaka's topic in Już w nowym domu
[quote name='monika083']aporzyczylabym sie ,stanela na rzesach ,zrobila wszystko ,zeby ratowac i leczyc pssa ,zeby go nie oddawac..[/quote] To właśnie robi się dla członków Rodziny, a ja zaliczam do nich moje psy. Na szczęście więszość z nas tutaj też myśli tak samo. -
[quote name='ancymonka2000']Ale słodziak! Szczęściara, że ją wypatrzyłyście i uratowałyście z tego "podwórka". Taka szczęściara znajdzie cudny dom ![/quote] Wypatrzyła ją Tereska - Anioł Neigh, a my tylko pomogłyśmy wyciągnąć sunię:lol: Kiedy trzymałam malutką na rękach, a Neigh szukała kolejnych kleszczy, dziad bardzo sie przejął, że Neigh ubrudziła ręce, poleciał więc w te pędy po jakiś obdrapany garnek i przyniósł jej wodę do umycia rąk. Aga dla świętego spokoju zamoczyła chyba nawet te ręce, a ja chciałam, żeby malutka mogła się choć ciut napić. W pierwszym odruchu dziadyga prawie się na nią zamachnął i zabrał szybko garnek z krzykiem, że nie ma mowy. Dobrze, że jest już bezpieczna u Aury:lol:
-
W górę maleńka, może ktoś Cię wypatrzy?
-
Patula w cudnym domku!!! Można już płakać z radości !!!!
Ewa Marta replied to irenaka's topic in Już w nowym domu
[quote name='gusia0106']Uczciwie informuję, iż kilka osób zgłosiło mi już sugestię, żeby wpisać Asię na czarne kwiatki. Proszę jeszcze o Wasze zdanie.[/quote] No ja bym jej nie powierzyła już żadnego stworzenia. Bo co, jak nie daj Boże zacznie chorować? -
Patula w cudnym domku!!! Można już płakać z radości !!!!
Ewa Marta replied to irenaka's topic in Już w nowym domu
[quote name='irenaka']U Patoska same dobre wiadomości.[/quote] I to jest wspaniała wiadomość! Mam nadzieję, że następnym razem Patos trafi do odpowiedzialnych ludzi, których nie przerośnie jego choroba i którzy swoją miłością spowodują że ataki będa sporadyczne albo w ogóle ich nie będzie! Na Patosika trzeba zasłużyć, to nie jest pierwszy lepszy pies, którym mogą zaopiekować się wszyscy. On jest dla wybranych i odpowiedzialnych ludzi, którzy nie zostawiają przyjaciół w potrzebie:angryy: -
[quote name='auraa']Koszty szczepienia są różne;) [/quote] Tym się nie martw. Jakby co, ja pokryję koszty. Podaj tylko ile i gdzie mam wysłać.
-
Ale Bomba! Lucek wyprzystojniał niesamowicie:lol: A Benia - łobuziak, dala radę 100 metrom folii..... Dobrze, że trafiła na was gallegro, bo w innym domu mogłaby mieć kłopoty:roll: Nadal trzyma kciuki, żeby jej socjalizacja przebiegała sprawnie i żeby mogła pojechać do czekających na nią wspaniałych ludzi:multi:
-
No właśnie, też dzisiaj nacinałam, ale tylko dlatego, że mi podpowiedziałaś Mysza 1;) Jakoś nie wpadło to do mojego pustego dzisiaj łba, że tak jest prościej...
-
Patula w cudnym domku!!! Można już płakać z radości !!!!
Ewa Marta replied to irenaka's topic in Już w nowym domu
[quote name='irenaka']Pytali mnie o finanse, ale jak się domyślacie powiedziałam, że jeżeli będzie miał zostać dłużej, to zostanie. On jest najważniejszy a nie kasa. [/quote] To jest właśnie ta jedyna możliwa odpowiedź Irenko. Dawaj znac, jak tylko będzie wiadomo ile potrzeba pieniędzy na Patosika. Uzbieramy, bo jak nie my, to kto... -
[quote name='Nutusia']Dziewczyny, piękną psinę za... psie (za przeproszeniem) pieniądze kupiłyście. Teraz tylko ręce do Najwyższego składać, żeby za te trzy dychy "właścicel" nabył drobą kupna... 10 mamrotów, a nie kolejnego psa...[/quote] Gośc był wyraźnie niedopity, baba zresztą też. Myślę, że to zadecydowało o takiej, a nie innej decyzji. Jestem pewna, że na psiaka to on tej kasy nie wyda...
-
Patula w cudnym domku!!! Można już płakać z radości !!!!
Ewa Marta replied to irenaka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Neigh']Od rana łażę w kąt i miejsca sobie znaleźć nie mogę. Wiem jedno - ani Patos ani Irenaka - nie byli, nie sa i nie bedą sami. I to jest k.... skandal, ze pierwsze kroki w celu podania leków przeciw padaczkowych nastąpiły dopiero w Niepołomicach.No poza relanium "na drogę". W jakiej dawce?????? I to jest skandal, ze ataki występowały od iluś tam dni, a Irenkę zawiadomiono wieczorem o ile się nie mylę w sobotę......i będąc tyle km od psa ONA obdzwaniała wrocławskie lecznice szukając pomocy.......Żeby w nocy dostac smsa, ze pies wraca......i zeby następnego dnia wylądował w hotelu. [/quote] Podpisuję się i całkowicie popieram te słowa! Irenko, jesteś tam na miejscu, więc to, co najgorsze masz na swojej głowie, ale my trzymamy mocno kciuki i szukamy kasy na leczenie Patosa. [SIZE=4][/SIZE] [SIZE=4]I wiesz co Irenko? Dziękuję, że jesteś:loveu:[/SIZE] -
Sami zobaczcie i oceńcie, jak można było taką kulkę zostawić na pewną śmierć? Była przestraszona, ale kiedy Neigh wyciągała z niej mega- kleszcze, nie wyrywala się, tak jakby czuła, że te ręce krzywdy jej nie zrobią:lol: Wspaniale, że auraa dała jej DT od pierwszego w zasadzie dnia i teraz czeka w spokojnym miejscu na swojego człowieka. Dzięki auraa i ogromne podziękowania dla osobistego Anioła Neigh - Teresy, któa psinkę wypatrzyła i alarmowała, że potrzebna jest pomoc. Ktokolwiek może - szukajmy dla niej prawdziwego domku, bez wrzasków, podniesionego łapska pseudo- właściciela, który nawet nie dał jej imienia i łaskawie powiedział, żebyśmy go sobie same nazwały. Nie wiem nawet, czy wiedział, że to sunia, bo mówił o niej w rodzaju męskim, a ja w tych nerwach nawet nie spojrzałam i dopiero Neigh uświadomiła mi, że uratowałyśy sunię;)
-
Patula w cudnym domku!!! Można już płakać z radości !!!!
Ewa Marta replied to irenaka's topic in Już w nowym domu
Wesprę i duchowo i finansowo, to oczywiste. Czekam tylko na jakąkolwiek informację od Irenki o jakich sumach mówimy i wtedy zobaczę, ile uda mi się wpłacić. -
Patula w cudnym domku!!! Można już płakać z radości !!!!
Ewa Marta replied to irenaka's topic in Już w nowym domu
To jakiś koszmar... Po prostu trudno w to wszystko uwierzyć, zwłaszcza w to, że osoba, która tak bardzo chciała Patosa, nie pokrywa w tej chwili kosztów jego leczenia. Ktoś tu mądrze napisał wcześniej, że w chwili pierwszego ataku padaczki był JEJ pies i oddała go do schroniska:shake: Nie pojmuję, nie akceptuję, nie rozumiem:-( -
AZJA-nieplanowane psie dziecko-pilnie budę i dach nad głową!
Ewa Marta replied to kobix's topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszę, jednak chciałabym dowiedziec się, czy buda, którą sfinansowałam już stoi. Nadal nie mam w tej sprawie pw, a pomagałam, żeby jak najszybciej mial swoją budę... -
Jestem po krótkim urlopie, ale prawde mówiąc wolałabym siedzieć tam bez komputera i snuć marzenia, że po powrocie okaże się, że kolejny psiak znalazł dom. Niestety okazuje się, że dwa wracają z powrotem do Niepołomic:placz: Domyślam sie, jak trudno było Wam dziewczyny rozstać się z Figielkiem, mam tylko wieką prośbę, żebyście szukały mu z nami nowego domku. Wiem, że i bez tego będziecie to robiły, ale jakoś tak musiałam to napisać. Jezu, jakie to życie jest niesprawiedliwe.....
-
AZJA-nieplanowane psie dziecko-pilnie budę i dach nad głową!
Ewa Marta replied to kobix's topic in Już w nowym domu
Czy doczekam się kobix na odpowiedź, co z budą dla Azji? Obiecałaś mi zdjęcia nowej budy, którą sponsoruję, a od kilku dni cisza tu jak makiem zasiał, mimo, że bywasz na forum .... -
Aż mi się łezka w oku zakręciła;) trochę ze śmiechu, ale też ze wzruszenia, bo lubisz go miec w jakiejkolwiek postaci, byle tworzyc złudzenie, że jest obok. A przecież on i tak jest gusiu. Chocby w Twoich snach, myślach, sercu.....On Ci wyraźnie chce coś przekazac i myślę, że chodzi mu o to, że dobrze mu w Twojej głowie i wspomnieniach. Tyle, że jako Twój najwierniejszy przyjaciel, nie chciałby, żebyś się zamartwiała, płakała, tylko szła do przodu z ciepłym wspomnieniem Varia.... ja o nim tez nie zapomnę dzięki Twoim pięknym wspomnieniom....
-
Oby tylko po takiej traumie sunie nie wyniosła gdzies dzieci... Byc może warto przekaza szczeniaczki od razu mamie emdziołek, która miala pomaga swojej córce w łapaniu psiaków? Gdyby pojawila sie rano z dzieciaczkami, może i sunia dałay sie złapac? Zupełnie niepotrzebne to całe zamieszanie, kiedy wszystko juz było ustalone... Czy potrzebne są jeszcze pieniądze na transport? Jeśli tak, deklaruję 30 zł.
-
[quote name='gusia0106']Ty Ursynów, Ja Ursynów - zaczniemy od komendy na Janowskiego ;)[/quote] To my tak blisko siebie mieszkamy? Super! To po trzecim piwie Cię zawołam do pomocy:evil_lol:
-
[quote name='gusia0106']Ewa, Ty mi się podobasz coraz bardziej! :evil_lol::razz::evil_lol::razz:[/quote] Idziesz ze mną w razie czego gusiu? Coś mi podpowiada, że tak:lol: