-
Posts
29115 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
30
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewa Marta
-
ONka Bianka czyli Lara :) już w kochającym domu :-))
Ewa Marta replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Jakoś to będzie ;) najważniejsze, że lepiej się czuje. Jak coś piszecie to się lepiej czuję, że nie jestem sama :loveu:[/QUOTE] Nie jesteś sama:-) Ja codziennie robię obchód Twoich wątków. Tyle, że czasami trudno coś napisać, ale mogę zacząć stawiać kropkę, która będzie zaznaczała obecność;-) -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Ewa Marta replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Ewcia, u mnie to tempo to ulubione słowo, czasem myślę po ;) niestety. Dzisiaj się zajęłam, wytrzymajcie do jutra.[/QUOTE] Wiem kochana, trudno chwilami za Tobą nadążyć, a właściwie za Twoimi podopiecznymi:-) ale staram się odwiedzac wątki i na miarę możliwości szukać kasy. W tej chwili największym zmartwieniem są maluchy i Bianka, która ma wielgaśny minus. Myślę o niej też i jeśli cokolwiek się uda załatwić, Bianka jest tuż za maluchami do pomocy. [quote name='Tora&Faro']Kochana Mysza już uruchomiła akcję "Maluchy":loveu::loveu::loveu: zaczynam być dobrej myśli:)[/QUOTE] Te maluchy zaczęły mieć szczęście od chwili, kiedy je odkryłaś:-) Teraz może być już tylko lepiej... -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Ewa Marta replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny, błagam niech to kombinowanie nabierze tempa i może juz jutro byłaby szansa na zabranie maluchów? Najmocniej jak umiem trzymam za nich kciuki!!!!! -
Kostka nareszcie znalazła swoje miejsce na ziemi!!! :)
Ewa Marta replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
[quote name='mala_czarna']Ewa, mały to był koszyk Abiśki, do którego Kosteczka się wpychała. Ten na zdjęciach wyżej to Owieczka wygrzebała dla Kosteczki. Spory jest. Dla porównania fotka Kosteczki w koszyku Abiśki :evil_lol::evil_lol: [IMG]http://images35.fotosik.pl/152/0de03de0bb459772med.jpg[/IMG][/QUOTE] No to mnie zabiłaś tym zdjęciem:-) Jak ona bardzo chciała mieć swoje miejsce, co za determinacja w wepchnięciu się na posłanko:-) Wycofuję się nowy koszyk, to salony w porównaniu z poprzednim. Ale nie wycofuję się z tego, że Kosta jest pięknością niewiarygodną:-) -
ONka Bianka czyli Lara :) już w kochającym domu :-))
Ewa Marta replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Nikt nie zagląda do suczynki :([/QUOTE] Zagląda, zagląda, tylko nie pisze, bo czeka na informacje. Uspokoiłaś mnie, bo nie jest źle. Gorzej z kasą..... Ech.... żeby tak wygrać w lotka choć z milion.... -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Ewa Marta replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tora&Faro']Za badanie zapłaciliśmy 40 zł, nie dostaliśmy rachunku więc nie odliczam tego z ich puli.[/QUOTE] A dlaczego nie odliczasz? Ja bardzo proszę, żeby w takim razie z moich 60 zł, zostawić 20 złotych w gotówce, a 40 złotych wpisać jako inną pomoc i pokryć ten rachunek. Ty i tak wydajesz masę na benzynę, odrobaczałaś maluchy 3 razy..... Jak one potrzebują ciepła i miękkości... cudownie, że mają kocyk, ale czy on nie zamoknie od deszczu? Może jest szansa na ukrycie go jakoś w głębi tej werandy, czy czegoś, na czym leżą? Matko jedyna, one powinny jak najszybciej znaleźć sie w cieple i mieć zapewnione częste karmienie, żeby je odżywić:-( Czy jest jakakolwiek szansa choćby na DT w ciepłym kojcu? Rozumiem, że o bezpłatnym możemy pomarzyć, ale jeśli znajdzie się cokolwiek płatnego, ja dorzucam od razu 100 zł na opłacenie DT przynajmniej na początek. Mogę je jednak wpłacić za 2 dni, bo dopiero wtedy dostanę pensję a w tej chwili gonię resztkami. Dostałam wczoraj maila od Pani, która chce wspomóc potrzebujące psiaki. Podesłałam jej m.in. wątek maluchów. Może zajrzy i wspomoże te dzieciaki? -
Kostka nareszcie znalazła swoje miejsce na ziemi!!! :)
Ewa Marta replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
[quote name='mala_czarna']Portreciki. No śliczna mordka jest, nieprawdaż?? :loveu:;) [IMG]http://http://images40.fotosik.pl/293/083a24fe9327a3a6med.jpg[/IMG][IMG]http://images40.fotosik.pl/293/083a24fe9327a3a6med.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/152/639d3c14dc14c5a3med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/297/20e7ea8afb6fee84med.jpg[/IMG][/QUOTE] Ale piękność!!!!! No i sporo jej przybyło, za moment w ogóle nie zmieści się w tym koszyku:-) Może warto wymościć jej go czymś wychodzącym poza koszyk, żeby mogła opierac łepek na miękkim? Ja mam totalnego świra w tym temacie i moje psy wszędzie mają dziecięce kołderki:-) -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Ewa Marta replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Gosia, pisz szybko, bo nerwy nas zjedzą.[/QUOTE] Z ust mi to wyjęłaś... Co z maluchami? -
Sama nie wiem... Skoro moknie, to może lepiej zamówić na allegro od razu kilka pipetek np. advantixu i poprosic Patrycję żeby zakraplała częściej niż co miesiąc. Z drugiej strony Kiltix jest mocniejszy... A może kupić obrożę i zmienić ją po 3 miesiącach? O ile do tego czasu Rufcio nie będzie już w nowym domu:-) Moje psy mają zakroplony advantix i dodatkowo kiltix na szyi, przy czym też mokną co jakiś czas, bo dla nich deszcz nie jest żadną przeszkodą w spacerze...
-
Idolek odszedł za TM:-( Nie chciał już walczyć...
Ewa Marta replied to Ewa Marta's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jesteś niesamowita:-) Bardzo pięknie dziękuję w imieniu Idolka, Pani Eulalii i swoim:-) -
Idolek odszedł za TM:-( Nie chciał już walczyć...
Ewa Marta replied to Ewa Marta's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Figa..... strasznie mi głupio, bo taką furę leków Idolek już od Ciebie dostał.... Na dzisiaj stan jest taki, że zaczął brać ostatnie opakowanie Hepatilu, pozostałe leki ma (Essential ma ponad 2 opakowania, Ursocamu ma sporą część opakowania 100 tabl. Lotensin - kończy się, ale nie wiemy czy będzie go brał nadal, Cholamid - ma zapas, Arthro San - dopiero zaczął opakowanie, które ma wystarczyc na 120 dni). Kilka dni temu Idolek dostał od Gusi cholamid (bardzo dziękuję:-) ), który wystarczy mu na bardzo długo, bo chłopak bierze pół tabletki dziennie. Jeśli to nie jest zbytnim dla Ciebie obciążeniem Figa, bardzo ucieszyłabym się z Hepatilu właśnie. Idolek bierze 2 tabletki dziennie tego leku. Tyle, że jest mi po prostu głupio, bo bardzo już pomogłaś Idolkowi... Leki, karma, nie wspominając o obecności tutaj i wspieraniu nas psychicznie:-) Dzisiaj nie było naszego weta i nie jeseśmy pewne, czy Idolek ma nadal brać Lotensin, który kończy mu się niedługo. Na wszelki wypadek Pani doktor wypisala receptę, a jutro dopytamy weta, czy mamy kupować ten lek, czy narazie odpuszczamy. Dzisiaj Idolek pomaszerował na kolejny zastrzyk, który kosztował 30 zł. Nie mam rachunku, bo Pani Eulalia weszła poza kolejką z maluchem i umówiła się że rachunek weźmiemy zbiorczo za dwa zastrzyki w przyszłym tygodniu. Stanowczo ustaliłam, że za tydzień do weta jedziemy samochodem, bo Idolek znowu odmówił dzisiaj spaceru. Wiało u nas okropnie i może to go jakoś źle nastrajało. W każdym razie Pani Eulalia musiała go częściowo nieść, a to nie jest najlepsze dla niej. Obiecala mi już, że za tydzień zaczeka na mnie i po południu pojedziemy razem. -
Kapitalne oba psiaki!!!! A kocur cały czas blisko Stefanka:-)
-
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Ewa Marta replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='mala_czarna']Kurde, dziewczyny!! Uspokoić mi się z tym pesymizmem w tej chwili, bo lać będę :mad: Może nie będzie źle. Szylki smutne bo same są, niedożywione, ale wcale nie znaczy, że muszą być chore, albo mieć babeszjozę.[/QUOTE] No dobra, trzymajmy się tej wersji:-) Tylko żeby się jeszcze szybko ten DT znalazł, wtedy byłabym spokojniejsza.... -
Idolek odszedł za TM:-( Nie chciał już walczyć...
Ewa Marta replied to Ewa Marta's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kmurdz działa jak błyskawica:-) Ledwie napisała, że robi przelew, a pieniądze są już na moim koncie:-) Bardzo serdecznie dziękuję i lecę na pierwszą stronę dopisać 25 złotych do zasobów Idolka:-) -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Ewa Marta replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tora&Faro']Dzisiaj do nich jadę....zobaczymy.... Dotarła wpłata od Cioci Ewy Marty - 60 zł:loveu:[/QUOTE] Fajnie, że dotarła.... Martwię się jednak, że nie ma chętnych do poratowania maluchów:-( Kochani, choć po 5 złotych.... bardzo prosimy...... -
Idolek odszedł za TM:-( Nie chciał już walczyć...
Ewa Marta replied to Ewa Marta's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Bardzo serdecznie dziękuję za chęci, ale Idolek ma karmę wątrobową Hills'a i sporo mu jeszcze zostało. Nasz Rufus skończył już jeść karmę wątrobową i żaden psiak w tej chwili nie przychodzi mi do głowy... -
Idolek odszedł za TM:-( Nie chciał już walczyć...
Ewa Marta replied to Ewa Marta's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Bardzo pięknie dziękuję kmurdz:-) Widziałam na innych wątkach, że pomagasz innym psiakom i nie śmiałam przypominać;-) Wczoraj przekazałam Pani Eulalii ostatnie opakowanie Hepatilu od Figi, które wystarczy na 20 dni. W domu mam jeszcze cały Essential, ale też Pani Eulalia ma całe opakowanie i troszkę drugiego. Hepatil trzeba będzie jednak niebawem kupić i jak znam życie, to niebawem dojdzie jakis inny lek. Przy stanie zdrowia Idolka trzeba sie niestety liczyć z ciąglymi wydatkami na jego leczenia. Ale mówię Wam - warto:-) Wiem, że wiele osób wspiera Idolka nie tylko finansowo, ale też jest z nim myślami, Za to jestem Wam kochani bardzo wdzięczna:-) -
Wstrzymuję oddech i czuję, że bierze mnie lekka histeria na myśl o piątku, ale...... może to właśnei jest metoda na Marleja? Może w nowym domu nie będzie agresywny, bo nie będzie czuł się u siebie i odpuści? Może fakt, że daje się głaskać i całować oznacza, że właśnie trafił na swoich ludzi? Może to nie jest tak jak myślę, że dla niego z ludzi liczy się tylko Gusia? Może to już czas, a może nie..... Ja nic nie wiem i oświadczam, że bardzo się o Marleja boję, ale w końcu trzeba spróbować i rzucić go na głęboką wodę.... Jest mądry i może wyczuje ze strony nowych opiekunów miłośc i chęć wspierania go.... Zwariować można od natłoku myśli, niech mnie ktoś przytuli, bo zdenerwowana jestem okrutnie:-(
-
[quote name='Kociabanda2']Cieszę się, że jesteście :) Zdjęcia mam tylko jeszcze przejrzeć je muszę i powrzucać. Postaram się jeszcze dziś za to zabrać :)[/QUOTE] Czekamy niecierpliwie:-)
-
ONka Bianka czyli Lara :) już w kochającym domu :-))
Ewa Marta replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='beka']Jak machnełam patykiem żeby rzucić, Bianeczka od razu przylgneła do ziemi :(.[/QUOTE] Jakiś łajdak ją bił:-( -
Ale on jest pięęęękny!!!!!!! I taki uśmiechnięty:-) Jak niewiele tym psom potrzebam, żeby zacząć się uśmiechać....