-
Posts
29116 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
30
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewa Marta
-
Ale on jest pięęęękny!!!!!!! I taki uśmiechnięty:-) Jak niewiele tym psom potrzebam, żeby zacząć się uśmiechać....
-
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Ewa Marta replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='gusia0106']No mają, ale nie taki jakbyśmy wszystkie chciały. Kombinujemy DT na boku, że tak sobie powiem ;)[/QUOTE] Oj mów tak sobie Gusiu:-) Trzymam mocno kciuki za maluchy! Zadziwiająco smutne jak na szczeniaczki, ale najważniejsze, że są razem, że mogą się do siebie przytulić..... -
[quote name='Renata5']Przegłodzić można zdrowego psa,niestety chory pies musi jesc regularnie,do tego przeciez bierze leki.na razie dosłownie daję mu okruszki pasztetu do tej karmy tak dla zapachu,ale on nawet tych okruszków nie powinien jesc,no ale muszę tak robić,bo wtedy zjada tez leki.POMOCY!!![/QUOTE] Jak już dostaniesz puszki nerkowe, to spróbuj mu pomieszać rozmoczone suche z kawałkami tego puszkowego. My tak oszukiwałyśmy naszego Idola, który też nie chciał jeść suchej nerkowej:-(
-
Ja też zaglądam i wiernie kibicuję Stefankowi i Tobie Kociabando. Gdybym miala złota rybkę to stały dom dla Stefana znalazłby się w jednym z życzeń... Cudowny pies, nawet, kiedy jeszcze zamarzał na budowie, był taki kontaktowy i przyjaźnie nastawiony do ludzi. Teraz zadbany, zsocjalizowany i aż się prosi, żeby go ktoś dojrzał..... Nie piszę ale jestem i czytam, oglądam zdjęcia uśmiechniętej pięknej mordki i czekam na jego DS...
-
A ja podrzucam Rufcia, o którym wszyscy zapomnieli. A to taki cudny psiak:-) Zmienił się niesamowicie od chwili jego łapania. Nie tylko zewnętrznie:-) Zrobił sie przekochanym psiakiem, który bardzo potrzebuje swojego czlowieka i kawałka terenu, którego będzie mógl z oddaniem pilnować....
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
Ewa Marta replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Spryciarz:-) Ale kochany jest i taki łagodny.... -
Idolek odszedł za TM:-( Nie chciał już walczyć...
Ewa Marta replied to Ewa Marta's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='figa33']proszę jaki lew groźny wyszedł z Idolka , prawdziwy obrońca stada:evil_lol:[/QUOTE] Z jednej strony to niefajnie, ale z drugiej..... to znaczy, że czuje się lepiej i mocniej:-) Kocham tego łobuziaka, cokolwiek robi:-) Myślę, że Pani Eulalia też:-) -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Ewa Marta replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Kaska poszła:-) Jak wpisywałam kwotę, to mi się ręka omsknęła i zamiast 50, wbiłam 60:-) Ponieważ cel jest ważny, nie poprawiałam, tylko poszło 60 zł:-) -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Ewa Marta replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tora&Faro']Bardzo dziękuję Kochana:loveu: Maluszków faktycznie strasznie szkoda:( myślę o nich cały czas...[/QUOTE] Nie mam Twojego numeru konta;-) Podasz? -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Ewa Marta replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Boże, jakie słodziaki!!! Tylko smutne bardzo.... Oby to nie była babeszjoza:-( Ja już się boję chodzić po wątkach, bo z kasą krucho, ale jak nie pomóc w takiej sytuacji... Wrzuć mi proszę [EMAIL="Tora@Faro"]Tora@Faro[/EMAIL] numer konta na PW. Wpłacę na dobry początek 50 złotych od siebie, może ktoś jeszcze się zlituje nad maluchami i dorzuci grosik... -
Idolek odszedł za TM:-( Nie chciał już walczyć...
Ewa Marta replied to Ewa Marta's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Nutusia']Idol, nie chojrakuj, bo jak przegniesz, trzeba Ci będzie imię zmienić na mniej "dominujące"! :) [/QUOTE] Na to nie wpadłam:-) DOBRE!!! -
Idolek odszedł za TM:-( Nie chciał już walczyć...
Ewa Marta replied to Ewa Marta's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Aniu, pięknie dziękuję za bazarek:-) A nasz Idolek, im lepiej się czuje, tym bardziej próbuje przejąć rządy w stadzie... Od kilku dni atakuje Ciapka, który narazie zupełnie go ignoruje, ale nie wiadomo ile wytrzyma bez pokazania zębów. Pani Eulalia reaguje stanowczo na takie próby dominacji i Idolek zbiera ostrą reprymendę. Jest wspaniały, kochany, może sobie na dużo pozwolić, ale nie można tolerować takiego zachowania. Na szczęście Idolek upomniany uspokaja się i odpuszcza. Niestety mimo wieku, chorób i tego, co przeżył, musi dostosować się do praw obowiązujących w stadzie, do którego doszedł, a tam opiekę sprawuje Ciapek. Myślę, że Pani Eulalia poradzi sobie z nim świetnie, niemniej trzeba chłopaka troszkę podkręcić, bo rozbisurmanił się okrutnie:-) Jest w świetnym humorze i na spacerze dziarsko maszeruje. Trzeba go jednak pilnować, bo zdarza mu się zagapić, zawąchać i zostaje w tyle. Stałyśmy dzisiaj 3 metry od niego i obserwowałyśmy jak stojąc do nas tyłem zorientowal się, że się zgubił.... Chwilkę stał nieruchomo nasłuchując, po czym nie oglądając się dookoła, ruszył przed siebie na poszukiwanie nóg swojej Pani. Podbiegłam i wzięłam malucha na ręce:-) Przypięty dzwoneczek wydaje na szczęście dźwięk i słychać go jak rusza "z kopyta" przed siebie. Oczywiście ten jego bieg jest na tyle wolny, że Pani Eulalia też jest go w stanie dogonic i nakierować na właściwa drogę. Niemniej gapcio bywa z niego okropne:-) Nie nauczył sie jeszcze pić na spacerze wody z butelki z korytkiem. Wszystkie nasze psy wkładają pyszczki do jednago korytka i tak opróżniają wspólnie po kolei wszystkie butle, a on stoi narazie i patrzy zdziwiony. Podstawienie mu wody pod pyszczek też nie przynosi efektu. Myślę jednak, że jak zacznie się upał, nauczy się i tego, bo jest naprawdę bardzo mądry:-) -
ONka Bianka czyli Lara :) już w kochającym domu :-))
Ewa Marta replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Mysza, a funduszu powierzonego mi przez sąsiadkę, Panią Laurę, pozostała kwota, którą rozdzielam właśnie na Biankę i Trymera Gusi. Wysyłam Ci na konto 40 zł, które Bianka otrzymuje od pani Laury za moim pośrednictwem:-) Bardzo serdecznie dziękuję Pani Lauro:-) -
Gusiu kochana, pozostało mi jeszcze coś z funduszu, który powierzyła mi Pani Laura, moja sąsiadka. Dlatego chciałabym to, co zostało podzieliś na Biankę i Trymera. Poszukam zaraz Twojego konta, a jak nie znajdę to poprosze Cie o nie na PW i wyśłę 33,30 zł dla Trymera:-) Kwota taka nierówna, ale w końcu liczy sie każdy grosik;-) Pani Laurze jak zawsze najserdeczniej dziękuję za zaufanie i wspaniałą pomoc czworonogom!!!
-
Kochany Paxik już w nowym domku. Powodzenia, słodziaku :-)
Ewa Marta replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Nie czekaliśmy ;), dzisiaj o 13 Paxik pojechał do nowego domu. Żegnany moimi łzami, szybko się sprzedał, wskoczył do samochodu i tyle. Zdrajca ;) [URL="http://img94.imageshack.us/i/0412q.jpg/"][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/2609/0412q.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Aż się boję cieszyć, ale tak głęboko w środku serce mi się raduje, bo Pax jest naprawde wspaniałym psem. Państwo zyskali oddanego przyjaciela;-) -
To ja Wam coś przekabluję.... Zupełnie przypadkiem, w czasie spaceru z moimi psiurami, natknęłam się na Gusię rozmawiającą z Państwem:-) Spokojni, mili, słuchający bardzo uważnie tego, co Gusia ma do powiedzenia. Stali przed klatką, a Marlej siedział już przy drzwiach wejściowych do klatki chcąc wracac do domu. Przywitał się jednak przyjaźnie z moimi psami i z powrotem poszedł czekać aż go wpuszczą do domu:-) Nic więcej nie napiszę, bo to zostawiam Gusi, ale zdradzę tylko, że Państwo są gotowi kooperować i poświęcic dużo czasu, żeby przekonać do siebie Marleja:-)
-
Jak fajnie, że Miętusek juz w domu:-) 20 maja Apsa wzięła ode mn ie karmę i na pewno jakoś dostarczy do malucha:-) Oddałam 3 kg Trovetu, które sprezentowala wcześniej mojemu podopiecznemu Figa33 i 6 kg Renalu, które dostałam od Madziek:-) Ponieważ mój Idol przeszedl na inną karmę, cieszę się że przyda się kolejnemu staruszkowi:-)
-
Nie byłam w stanie uwierzyć, kiedy mi to Nutusia płacząc mówiła przez telefon:-( Tosieńka dostała wreszcie swoja ukochaną Rodzinę, czuła się kochana, miała najczulszą i najkochańszą Panią... Dla mnie najważniejsze w tym ogromnym nieszczęściu jest, że nie cierpiała, że śmierć nastąpiła natychmiast i prawdopodobnie bez jej świadomości. Jeśli los chciał dla niej właśnie tego, to odeszła najpiękniej, jak mogła. W otoczeniu ludzi, którzy ją kochali, którzy dali jej miłość i wszystko, co było jej potrzebne. Uleńko, jesteśmy z Tobą, nie chcę sobie nawet wyobrażać, jakie to musiało być przeżycie dla Ciebie, dla Twojej Rodziny, dla Nutusi:-( Od wczoraj ciągle o Was myślę i bardzo, bardzo mi przykro:-(
-
Cudne te zdjęcia!!! A Rufuska jakby przybyło:-) Wypiękniał, słowo daję!!! I jest taki wyluzowany i szczęśliwy. Super, że ma towarzystwo do zabawy!!! Patrycja wspaniale się nim zajmuje.
-
ONka Bianka czyli Lara :) już w kochającym domu :-))
Ewa Marta replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
To może byc atak ze strachu. W schronisku panuje pewnie prawo silniejszego. Weszla na obcy teren i od razu chciała ustawić relacje. Szczerze mówąc nawet jak będzie między nimi dobrze jutro, bałabym się zostawiać tę dwójkę bez opieki. Może dojść do próby dominacji:-( Cholerka, same problemy... nie mam nawet pomysłu jak pomóc:-( -
ONka Bianka czyli Lara :) już w kochającym domu :-))
Ewa Marta replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
A gdyby ją dać na miejsce Paxa? Tam też miałaby jak w raju:-) -
[quote name='Wisełka']Ja tam nie wierzę żeby ktoś chciał zabijać zwierzaki w ZOO, myślę że to totalna ostatecznośc na która ZOO po prostu musi być przygotowane gdyby sytuacja wymknęła się spod kontroli. [/QUOTE] Całkowicie się z Tobą zgadzam. Człowiek powiedział o parę zdań za dużo i teraz zaczyna sią jakas histeria, przeinaczanie jego słów. Był zdenerwowany i chciał przekazać, że są przygotowani na najczarniejszy scenariusz. Może chciał uspokoić mieszkańców mieszkających koło ogrodu, ale przecież nikt nie powiedział, że jak zaleje Zoo, to zaczną strzelać do zwierząt, co ktoś tu jakiś czas temu napisał. Proponowałabym powstrzymanie się od histerycznych wpisów na ten temat i nierozsiewanie plotek. Tam naprawde pracują ludzie, którym zależy na tych zwierzętach...
-
Kochany Paxik już w nowym domku. Powodzenia, słodziaku :-)
Ewa Marta replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Będzie dobrze, jestem pewna! On od pierwszej chwili daje się pokochać. Jest tak radosny i przytulasty, że musi być dobrze:-) Jeśłi ludzie kochają psy, to na bank zakochają się w nim natychmiast. Paxiku - szczęśłiwego życia w nowej rodzinie!!!!!