-
Posts
29115 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
30
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewa Marta
-
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
Ewa Marta replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Pamiętamy, tylko kończą się możliwości finansowe:-( -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Ewa Marta replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
A co z maluchami? Jak minęła pierwsza noc? Weszły do budy i spały w sianku? Nie mogę się doczekać informacji..... -
Super tekst i piękne zdjęcia:-) Tak rzadko się zdarza, że o tych znajdach można napisać tak optymistycznie... Bardzo mi się podoba, mam nadzieję, że szybko znajdzie swoje miejsce:-)
-
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Ewa Marta replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='gusia0106']Się zgodzi ;)[/QUOTE] Wiedziałam:-) Gusiu, podjadę może jakoś dzisiaj. Zdzwonimy się, dobrze? -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Ewa Marta replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tora&Faro']Jasne że mogę:) bardzo dziękujemy:loveu: PS czy ktoś może mnie uświadomić jak się używa multicytatu?:oops: Bazarek zrobię oczywiście:):):)[/QUOTE] To co, przekazać przewodniki Gusi?;-) -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Ewa Marta replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ellig']Ewa Ty to jestes Błyskawica....Dziekuje bardzo:)[/QUOTE] Mówiłam Ci, że pędzę do pracy;-) -
ONka Bianka czyli Lara :) już w kochającym domu :-))
Ewa Marta replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Wpadłam przywitać się z Bainką. Co u suni ciekawego? -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Ewa Marta replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ellig']Przekazalam Ewie Marcie, ksiazaki na bazarek dla moich chrzesniakow. Sa to wyjatkowe przewodniki ! Chcialabym zeby ten bazarek ksiazkowy byl podzielony na "Blizniaki" i Bialaska, jezeli mozesz tak zrobic to bede wdzieczna:)[/QUOTE] Super, że psiaki już bezpieczne:-) A ja weszłam, żeby napisać że mam do przekazania od Ellig cała torbę pięknych przewodników, niektóre nawet nieodpoakowane z folii:-) Prośba Eli jest taka, żebo połowę dochodu przeznaczyc na szczeniaczki, a połowę na Białaska z Ursynowa: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/173956-W-WA-URSYNÓW-Białasek-z-okolic-Meander.-Potrzebne-deklaracje-i-pomoc-w-złapaniu[/URL]!!! Kto jest chętny do zrobienia bazarku? To piękne przewodniki, powinno uzbierać się sporo kasy, zwłaszcza, że zaczyna się sezon wyjazdów:-) Rozreklamujemy bazarek gdzie się da i jestem pewna, że będą chętni na zakupy:-) -
[quote name='mysza 1']A nie można pójśc i powiedzieć, że to np mój pies, nawiał mi 2 dni temu itd? Wiem, ze nie ma dokumentów na to ale może oświadczenie wystarczy? W kwestii miejsca moge zaproponować lecznicę tylko 25/doba plus badania :( ale przynajmniej by był bezpieczny. I może napisać do morisowej, ona jest na Paluchu, zajrzy, dowie sie co i jak.[/QUOTE] A jak wytłumaczyć że ten pies ucieka na widok swojej właścicielki? Obawiam się, że ten numer nie przejdzie:-(
-
[quote name='AniaGucio']Tyle, że to bedzie oznaczało, że Rufus będzie spał na dworze, bo Pati ma uczulenie na obroże. [/QUOTE] Hmm.... to może byc problem, bo Rufus przyzwyczaił się do spania w domu. A inne psy Pati mają tylko kropelki i nie łapią kleszczy? Jeśłi tak, to może wystarczą kropelki, tyle że chłopak 2 dni nie powinien zmoknąć... Nie odbierałabym mu nocowania w domu po tym co przeszedł.
-
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Ewa Marta replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
A będzie jeszcze dzisiaj? -
Myślę że warto tam dzwonic i wyrazić chęć zapbarnia psiaka jak tylko to będzie możłiwe. Może warto prosic o rozmowę z wetem, żeby zapytać co jest psiakowi i czy był juz diagnozowany. To może jakoś zmobilizuje ich do działania:-(
-
Idolek odszedł za TM:-( Nie chciał już walczyć...
Ewa Marta replied to Ewa Marta's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Kociabanda2']Przepraszam Idolku, że ja tak z innej nieco beczki, ale piesek pod moją pracą na Warszawskiej Pradze potrzebuje pilnie POMOCY. Zajrzyjcie proszę na jego wątek: http://www.dogomania.pl/threads/186422-POMOCY-DT-na-JU%C5%BB-%28-pies-na-ulicy-ma%C5%82y-po-wypadku-%28-BARDZO-PRZESZKADZA-ludziom-Wwa Już lecimy... Idolkowi się udało, trzeba pomóc innym:-) -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Ewa Marta replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tora&Faro']Jeszcze moment i zbieram się po chłopaków:)[/QUOTE] Już pewnie u nich jesteś, a może jedziecie do hoteliku:-) A dzisiaj tak zimno, że ciężko byłoby maluchom w nocy zupełnie na zewnątrz:-( Dzisiejsza noc zapowiada się optymistycznie. Kocyk polarowy i dach nad głową, a do tego wiatr nie chula dookoła:-) -
Wspaniałe wieści:-) Nie spodziewałam się, że to taki młody pies. Fajnie, że lubi dzieci, to zwiększa szanse na adopcję:-)
-
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Ewa Marta replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Dostałam dzisiaj pensję na konto i od razu puściłam obiecane 100 zł dla maluchów:lol: -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Ewa Marta replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Wspaniała wiadomość!!!!! Mam nadzieję, że będą gapcie wiedziały, że buda służy do spania w cieple:-) -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Ewa Marta replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Ależ się cieszę!!!! Nareszcie bezpieczne i będzie im ciepło:-) No i brzuszki będą pełne dobrej karmy, a nie suchego chleba:-) -
[quote name='jola_li']No więc tak - boję się jak cholera.... Na dodatek dzisiaj wyjeżdżam i nie będę wiedziała, co się dzieje (laptopa brak). Wymyśliłam, że może by jakie konsultacje z Piotrem-behawiorystą się przydały?... Poradziłyby np. czy jeśli zapadnie decyzja o przeprowadzce Marleja, to odcięcie pępowiny ma być radykalne, czy może warto by na początku Gusia codziennie przyjeżdżała na spacery, a potem co dwa dni, a potem w zależności od sytuacji?.... Kurczę, normalnie głupi ja człowiek, spanikowany :-(.[/QUOTE] Wrzuć mi swój telefon na PW Jolu. Jakby się coś działo (zakładam, że nic nie będzie), zadzwonię.
-
ONka Bianka czyli Lara :) już w kochającym domu :-))
Ewa Marta replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tora&Faro']Ewa to super:):):) bardzo chętnie zrobię bazarek....mogłabyś podrzucić kremy jakoś do Gusi, ewentualnie podesłać fotki?:)[/QUOTE] Raczej podrzucę Gusi... może nawet dzisiaj jak wróci ze spotkania z Marlejem. Wczoraj próbowałam zrobić zdjęcia innych rzeczy na bazarek i coś mi aparat nie łapie wieczorem ostrości:-( A w ciągu dnia stale cos robię, ganiam z psami na spacerach i czasu brak... -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Ewa Marta replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Ale wspaniała wiadomość!!!!! Oświećcie mnie tylko gdzie jest ten hotelik, bo nie kojarzę Astaroth... Jutro wysyłam 100 zł zgodnie z obietnicą:-) Czy maluchy będą w domu, czy w kojcu? -
ONka Bianka czyli Lara :) już w kochającym domu :-))
Ewa Marta replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tora&Faro']Myślę o jakimś bazarku dla Maluchów i Bianki, jeśli ktoś ma coś co by się nadało to bardzo chętnie wystawię:)[/QUOTE] Mogę oddać kremy, z kórych miałam robić bazarek dla Idola i Rufusa. Ponieważ chłopaki nie są w tak tragicznej sytuacji i coś tam mają odłożone na czarną godzinę, mogę przekazać Ci kremy na bazarek. Wszyskie są nowiutkie, nieodpakowane. Dostałam je w prezencie kilka dni temu:-) Mam i mogę oddać: 2 kremy La Roche Posay z filtrem 50+ po 50 ml każdy. Może ktoś wybiera się co ciepłych krajówe i chciałby na początek zastosować większą ochronę przed promieniami słonecznymi? Cena w internecie ok. 50 zł. Można zacząć licytacje od połowy nawet... Krem Lirene sensitive z filtrem 20 - 150 ml - to już na nasze słonko:-) Cena tego kremu w internecie 17 zł. Tutaj może być oczywiście niższa. Krem pod oczy Anew Reversalist - fajny, złożony z dwóch różnych kremików w jednym opakowaniu, jeden w słoiczku, drugi w otwieranej sprtynie pokrywce. Niestety to krem dla pań po 35 roku życia. Dla mnie troszkę za słaby, używam Anew ultimate i bardzo sobie chwalę:-) Nie wiem jaka jest jego cena, ale to pewnie można sprawdzić. Ewentualny dochód z bazarku przeznaczony byłby na Biankę i szczeniaczki po połowie:-)