Jump to content
Dogomania

Ewa Marta

Members
  • Posts

    29116
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    30

Everything posted by Ewa Marta

  1. Ojej dziewczyny, ale tu ruch:-) Fajnie!!! Kociabando, do Pani Agnieszki już napisałam, bardzo Ci dziękuję za przekazanie informacji. Doskonały pomysl z tym mailem, zaraz go wrzucę na pierwszą stronę:-) Zupełnie nie pomyślałam, że osoby niezalogowane również mogłyby chciec wspomóc psiaka. To mój pierwszy wątek pod opieką i wszystkiego się uczę:-) Aniu, bardzo dziękuję za ten bazarek i pieniądze z niego:-) Nutusiu, ważne, że jesteś! Każda pomoc, ta psychiczna równiez jest ważna:-) Idolek dzisiaj nawet w niezłej formie, chociaż upał daje mu się we znaki jak innym psom. Dzisiejszy spacer spędziły pod drzewkiem w cieniu i nawet Idolek się położył, co na spacerach zdarza mu się rzadko, najczęściej chodzi albo stoi. Dostał wodę do picia, którą wypił chętnie, zjadł ze smakiem kilka smaczków i leżał sobie leniwie. A Pani Eulalia korzystając z okazji "wyczesywała" mu ręką tył, kórego nie pozwala dotykać na codzień. Pod tym drzewem pozwalał na wszystko:-)
  2. Nie tylko Tosca:-) Oskar, Lesio i Kreseczka też:-) Nutusiu, wybacz, nie mogłam się powstrzymać:-) Kreseczka:-) A tu z Ciocią Tosią:-) Wspaniały Oskar! A tu Lesio:-)
  3. [quote name='Tora&Faro']Miałam też kolejny telefon....dzwoniła Pani mieszkająca pod Ząbkami...ma dom z ogrodem i 11-letniego psa w typie ONka. Chciałaby malucha do towarzystwa dla tego starszego psiaka, tyle że psy tam nie przebywają w domu - byłyby cały czas na zewnątrz gdzie mają budę wyłożoną słomą do spania. Pani zapewniła że zimą, jak były mrozy to zabierała psa do domu... Natomiast jeśli chodzi o kastrację, to Pani jest raczej przeciwna ponieważ słyszała opinię że to nie jest wcale takie dobre dla psa, a sunia to wręcz powinna chociaż raz mieć szczeniaki....[/QUOTE] Myśłę, że Kajko niebawem znajdzie lepszy domek. A Kokoszkowi gratuluję nowej Rodziny!!!!! Bardzo się cieszę, że tak szybko ktoś fajny go wypatrzył:-)
  4. [quote name='urwisek']Jak będzie jutro net to napiszę jak było - a jak nie to będę telefonicznie zdawał relację [b]Ellig[/b] i prosił o wstawienie dla Was.[/QUOTE] No i co z tymi relacjami? Ellig nic nie wie, nie dzwonicie, a my się denerwujemy.....
  5. Jednego mu nie można odmówić.... jest bardzo inteligentny:-) Wie, że za którymś razem kołnierz się odepnie:-)
  6. Aż się boję cieszyć, że jeden maluch ma szanse na domek... Czy w razie czego drugi może zamieszkać z Brutuskiem, żeby mial się do kogo przytulać? One sa ta bardzo mocno zżyte....
  7. Bartek był bliżej w kadrze:-) Głowę ma w realu proporcjonalną;-)
  8. Dzięki dziewczyny:-) Musi być dobrze:-)
  9. [quote name='mysza 1']Misio uwielbia turlać się na pleckach:loveu:[/QUOTE] Misio uwielbia turlać się na pleckach, ganiać z patykiem, bawić się z Majeczką, przytulać do ludzi, dawać im mokre buziaki, uwielbia głaskanie, towarzystwo człowieka, lubi dostawać smakołyki i leżenie w cieniu:-) To psi ideał:-) Wielki, czarny, a w środku serce łagodnego psiaka:-) Siedzimy sobie w niedziele przy stoliku, pijemy herbatę i nagle Marta woła "Misiu, Misiu, zejdź..." Okazało się że maleńki piesio stanął swoją zgrabną łapka na nogę Marty:-) Jedno jest pewne - odczuła to boleśnie:-)
  10. A ja widziałam Jurysia w niedzielę:-) Powitałl mnie przy bramie, radosny, roześmiany, a chwilę później ganiający z Simonką:-) Super psiak, znajduje człowieka na węch, doskonale sobie radzi na znanym mu terenie. Sam podbiegł na dźwięk głosu i tak się cieszył z odwiedzin:-)
  11. Pewnie, że miły, tylko dzikusek i taki.... nieprzewidywalny:-) To zawsze jest loteria, czy podejdzie, czy nie do człowieka:-) Ale jest szczęśliwy i to jest najważniejsze!!! No i łobuz nie lubi Jurysia...
  12. Dzisiaj Idolek był w lepszej formie i choć nie jest to tak wysoka forma jaką prezentował chociażby miesiąc temu, to ja się cieszę, że ból odpuścił i Maluch kochany spacerował sobie zadowolony na górce. W czwartek okaże się, czy echo serca i ekg jest w porządku. Być może jutro albo w piątek weźmiemy go też na badanie krwi i wszystko będzie jesna....
  13. Ronja, mam nadzieję, że mnie Twój TZ nie zabije, że wgrywam to zdjęcie:-) Niestety ten buziak Soni jest słabo widoczny, ale nie chciałam płoszyć jej wstawaniem i pstrykaniem zdjęcia. TZ dostał buziaka mimo gwaru i obcej osoby w domu:-)
  14. Dziadulek łasuch:-) To ja go głaszczę, pozwolil do siebie podejść:-)
  15. A oto zdjęcia Toskanki:-) Niewiele ich, bo Tosiak biegał cały czas:-) Piękna jestem:-) A może uda się coś ściągnąc ze stołu:-) Głaszcz mnie, nawet buzi możesz dać, ale daj coś na ząb:-)
  16. Cześć śliczności! Wpadłam się przywitać i zaprosić serdecznie na bazarek dla Idola i Rufusa:-) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/187135-PIĘKNA-BIŻUTERIA!!!-Srebro-i-nie-tylko!-Do-dnia-17-czerwca-do-godziny-22-00?p=14834709#post14834709[/URL]
  17. Zapraszam serdecznie na bazarek dla Idola i Rufusa:-) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/187135-PIĘKNA-BIŻUTERIA!!!-Srebro-i-nie-tylko!-Do-dnia-17-czerwca-do-godziny-22-00?p=14834709#post14834709[/URL]
  18. Trzymam kciuki i przy okazji: Zapraszam serdecznie na bazarek dla Idola i Rufusa:-) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/187135-PIĘKNA-BIŻUTERIA!!!-Srebro-i-nie-tylko!-Do-dnia-17-czerwca-do-godziny-22-00?p=14834709#post14834709[/URL]
  19. Zapraszam serdecznie na bazarek dla Idola i Rufusa:-) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/187135-PIĘKNA-BIŻUTERIA!!!-Srebro-i-nie-tylko!-Do-dnia-17-czerwca-do-godziny-22-00?p=14834709#post14834709[/URL]
  20. Wpadniecie na bazarek z biżuterią dla Idola i Rufusa? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/187135-PIĘKNA-BIŻUTERIA!!!-Srebro-i-nie-tylko!-Do-dnia-17-czerwca-do-godziny-22-00?p=14834709#post14834709[/URL]
  21. Zapraszam serdecznie na bazarek dla Idola i Rufusa:-) http://www.dogomania.pl/threads/187135-PIĘKNA-BIŻUTERIA!!!-Srebro-i-nie-tylko!-Do-dnia-17-czerwca-do-godziny-22-00?p=14834709#post14834709
  22. Ja też zapraszam na bazarek naszych chłopaków;-) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/187135-PIĘKNA-BIŻUTERIA!!!-Srebro-i-nie-tylko!-Do-dnia-17-czerwca-do-godziny-22-00?p=14834709#post14834709[/URL]
  23. Kochani, oto Misiaczek kochany:-) Pierwsze zdjęcie nieostre, ale biega na nim na czterech:-) [img]http://img195.imageshack.us/img195/5558/misiek1.jpg[/img] Na tej budowie wydawało się chyba niemożliwe, żeby się tak umial zachować, co? [img]http://img413.imageshack.us/img413/9710/misiek2.jpg[/img] Słodziak kochany:-) [img]http://img337.imageshack.us/img337/6797/misiek3.jpg[/img]
  24. Na setnej stronie nie może zabraknąć zdjęć Majeczki:-) Kochana, śliczna, żywa i szybka jak błyskawica Majeczka:-) [IMG]http://img257.imageshack.us/img257/2747/maja1a.jpg[/IMG] [IMG]http://img692.imageshack.us/img692/1208/maja2.jpg[/IMG] [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/296/maja3.jpg[/IMG]
  25. Sonieczka w czasie moich odwiedzin w niedzielę:-) Zaczynam uczyć się chodzenia na smyczy:-) Soniś zrobiła sie bardzo ciekawska:-) Biegnie z innymi psiakami wszędzie, gdzie się coś dzieje. Kiedy wyszliśmy na dwór do Kaira, wszystkie psiaki z Sonią włącznie stało z nosami przy szybie:-) To wspaniały widok, taka wyluzowana Sonia:-) Dawała się głaskać, kilka razy polizała mi rękę. Wpychała nosek między inne psiaki, żeby dostać więcej smakołyków. Cudna jest!!!
×
×
  • Create New...