-
Posts
6361 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jbk
-
Witanko :)) Na dwunastą masz, to kawusi się możemy napić :))
- 78403 replies
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
jbk replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
Witam się Żonkilciu :) Jak spędzasz dzisiejszy dzień?? -
[quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]walki widzę ;) i to takie całkiem nie na żarty :cool3:[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]odgryzanie głowy przeciwnikowi :) :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive][URL]http://images26.fotosik.pl/320/67d8fa272c7bc074.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]to pinki jest i mózg :)[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive][URL]http://images33.fotosik.pl/455/da90e1a95b24223d.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Za pierwszym razem też się martwiliśmy ;)
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]to już wtedy pewnie nie rozpoznam jak mu się taka zrobi :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Da się, przecież one są zupełnie inne :)
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/56/8221dbdee67e0e9a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/321/3de262029673bc86.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/451/9443a432f2ba74af.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/56/c3cc5def11a05bf7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/320/3996a07f78fc369e.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/455/da90e1a95b24223d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/319/c42d92fd1e383ee1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/319/9651d6e728411041.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/56/d5a8c66cab5d8377.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/320/1830fd08275a4dd4.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/56/d05256bbee5c7c78.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/320/25ce6b193376568f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/450/fb93e4e4df6ecbf0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/451/e076e311914132d4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/56/1e97227e5ac72a59.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/320/67d8fa272c7bc074.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/320/052630868b8e997b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/320/c156dda53911f83f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/56/cb348d927006a8c6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/56/d388a3b8f1afb7dd.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/56/7be0ea6a441fb976.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/56/429db2ba0b730b03.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/56/22884ebb368537db.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/56/ee36c506921f84c8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/319/ef3296c9a40e55da.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/320/8f5ff2a1839f9cab.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/56/b17c2011e24d82cb.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/320/1863344c909633a8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/56/e049de6bf275d7a7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/321/78ded217e7476943.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/319/19191322f937a4c7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/56/586d374790462138.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/450/181b42732abb1476.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/56/b58bd64d082e5a17.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/320/423734d1d1bb3bce.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/320/f3823b0b62301ece.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/56/a3c46312d77becb6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/56/85a77a4803247838.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/320/1e8a28982cf9e54f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/55/a934c5c7a3c647af.jpg[/IMG][/URL]
-
Fotaski :) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/56/3d669bf390eb607c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/56/5688e27a1fb08c09.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/451/1bb8c4604b9b997c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/56/a0378c3302554ae4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/56/a051b1a4465d499c.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='SZPiLKA23']Czesc, jak mija wieczor?[/quote] Minął bardzo sympatycznie, oglądaliśmy "yes man" :) [quote name='halgre58'][B][COLOR=darkred]Jejku... co tu przyjdę - to zatrzęsienie fot :crazyeye: Znowu miałam nadrabianie :evil_lol: Ale co tam... jest na co popatrzeć :evil_lol: Te białe miśki są takie śliczne :loveu: tak fajnie się razem gonią ...[/COLOR][/B] [URL]http://images33.fotosik.pl/455/5b8aed5a1f393723.jpg[/URL] - [B][COLOR=darkred]musiał/a/ coś pysznego wszamać :roll:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][URL]http://images32.fotosik.pl/450/e627568b725ff487.jpg[/URL][/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][URL]http://images42.fotosik.pl/56/276b5ccd5d5ec67b.jpg[/URL] - no a tu to już całkiem miśki polarne :evil_lol:[/COLOR][/B][/quote] Cały czas pstrykam :) [quote name='sota36']Przybylam , poczytalam i jest mi smutno bo... Yoshi.... Ale bialaski ma minke ciut rozweselily![/quote] Białaski potrafią humor poprawić :) [quote name='bonsai_88']Tutaj zazwyczaj jest tyle fotek wklejonych, że nie wiadomo które cytować.... i tyle nagadane, że nie wiadomo na co odpowiadać :lol:[/quote] Zawsze możesz zacząć zupełnie odrębny temat ;) [quote name='deer_1987']Dobranoc biale misie![/quote] Dzień dobry dziewczynki :) [quote name='Cheritka']Witamy, i pytanko mamy :evil_lol: czy Ty masz w domku pieski czy przebrane kotki polujące na rybki ??? :crazyeye: [URL]http://images25.fotosik.pl/317/3c6b44ba857fbf51.jpg[/URL][/quote] To jednak pieski, ale takie, które wiedzą, że rybki są zdrowe ;) [quote name='deer_1987']Dzien dobry, ja mykam do szkoly..[/quote] A ja zabieram się do pracy :)
-
[quote name='zuzolandia'][I][B]ja tez mam ZAWSZE czyste uszy :eviltong::eviltong:..to co duzy jezor przeoczy to mniejszy dojrzy :evil_lol::evil_lol:[/B][/I] [I][B]doberekkkk złociutkaaa :loveu:[/B][/I][/quote] Ciekawe, swoją drogą, co takiego w ludzkich uszach podoba się psom? [quote name='anitaaa i bartis'][U][URL]http://images47.fotosik.pl/56/7c496664e8fd9ace.jpg[/URL][/U] [I]słodki biały tancerz :loveu:[/I][/quote] Gimnastyk :) [quote name='jonQuilla']:multi:[FONT=Georgia][COLOR=olive][B] jupiii trafiłam ;)[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]ja Fialke rozpoznaje po "grzywie" :evil_lol: ma taką lwią na dół a Vadirowi sterczy :cool3:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]ale na niektórych zdjęciach i tak tego nie widać :eviltong:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Vadirowi też się zrobi taka grzywa :) [quote name='deer_1987']Doszlam u nas do konca agility :D[/quote] Zaraz idę oglądać :) [quote name='Dobcia']Dzień dobry:loveu: [URL]http://images33.fotosik.pl/455/7124bef16c183d8c.jpg[/URL] jakie szczęśliwe, rozbiegane białaski:lol: Nie smutkój:calus:[/quote] Cześć Jadziu :) [quote name='evaxon']czesc wy moje białaski :loveu::loveu::loveu:[/quote] Efffff :loveu: [quote name='jamnicze']Ach, te przyjemne ciepłe jęzorki, ale i tak uważam, że w lizawkowaniu to nic jamnika nie przebije :diabloti:[/quote] No nie wiem, z jamnikiem nie miałam do czynienia, ale moi dziadkowie mają kundelka, który potrafi z zapałem wylizać całego człowieka, byłam świadkiem, jak dziadkowi całą klatę wylizać próbował ;)
-
[quote name='bonsai_88']Bianeczka jest do adopcji, ale na razie nikt nie jest chętny na tego aniołka :placz:... Za to z nią postępy są olbrzymie, daje się już dotykać obcym osobom - pod warunkiem, że ja też ją głaszczę.. bawi się z innymi psami, zaczyna sie słuchać... w ogóle cudowna jest :p[/quote] Od początku było widać, że cudowna, mam nadzieję, że domek się znajdzie....
-
Cudne siostrunie ;) Ale diabełek też świetny ;))
-
" Miesieczniny" Agata - przerodzilo sie w galerie.
jbk replied to sota36's topic in Owczarek francuski briard
[quote name='zuzolandia']hih [I][B]ja to nawet w weeki jej nie widze hihihi:evil_lol::evil_lol:[/B][/I] [I][B]doberek sister :loveu:[/B][/I][/quote] Niestety, tak czasem jest... A kto zajmuje się psiakami, jak pracujesz? -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
jbk replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]DżoŁana trafiłaj w 10......przeca my tu wszystkie blondynki: JA, Iv, Iza, nie wiem jak Bilusia.....No zrobił se chłopina blond haremik:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Ja nie jestem blond :) :diabloti: -
[quote name='Iza i Avanti']nieeeeeeeeeeeeeeeeee :shake::-(:eviltong:[/quote] Cholerka, to pewnie padający śnieg zagłusza ;)
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
jbk replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]przyznajcie się a nie tak kręcicie że po prostu beze mnie nie ma życia :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] No dobra, już się nie wypieram.... bez Ciebie nie ma życia!! Tęskniłyśmy STRRRRRRASZNIE :) -
Przyszłam zapytać, czy chcesz nieco ravioli?
-
" Miesieczniny" Agata - przerodzilo sie w galerie.
jbk replied to sota36's topic in Owczarek francuski briard
[quote name='Aga K']nom, ale ja juz czuje, ze zaduzo tego bialego i zimnego :mad::razz:[/quote] Ja nie czuję ;) Może temu, że nadmiar pracy trzyma mnie w robocie i zimę widzę tylko w weekendy ;) -
[quote name='zuzolandia'] [I][B]Aaaaaaa tak....mialam 4 dniowy maraton w mojej pracy do tego w sobote bal karnawałowy na szczescie sami swoi wiec i my mogłysmy troszku poszalec na parkiecie w przerwach miedzy wydawaniem jednego żarcia a drugiego żarcia.Do tego w niedziele byly chrzciny wiec w przebraniu robiłysmy kluchy piekły rolady i szatkowały kapusty :eviltong::eviltong::eviltong: coby sie potem nie gonic.[/B][/I] [I][B]Praktycznie od 9 rana w sobote do 22 w niedziele bylysmy non stop na nogach bez odrobiny snu ..jak wrocilam wczoraj do domciu to umylam sie i padlam nawet nie zdolalam do konca obejrzec mojego ulubionego serialu KOSCI :placz:[/B][/I] [I][B]Wstałam dzisiaj jak widac przed chwilą :evil_lol::evil_lol:....[/B][/I] [I][B]Mam fotaski z imprezy kolezanki zgodzily sie zeby je opublikowac wiec jak tylko zmniejsze to wstawie :cool3::cool3:[/B][/I][/quote] O, to miałaś pracowity weekend ;) Czekamy na fotki w takim razie :)