-
Posts
6361 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jbk
-
Hej :) Pomożesz mi adresować koperty? Strasznie tego nie lubię.....
-
Dzień dobry :) Przyszłam się zameldować ;) Właśnie kopertuję deklaracje...... FUJ. Nuda.
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
jbk replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
Ja byłam u kumpeli, zjadłyśmy z sześć rodzajów śledzika, zapiłyśmy piwem i spać ;)) Cześć Kwiatuszku :) -
" Miesieczniny" Agata - przerodzilo sie w galerie.
jbk replied to sota36's topic in Owczarek francuski briard
Cześć to ja :) -
Gratulacje sesjowe :)) Jak Tigrusia?
-
Ozzulec jest niesamowity w tej pozycji ;)) Witanko Alu :) Velvecik?
- 78403 replies
-
A! Ja sobie robiłam sosy po swojemu, nie te według przepisu, wystarczyły pomidory z puszki, czosnek, cebula, papryka, oliwki........... Mnóstwo rzeczy w sumie się nadaje :)
-
Dieta makaronowa [COLOR=#ff7200]1,5-2 kg[/COLOR] [COLOR=#ff7200]w ciągu tygodnia[/COLOR] Makaron nie tylko odchudza, ale i uszczęśliwia. Zawiera bowiem węglowodany złożone (w odróżnieniu od słodyczy - źródła węglowodanów prostych), które są źródłem energii oraz pod noszą poziom serotoniny w mózgu (działają jak leki antydepresyjne). W makaronie jest także dużo błonnika, skrobi, białka, żelaza i magnezu - wszystkie one mają zbawienny wpływ na przyspieszenie przemiany materii. Dieta makaronowa ma także inne, ważne zalety: jest łatwa, tania, a na przygotowanie potraw nie traci się zbyt wiele czasu. Przestrzegając jej zaleceń, w ciągu tygodnia zrzucisz 1,5-2 kg. [B]Zasady diety makaronowej [/B] [LIST] [*]Ułóż menu dzienne nieprzekraczające 1200 kalorii. [*]Na obiad i kolację jedz po 4 dag makaronu (waga suchego produktu) z jednym z naszych sosów. [*]Pij dużo wody mineralnej i ziołowych herbatek (jeśli musisz pić kawę lub herbatę, to bez cukru i tylko z chudym mlekiem). [/LIST][B]Ważne: [/B]To samo co ty mogą jeść domownicy (którzy nie są na diecie) - dla nich do sosów dodaj jakieś mięso, parówki, do smażenia użyj więcej oliwy, potrawę posyp na końcu większą ilością żółtego sera. Nie przekraczaj dziennego bilansu, czyli 1200 kalorii. Jeśli masz jakieś "wolne moce", to pozwól sobie na coś szalonego, np.: kawałek drożdżowego ciasta (50 g - 180 kcal), sorbet (60 g - 70 kcal), 6 migdałów (60 kcal), kawałek czekolady (2 cząstki - 50 kcal). [B]Całość artykułu: [url=http://zdrowie.onet.pl/194,12412,,,,dieta_makaronowa,diety.html]Dieta makaronowa - Onet.pl Zdrowie[/url][/B]
-
[quote name='Maks i Spark']Asiu! radę dajemy, o gotowanie nie musze się martwić, bo Babcia podrzuca nam co jakiś czas jedzienie w ilościach jak dla pułku wojska :cool3: ;) ale i tak dzięki :D m.[/quote] Babcie w takich sytuacjach są niezastąpione :) Jeść zawsze dadzą :)
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/56/2b0f99b0580bb544.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/56/72c7a417ee0a0b89.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/320/4a7bc584f949ad99.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/451/71dc07e838763521.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/56/30f879751d358af6.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/451/720ad517cbb4da6d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/56/6c4d78f0ec4a1003.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/56/4951a3fa5c06f31a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/450/7d256cc414b4f4dd.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/56/5e1f9ef67d3369e0.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/455/7332dcc355af1cca.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/321/77d08fa655a38add.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/455/18d7c0e2a3823ac7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/56/0aff4ff385258eff.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/321/0b00a924df731b4d.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/56/b16ab26613a24570.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/321/c969724342c9711c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/450/748fe6fe7c1de264.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/450/8f2ce0714a36e975.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/56/bcbd89a7ea9c4729.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/56/e6f36e88f2900806.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/56/638eb7849e4de34b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/319/0bd3655391a99454.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/56/18a8f30ad3c2caf2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/56/8ee1c17f3fd83fd7.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/320/01580d4206f323e8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/451/6a27cef1dd64c7c4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/455/677e4699aee29d87.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/56/8ba6c4e50559833f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/56/499615ad3182858e.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/56/46d74efa5ec91bfd.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/320/8a8ac21cf5606c0d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/56/3c88eb8d7fd9e6ec.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/56/600cc50cdb2970d5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/56/7056984528507855.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='bonsai_88']A w ogóle to wybieracie się może na wystawę w Katowicach :cool3:? Bo ja będę - jako widz oczywiście :eviltong:[/quote] Nie będziemy się wystawiać, bo V grupa jest w piątek 20-ego, a to najgorszy dzień w księgowości, więc nie jesteśmy w stanie wolnego sobie zrobić, co do soboty - zastanawiam się, czy by się udało, może być różnie, bo zeznania roczne pochłaniają często również weekendy, ale zobaczymy. Jakby co - odezwę się.
-
[quote name='sota36']tak se mysle, a nieczesto to robie... szanuje co mam najlepszego:) Ale - do meritum ( jesuuu - jakie ja mundre slowa gadam!) , patrzac na psy i snieg - ze ten snieg psom rozum odbiera! Bo one takie szczesliwe i glupkowate! To taka moja zlota mysl - m.in patrzac na mojego glaba![/quote] Świra dostają regularnego, fakt ;) [quote name='bonsai_88']Ja wcale nie mówię, że Vadirek nie jest cudowny :eviltong:... Jest prześliczny, tylko Fialeczka jest taka pięknie kobieca :loveu:[/quote] Pięknie kobieca spała z nami dziś całą noc :) [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]To ja też zaświecę...[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] Dzięki IDOLKO :) [quote name='deer_1987']Fialka jest sliczna kobietka :D[/quote] I świadoma swojego uroku :) [quote name='anitaaa i bartis']widziałam fotki :loveu: śliczne są[/quote] Dzięki :loveu: [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]kiedyś przyjdę i pomacam bo lubie macać zwierzeta! :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]taki zoofilski zapęd mam ;) podejrzewam jak każdy tutaj :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Weź Salsunię, ją też wymacamy, żeby nie była stratna :)
-
[quote name='Darianna']No wiadomo, tyle jest do wąchania, trzeba dziury kopać i wogóle a Pańcia tak bezproduktywnie woła :roll: Święty by focha walnął :diabloti:[/quote] Powinnaś razem z nim dziury pokopać :) Na pewno by mu się spodobało :)
-
[quote name='Aga K']ja chyba mam depresje .......[/quote] Dlaczego? Skąd? Wyrzuć! Nie daj się!
-
[quote name='Isia & Chester']ratunku ! Vadir jest coraz bardziej do Fialki podobny, niby większy ale czasem aż trudno rozróżnić :shake: [URL]http://images26.fotosik.pl/320/f3823b0b62301ece.jpg[/URL] cudne :loveu: Vadir prawda ?:roll: [URL]http://images38.fotosik.pl/56/7be0ea6a441fb976.jpg[/URL] jeden pies z dwoma głowami :D [URL]http://images49.fotosik.pl/56/cb348d927006a8c6.jpg[/URL] ha jaki duecik :eviltong: ładnie śpiewali ? :cool3: [URL]http://images33.fotosik.pl/455/da90e1a95b24223d.jpg[/URL] jaka pozycja :evil_lol::evil_lol: to też Vadir tak? xD ---- [*] [*] [*][/quote] Dobrze wszystko odgadłaś :) [quote name='bonsai_88'][B]Isia[/B] na obu zdjęciach był Vadir ;) Mi też się Failka bardziej podoba :loveu:... ale właśnie przez tą kobiecość :loveu:. Pod tym względem Vadirek nie ma szans :evil_lol:[/quote] Ja nie umiałabym powiedzieć, że któreś mi się bardziej podoba, bo w każdym widzę coś innego :)
-
Wyrazy współczucia....... Jesteś usprawiedliwiona, ale tylko na chwilę.
-
[quote name='bonsai_88']Mówisz to zupełnie tak, jakbym nie nosiła ciepłych majtów :mad:.... A wiecie co jest najgorsze? Wszyscy lekarze po kolei twierdzą, że ta nerka jest w 100% zdrowa :roll:[/quote] A to skąd wiesz, że to nerka?
-
Szalone bydłaki czyli: Spot [*], Tops, Magnus,Uma, Kicia, Lucyfer i Franek ;)
jbk replied to Kiłi's topic in Foto Blogi
[URL]http://img205.imageshack.us/img205/3678/dsc00202.jpg[/URL] - ale mnie brzuchalek przywitał :)) Pięknie :)