[quote name='Maks i Spark']...tylko u nas taki problem, ze komp jest na górze...i do pokonania jest sporo schodów co obecnie jest niemożliwe :shake:[/quote]
No tak, to zupełnie inna sytuacja.... My w bloku wszystko mamy na tym samym poziomie....
[quote name='Basia&Safi'][B][I]ooo jak sie za wami steskniłam :) ale jako stak lenia ostatnio mam :) mam naweto nowe fotki ale jakos no nie wiem nie wiem chyba mi motywacji trzeba heheh :) jak sobie pomysle ile trzeba zrobic zeby te fotki wstawiac :evil_lol:[/I][/B][/quote]
A ładnie to tak mieć lenia? My chcemy fotki zobaczyć!!
[quote name='evaxon']:siara::siara::siara:[/quote]
[CENTER]:hand::hand::hand::hand::hand: [/CENTER]
[quote name='jamnicze']Jeszcze trochę i zwątpię czy są psy, które nie maja takich dolegliwości, mój pierwotniak niestety też jest do wyciskania :shake:[/quote]
Nasze nie mają tego, ale nigdy nic nie wiadomo......