-
Posts
6361 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jbk
-
[quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]o mój boże...jak Ty zanudzasz tymi zdjęciami, pewnie że już każdy tutaj ma ich dość i nie chce patrzeć na te Twoje puchacze :diabloti::diabloti:[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive][SIZE=2]ale szczerze mówiac mogę patrzeć na nie godzinami i mi się nie nudzą...są śliczne i takie fotogeniczne :loveu::loveu::loveu:[/SIZE][/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Eeeee....... Który fragment mam potraktować serio? :diabloti: [quote name='Iza i Avanti']Doberek Dżołana! A Ty dalej śniegiem maltretujesz :evil_lol:[/quote] Aż do skutku! Aż wykończę zdjęcia :) [quote name='deer_1987']Witamy bialaski :D[/quote] Cześć Marteczko :) [quote name='Maks i Spark'][URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNfox000(2)"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/15/15_10_7.gif[/IMG][/URL] ...witam się porannie A. [/quote] Chyba niewygodnie tak o kulach..... Pozdrówki Aniu :) [quote name='SZPiLKA23'][URL]http://images44.fotosik.pl/72/6c81a2b62f7c2efd.jpg[/URL] chce sobie troche sniegu zostawic na pozniej :D[/quote] Próbował, ale nie wyszło ;) [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Ale super fota:loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green][URL]http://images44.fotosik.pl/72/6c81a2b62f7c2efd.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Ino czemu zaś bioła:roll:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Biała, bo ja tako spórno dziołcha jestem ;) [quote name='Doginka']Foty zimowe brrrrrr, ale jestem pod wrażeniem, bo pomimo słoneczka pięknego foty nie przejarane:crazyeye::loveu: - mi śnieg zawsze sie przepali:oops:[/quote] Po tylu tysiącach fotek jakieś w końcu muszą być efekty ;) [quote name='Darianna']Białaski w bojowych nastrojach, zapasy na śniegu urządzają :diabloti:[/quote] W swojej ulubionej scenerii ;)
-
Witam ;) Mam okienko z odpowiedzią otwarte już tak długo, że dawno zapomniałam, co chciałam napisać.................
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
jbk replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
Buziaczki Kwiatuszku ;) -
Ja też chętnie chlipnę miacchiato ;)) PYYYYYYYYCHA!
-
U nas na spacerku psiaki reagują na słówko "tu", które oznacza zmianę kierunku.
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/68/0709681eca91d140.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/72/3f49fb2d6ced4d8f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/72/3d82fe9a650e750c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/72/b5788827ae40ceb6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/68/00ecd31a2b237b64.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/72/66cd80e1ab70877a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/72/f832203479ee676a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/72/cf1338b2e4e71654.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/72/6c81a2b62f7c2efd.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/68/c40cf80f1a20dd21.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/72/eb6bcc07b1134df8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/72/7186437ae07cd785.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/68/d6b3d5ccf99849ae.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/68/ab60525bff62bf95.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/68/cd3ac9d2a29f98f7.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/67/4809c4102b73d802.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/68/6a0b2e6ebd16a56d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/68/8b919b8ab6dfa82f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/68/129bfc3bcf28c786.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/68/4ab2d5089f14d20e.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/72/288cc9aa50b96180.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/72/8edfe7810d6a2348.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/68/3e48f34ffd90a892.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/72/7de9cf557ad59e8c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/68/1cae7883fadbabd8.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/72/3589542579ffcfce.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/68/b278d122bf17a519.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/72/0e7e4e77491c7060.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/72/0be92992fcdd7d94.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/72/aae9cb33f3ce834f.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/68/541bcd10a8a9a884.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/72/65f84e7f40069788.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/68/cc313e07a8103282.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/72/f3cdba16ab1ea8ea.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/68/3954f486d72d2f8e.jpg[/IMG][/URL]
-
Cześć :) Pewnie nie chcecie fotek, ale muszę trochę porządku na fotosiku zrobić, więc i tak wstawię ;)) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/72/f340992e5377ed84.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/72/7e5802cd21e5d723.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/72/860c1a3824d2d33a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/68/2049c295cecdaa90.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/68/ae81dfba567ceece.jpg[/IMG][/URL]
-
Dobry wieczór Baski :)) U Was też jesień?
-
Dobry wieczór :) Jak nauka Marysiowa? Jak noga Aniowa? A jak psiupsiurki? Buziaczki ode mnie i samków ;)
-
Dzień dobry :) Czy też może - dobry wieczór ;) W tej robocie to człowiek traci poczucie czasu....... Mizianko dla Sajduni ;)
-
Co to znaczy, że nikt nie zagląda?? Specjalnie pracę rzuciłam!
- 21590 replies
-
Przyszłam do Ciebie. A co. Wolno mi. No.
-
Ani chwili nie wątpiłam, że się Boryskowi uda :)) Zuch chłopak :)
-
A ja najbardziej lubię foty z rozwianym włosem ;) Albo uszami ;) Buzi dla Frodzia :*
-
Moje dwie kudłate miłości. Galeria Soni i Elzy-moich dwóch skarbów
jbk replied to Dozia_13's topic in Foto Blogi
Sesja z okiem - urocza :) Fotogeniczna dziewczynka :) -
Fajnie widać, jaka Raaja jest drobna, jak są razem z Sarą na fotach ;)) Buziaczki :*
-
[quote name='Darianna']Znam ten mostek nad wisłoką ;) albo wisłokiem... hmmm... :diabloti: ps. mój były mieszka (albo mieszkał) w Skoczowie i swojego czasu często tam gościłam... dokładnie na tym osiedlu za szkołą...[/quote] To Bładnica ;) Wpada do Wisły ;) [URL]http://img7.imageshack.us/img7/263/p1050677s.jpg[/URL] - ktoś chyba dostał ochrzan ;) Buziaczki dla Armina :)
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
jbk replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
Zaczęłam "19 minut", ale mam tak mało czasu, że mnie chyba coś trafi, bo nie dam rady jednym ciągiem czytać......