Jump to content
Dogomania

jbk

Members
  • Posts

    6361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jbk

  1. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/85/45f509a0d7c8f6d8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/89/449f304b9f18b41c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/89/f4183328356f5a15.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/89/06b9163af6adb172.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/86/06b170702d39df26.jpg[/IMG][/URL]
  2. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/89/0e1cec719aaa23c3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/89/bdd6abcd88ec22af.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/89/a66ce5b1b298eb15.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/90/df6fba7057f03e7e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/89/4f2c11afa5a0c72e.jpg[/IMG][/URL]
  3. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/89/54fe0e163b831887.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/85/a463149266f67deb.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/89/de4d32533b4f2e7e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/89/90626786ad8df3d6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/85/4f7a292092613bba.jpg[/IMG][/URL]
  4. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/89/5b10ebfc0a822cb4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/89/bcccdd6ae7d9c0db.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/89/6850285acf4082b6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/86/699f6744aa6aaac4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/85/e4e501f8430fe89a.jpg[/IMG][/URL]
  5. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/89/f96786b2213aa227.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/86/f912730fd0df46ce.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/89/88e3b867431eb391.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/85/357d993b514ca596.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/90/a4b96c08ec7e5d51.jpg[/IMG][/URL]
  6. Witanko wszystkim :)) Wczoraj rano nie dałam rady, mam dziadka w szpitalu i byłam go odwiedzić, ale wieczorem, kosztem własnego snu, specjalnie dla Was, obrobiłam fotasie ;) Biorąc pod uwagę oświetlenie - marne bardzo - i tłumy ludzi, nie wszystko się nadawało do obróbki, ale coś tam wybrałam i oto są, proszę bardzo, chociaż to kompletne zaburzenie mojej chronologii, ale jak widzę, jak Wam wszystkim leci ślinka na te wystawowe....... Chcecie - macie :) Zaczynam oczywiście od początku, od spotkania z Bonsai_88 i jej przekochaną Portugalką Birmą ;) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/85/fc924c125d09c0af.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/89/710bc993f057cf71.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/89/9965f26c1517648a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/89/5e87722919db2d84.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/85/84afd3375f1e0467.jpg[/IMG][/URL]
  7. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/89/e4225972da1f908f.jpg[/IMG][/URL] I rodzinna fotka z Fazą i Bolkiem :) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/89/39851409f511220f.jpg[/IMG][/URL] Buziaczki :* Reszta u mnie ;)
  8. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/89/90626786ad8df3d6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/89/a66ce5b1b298eb15.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/90/df6fba7057f03e7e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/85/f58c48290aba94ff.jpg[/IMG][/URL] A tu wystawiany Portugalczyk ;) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/85/cd2d8d8e4e851bb0.jpg[/IMG][/URL]
  9. Cześć Hanuś :)) Dziękujemy za mile spędzony dzień i możliwość poznania Birmy - morderczyni, która się wita buziaczkiem w usta :) No wiem, miała taki dzień, ale pochlebiam sobie, że to ja jej tak do gustu przypadłam ;) Zaraz wstawiam u siebie wszystkie zdjęcia z soboty - udało mi się wczoraj dostać na komputer w domu - ale zacznę od wstawienia Ci tych zdjęć, na których jest Birma, w końcu to jej galeria :)) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/85/fc924c125d09c0af.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/89/710bc993f057cf71.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/89/9965f26c1517648a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/89/5e87722919db2d84.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/85/84afd3375f1e0467.jpg[/IMG][/URL]
  10. Więc tak - imprezka się udała, psy torty zjadły, sesję ciachnęliśmy oczywiście ;) Alkoholu nie było, bo się nieletnim nie podaje ;) Wczoraj było dwudziestego, więc nie miałam czasu, a dziś zaraz lecę na wystawę, będziemy się przyglądać i spotykać ;) Tak więc dogomaniacy - do zobaczenia ;)
  11. jbk

    Mój Ukochany:*

    Nic mi nie mówiłaś, że Frodzio umie drzwi otwierać! Do zobaczenia za chwilę ;)
  12. Dziękujemy wszystkim baaaaardzo baaaardzo :) Taki torcik będzie - [IMG]http://www.telekarma.pl/foto/lo_tort_mieso_warzywa.jpg[/IMG] Młody usłyszał o torcie dla Vadira, pomyślał, pomyślał i zapytał "a Fialusia to co?" ;) Oczywiście, że mamy identyczny torcik i dla Fialusi :))
  13. [SIZE=5]Ogłaszam wszem i wobec, że [/SIZE] [SIZE=5][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=navy]Sonata Arctica (FCI) Vadir Umakson[/COLOR] [/SIZE] [SIZE=5][/SIZE] [SIZE=5]obchodzi dziś swoje PIERWSZE urodziny!! [/SIZE] [SIZE=5]Jupi!![/SIZE] [SIZE=3]Oczywiście wymiziałam kwiatuszka zaraz z rana, zamierzam również uciec z pracy na tyle wcześnie, żeby zrobić psu imprezkę :) Mamy torcik mięsno-warzywny nawet :)[/SIZE]
  14. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/68/687e91ea3c63230a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/72/d68d8bfc5716e84c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/72/7d82ac8d57478558.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/68/bd8c9cb75ad603bc.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/72/0e1f7116fc49f902.jpg[/IMG][/URL]
  15. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/68/a19c8509cca8e7f4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/67/4449e2d7c9b32846.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/72/6bc3ee30f2ed20f4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/72/7e6831140d25bdc5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/72/f750e4b25fd097c2.jpg[/IMG][/URL]
  16. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/68/4c3d610f1449f5d3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/68/c4e27557c1e4fc25.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/68/dec2d1a8fbd3d69b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/72/d2406d69e8663526.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/68/bcb701a5969f2f59.jpg[/IMG][/URL]
  17. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/72/bdd428887dacd12f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/72/8bad5208034109e8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/68/028e593f78b4c532.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/72/0af696cb1d53b23b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/68/a86895924fad07a1.jpg[/IMG][/URL]
  18. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/68/682664ff77abb838.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/72/8292051a2f200eb0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/68/01c6829a21f1f415.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/67/444bee6ea1afab50.jpg[/IMG][/URL] Napatoczyła się koleżanka.... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/68/cb9a820fc285369a.jpg[/IMG][/URL]
  19. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/72/f4830e8935aa8c82.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/72/6040d60aa796563f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/72/cd9baf3c7ddc7a17.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/68/c5b8797814e11077.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/72/2742ffed02a284d4.jpg[/IMG][/URL]
  20. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/72/6ee5b7c406fc18d5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/72/8ec2bffc7985dfd2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/68/65534cf0d02cdca3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/68/f8c1c4756b36328e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/68/70fd084b47b7fe14.jpg[/IMG][/URL]
  21. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/72/3279aab46e63e3ef.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/68/9cd43d37f0de5b85.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/68/df7fb6e8c3d7a091.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/72/e0c9f7dac8f9ff4a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/72/e69f5f7cea53133a.jpg[/IMG][/URL]
  22. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/68/9591a934b0c95ecd.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/68/85f603eb8d85e10e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/68/d2f0267c276ada91.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/68/d159ccb19a5fab9b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/68/4611964934c4df47.jpg[/IMG][/URL]
  23. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/72/bdacfcdde075c468.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/72/dd34971afaf9a634.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/72/cb4bf5bfa951eb0f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/68/65f73fc2856f41d4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/72/7a3e7ff179e0e25e.jpg[/IMG][/URL]
  24. [quote name='Izuuus']Witamy ;) Co tam u was?[/quote] Czysta makabra, niestety, praca mnie przytłacza :( [quote name='deer_1987']Dzien dobry, ja tu z kawa: [IMG]http://th.interia.pl/51,beb0804b61973150/kawusia.jpg[/IMG][/quote] A ja nie widzę kawy :( [quote name='Yana']witam i lecę do roboty :loveu:[/quote] Miłej pracy zatem :) [quote name='Iza i Avanti']Doberek Dżołana! :loveu:[/quote] Cześć Izunia ;)
  25. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:moja Ty kawiarko ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Witaj Alusia :) [quote name='Asiaczek']Jeden drugiego "utopił" w śniegu...:evil_lol: [URL]http://images45.fotosik.pl/72/f3cdba16ab1ea8ea.jpg[/URL] Pzdr.[/quote] I to mniejsza większego ;) [quote name='halgre58'][B]Jakie prześliczne zimowe fotki ...! Przyszłam odwiedzić, się przywitać :multi: i pochwalić zimowe psiątka :evil_lol::loveu::evil_lol::p[/B][/quote] Cześć :)) [quote name='Tengusia']cze ciotka :hand: i jak tam plany sobotnie ??? o ktorej sie wystawiacie ??? co bym wiedziala na ktora sie zjawic :diabloti:[/quote] Wcale się nie wystawiamy, a będziemy pewnie od początku do końca ;) [quote name='Cheritka']Piękne te fotki na śniegu, ale czemu nie dajesz psiakom jeść ???? [URL]http://images44.fotosik.pl/72/6c81a2b62f7c2efd[/URL] i wypatruj mojego dziecka w Katowicach, tylko jedna będzie sunia mini apricot :multi:, to może i kilka fotek Ci się uda zrobić ;):lol:[/quote] Mam szczerą nadzieję, że uda mi się fotki zrobić znośne, jeszcze nie byłam na takiej imprezie, więc wszystko przede mną ;) Będziemy miały dwa aparaty ;) [quote name='anitaaa i bartis']śliczne zdjecia :multi:[/quote] Dzięki :)
×
×
  • Create New...