-
Posts
6361 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jbk
-
[quote name='SZPiLKA23']Raaja wraca, tak małe dzieci i ona to nie jest dobry pomysł ;) pozatym rozmawiałam z mama tej Pani i ona powiedziała ze sie nie zgodzi na psa... znajde jej lepszy dom, tylko szkoda mi jej bo napewno to przezyła:shake:[/quote] Biedna mała, rzucana tu i tam.....
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
jbk replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
Cześć Kwiatuszku :) Salsunia wygląda coraz lepiej, ukochaj ją ode mnie :) -
We wish you a merry Christmas........ AAAAA! Sorry! Z nadmiaru pracy pomyliły mi sie piosenki ;) [SIZE=4]WSZYSTKIEGO NAJLEPsiejSZEGO!![/SIZE]
-
[URL]http://img211.imageshack.us/img211/5314/obraz136.jpg[/URL] - ale słodziak, mam ochotę się do niej NATYCHMIAST przytulić :)
-
[URL]http://i40.tinypic.com/k99kc8.jpg[/URL] - rzeczywiście, wygląda jak morderca :diabloti:
- 21590 replies
-
Mam chwilę przerwy, to przyszłam :)
-
Ale fajoskie te sznaucerki.... I jaka różnica między nimi a Baśką :)
-
[URL="http://apps.facebook.com/petpupz?ref=1401829304"][COLOR=#3b5998]http://apps.facebook.com/petpupz?ref=1401829304[/COLOR][/URL] - zapraszam ;) Trzeba się zarejestrować, ale można się fajnie pobawić ;) Piesek działa jak tamagochi ;)
-
Wiesz Aniu, jak dostaniesz aparat w ręce, to i na siedząco możesz sfocić chłopaków ;) Tęskno za nimi trochę :)) Pozdrowionka i miłego dnia, dziewczyny, ja się zabieram do roboty, a za oknem mam śnieżycę :(
-
[quote name='deer_1987']Ale tu milo: na dzien dobry bialaski :D[/quote] Cześć Martuś :)
-
[quote name='Maks i Spark'];)"Brodzące w śniegu" piękny kolor maskujący:evil_lol: A.[/quote] Fajnie wyglądały, jak było tyle śniegu, bo się im futro samo wyprało i wybieliło ;) Teraz znowu szarzeją od błota wszędzie wokoło.... A w ogóle, to u mnie znowu ŚNIEŻYCA!!
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/71/095eede41dd771c2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/71/4c4f665c1f3ac92a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/67/129361cea0b59b49.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/67/98af6129b39c10bf.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/67/2e8b69c2e71abfad.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/67/2307a0e768b4870e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/71/bee88b80367e443e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/67/1fed9bb1965ae284.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/67/908c2fd270cc4cb0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/71/3d650f8286ce84eb.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/71/f06bf948b0c6ecec.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/67/65c62bf1758c0a33.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/67/f3457524d0918c2a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/67/1521bb24b262dfab.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/67/3b1257437e908c0b.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/67/4ea08b1d9d626c42.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/67/2dc852f3aa2bf1dc.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/67/cde3de58d39d9ab0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/67/d182cb526f27103b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/67/b38eea2ca61e6fa7.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/67/0a10ae5cbd32af30.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/67/5898f0a93ad58e9d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/71/9ba6e423fe452288.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/67/847be647f1cab76c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/71/7414f3384a5b2d1c.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/71/81072613305cbb34.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/67/ac2fb01101bdd7a2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/67/2012ac597f0ddee9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/71/cab80ae45a5bbe88.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/67/3d7e40230718854d.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/71/d0e283a3c7bfa6d1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/67/8f0ea61b4dff6ac6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/71/5cd035e57aa82cbe.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/71/e6a2bc25d52bcd0c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/71/ef0260e3cd35c412.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/71/e94c74601aea8a6b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/71/aa4a58b25f2279f8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/71/9106dad847534872.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/67/db26357b6ca9f00f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/67/0c4442cf676d9cd2.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Maks i Spark']nie wierzę to TY!!!! spoko jest równowaga, wilcze u białasów i białasy u wilczych też:lol: A.[/quote] Znacie się z Togą? No proszę, jaki świat mały jest :) [quote name='deer_1987']Dzien dobry: [/quote] Pyszne śniadanko, dziękuję, Martusiu :) [quote name='Maks i Spark']Dzień dobry:p mogliby zamieniać dni, w ubiegłym roku Marysia była ze Sparkiem, ale teraz w piątki ma wykłady i ćwiczenia, tak więc Katowice nie dla nas. ....mam nadzieję, że 30-tego uwolnią mnie od longety i będę się rehabilitować. A.[/quote] Trzymam kciuki z całej siły, wprawdzie z autopsji tego nie wiem, ale mam w otoczeniu osoby, które po kontuzjach są, wiem, że to ciężki proces.
-
[quote name='Maks i Spark']piękny odlot, futra wyglądają rewelacyjnie gdy używają ogona jak steru A.[/quote] :evil_lol: [quote name='evaxon']:mdleje: a ta nadal snieżne foty wstawia :mdleje:[/quote] Za niedługo przestanę ;) [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Dżołanko nie gniewaj się że dopiero dzisiaj zagladam, ale normalnie nie wyrabiam......:roll:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]ale mocno Cię cmokam w sam nosek:loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Nie gniewam się, bo też nie mam czasu :) W nosek nie polecam, bo mam katarek, w czółko poproszę ;) [quote name='Dozia_13']Ojj śnieżne fotki...:shake: Białaski ślicznie wyglądają w śnieżnych zaspach:loveu:[/quote] I czują się też rewelacyjnie :) [quote name='Kinia']Czy u Was też pada, a potem słońce swieci, znowu pada, a teraz śnieg?[/quote] Dokładnie tak. Wczoraj zaświeciło, ucieszyłam się jak głupia, że słońce, a potem zmagałam się ze śnieżycą na spacerze........ [quote name='Tengusia']ja to o pogodzie wogole juz dyskutowac nie chce bo to jest zalamujace czasami :mdleje:[/quote] Czasami? Od miesiąca bez przerwy.... [quote name='Feigned'][URL]http://images46.fotosik.pl/71/c46e78823ccabd0c.jpg[/URL] te jest najlepsze :evil_lol:[/quote] ;) [quote name='evaxon']no jako ze znalalzm wiecej czasu to i doczytałam ze... nie szukasz wspaniałej , uroczej, pieknej, skromnej, pracowitej synowej:loveu::evil_lol:[/quote] Myślisz o sobie? Hm.... Ładna jesteś, to mu się spodobasz, torty pieczesz piękne, a on kocha słodycze..... Zaraz mu zdjęcie pokażę :diabloti: [quote name='Maks i Spark']..no proszę jakie swaty tu odchodzą:cool3: A.[/quote] Jeszcze chwila i zmienimy tytuł wątku ;) [quote name='Alicja']:evil_lol: [FONT=Arial][COLOR=red][B]cześć Dżołanko :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Alusia, kochana :) [quote name='togaa']No coś takiego!!!!! [B]Szpice wilcze[/B] na wątku białasów??? Powinno byc odwrotnie!;) [/quote] My też jesteśmy u wilczych :loveu:
-
[quote name='SZPiLKA23'][URL]http://images48.fotosik.pl/71/31798044e66b98ba.jpg[/URL] antena w gore i jazda :D[/quote] Działa jak radar ;) [quote name='Iza i Avanti']Prawda, że mam piękny uśmiech?![IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/KATJAM%7E1/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-9.jpg[/IMG][/quote] Śliczny, Izuniu :) [quote name='Asiaczek']Jeeeee.... [URL]http://images36.fotosik.pl/67/216785e6c961ab09.jpg[/URL] Pzdr.[/quote] :loveu: [quote name='Tengusia']fajowska fotencja :evil_lol: [URL]http://images36.fotosik.pl/67/216785e6c961ab09.jpg[/URL][/quote] Staramy się :) [quote name='gosiaja'][URL]http://images48.fotosik.pl/71/31798044e66b98ba.jpg[/URL] CB nastawione za prędkość nie namierzą[/quote] I dobrze, bo byłby mandacik :)
-
[quote name='Maks i Spark']O, szkoda myślałam, że będziecie na ringu, ten piątek to pomyłka, mogliby czasem coś zmienić. A noga...cóż męczące jest to okrutnie, chodzenie o kulach to wyższa "szkoła jazdy" chodzę krótko, siedzę na dole, dobrze że mam laptopa. 30 marca rtg i kontrola, może zdejmą longetę a później jakaś rehabilitacja. A.[/quote] Nie wiem, kto to wymyślił, w piątki ludzie zazwyczaj pracują.... Do 30-tego marca już niedaleko, szybko Ci minie :) [quote name='Maks i Spark']piękne śniegowe bałwanki, u Was jeszcze jest tyle śniegu, czy to wcześniejsze zdjęcia? A.[/quote] Wcześniejsze, ale powoli zbliżamy się do końca :) [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]ooo jaka zaspa śniegu duża :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive][URL]http://images36.fotosik.pl/67/216785e6c961ab09.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]śmiesznie...tylko te rozdziawione buźki i oczka widać :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Próbowały się całkowicie zakopać :)
-
[quote name='SZPiLKA23']A moze jest leniwa:cool1: Raaja przed chwila poszła do nowego domku narazie na probe bo Panstwo maja dzieci, a Raaja nigdy styku z dziećmi nie miała no i trzeba byc pewnym ze nie bedzie agresywna, szkoda mi jej było tak ufnie zemna wychodziła, a przeją ja ktos inny tak patrzyła.... :(:(:( no i rycze ... mam nadzieje ze tam zostanie bo jakby wróciła to będzie dla niej trauma napewno, Państwo byli mili widac było ze rozumieją wszystko ze sie boi itp....:placz::placz::placz:[/quote] My byliśmy w odwrotnej sytuacji, jak braliśmy trzyletnią Fialkę od właścicielki, jak ciągnęła nas z powrotem..... Aż się wrócić chciałam i oddać. A teraz - cała rodzina się jej podporządkowała i widać, że suka jest szczęśliwa :)