-
Posts
6361 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jbk
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]Loluś :calus: ... nie wierz ludziom którzy się tylko słodko uśmiechają .... to na 99,99% jest nieszczere ...[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] Czyżbym się mieściła w 0,01%? Loluś kochana, Eryk już nie jest taki mały przecież, żebyś się musiała martwić, na pewno da sobie radę chłopak :)) A sąsiedzi - osobiście nie ufam żadnemu.
-
Cieszę się Aniu, że Cię widzę :) Bez netu to ciężko, czyż nie? Buziaczki dla Was obu, dziewczynki, a dla psiaków mizianko ;)
-
Cześć Alunia popołudniowo ;) Mam szczerą nadzieję, że wkrótce wyjdę z biura....
- 78403 replies
-
[URL]http://i41.tinypic.com/264p1qe.jpg[/URL] - a to moja ulubiona łapeczka :)
-
Buziaczki znad makaronu a'la funghi...... Chyba muszę sobie jednak te tabletki kupić :razz:
-
" Miesieczniny" Agata - przerodzilo sie w galerie.
jbk replied to sota36's topic in Owczarek francuski briard
[quote name='eria']ee Indie jeszcze pół biedy, w Australii mają wszystko jadowite :evil_lol: chyba łącznie z owcami :evil_lol:[/quote] A, to temu mój chrzestny się tak zmienił okropnie....... -
Jadłam obiad i się zgrzałam, więc dla odprężenia przyszłam tu :)
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Nie jesteś! Som my dwie:sweetCyb:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Prawda?:megagrin::megagrin::megagrin::megagrin:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Czternaście lat temu byłabym z Wami............. A teraz - zakupy przyniesie, wyręczy w różnych rzeczach, ba! mamusię na rękach ponosi :)
-
Przepiękne.... [URL]http://images50.fotosik.pl/79/6684787b57b6aaf1.jpg[/URL] A jakbyś znalazła kogoś, kto by z Tobą pojechał, to by Ci tata pozwolił?
-
[quote name='Yana']dzięki :loveu: chyba zrozumiałam :razz:[/quote] Osobiście otwieram każdy cytat osobno i bawię się w "kopiuj" "wklej" :) Buziaczki ;) PS. Ślinotoku u Jabcokowej nie widziałam ;) Za to u Krosia i owszem :)
-
Fajnie się ogląda takie stare fotki, tak sentymentalnie się robi ;)
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Ty wiesz, że ja zawsze z Tobą....nawet w niedoli;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] A ze mną? Mnie praca zamuliła, co mam zrobić? A jak jeszcze Ty nie będziesz ze mną, to przyjdzie sobie w łeb strzelić..... :flaming:
-
Witam się jesiennie..... Nie wiem, czy coś zamula, bo nie mam czasu :(
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
jbk replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][COLOR=olive] [B][FONT=Georgia]wróciłyśmy właśnie od weterynarza....oglądną Salsowy brzusio, powiedział że jest ładny...popryskał srebrny m sprayem i dał zastrzyka :cool3::cool3: jeśli nic nie będzie się działo to zobaczymy się dopiero w przyszły wtorek :)[/FONT][/B] [/COLOR][/quote] Bardzo dobrze, że się dziewczynka goi ślicznie ;) Wymiziaj ją ode mnie :)) -
Pogoda ohydna, roboty w cholerę, aż się przykląć człowiekowi zachciewa.... Wrzuciłam parę fotek zimowych i powiem szczerze, wolałabym ten śnieg, niż to mokre paskudztwo na zewnątrz....
- 78403 replies
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/67/f7e1e7ae724b584a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/67/9a6b08b8979fd911.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/71/f88e2b3ae79c1c96.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/71/31798044e66b98ba.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/71/c46e78823ccabd0c.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/67/6860208c4893ebec.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/67/02f29574cb7984f8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/67/1d40d3850c7af925.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/71/aa6653bc44724029.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/67/216785e6c961ab09.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/67/4cee392349f70007.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/71/48a121d7b25ee5b6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/71/c6f01a78cdb4f2a1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/67/fee2f6db737913da.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/71/c02ba5e9d19fb522.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/71/5d909325001c1e3e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/67/ae245e3519968fa4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/71/996c21f7b0ca9bfb.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/71/caaf10d73802711e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/67/a3d6f9583926bf68.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/71/7c8ba03aa0c67a5b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/71/225e04c33ddb0387.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/67/04e8baa8b74703d1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/71/38c5d814dbe780f4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/67/42780b6acc4f746d.jpg[/IMG][/URL]
-
Następny spacerek :) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/71/d97930ce7274e788.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/71/f60f79b344efec2f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/71/3ab5f0d194f5e8f7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/67/0fd41c144d9bc21f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/71/66e347b9d351b2a3.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='SZPiLKA23']Białe i inne siemki ;][/quote] Szpiluś, Patrycjo, jak miło Cię widzieć :)
-
[quote name='jamnicze']Witaj zapracowana imienniczko :lol: U Ciebie zawsze można znaleźć śliczne zdjęcia wesołych i szczęśliwych psów Bieg z przeszkodami :p [URL]http://images49.fotosik.pl/71/f77e536f2c790fed.jpg[/URL][/quote] Hejka ;)) Mówią, ze żadna praca nie hańbi..... Ale za to nudzi ;) [quote name='deer_1987']Bede pierwsza dzis :D[/quote] Ale świetna godzina ;) [quote name='Tengusia']doberek w moj wolny dzionek :grins:[/quote] Zazdroszczę wolnego, jak zwykle ;) [quote name='Maks i Spark']Cześć Białe Miśki!!!! udało mi się odrobić zaległości u Wasz:cool3: śliczne futra, te podskoki, miny, pozycje śpiące, miło się ogląda. A w Katowicach będziecie wystawiać się w dwa samki? już trzymam kciuki !!!!!! Ania[/quote] W Katowicach się wcale nie wystawiamy, bo V grupa jest w piątek, jedziemy rekreacyjnie w sobotę :) Jak noga, Aniu? [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]cześć :multi::multi::loveu:[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]w końcu dzisiaj dogo mi normalnie chodzi i mogę wszystkich poodwiedzać :multi:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]przez ostatnie dni tak zamulało że miałam ochotę rozwalić komputer :mad:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]:loveu::loveu::loveu: śliczne[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive][URL]http://images48.fotosik.pl/71/92bad70a87139b45.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Cześć Żonkilciu ;) Mi cały czas zamula, ale komp, nie dogo..... Tylko nie mogę go teraz rozwalić ;)
-
[quote name='sandrulka'][URL]http://images49.fotosik.pl/71/f77e536f2c790fed.jpg[/URL] To zdjęcie jest super!! Białaski wiedza jak zapozowac do zdjęcia:)[/quote] No świetnie wyszło :) [quote name='deer_1987'][URL]http://images48.fotosik.pl/71/92bad70a87139b45.jpg[/URL] wlasnie piekny snieznobialy kolor, nie jakis szary - znacy dobrze balans biali ustawiony[/quote] Trening pomaga, już tych zdjęć na śniegu zrobiliśmy spore ilości ;) [quote name='agnethka']ale za to w jakiej ilości :evil_lol:[/quote] Czyżby za dużo? [quote name='Kinia'][URL]http://images48.fotosik.pl/71/92bad70a87139b45.jpg[/URL] Przepiękne:loveu:[/quote] Dzięki ;) [quote name='lolka75'][URL]http://images46.fotosik.pl/71/35f9bbe5dec1798f.jpg[/URL] gadatliwy:evil_lol::loveu: Asiu to gdzie Ty konkretnie pracujesz? To jakies biuro, ksiegowosc?[/quote] W biurze rachunkowym, tak księgową jestem, stąd teraz gorący okres, rozliczenia roczne są.... [quote name='anitaaa i bartis'][URL]http://images48.fotosik.pl/71/92bad70a87139b45.jpg[/URL] [FONT=Arial]superaśne :loveu:[/FONT][/quote] Dzięki :) [quote name='zuzolandia'][I][B]Siemanko...ja tam gości nie mam ale czasu jak na lekarstwo ..ciagle w biegu ....ja chce juzzzzzzzz wiosneeeeeee i przynajmniej 20 st ciepła :lol:[/B][/I][/quote] Też marzę o wiośnie, bo kąpiele po każdym spacerze są nieco wyczerpujące.... [quote name='Kalunia_C']Witamy się i oglądamy zaległości. Fajny ten latajacy niedźwiadek z Twojego ulubionego zdjęcia. :) Pozdrawiam i do zobaczenia w niedzielę. Aha, odkryłam dzisiaj świetne miejsce spacerowe na Bajerkach, strasznie tam ładnie. Ciekawe czy je znasz.[/quote] Możemy się tam wybrać, żaden problem ;) [quote name='Tengusia']normalnie gdybym nie wiedziala ze to kochane czarne punkciki to bym pomyslala ze to niedzwiadek polarny :evil_lol: [URL]http://images48.fotosik.pl/71/92bad70a87139b45.jpg[/URL][/quote] Uderzające podobieństwo ;)
-
[quote name='Yana']śliczności :loveu:[/quote] Może to zabrzmi nieskromnie, ale też tak uważam ;) [quote name='Asiaczek']Dobrze, że masz fotki w zapasie, bo inaczej, to wogóle nie byłoby Was na DGM...:lol: Pzdr.[/quote] Zapasy mam, a nowych przybywa, aż się martwię, kiedy to wszystko obrobię.... [quote name='Maks i Spark']hej hej :multi::multi::multi: witamy się wtorkowo białasy jak zawsze śliczne :loveu::loveu::loveu: rozdrta mordka:p [URL="http://www.fotosik.pl/"][/URL] m.[/quote] Tą rozdartą mordkę mam na pulpicie na kompie ;) [quote name='deer_1987']Niom, przydaje sie miec foty w zapasie :D[/quote] Im więcej, tym lepiej ;)