-
Posts
6361 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jbk
-
Dzień dobry :)
-
Foty z weekendu świetne ;)) Tęskno Ci za Holly?
-
Jestem na moment, bo kochany mężu zaopatrzył mnie właśnie w jedzonko, jak jem, to nie mogę pracować ;), ale fotosik mi coś zwariował, więc nie wiem, czy coś wstawię :angryy: Witam wszystkich i starych i nowych ;) Wiosenne fotki jeszcze nie zrobione, bo wiosny u nas jeszcze nie było..... Za oknem rozmokłe paskudztwo, słońca niet i w ogóle katastrofa.....
-
Bosch! Jak ja Ci zazdroszczę tej cudnej wiosenki........
-
A dzisiaj już nie zamula? U mnie ciągle, ale to temu, że równocześnie robię płace i ZUSy i ewidencję VAT :)
-
[quote name='evaxon'] a za 20 min do szkoły do 19 :mdleje: czesc jabłeczniku:loveu:[/quote] Współczuję do szkoły......... Z drugiej strony, od dwóch godzin w pracy jestem ;)
-
[quote name='evaxon']gadasz głupoty :eviltong:[/quote] Sama widziałam! :obrazic:
- 78403 replies
-
Przyszłam se obejrzeć fotki, co to je wszyscy chwalą, a tu doooopa. Same krzyżyki :placz: Na kogo mam się zdenerwować? :mad: Cześć Madzialeno :)
-
Moje dwie kudłate miłości. Galeria Soni i Elzy-moich dwóch skarbów
jbk replied to Dozia_13's topic in Foto Blogi
Witam się przy sobocie i robocie :) -
[quote name='evaxon']ALu nie śpij.... szkoda dnia :roll::evil_lol::evil_lol::evil_lol: czesc czołem :loveu: za oknem słońce, gołębie gruchają, przyroda budzi się do życia na samochodach szron ... znowu qr... trzeba bedzie skrobac:angryy:[/quote] Przyroda to się obudziła trzy godziny temu ;)
- 78403 replies
-
W takim razie jak dzisiaj się czujesz, Aniu?
-
Ja bym chciała wiedzieć, w jaki sposób się zemścisz na zimie ;) A w ogóle, tak pyplacie, że nikt nie zauważył, a tu 1000 strona jest!! [SIZE=1]Oczywiście Jabłuszkowa ma inne ustawienia :)[/SIZE] [SIZE=1][/SIZE] [SIZE=4]HURRA![/SIZE]
-
Idę dziś na 75-te urodziny dziadka, ale nie będzie fajnego tortu...... Cześć Ewcia :)
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
jbk replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
A w ogóle, Żonkilciu kochana, przyszłam Ci powiedzieć, że moje książeczki przyszły w tym tygodniu, i tak wczoraj wieczorem, po powrocie z pracy, kolacji i kąpieli pomyślałam, że może zajrzę do którejś....... "Czarownice z Salem Falls" skończyłam około drugiej w nocy :evil_lol: A o szóstej pobudka...... -
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
jbk replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[quote name='apple']:mdleje::mdleje::mdleje: [FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]a oto i ten cud natury:loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [IMG]http://i267.photobucket.com/albums/ii305/sbnadn/van_diesel.jpg?t=1236977031[/IMG] [IMG]http://pic.photobucket.com/spacer.gif[/IMG] [IMG]http://pic.photobucket.com/spacer.gif[/IMG][/quote] A na obrazku jest byk, bo koleś się nazywa VIN a nie Van ;) -
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/68/22b940602cf9d6a8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/72/0135f53db73e90f9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/68/9af6712c3d99be3d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/72/06a4a9b3f78651bd.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/72/41cd7ed478dcad31.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/72/3383324a5b7c1cdc.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/68/dc63fccd0666b9b2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/72/33c08b327c4167ff.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/68/dd7e0b239118fc2e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/72/a80daded2a0eb2e0.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/72/ed7e9b1c05f8d402.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/68/dacfe28dc6e26bfb.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/72/c85c2cdbdfbf65f8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/68/4558dbfc085c293f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/68/eb5c011dc7dbc668.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/72/81b8550f1e004c37.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/68/8e6ab8fe34930368.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/68/3c2d334aea573f47.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/72/92a6d5535f8b95f3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/68/d44d7a8ee2708472.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/68/6206e1c161244295.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/67/070a2bb0c48445a8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/68/975b76fb1fc6aac7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/68/c415d9b7ab82d44d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/68/7d0005b2512f264a.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/68/d1f3c86204cbbb52.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/72/f03d86cced754ae7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/72/5038354807824e78.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/72/4ea28ed83f8c135f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/68/4a6fcacc5ef6e306.jpg[/IMG][/URL]
-
Fotasie :) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/67/0a1c963be6aa54e3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/67/26795e6562a6ca36.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/67/8591cdf2b6b7bb35.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/67/895514757cbe2260.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/68/0fb776ba11af0770.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Darianna']Śliczne białe śnieżynki na śniegu :loveu:[/quote] [quote name='Dozia_13'][URL]http://images49.fotosik.pl/71/a1f8510b24c13040.jpg[/URL]:loveu::loveu: Śliczne są te fotczki:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote] [quote name='Patisa']Super fota!:loveu: One są boskie!:cool3:[/quote] No cóż mogę powiedzieć.... zgadzam się z Wami :) Taka jestem grzeczna, hehe:evil_lol: