Jump to content
Dogomania

jbk

Members
  • Posts

    6361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jbk

  1. [quote name='Maks i Spark']Dzień dobry, witam się piątkowo:p A.[/quote] Cześć Aniu, wierzysz w pecha dziś?
  2. [quote name='Maks i Spark']Cześć Białasy!!!!! przyszłam powiedzieć dzień dobry:p:p słońce nieśmiało przeziera, miłego dnia!!!! A.[/quote] Macie fajnie, że Wam przeziera..... U nas sypie :(
  3. [quote name='anitaaa i bartis'][U][URL]http://images35.fotosik.pl/67/129361cea0b59b49.jpg[/URL][/U] [FONT=Comic Sans MS]Śliczne bielusieńkie skoczki ze Skoczowa :evil_lol::loveu:[/FONT] [URL="http://images43.fotosik.pl/71/ef0260e3cd35c412.jpg"][FONT=Comic Sans MS]http://images43.fotosik.pl/71/ef0260e3cd35c412.jpg[/FONT][/URL][FONT=Comic Sans MS] Super !! :razz:[/FONT][/quote] Skakać to one lubią, fakt ;) Po śniegu skaczą jak kozice :)
  4. [quote name='akzs']heh widzę że sesyjki dalej śniegowe :) już się na wiosnę zapowiadało a tu zaś śnieg :-([/quote] Ale fotki stare ;) Z poprzedniego śniegu ;)
  5. [quote name='sandrulka'][URL]http://images43.fotosik.pl/71/ef0260e3cd35c412.jpg[/URL] rewelacja :) heheh:lol:[/quote] Cześć Maleństwo :)
  6. [quote name='Dozia_13'][URL]http://images43.fotosik.pl/71/ef0260e3cd35c412.jpg[/URL] Świetne fotka:evil_lol::evil_lol: Witamy się:multi::multi:[/quote] Czeeeeeść :)
  7. [quote name='Yana']:roflt::roflt::roflt: [URL="http://www.fotosik.pl/"][/URL][/quote] Obydwa się rzucały za patyczkiem :)
  8. [quote name='lolka75'][URL]http://images48.fotosik.pl/71/9ba6e423fe452288.jpg[/URL] moja zazdrosc o snieg wlasnie siegnela zenitu:placz: przepiekna sesyjka:loveu::multi:[/quote] To pewnie świadomość, że nam znowu sypie, też Cię zdołuje?
  9. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B][URL]http://images43.fotosik.pl/71/ef0260e3cd35c412.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]zajebiste :multi::multi:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Jak po obiadku i podwieczorku który Ci posłałam :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [COLOR=red][B][FONT=Arial][SIZE=1]Dlaczemu masz znaczek Emir w banerku ??[/SIZE][/FONT][/B][/COLOR][/quote] Podwieczorek idealnie pasował :) Mam Emira w bannerku, bo Emir zajmował się "naszym" schroniskiem w Żywcu, teraz wolontariuszki założyły własną fundację, ale chyba nie mają statusu OPP jeszcze ;)
  10. [quote name='evaxon']:crazyeye: kochana jak to gdzie?? czas nieubłaganie ucieka :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Tylko pamiętaj, wnuka mam mieć pierwszego dopiero za pięć lat ;)
  11. [quote name='Yana']no przecież możesz trochę poczekać, gdzie Ci się tak spieszy :evil_lol:[/quote] Zegar biologiczny tyka......
  12. [quote name='martitaa']Witam,dzieki,ze wpadlas.Ze mna jest identycznie,brak czasu,totalny brak.Zgralysmy sie niezle:evil_lol:chyba wiosna idzie!!!!!Pozdrowionka i buziole dla bialaskow:loveu:[/quote] Wiosna? Hmmmmm........ Nie u mnie :(
  13. [quote name='Kaya93']Dzień doberek:multi::loveu:[/quote] Hejka :) Jak na dziś?
  14. [quote name='evaxon']:siara: tylko ze ten no... prokurator :roll::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Eeee tam. Rok możecie się poukrywać, a potem z górki ;) Ale powiedz mi, dlaczego właściwie chcesz zostać moją synową? AAAA! Wiem! Ty chcesz mieć blisko moje białaski!!
  15. [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]o jak niszczą nienaruszony śnieg ;)[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]jak taki ugniatacze :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]dzien dobry :loveu::multi:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Specjalnie, żeby nam było łatwiej chodzić :)
  16. [quote name='bonsai_88']U mnie też śnieg :placz:[/quote] Za miesiąc go już nie będzie, pociesz się :)
  17. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]znowu mnie głowa boli...przyszłam sie przytulić:roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Co Ty masz z tą głową, kobieto? Musisz pić przestać, zdecydowanie!
  18. [quote name='SZPiLKA23']A u nas waha sie na jesieni i zimie[/quote] To najgorsze :(
  19. [quote name='Yana']do nas też zima wróciła :placz:[/quote] Ja w sumie nie płaczę z tego powodu, bo lepszy śnieg niż to błoto wredne ;)
  20. [quote name='Maks i Spark']dobrze mieć samoczyszczące psy:razz: u nas też śnieg pada:shake: A.[/quote] Wygodnie, rzeczywiście ;) Możliwe, że wkrótce znów się wyczyszczą, bo już mamy biało....
  21. Bardzo się nie cieszę, że Cię boli głowa, jakbym tylko mogła, to bym Cię pogłaskała po niej....
  22. jbk

    Anioły i Demony

    Witanko Loleczko kochana :)
  23. Ciekawa jestem, co za nami musiałoby biec, żebyśmy zaczęli uciekać ;) Birmy bym się nie bała :)
  24. Cześć Izunia :) Jak tam na dziś? Ja nadal zapapierzona....
×
×
  • Create New...