Jump to content
Dogomania

jbk

Members
  • Posts

    6361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jbk

  1. Zimny chów? AAA! To wszystko jasne ;))
  2. [quote name='Vectra']chleba moczonego w wodzie , gryźć nie trzeba :diabloti:[/quote] O chlebie i wodzie??? :crazyeye::crazyeye::crazyeye: Pieseczek??? BIEDACTWO!
  3. Dziękuję za niebo :loveu::loveu::loveu: A te kwiatki, to na pewno kwiatki, a nie hatifnaty? (jak się toto pisało??)
  4. [quote name='agbar']specjalnie wyjszlam na zewnatrze zeby sprawdzic:evil_lol:gdyz moj kolega maz i do takich czynow jest zdolny:roll:[/quote] To, że zdolny, to pozytyw, czy negatyw?
  5. Żryć to będzie musiał, więc sama mu będziesz gryzła karmę, hehe :diabloti:
  6. [quote name='agbar']ale to sa niemieckie kamienie:diabloti:one sa lepsiejsze niz te polskie z pseldochodowli:evil_lol:[/quote] Polskie czy niemieckie, pies sobie zęby spiłuje!
  7. [quote name='agbar']nie uzywam w ogole trybu AUTO.[/quote] Samochodem to ja też nie jeżdżę :evil_lol: [quote name='lolka75']nie no....zsiuram sie zaraz[IMG]http://www.pic4ever.com/images/25r30wi.gif[/IMG][/quote] Pampersa załóż!
  8. jbk

    Anioły i Demony

    [quote name='lolka75']bo Ty mloda jestes na frorum jeszcze wiec Ci powiem:eviltong:...... kazda dogomaniaczka organizuje sobie wlasnego kompka bo za duzo konfliktow w domu:diabloti:[/quote] Ja może młoda dogomaniaczka, ale w necie już za długo jestem, żeby mnie bawiło cały dzień temu poświęcać ;) W domu do zabawy to mam dwa cudne psy ;))
  9. Nastawiasz jakoś aparat, czy lecisz w trybie auto?? A minki Dealer robi BOSSSSSKIE :lol:
  10. Kto by patrzył na bałagan, jak takiego psa może obejrzeć :)) Radość mu bije z oczu :)
  11. jbk

    Anioły i Demony

    [quote name='lolka75'] no wlasnie ja tylko w domu:roll:[/quote] W domu byłoby wygodniej, w pracy zawsze jest też praca, ale po co się mam z mężem bić o kompa? Hhehe :razz:
  12. Jak to robisz, że masz takie ostre zdjęcia w ruchu??
  13. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]przyszłam Ci zaśpiewać .....[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]...tyle słońca w całym mieście .....[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-403.gif[/IMG][/COLOR][/FONT][/B][/quote] O, dziękuję :)) A to wersja Anny, czy Natalii? [quote name='bonsai_88']W czym problem? W mojej czarnej owcy... Birma owczarków nie cierpi, ale mam jeszcze parę lat co by ją nauczyć, że owczarki są fajne i nie obchodzi mnie co ona o nich myśli ;) Zdjęcia rewelacyjne :)[/quote] To musisz ją często zapoznawać z owczarkami, a masz jakiegoś BOSa w pobliżu? Tylko BOSów nie lubi, czy ONków też? Zdjęcia wyszły, bo modele są fotogeniczne :)
  14. [quote name='bonsai_88']Nie... ona woli sadystycznie odrywać po kawałeczku :diabloti:[/quote] To ja jej może podeślę parę niewygodnych sąsiadek ;)
  15. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]ani tak nie mów .... bo jej się płuca zapalą :shake:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]:placz::placz::placz:to jak to ....tylko u nas taka paskudna pogoda :crazyeye::crazyeye::crazyeye:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] To już nie mówię :roll: Mieszkamy w najgorszym pogodowo regionie najwyraźniej...... :angryy:
  16. [quote name='ewatr']O to bedzie dłuuuuuuuuuuuuugo co ogladać :eviltong:[/quote] Już było, bo właśnie się skończyło ;) Wybrałam trochę tylko, bo przecież bez przesady ;) Spacerów było więcej ;) Innymi też się chcemy pochwalić ;)
  17. [quote name='bonsai_88']groszek nawet nie wiesz jak straszy ten horror :(. I co gorsze - Smok już ma problemy z zasypianiem... Boli mnie to bardziej niż moje problemy... Rinuś popatrz na młodą... który policjant uwierzy, ze ona jest agresywna. Pamiętaj, że to pies, który nie warczy przed atakiem ;).[/quote] Nie warczy, ale potem łyka w całości ;)
  18. [quote name='Selket']no, ale ja napisałam w dobrej wierze, bo myślałam, że wszystkim ono świca.....:oops: ooo........jaaa..........muszę zaraz iść do tej strasznej pani doktor:placz::placz::placz:[/quote] Nie taki doktor straszny, jak go malują ;)
  19. [quote name='Selket']Na dworze Słoneczko świca :loveu: [/quote] [quote name='Selket'] Widzisz jakie one wredne som:diabloti: Nie to co ja:loveu:[/quote] Ty zaczęłaś, nie wymiguj się teraz :evil_lol:
  20. [quote name='Menrzuś']I tuś sie pomyliła - niektórzy prężą zwoje :evil_lol:[/quote] Mam nadzieję, że mózgowe ;)
  21. jbk

    BARF in (e)motion

    Chciałam ostatnio cyknąć, jak się moje maluchy z kadłubkami kurczaka zabawiały, ale zanim przyniosłam aparat, na talerzach było pusto ;)
  22. [quote name='AngelsDream']700 zdjęć - ładnie![/quote] Bo każdy ma jakiegoś bzika ;)
  23. [quote name='AngelsDream']U nas też słońce! :D :multi:[/quote] [quote name='Iv_']U mnie też świeci :multi: :multi: :multi:, już nie pamiętam kiedy ostatni raz go widziałam :shake:[/quote] Specjalnie to robicie, żeby Wam zazdrościć..... :placz:
  24. Ja też chcę słonko, daj kawałek! A co Ty zrobiłaś Dealerkowi, że się tak popsuł??:crazyeye:
×
×
  • Create New...