-
Posts
6361 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jbk
-
Szkoda, że sunia Portugalczyka nie chciała lepiej zapozować, chyba była zestresowana nieco... Birma za to - idealnie wychowany kochany pies :)
-
Cześć Wam :) Macie wiosnę? My nie.....
-
I co tam? Ucichło znowu.....
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
jbk replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
Witanko Jadziu :) Co nowego? -
Dwa najbardziej rasowe kundle z dachową panterą w tle:)
jbk replied to pusia2405's topic in Foto Blogi
Dzień dobry :) A właściwie niedobry, bo leje na zmianę ze śniegiem......... -
Ale macie dobrze, Warszawianki ;) Buziaczki dla Vegusi :)
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
jbk replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
O, Baaj już po wszystkim..... Dobrze się czuje? Sądząc po minie, chyba wszystko OK :) Mizianko dla obu chłopaków :) -
Ale Ci wiosny zazdroszczę............... Ucałuj Dealerka!
-
[URL]http://i39.tinypic.com/2dsebmx.jpg[/URL] - a przynosi piłeczkę, czy tylko pogryza?
-
Posty wszystkim skaczą, w ogóle cuda się dzieją ostatnio ;) Witamy :)
-
" Miesieczniny" Agata - przerodzilo sie w galerie.
jbk replied to sota36's topic in Owczarek francuski briard
Cześć :) Interesy się udały?? Argentyna rozbawiła mnie do łez :) -
Cześć Kasiu ;) Jak obstawiasz, kiedy uda nam się spacer ze słońcem? Jak widzę to paskudztwo za oknem, to mi się odechciewa...... Buziaki dla Armina :)
-
Widziałam sporo sznaucerków w sobotę na wystawie, ale powiem Ci, że takie świeżo wyczesane mniej mi się podobają, niż Twoje na luzie ;) Jakoś takie naturalniejsze są :) Twoje, oczywiście :) Weselej wyglądają :)
- 21590 replies
-
[quote name='Darianna']Ja pojechałam do rodzinnego domu na Dolny Śląsk, Brando został z Narzeczonym. Tęsknię za nimi :-( Mam nadzieję, że obaj będą cali i zdrowi jak wrócę w piątek :diabloti: I że mieszkanie będzie podobne do tego, które opuściłam :eviltong:[/quote] Cały tydzień bez psa?? Jak dasz radę?
-
Moje dwie kudłate miłości. Galeria Soni i Elzy-moich dwóch skarbów
jbk replied to Dozia_13's topic in Foto Blogi
Fajne foteczki :) Oczko - super, mi nigdy się nie udają takie zbliżenia :( -
Tra la la :)) Miło było Was poznać ;)
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
jbk replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
Witam Żonkilciu kochana :)) Jak się masz? Nowy tydzień się zaczął, z tego, co widzę, tak samo parszywy jak poprzedni..... -
Cześć Madzialeno :)
-
[quote name='Patisa']Ostatnio coraz częściej natrafiam na wyjątkowo nieprzyjemnych użytkowników forów, którzy wybitnie unoszą się swoją "doskonałością" i "doświadczeniem". Nie ukrywam, że jest to niemało irytujące, gdy czytam bardzo pyszne posty hodowców, odnoszących się do "zwykłych" użytkowników jak to śmieci...:shake: Gdyby rzeczywiście przyćmiewali oni swoją wiedza i wielkimi czynami innych ludzi, to zapewne nikt nie miałby za wiele do powiedzenia, ale tak nie jest. Ci użytkownicy nie robią nic dla potrzebujących psów, nawet tych w typie ich rasy, na dobitkę często odnoszą się bardzo wrogo do ludzi, którzy tym psom pomagają. :lying: Jak zdążyłam się zorientować, nie są tez jakimiś "guru" dla kynologii światowej, więc nie rozumiem ich wyniosłości. :roll: Wiecie, trochę mnie to zmartwiło. Nawet więcej...jakoś tak chwilowo dostałam takiego nagłego obrzydzenia do hodowców, hodowli i całej kynologii. Stwierdziłam "nie, ja z tymi palantami trzymać się nie będę":evil_lol: Ale na szczęście przypomniałam sobie o niektórych użytkownikach dogo, hodowcach, których ni w ząb do tych nabzdyczonych palantów przypisać się nie da.:lol: Są mili, życzliwi, na pewno bardziej doświadczeni ode mnie, ale jakoś nigdy nie poczułam się pisząc z tymi osobami urażona albo zdegradowana do rangi "głąb":razz: Tak więc mój entuzjazm hodowlany powrócił, ostatecznie stwierdziłam, że nie z każdym muszę się trzymać;) Ale pewna rezerwa do hodowli jako takiej pozostała. Myślę, że jeszcze nie raz nie dwa przyjdzie mi się gorzko rozczarować. Czytając wypowiedzi takich osób można sobie bardzo łatwo zdać sprawę, że wkraczając w krąg hodowców, szczególnie jeśli ma się jakieś ambicje hodowlane, stąpa się po bardzo kruchym gruncie.:candle: To tyle z mojego "dzielenia się opiniami ":lol: Pozdrawiam ;)[/quote] Też widziałam przypadki chełpienia się hodowców.... Ale powiem Ci, że "nasza" hodowla mnie pozytywnie nastraja :) Kiedy bym się do Kasi nie odezwała, to zawsze ma dla mnie czas, zawsze opowie, wytłumaczy, i robi to w tak sympatyczny sposób, że aż miło :) Bardzo się zaprzyjaźniłyśmy.
-
Cześć Izunia :) Jak nowy tydzień się zaczął?
-
Oglądałam album ze zdjęciami kumpeli, wszystkie zrobiłam aparatem w telefonie, właśnie 3 mega, powiem Ci, że nie zorientowałabym się :) Dlatego pstrykaj :)
-
W sobotę naoglądałam się labków na wystawie i muszę stwierdzić, że czarne mi się najbardziej podobają :)
-
[URL]http://images6.fotosik.pl/441/1879be5055f3f40d.jpg[/URL] - świetna pozycja :) Często tak Vadira trafiam ;) Mizianko dla Dindusia :)
-
Cześć SYNOWA :) Przyszłam Ci powiedzieć, że się stęskniłam :)