Jump to content
Dogomania

jbk

Members
  • Posts

    6361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jbk

  1. [quote name='halgre58'][COLOR=darkred]No jak to ...! Jesteśmy z Katowic (z dzielnicy), a w Chorzowie to byłam na imprezie na Oberfest... Ale było piiiiiwa ... :beerchug: :beerchug: A potem ... :huh:[/COLOR][/quote] Nie mogłabym na taki piwny festiwal, właśnie ze względu na :huh: potem ;) Mam strasznie słaby żołądek i następnego dnia umieram :)
  2. [quote name='Iza i Avanti']To ja biegnę z kaff! :kaffee_2: Dawaj po kawałku! Potem walniem se po jednym :drinking: i w tany! :cunao:[/quote] Piwko o tej porze? Hmmmm..... a co mi tam, mamy dziś teoretycznie zamknięte, więc dawaj! Hopsa hopsa hopsa :)
  3. [quote name='halgre58']:megagrin::-D:sweetCyb::roflt::turn-l::mdrmed::shiny: [B][COLOR=darkred]ale fajnie napisane ... aż się pośmiałam :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]A propos: my z naszymi psami przechodzimy nieraz przez plac kościelny i nikt nic nie mówi ... A kiedyś - to myślałam, że umrę ze śmiechu ! Szliśmy przez plac kościelny (Dindek i Morfi) - wracaliśmy ze spaceru - i nagle zaczęły dzwonić dzwony ... A te nasze psiury - łeby do góry i .... jak nie zaczną wyyyć !!! Jak wilki :crazyeye::crazyeye::crazyeye:[/COLOR][/B][/quote] Muszę spróbować, czy Samki wyją, na razie głównie "gadają" a Vadir pokrzykuje ;)
  4. [quote name='AngelsDream']Teraz dogo zrobiło się upierdliwe... :mad:[/quote] Teraz? Cały czas jest!
  5. I znowu psiaki w pierzynach ;) Super :)
  6. [quote name='AngelsDream']A nasz jak nie podnosił, tak nie podnosi.[/quote] Piesy różnie mają ;) Ktoś pisał o suce, która podnosi, bo żyje z samymi psami :)
  7. Park w Chorzowie? No zobacz, nawet nie zauważyłam, żeście krajani ;)
  8. [quote name='Iza i Avanti']Doberek Cioteczko :loveu: Na patrz! Ja nawet nie zauważyłam, że to już 400 stron... :evil_lol:[/quote] Może jakiś :tort: z tej okazji?
  9. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Jestem skoro świt:multi:........jak skowroneczek moim śpiewem cię obudzę :razz:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]"oooooooo jak dobrze wstać skoro świt.....[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Jutrzenki blask.................................."[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-403.gif[/IMG][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Przestane śpiewać jak przyjdziesz na kawe:diabloti:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] O boże! Przychodź Klocusiowa, bo nas Japco zamorduje tymi dźwiękami! [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]kurtfa kobieto czy Ci nie wstyd dawać takie zdjęcia na dogo?[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive][URL]http://images6.fotosik.pl/296/4b94c9501ca1802f.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]spójrz jak ten pies cierpi z powodu tej kolaczty :crazyeye::crazyeye: :roll:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Cierpi? Gdzie on cierpi?? Hehe ;)
  10. Nie ma to jak popierniczyć pierniki ;) Jogurcik truskawkowy, może być?
  11. [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]jeśli tak mówisz to kiedy już wypłacą mi moją należność za ciężką pracę :evil_lol: to kupię coś takiego mojej suczy i zobaczę co z tym zrobi :)[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]a widzę że Zuzi bardzo przypadła do gustu nowa zabawka :):)[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]witam :multi::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] No Vadir plastikowe wszystko żre, a gumowych nie chce, a sznureczki uwielbia, więc myślę, że będzie idealna ;) Dawałaś kiedyś butelki po napojach? Vadir wykańcza jedną po drugiej ;)
  12. Dzień dobry Izo :) Gratulacje z okazji 400 strony ;)
  13. Szaleńcy :)
  14. Vadir też ma jedną taką ulubioną kałużę, której nigdy nie omija :) Spacerujemy też nad stawami, ale nie wpuszczamy tam psów, choćby chciały (kaczki tam są i rybki jakieś), bo od kąpieli w tych stawach pies bratowej dostał zapalenia spojówek.....
  15. [quote name='Juszes']Przepiękna galeria, żałuję, że tak późno ją znalazłam. Przecudowne psy, uwielbiam samojedy :loveu:[/quote] Też je uwielbiam :) A gdzie jest Twoja galeria? [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]cześć Wam :multi::loveu:[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]widziałam wszystkie zdjecia a i tak najlepsze są te na których Vadir unosi nogę ku chwale :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]:multi::multi::multi: chłopak Twój dorasta ;) :loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Dorasta, dorasta, a ja chodzę dumna i blada i chwalę się wokoło :) [quote name='basia bonnie'][URL]http://images49.fotosik.pl/18/2e3953bf4c8b8018.jpg[/URL] to jest genialne:evil_lol::evil_lol::evil_lol: pozdrawiamy:multi:[/quote] Taki brudas Ci się podoba? W Zabrzu będzie biały, wpadniesz na pewno?
  16. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Tylko jedno mi sie nasuwa:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Jezioro łabędzie:evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green][URL]http://images45.fotosik.pl/18/c4c5f4290b4e376d.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Witaj:loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] To mamy identyczne skojarzenia ;)
  17. Chyba Ali nie wystarczy tych gołąbków, jak się tyle sępów zleciało.....
  18. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Śmigłam se tędy:loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Bo to tak po drodze :) [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][B][COLOR=olive]strasznie wkurza mnie ta niemoc związana z wielokrotnym cytowaniem :roll:[/COLOR][/B][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]chciałabym Wasze złote myśli pocytować ale tu dupa bo mi ktoś zakazuje :angryy::mad:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]jak się dowiem kto za tym stoi to skończy się rumakowanie :razz:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]witam Was :loveu::multi:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] A co to jest rumakowanie?? [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Taaaaak Żonkilko zrób z NIMI porządek:mad:.......bo wyjde z siebie i stane obok:roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] I będziemy mieć dwa Jabłuszka :)
  19. A sposoby na rozprostowanie też znacie? Czy tylko na kręcenie?? IZA IZA [SIZE=4]IZA IZA [/SIZE][SIZE=6]IZA IZA![/SIZE] [SIZE=6][/SIZE] [SIZE=6]Chono![/SIZE]
  20. Ładne masz tereny do spacerów ;) A Boncio chyba Ci z kadru uciekł na jednym zdjęciu?
  21. Pozdrówki piątkowe, trzymaj się ciepło.......
  22. Jak świetna zabawka! Mojemu maluchowi by się spodobała, muszę poszukać u nas takiej :)
  23. [URL]http://img361.imageshack.us/img361/6521/dsc0085do3.jpg[/URL] - jakbym taką Lunę zobaczyła na ulicy, to bym się pobała :)
  24. jbk

    kudłaty Mickey ;)

    To jest dobre, mówisz, że multicytat nie działa i multicytujesz w tym samym poście, jak to możliwe?? Czekamy na fotencje :)
  25. [quote name='halgre58'][COLOR=darkred]Jak to *my* ?? Ty też ??[/COLOR][/quote] No nieeeee...... Kurde, muszę się odzwyczaić mówienia w pierwszej osobie na wszystko, co psy robią ;) A w Wiśle to tylko Vadir mi się wykąpał, Fialka jedynie w upały chłodziła się w wodzie, a ten mały szaleniec to za każdym razem do każdej wody włazi ;)
×
×
  • Create New...