-
Posts
10475 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bianka0
-
[quote name='Isadora7']A może zrobić ulotki i porozwieszac po Janowie?[/quote] Zrobione ksero z Twojego plakatu i rozwieższone. Ale jeżeli błąkała się przez kilka miesięcy,to Janów nie jest aż tak dużym miastem,żeby szukający właściciel jej nie odnalazł.Jeżeli się zgubiła to tylko osobom przyjezdnym (być może że jeszcze w Sylwestra w czasie wystrzałów).
-
[quote name='danka1234']Oj, w sprawach odchudzania to ja cienki Bolek jestem. :roll: Najchętniej wysłałabym Toficzka na jakieś wczasy odchudzajace.:evil_lol: Moze są jacyś chętni przyjąć tego leniucha.:eviltong: Ja z chęcią przyjmę do siebie tego leniucha,jeden jamniorek więcej ,jeden mniej to nie robi różnicy. Poza tym tak Ci go odchudzę ,że go nie poznasz.:razz:
-
[quote name='Tola']Tola, Lola i Cindi nie były w zamojskim schronisku; zostały zabrane z interwencji - nie wiem jak je potraktowac...[/quote] Gdyby nie zostały zabrane z ulicy trafiłyby do zamojskiego schronu,wcześniej lub później.Więc są uratowane.
-
Zapomniałyście o amstafce Perle, Fryzi i szczeniaczkach Toli i Loli, oraz ich mamie Cindi.
-
Mam nowe wiadomości o stanie zdrowia Różyczki: Róża miała robione RTG i wyszło, że to jakiś stary uraz. Uraz łapy jest bardzo skomplikowany, łapa ma ograniczony ruch w stawie biodrowym i prawdopodobnie można to usunąć operacyjnie, jest też przodozwichniecie kolana, rzepka w kolanie ma za duży zakres ruchu, tutaj też prawdopodobnie może pomóc zabieg chirurgiczny. Zakażenie już chyba ustąpiło, bo ropa zniknęła zarówna z oka jak i spod brzucha, nie ma też zaczerwienienia na skórze. W uszach grzybek i w jednym zapalenie. Uszka zostały wyczyszone i wypłukane. Mamy zakrapiać aurozinem. Przystrzyżono też suni łapki (kapcie ;-)). Miała też robione usg, sterylizowana nie jest, ale nie ma też ropomacicza. Tik wargi jest nadal, będzie na to dostawać witaminę B12. Jutro zapytam kiedy możnaby Różę sterylizować lub szczepić. Różyczka super jeździ samochodem, jest bardzo grzeczna ;-) Więc nie są to złe wiadomości.Czekamy na ujawnienie się Księcia i sterylizację Róży.
-
Bardzo dziękuję Ci Tolu za pomoc. Co do sms-ów,to niestety dodzwonienie się do mnie do pracy na komórkę jest niemożliwe i wtedy odbieram wiadomość o próbie połączenia ,w przerwie ja oddzwaniam.Tym razem myślałam że było podobnie,ale rozmowa była kompletnie denna i zakrawała na żart. Wczoraj dzwoniłam do DT Róży :bardzo lgnie do człowieka,już ładnie zachowuje czystość i kontroluje potrzeby.A dzisiaj otrzymałam wiadomość: Róża pojechała dziś na czyszczenie uszu, przycięto jej też kłaczki na łapkach i chyba pojedzie jeszcze na RTG łapki. Dzisiaj byłam w sklepie zoologicznym i tam zostawiłam informacje o Różyczce.Kobieta ze spanielem powiedziała mi że taka sama suczka błąkała się już od kilku miesięcy po Janowie.Więc to tłumaczyłoby jej stan zaniedbania. Więc ciągle mam nadzieję że się komuś zgubiła spoza Janowa.
-
Był przed chwilą sms od osoby zainteresowanej.Zadzwoniłam pod podany nr.To był Poznań.Na pytanie skąd pani wie o suni padła odpowiedż że z internetu,nie wie z jakiego ogłoszenia.Drugie pytanie:czy pani chce coś wiedzieć o suczce padła odpowiedż że nie bo już wszystko wie.Na trzecie pytanie czy wie że jest chora i wymaga leczenia odpowiedzią było zdziwienie.Więc niestety przeprosiłam i zakończyłam rozmowę.:placz:
-
Ciąg dalszy jedzenia: [IMG]http://images44.fotosik.pl/145/8ebbe40bb1ee1095med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/140/5b13de1f46831d49med.jpg[/IMG] Tak zwana panorama kuchni: [IMG]http://images44.fotosik.pl/145/38420e756ad4b94amed.jpg[/IMG] Na dzisiaj koniec,innym razem jak ich się układa do snu.
-
No nareszcie upragniona kolacja: Lilith musiała zrobić przekąskę przed głównym daniem:[IMG]http://images45.fotosik.pl/144/7a42a59aa3437517med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/144/32091e168a95c9d0med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/140/9b2fd6a39b21c17bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/144/191de51777df4d46med.jpg[/IMG]
-
Jeszcze trochę mojego ogrodu.Kto wątpi,że można taki mieć przy sześciu psach niech popatrzy: [IMG]http://images47.fotosik.pl/144/17d96deeb699756bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/140/71d8f913415a93f0med.jpg[/IMG]
-
Teraz popatrzcie na tą starowinkę,która szukała domku ,w którym miała godnie umrzeć.Mnie się wydaje,że ona wcale na to nie ma ochoty: [IMG]http://images43.fotosik.pl/144/2726ec3c12e4bf54med.jpg[/IMG] Jak zechce to wchodzi i schodzi ze schodów,ale woli być noszona na rękach. [IMG]http://images43.fotosik.pl/144/1ff406bf39544f17med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/140/a179d8a955dfb40emed.jpg[/IMG] Bardzo mądra staruszka Lilith: [IMG]http://images48.fotosik.pl/144/293e497b20ce86dbmed.jpg[/IMG]
-
No i Goliacik,bez komentarza.... [IMG]http://images49.fotosik.pl/144/3bbfbf41a6449191med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/144/1d7920915c83798fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/140/f22e8a11c4570f07med.jpg[/IMG]
-
Joguś ma w nosie wszystkie jamniki,tylko on jest na tym podwórku porządnym psem stróżującym: [IMG]http://images50.fotosik.pl/144/2e295abb2a8838b4med.jpg[/IMG] I do tego wchodzą na jego teren: [IMG]http://images38.fotosik.pl/140/caa19098e4365775med.jpg[/IMG] Czasami toleruje dokuczanie przez Goliata: [IMG]http://images47.fotosik.pl/144/57628a035023647cmed.jpg[/IMG] Dupka mu już zarosła sierścią po operacji: [IMG]http://images40.fotosik.pl/140/780d7d4e39a10993med.jpg[/IMG]
-
Gospodarz Maluszek,wszystko musi sprawdzić: [IMG]http://images37.fotosik.pl/140/8f6ab73f51986420med.jpg[/IMG] I wszyscy go słuchają: [IMG]http://images48.fotosik.pl/144/a0139e92a0698ecbmed.jpg[/IMG] Dwie najgrubsze dupki Swiata:Maluszka i Goliata:[IMG]http://images41.fotosik.pl/140/05941ee6d6cf82bfmed.jpg[/IMG] No i kto znowu kręci się po domu bez pozwolenia Maluszka:[IMG]http://images48.fotosik.pl/144/cc2812f20a9683f2med.jpg[/IMG]
-
Trochę obrażonego na cały świat Tuptusia: [IMG]http://images47.fotosik.pl/144/741a7f800efc6b33med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/144/acf03e097e0ff482med.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/144/bbc7e4cb4b7a4353med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/140/fb63712b1f30ec9amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/144/d993198af4045404med.jpg[/IMG]
-
No to jeszcze trochę psiaków Frytka. bardzo trudno jej zrobić zdjęcie ,bo jak zobaczy aparat to ucieka. Tutaj jest ujęcie jak ciekawie znaczy teren wypinając kuper ,zupełnie jakby była psem a nie suczką: [IMG]http://images40.fotosik.pl/140/cc01a58599ef0d11med.jpg[/IMG] A tu widać jak drapie trawę,tylko te tylne kopary fruwają: [IMG]http://images49.fotosik.pl/144/cffdff23b125865bmed.jpg[/IMG] Tutaj umiłowany pan karmi Prytkę smakołykami [IMG]http://images44.fotosik.pl/145/13bb1cc73da7042dmed.jpg[/IMG] Obok swojego ukochanego pana [IMG]http://images41.fotosik.pl/140/2b33bf10abe3f741med.jpg[/IMG] Kumple z Tuptusiem [IMG]http://images47.fotosik.pl/144/e71c09c925afa8d2med.jpg[/IMG] Oczko samo się zamyka,bo drugiego nie ma. [IMG]http://images43.fotosik.pl/144/e8a4fa7388e04a95med.jpg[/IMG] No i znowu kumple razem,nawet o jedną piłeczkę się nie kłócą.[IMG]http://images37.fotosik.pl/140/0c8d4a767475d63dmed.jpg[/IMG]
-
A teraz trochę zdjęć z ogrodu: Tuptuś [IMG]http://images38.fotosik.pl/140/c4d3153a2c244f28med.jpg[/IMG] Frytka[IMG]http://images47.fotosik.pl/144/96a3e4c7bcac8684med.jpg[/IMG] Goliacik [IMG]http://images43.fotosik.pl/144/e18a90750ef13f24med.jpg[/IMG] Lilith [IMG]http://images41.fotosik.pl/140/04872ba37bbaddfcmed.jpg[/IMG] Jogi [IMG]http://images40.fotosik.pl/140/7ccc34c14e3d30fbmed.jpg[/IMG] Maluszek [IMG]http://images49.fotosik.pl/144/6476df4fccef94c2med.jpg[/IMG]
-
A tu moi dwaj najwierniejsi towarzysze :Maluszek i Tuptuś.Bardzo znudzeni ciągłym robieniem zdjęć ciuchów na bazarek dla psiaków z Krzyczek. [IMG]http://images50.fotosik.pl/144/0973b4fd608376e1med.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/144/8b391c53c0fee324med.jpg[/IMG] [IMG]http://http://images47.fotosik.pl/144/8b391c53c0fee324med.jpg[/IMG]
-
A to zdjęcia z dzisiejszego dnia. Ulubiony pan psiaków gotuje im kolację.Jak widać są bardzo wygłodzone: [IMG]http://images39.fotosik.pl/140/6599a7ec0c211be4med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/144/1a76c3abaad2d2ccmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/144/9516f453b4223292med.jpg[/IMG]
-
To dzisiejsze zdjęcia Isadoro? To w Warszawie była taka przyjemna pogoda?U nas przez cały dzień jak w listopadzie ,włącznie z temperaturą,wieczorem włączyliśmy ogrzewanie bo jamniki marzły.