Jump to content
Dogomania

bianka0

Members
  • Posts

    10475
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bianka0

  1. Nikt dzisiaj nie dzwonił,nie pytał o Różyczkę.:shake:
  2. Chyba nie ma się na razie o co martwić.Moje cztery miały niedawno podobne objawy jeden po drugim.Była to infekcja wirusowa.U ludzi teraz też jest sezon zachrowań na jelitówki z powodu rotawirusa. Koosiek czy trzeba ci pomódz w pokryciu kosztów leczenia lub innych Samby?Jeżeli tak to proszę o wiadomość na PW.
  3. [quote name='danka1234']aktualizacja jamniczej skarpety.;)[/quote] Bardzo ładnie i przejrzyście prowadzony wątek Danusiu.Nikt nie ma wątpliwości co do wpłat i wydatków. Oby wszystkie wątki rozliczeniowe były prowadzone w ten sposób.
  4. Bardzo dziękuję Isadoro za piękne zdjęcie z różami. Poproszę o nowe zdjęcia.
  5. Dzisiejsze wiadomości z DT Rózyczki: . Zmian wielkich nie ma, tylko tyle, że sunia oswoiła się już całkiem fajnie, chodzi za nami, wyje i popisuje jak nas widzi w ogrodzie... Z czystością wciąż są problemy. Poza tym Róża z pewnością nigdy nie chodziła po schodach, jest to dla niej przeszkoda nie do pokonania i trzeba ją znosić i wnosić. Chyba faktycznie jest głucha, bo ciężko z nią złapać kontakt.
  6. Tolu super wątek,aż przyjemniej się na dogo robi. Bardzo bym chciała żeby mial tak ze 30 -40 stron.
  7. Może jeszcze w jakiś inny sposób szczeniaczkowi można pomódz? Nie piszecie nic jak mała stoi z finansami,ja niestety z ogłoszeniami odpadam,w tym najlepsze są Isadora i danka1234.
  8. [FONT=Arial Black]DANUSIU ,ISADORO BARDZO WAM DZIĘKUJĘ ZA OGŁOSZENIA.[/FONT] [FONT=Arial]Dziękuję również Toffikowi,Rambo i Rudej za to że Wam pomogły,a przynajmniej nie przeszkadzały.Na Was zawsze można liczyć.[/FONT] [FONT=Arial]Tola obiecała że skontaktuje się z panią zajmującą się adopcjami spanieli w Zamościu.[/FONT] [FONT=Arial]To teraz czekamy na telefony i domek dla Róży.[/FONT]
  9. Bardzo Wam dziękuję za powstawianie zdjęć moich psiaków. Deer ta zabawka jest SUPER !!! Tylko gdzie ją można dostać? Goliat byłby w siódmym niebie uniezależniając się od ludzi,on może tak dzień i noc,tylko my wysiadamy.Przez dwa tygodnie miał frajdę bo byli robotnicy ,robili płot i kostkę.Od rana do wieczora wrzucał im piłkę w narzędzia mając nadzieję że któryś się pomyli i weźmie do ręki ją zamiast czegoś innego.I od czasu do czasu ten numer mu się udawał.Pod koniec mieli go dosyć,więc chowali mu piłkę na drzewa,ale wtedy tak piskliwie szczekał ,a Frytka mu wtórowała i kazała im natychmiast zdjąć piłeczkę. Wogóle byli w szoku że muszą pracować wśród sześciu biegających psów,ale trzeba przyznać że je polubili,bo ciągle słyszałam jak je liczyli i sprawdzali czy żaden im nie uciekł w czasie otwierania bramy. Fakt zmobilizował ich trochę TZ-et,strasząc ich co im utnę jak któryś zginie.
  10. Goliacika mają wszyscy zawsze dość,ale całe szczęście ma tyle uroku,że szybko się o tym zapomina
  11. [quote name='magenka1']Oj ja też muszę do Was zawitać i serdecznie pozdrowić całą dużą rodzinę! Cudowni jesteście :)[/quote] Zapraszamy magdenka,wprawdzie Mazury są najpiękniejsze,ale u nas też jest bardzo ładnie.Przydadzą się dodatkowe ręce do głaskania takiego stada,bo każdy z nich bardzo to lubi i dopomina się o to.
  12. [quote name='Isadora7']No ja jak tylko odchudzę swoje jamole po pobycie u Ciebie to pojadę na wizyt kontrolną. Sprawdzę czy "zalecenia" odchudzania wykonane :). No i wezmę transport piłeczek dla Goliata.[/quote] No cóż Ruda i Rambo są bardzo filigranowe,nie ma ich z czego odchudzać,a poza tym zakochani nie tyją tak szybko.Myślę że jak przyjedziesz w czasie obecności TZ-ta to skupi się on raczej na tuczeniu Ciebie,bo ostatnio na nas narzeka,że nie chcemy jeść jego obiadów(a gotuje codziennie).
  13. [quote name='Charly']wspanialy wątek:lol: Zwierzaki boskie, aczkolwiek mam swoich faworytów:cool3:( włoczykij Jogi i kudłaty Goliath:loveu:)[/quote] Od razu widać,że gustujesz w bardziej kudłatych pieskach,ale te golutkie też mają swój urok,są bardzo miłe w dotyku. Co do Goliata to ten mały potworek jest w stanie zadręczyć piłeczką parę osób dziennie,więc jego energii starczy dla wszystkich gości( Isadora już zapomniała jak po kilkunastu godzinach wpychania piłki pod stopę ma się tego dosyć)
  14. [quote name='Kostek']Tak jak szkoda opuszczać Wasz dom tak i z wątku wyjść trudno:loveu:[/quote] Nie zapomnijcie o wizycie poadopcyjnej u Frytki,istnieje taka konieczność w podpisanej umowie.Czekamy na nią z niecierpliwością. Jak na razie z wizyty poadopcyjnej u Tuptusia w zastępstwie Niki wywiązała się tylko Isadora,oczywiśćie z zastrzeżeniem,że musi być kolejna bo jamniki muszą zostać odchudzone. Zalega również z kontrolą domku dla Lilith danka1234,a to błąd bo Lilithka jest co wieczór bezwzględnie przyklejana do pampersa.Gdyby nie błogi wyraz jej pyszczka w czasie tych zabiegów,można to uznać za sadyzm.
  15. Nie byłam dzisiaj u Róży,ale pewnie wszystko w porządku,bo gdyby coś się działo miałabym telefon.Postaram się zajrzeć jutro lub pojutrze,będą pewnie nowe zdjęcia. Bardzo Wam dziękuję Isadoro i Danusiu za deklaracje ogłoszeń,będą bardzo potrzebne.Mam nadzieję że taki piękny kwiatuszek wzbudzi zainteresowanie.Jest bezpieczna,ale obiecałam że zabiorę ją jak najszybciej.Ten tymczas dla znajomych był całkowicie nieprzewidziany.I tak oddamy ją dopiero po sterylce,ale ja będę miała spokojne sumienie że szukamy domku, a nie ograniczyłam się tylko do podrzucenia im psiaka.
  16. Ze względu na trzy wątki ,na których są moje psiaki,danka1234 pomogła mi założyć jeden wspólny dla nich wszystkich,na który zapraszam: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f639/uwaga-jamniki-reszta-139376/"][COLOR=#000000]Uwaga jamniki i reszta[/COLOR][/URL]
  17. Ze względu na trzy wątki ,na których są moje psiaki,danka1234 pomogła mi założyć jeden wspólny dla nich wszystkich,na który zapraszam: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f639/uwaga-jamniki-reszta-139376/"][COLOR=#000000]Uwaga jamniki i reszta[/COLOR][/URL]
  18. Ze względu na trzy wątki ,na których są moje psiaki,danka1234 pomogła mi założyć jeden wspólny dla nich wszystkich,na który zapraszam: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f639/uwaga-jamniki-reszta-139376/[/URL]
  19. Witam Jamniczą Rodzinę na wątku moich zwierzaków.Wasze jamniczki podglądam regularnie,zdjęcia macie boskie.Znam Wasze stadko trochę z opowiadań Isadory. Co do konia to myślę że to nic straconego,kontakt z tym zwierzęciem jest również niepowtarzalny,warto jakiegoś wyrwać z rąk rzeźników.
  20. Dzisiaj otrzymałam odpowiedż od pani,której zaginęła spanielka Aza w Wólce Lubelskiej.Niestety nie jest to Róża ,chociaż są bardzo podobne. Aza była zaczipowana. Więc możemy Różyczkę zacząć ogłaszać do adopcji.
  21. Danusiu bardzo dziękuję za pomoc przy założeniu wspólnego wątku dla moich zwierzaków. Tyle ich się nazbierało,porozrzucanych po różnych wątkach,że czas było zebrać ich do jednej kupki.Teraz będę zobowiązana częściej wstawić ich zdjęcia i napisać parę słów.
  22. [SIZE=4][B]HARNAŚ[/B][/SIZE] To jest nasz kolejny przygarnięty zwierzak , który miał być przerobiony na kiełbasy. Niestety ze względu na jego gabaryty przebywa w pobliskiej stadninie. [IMG]http://images43.fotosik.pl/362/ae621247f3551265med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/362/27aac5796276c784med.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/198/0d050cd3b9e9e370med.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/176/f3b84ad5fc78c6b8med.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/1225/974071bd1fbd26cdmed.jpg[/IMG] Harnaś to mieszanka konia zimnokrwistego i śląskiego, ma 4 lata. Wykupiłam go z transportu do rzeźni. To jest miłość mojej córki, która od czwartego roku życia jeździ konno i pierwsze słowo jakie w życiu wypowiedziała to nie mama albo tata tylko ,,KUŃ". Harnasia obserwowałyśmy od narodzin u chłopa we wsi w której pracuję. Obiecał, że jak koń będzie do odstawienia od klaczy i do sprzedaży to da nam znać. Kiedy konik miał 6 miesięcy przybiegł sąsiad z wiadomością, że na drugi dzień przyjeżdża do wsi samochód rzeźnika po źrebaki i Harnasia też zabiera, bo jest już sprzedany. Całą noc córka wymiotowała i gorączkowała. Ja musiałam iść rano do pracy, ale mąż z dzieckiem od rana 10 godzin siedzieli w samochodzie pilnując przyjazdu rzeźnika. Właściciel nie chciał odsprzedać, twierdząc że to ,,nie honor'' dla niego złamać słowo. Kiedy przyjechał handlarz, też nie chciał ustąpić twierdząc, że nie będzie wracać z pustym miejscem w samochodzie. Musiałam słono przepłacić. Na drugi dzień przewiozłam go do gospodarza, który kocha i szanuje konie, gdzie przebywał 2 lata. Został ujeżdżony, wykastrowany, ułożony. Od jesieni zeszłego roku przebywa obok nas w stadninie, w szkole jeździeckiej. Za dzieckiem biega jak pies, ale nie pozwalamy na nim jeździć innym osobom, czasami tylko czyścić. Harnaś wygrał szansę jedną na milion. Ale nie ja mu w tym pomogłam, tylko mała dziewczynka. Pewnie gdybym kupowała konia, to wybrałabym lekkiego, dorosłego, ujeżdżonego. To ona pokochała go dziesięcioletnim serduszkiem i pokonała mój pragmatyzm. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------[B]------------------------[/B] Nasz banerek - prezent od anity_happy :loveu: [URL="http://tiny.pl/hctsq"][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/9928/bb1na.jpg[/IMG][/URL] I drugi uaktualniony banerek od jofracy :loveu: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/139376-Uwaga-jamniki-i-reszta"][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-88_3eEeLVks/T24JPRHFQ9I/AAAAAAAAB8E/pmR-lx6OOi8/s500/banerekbianka.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/139376-Uwaga-jamniki-i-reszta"] [/URL] [INDENT] [/INDENT] [SIZE=4][B]PIESKI KTÓRE BYŁY LUB SĄ OBECNIE POD MOJĄ OPIEKĄ W HOTELACH I DOMACH TYMCZASOWYCH:[/B][/SIZE] [B]KAJA I KIKA [COLOR=red]MAJĄ DOMY[/COLOR] [/B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/110511-Kaja-I-Kika-Wyrzucone-Z-Mercedesa%21-Obie-Maj%C4%85-Ju%C5%BC-Dom%21%21%21-%29"]http://www.dogomania.pl/threads/110511-Kaja-I-Kika-Wyrzucone-Z-Mercedesa!-Obie-Maj%C4%85-Ju%C5%BC-Dom!!!-%29[/URL][B] RÓŻA [COLOR=red] ODNALAZŁA WŁASNY DOM [/COLOR][/B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/139131-Znaleziona-b%C5%82%C4%85kaj%C4%85ca-si%C4%99-spanielka-Wr%C3%B3ci%C5%82a-do-swojego-w%C5%82asnego-domku"]http://www.dogomania.pl/threads/1391...82asnego-domku[/URL]. [B]NESCA[/B] [B][COLOR=red]MA DOM[/COLOR][/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/142051-SPANIELKA-NESCA-czeladowe-cudo-JU%C5%BB-W-SWOIM-DOMKU%21%21%21-%29"]http://www.dogomania.pl/threads/142051-SPANIELKA-NESCA-czeladowe-cudo-JU%C5%BB-W-SWOIM-DOMKU!!!-%29[/URL] [B]DUKAT [COLOR=red]MA DOM[/COLOR][/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/144206-DUKAT-juz-w-swoim-domu-w-Warszawie"]http://www.dogomania.pl/threads/1442...mu-w-Warszawie[/URL]. [B]FRIDA [COLOR=red]MA DOM[/COLOR][/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/179589-Mia%C5%82a-by%C4%87-jamnikiem...-PRZYLEPKA-FRIDA-MA-JU%C5%BB-DOMEK%21-%29"]http://www.dogomania.pl/threads/179589-Mia%C5%82a-by%C4%87-jamnikiem...-PRZYLEPKA-FRIDA-MA-JU%C5%BB-DOMEK!-%29[/URL] [B]IGOR [COLOR=red]ODNALAZŁ WŁASNY DOM[/COLOR][/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/185002-Labrador-czy-molos-Pi%C4%99kny-i-przyjacielski-mieszaniec-WR%C3%93CI%C5%81-DO-SWOJEGO-DOMU-%29"]http://www.dogomania.pl/threads/1850...OJEGO-DOMU-%29[/URL] [B]ELIZKA [COLOR=red]MA DOM[/COLOR][/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/181407-ELIZKA-ma%C5%82a-ruda-jamnikowata-suczka-ma-ju%C5%BC-sw%C3%B3j-wymarzony-dom-"]http://www.dogomania.pl/threads/1814...wymarzony-dom-[/URL]! [B]ZYTA [COLOR=red]MA DOM[/COLOR][/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/176445-ZYTA-grzybowa-panienka-ma-sw%C3%B3j-dom"]http://www.dogomania.pl/threads/1764...-sw%C3%B3j-dom[/URL]. [B]BEZA [COLOR=red]MA DOM[/COLOR][/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/174399-Malutka-biszkoptowa-BEZA-pojecha%C5%82a-do-domku"]http://www.dogomania.pl/threads/1743...5%82a-do-domku[/URL]!!!! [B]FILONEK [COLOR=red]ZA TM [/COLOR][/B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/181088-Mix-yorka-male%C5%84ki-Filonek-juz-u-Murki-%29-Filonek-za-TM-"]http://www.dogomania.pl/threads/1810...Filonek-za-TM-[/URL]...[B][COLOR=red] [COLOR=black]FIGA[/COLOR] MA DOM [/COLOR][/B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/145855-JAMNICZKA-FIGA-uratowana-od-%C5%9Bmierci-ZNALAZ%C5%81A-SWOJE-MIEJSCE-NA-ZIEMI-%29"]http://www.dogomania.pl/threads/1458...E-NA-ZIEMI-%29[/URL][B][COLOR=red] [/COLOR]GUCIO[/B] [B][COLOR=red]MA DOM [/COLOR][/B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/172007-BIA%C5%81Y-RATLEREK-male%C5%84ki-%C5%9Bliczny-GUCIO-MA-DOM-ale-JEST-CHORY-POTRZEBNA-POMOC"]http://www.dogomania.pl/threads/1720...OTRZEBNA-POMOC[/URL]![B][COLOR=red] [COLOR=black]LATIKA[/COLOR] MA DOM [/COLOR][/B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/185718-Latika-%28Sonia%29-pi%C4%99kno%C5%9B%C4%87-z-ulicy-ju%C5%BC-ma-sw%C3%B3j-dom"]http://www.dogomania.pl/threads/1857...-sw%C3%B3j-dom[/URL]. [B][COLOR=red] [COLOR=black]KUBUŚ[/COLOR] MA DOM [/COLOR][/B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/182145-U-celu-Kubu%C5%9B-ju%C5%BC-w-domku-%29"]http://www.dogomania.pl/threads/1821...BC-w-domku-%29[/URL][B][COLOR=red] [/COLOR][/B] [B]FABIAN[/B] [COLOR=red][B]MA DOM[/B][/COLOR] :multi: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/180444-Fabian-z-zamojskiego-schronu-szuka-domu"]http://www.dogomania.pl/threads/1804...onu-szuka-domu[/URL] [B]NUKA[/B] [COLOR=red][B]MA DOM[/B][/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/193802-Niedoko%C5%84czona-pielgrzymka-NUKI?p=15475142#post15475142"][IMG]http://i876.photobucket.com/albums/ab321/anita_happy/a-2.jpg[/IMG][/URL] [B]EVITA[/B] [COLOR=red][B]MA DOM[/B][/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/199047-Nie-p%C5%82acz-za-mn%C4%85-Zamo%C5%9Bciu-Evita-jamnikowata-pi%C4%99kno%C5%9B%C4%87-opu%C5%9Bci%C5%82a-schron-%21?p=16003256#post16003256"][IMG]http://i1134.photobucket.com/albums/m610/anita_powiat/evitabaner.jpg[/IMG][/URL] [B] SZAGI ( SZARP)[/B] - [COLOR=red][B]MA DOM[/B][/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/197326-Jamnikowaty-SZAGI-opu%C5%9Bci%C5%82-schronisko-w-poszukiwaniu-szcz%C4%99%C5%9Bcia-i-domu"]http://www.dogomania.pl/threads/1973...5%9Bcia-i-domu[/URL]. [B]JASIEK[/B] -[B] [COLOR=red]MA DOM[/COLOR][/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/195073-Jamnikowaty-Ja%C5%9B-ju%C5%BC-w-hoteliku-%29szuka-domu"]http://www.dogomania.pl/threads/1950...-%29szuka-domu[/URL]... [B]KOREK I TOBI[/B] - [COLOR=red][B]MAJĄ DOMY[/B][/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/196410-Dwa-jamnisie-szukaj%C4%85-domu-Korek-ju%C5%BC-w-nowym-domku-Tobi-nadal-szuka"]http://www.dogomania.pl/threads/1964...bi-nadal-szuka[/URL]! [B]PIĘĆ SZCZENIACZKÓW[COLOR=red] MAJĄ DOMY[/COLOR][/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/196109-NIE-PROSI%C5%81Y-SI%C4%98-NA-TEN-%C5%9AWIAT-zosta%C5%82a-jedna-suczka-AZA"]http://www.dogomania.pl/threads/1961...dna-suczka-AZA[/URL] [B]SAMBA[/B] [COLOR=red][B]MA DOM[/B][/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/199540-CZARNA-SAMBA-jamnikowata-gor%C4%85ca-dziewczyna-szuka-domu-w-karnawale-"]http://www.dogomania.pl/threads/1995...u-w-karnawale-[/URL]!!! [B] MELVIN[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/200575-MELVIN-warszawski-%C5%BCulik-wyszed%C5%82-z-wi%C4%99zienia"]http://www.dogomania.pl/threads/2005...wi%C4%99zienia[/URL]. [B]FREDI[/B] [COLOR=red][B]MA DOM[/B][/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/203595-FREDI-szczeniaczek-kt%C3%B3ry-jest-mistrzem-w-udawaniu-jamnika"]http://www.dogomania.pl/threads/2035...awaniu-jamnika[/URL] [B]RITA[/B] [COLOR=red][B]MA DOM[/B][/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/204203-RITA-ruda-gwiazdeczka-podbija-ludzkie-serca"]http://www.dogomania.pl/threads/2042...-ludzkie-serca[/URL] [B] NIKITA[/B] [COLOR=red][B]MA DOM[/B][/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/204593-NIKITA-tajemnicza-%C5%9Bliczna-jamnicza-nastolatka-czeka-na-oferty-domk%C3%B3w"]http://www.dogomania.pl/threads/2045...ty-domk%C3%B3w[/URL]. [B]OPAL [/B] [COLOR=red][B]MA DOM[/B][/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/205024-OPAL-wielkie-psie-dziecko.-Dlaczego-cz%C5%82owieku-ze-mnie-tak-okrutnie-za%C5%BCartowa%C5%82e%C5%9B"]http://www.dogomania.pl/threads/2050...a%C5%82e%C5%9B[/URL] [B]INKA[/B] [COLOR=red][B]MA DOM[/B][/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/205145-INKA-malutka-suczka-mix-jamniczki-i-pinczerki.-Bardzo-chce-by%C4%87-szcz%C4%99%C5%9Bliwa"]http://www.dogomania.pl/threads/2051...4%99%C5%9Bliwa[/URL]. [B]LIROJ[/B] [COLOR=red][B]MA DOM[/B][/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/205391-Bezdomny-LIROJ-z-Mielca-Wasze-miasto-jego-%C5%82zy....?p=16628724#post16628724"]http://www.dogomania.pl/threads/2053...4#post16628724[/URL] [B]FALKOR[/B] [COLOR=red][B]MA DOM [/B][/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/206773-Jamniczek-FALCOR-nieko%C5%84cz%C4%85ca-si%C4%99-historia-bezdomno%C5%9Bci-i-pustych-ludzkich-serc"]http://www.dogomania.pl/threads/2067...-ludzkich-serc[/URL]. [B]BELLA[COLOR=red] MA DOM[/COLOR][/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/209484-D%C5%82ugow%C5%82osa-s%C5%82odycz-BELLA-z-Zamo%C5%9Bcia-czeka-na-domek-%29?p=17140510#post17140510"]http://www.dogomania.pl/threads/2094...0#post17140510[/URL] [B]FOKSIO [COLOR=red]MA DOM[/COLOR][/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/212372-Znaleziony-pi%C4%99kny-foksterier-FOKSIO-ju%C5%BC-w-swoim-nowym-domu-%29"]http://www.dogomania.pl/threads/2123...nowym-domu-%29[/URL] [B]LEDA[/B] [COLOR=red][B]MA DOM[/B][/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/195177-Czekam-ju%C5%BC-ponad-4-lata.-Mieszkam-w-hoteliku-u-Murki-ale-chc%C4%99-mie%C4%87-prawdziwy-dom"]http://www.dogomania.pl/threads/1951...-prawdziwy-dom[/URL]!!! [B]KOKSIO [COLOR=red]MA DOM[/COLOR][/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/216311-SZCZENIACZEK-jagdteriera-KOKSIO-pomocnik-palacza.-JU%C5%BB-W-SWOIM-DOMKU-%29?p=17833404#post17833404"]http://www.dogomania.pl/threads/2163...4#post17833404[/URL] [B]SANDRA[COLOR=red] MA DOM[/COLOR][/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/217679-Uciekaj%C4%85ca-kulka-ma%C5%82a-SANDRA-w-typie-yorka"]http://www.dogomania.pl/threads/2176...-w-typie-yorka[/URL] [B]SABA[/B] [COLOR=red][B]MA DOM[/B][/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/217820-Kr%C3%B3lowa-SABA-jamniczka-kt%C3%B3ra-utraci%C5%82a-swoje-kr%C3%B3lestwo"]http://www.dogomania.pl/threads/2178...kr%C3%B3lestwo[/URL]. [B]GACUŚ[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/220372-GACU%C5%9A-potraktowany-jak-%C5%9Bmie%C4%87.-Przykuty-%C5%82a%C5%84cuchem-do-beczki-bez-wody-i-jedzenia.?p=18311022#post18311022"]http://www.dogomania.pl/threads/2203...2#post18311022[/URL] [B]FORYŚ/ BRUTUS[/B] [B][COLOR=red]ODNALAZŁ WŁASNY DOM[/COLOR][/B] [URL]http://imageshack.us/g/819/dscf3527e.jpg/[/URL] [B]PUSIA[/B] [B][COLOR=red]MA DOM[/COLOR][/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/223157-PUSZKA-do-adopcji.-Czterdziestokilogramowy-mix-kaukaza-i-leonbergera.?p=18641331#post18641331"]http://www.dogomania.pl/threads/2231...1#post18641331[/URL] [B]MASZA[/B] [COLOR=red][B]MA DOM[/B][/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/222921-MASZA-malutka-czarna-pere%C5%82ka-zabrana-od-rodziny-patologicznej-w-hoteliku-u-DIF.?p=18611204#post18611204"]http://www.dogomania.pl/threads/2229...4#post18611204[/URL] [B]LALECZKA[/B] [COLOR=red][B]MA DOM[/B][/COLOR] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229182-LALKA-Laleczka-male%C5%84stwo-w-typie-gryfonika-barbanckiego-do-adopcji[/URL] [SIZE=4][B][SIZE=2] [/SIZE][/B][/SIZE] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/styles/images_pb/misc/progress.gif[/IMG]
  23. [SIZE=4][B] DUMKA [/B][/SIZE] Suczka jest standardowym jamnikiem szorstkowłosym, ma 1,5 roku. Przyjechała razem z Negrą 10.09.2011. ze schroniska w Radysach. [IMG]http://images37.fotosik.pl/1040/f67dd4f541cb3c4d.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/1076/6a0dadb5a75671e1med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/1107/e764e37d687181fbmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/934/79f5ad003ec55d49med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/1149/4eeea9bfca4be0b8med.jpg[/IMG] Dumkę zobaczyłam na pierwszym zdjęciu na stronie schroniska, od razu ujęła mnie za serce. Po rozmowie z pracownikami schroniska już było wiadomo że suczka kompletnie nie radzi sobie w nim. Przyjechała do nas na DT, początkowo wydawało się że jest niezwykle spokojna. Pod futerkiem nie było widać skrajnego wychudzenia, w schronisku nie jadła, bała się podchodzić do miski, bała się innych psów. Z czasem okazało się że Dumka żyje w swoim świecie i przebicie się do jej wnętrza będzie wymagało mnóstwa czasu. Nie reagowała na ludzi i otaczające zwierzęta, wszystko wykonywała mechanicznie. Całymi godzinami siedziała wpatrując się w ścianę, nie znała dotyku ręki, każda nowość wprowadzała ją w stan stuporu. Przypuszczamy że Dumka przeszła w życiu piekło, a jej autystyczne zachowanie było obroną i ucieczką przed światem. Nie reagowała paniką i ucieczką tylko całkowitym wyalienowaniem. Jedyną decyzją jaką mogliśmy podjąć to ta, że suczka już u nas zostanie. Po pół roku Dumka po raz pierwszy zaszczekała, umie się przytulać do człowieka i podchodzi do otwieranej lodówki. Nauczyła się biegać delikatnym truchtem po lesie. Mamy świadomość tego, że nigdy nie będzie psem takim jak inne. Nadal muszę stawiać ją nad miską żeby coś zjadła i zachęcać żeby zaczęła jeść. Ciągle ma okresy braku kontaktu, ciągle zapada w stan stuporu. Ale bardzo lubi głaskanie i pieszczoty, już nie boi się ręki człowieka. Nauczyła się już dawać buziaczka swojej ukochanej pani :lol: [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/styles/images_pb/misc/progress.gif[/IMG]
  24. [SIZE=4][B]NEGRA[/B][/SIZE] To czteroletnia suczka jamnikoogara przywieziona ze schroniska w Radysach w dniu 10.09.2011. To moment odbioru na parkingu w Lublinie od pracowników schroniska. [IMG]http://images49.fotosik.pl/1062/b370ed2e781c6971med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/1115/9d63400f0368b5bemed.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/1110/dd249bfbe55c67ebmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/1093/a792b7735a68aba8med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/1183/7c3aca3c676592c7med.jpg[/IMG] Negra, szalona dziewczyna przyjechała do nas tylko na chwilę.:evil_lol: Miała zostać wykąpana i odwieziona do hotelu, a potem oddana do adopcji. Była to miłość od pierwszego wejrzenia mojego TZeta. Początkowo podjął decyzję żeby nie oddawać jej do hotelu, a potem stwierdził że Negra u nas zostanie. Jest wesoła, szalona, żywiołowa. Niesamowity temperament, była szkolona do polowań, ale musieliśmy popracować parę miesięcy nad jej karnością. Jest bardzo delikatna do pozostałych psów, niestety poluje na moje dzikie koty. Wbrew naszym obawom bardzo ładnie zintegrowała się z resztą stada, wnosi do niego sporo ruchu i zabawy. [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/styles/images_pb/misc/progress.gif[/IMG]
  25. [B] [SIZE=3]TINA [*] [/SIZE][/B]Przyjechała do nas po śmierci Fryteczki. 30.06 2011 przywiozła ją malawaszka, która uratowała jej życie.:loveu: To staruszka jamniczka, ma około czternastu lat. [URL="http://img827.imageshack.us/i/dsc0068yj.jpg/"][IMG]http://img827.imageshack.us/img827/5533/dsc0068yj.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://images37.fotosik.pl/1139/ad879647eeed6eb7med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/1119/60cd08ecc73e8b5emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/1149/07388cb14818ba3dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/1309/584ad5ebf2afb367med.jpg[/IMG] Poprzedni właściciel Tinki oddał ją do schroniska w Raciborzu, gdzie maleństwo zapewne nie pożyłoby długo. Tam znalazła ją malawaszka, zabrała do hoteliku i zaczęła szukać jej domku. Tak Tina trafiła do naszego domu. Jest bardzo spokojnym pieszczochem, cicha, bezproblemowa kochana staruszka. Wyeksploatowana kolejnymi porodami, dużo śpi. Niechętnie wychodzi w zimne dni na spacery, ze względu na zaawansowane zmiany zwyrodnieniowe stawów. Kocha głaskanie, pieszczoty i dokarmianie. Kiedy widzi jedzenie staje się bardzo głośna, kłapie ząbkami i głośno szczeka, o pieszczoty też umie się w podobny sposób dopominać. To jej poprzedni wątek : [SIZE=4][B][SIZE=2][URL="http://www.dogomania.pl/threads/210048-JAMNICZKA-starowinka-ma-najcudowniejszy-jamniczy-DS-u-Bianki0-DZI%C4%98KUJ%C4%98"]http://www.dogomania.pl/threads/2100...C4%98KUJ%C4%98[/URL]!!!! Tinka odeszła za TM 28.03.2012. [/SIZE][/B][/SIZE]:-( Maleńka zmarła po operacji raka sutków.Kiedy do nas przyjechała miała guzy na cycuszkach, początkowo niewielkie na wiosnę zaczęły rosnąć. Podjęłam decyzję o operacji, która Tinka zniosła całkiem dobrze. 10 godzin po operacji dostała zatoru płucnego, udało nam się jej przywrócić oddech, jednak za chwilę wystąpił zator mózgowy, odeszła na moich rękach w drodze do weterynarza. Nie nacieszyliśmy się Malutką, miałam jeszcze tyle wspólnych planów. [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/styles/images_pb/misc/progress.gif[/IMG]
×
×
  • Create New...