-
Posts
10475 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bianka0
-
Funia czy to jej nie zaszkodzi? Ma dziewczynka żołądek ze stali, na jej miejscu chyba bym tego nie przeżyła :evil_lol:
-
TRAGEDIA!! Sunia z urwaną łapką!! JUŻ W DOMU STAŁYM! :)
bianka0 replied to eneda's topic in Już w nowym domu
[quote name='Basia1968']niech szlag trafi kłusowników, dobrze, że moje najmłodsze dziecko kształci sie w kierunku leśnika - da on popalić tym palantom!![/QUOTE] Nie da.:shake: Niestety dopóki nie zmieni się prawo i mentalność pewnych grup społecznych to nie da,:shake: ale może im trochę utrudni proceder. -
Koks wciąż czeka na własny dom. Juz nie czeka, ma własny DS:)
bianka0 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Myślę Szarotko, że się spotkają. Hero jest w schronie i na pewno musi jeszcze w nim wytrzymać do uruchomienia hoteliku, bo do tego momentu nie ma gdzie go zabrać. Co do kamuflowania się zamojskich psiaków, to poszukiwania Fabiana trwały prawie 3 tygodnie, ale on był słaby, pogryziony i nie miał większych szans na przeżycie nawet tygodnia. A Fokus schował się równie skutecznie, że był szukany ok. tygodnia. -
Jamnikowaty Fokus ponad 2 lata w schronie Juz w DS w Warszawie:):)
bianka0 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Patrząc na Fokusa, to łapki ma bardziej jamnicze ( czyli w stylu zabytkowej wanny) , niż niejeden rasowy jamnik :diabloti: -
Koks wciąż czeka na własny dom. Juz nie czeka, ma własny DS:)
bianka0 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Jest taki uroczy i nietuzinkowy, że jest szansa na szybki domek :cool3: -
TRAGEDIA!! Sunia z urwaną łapką!! JUŻ W DOMU STAŁYM! :)
bianka0 replied to eneda's topic in Już w nowym domu
Ta łapka suczki jest najprawdopodobniej z wnyków zastawianych przez kłusowników na dziką zwierzynę, tzw pętli. -
Malutka biszkoptowa BEZA pojechała do domku!!!!
bianka0 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Zdjęcia Szermana i suni tęż są rozczulające :evil_lol: -
Koks wciąż czeka na własny dom. Juz nie czeka, ma własny DS:)
bianka0 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Jak układa się współpraca Fabiana z Fokusem ? Czy widać już zalążki wzajemnej tolerancji ? Ta bieda nawet nie ma pojęcia jak go ciotki na jego bazarku bogato wyposażyły. Będzie miał dużo czasu, żeby wybrać mu najlepszy dom ;) To chyba najbogatszy bazarkowy piesek na dogo :evil_lol: -
Nie wiem, czy będzie na to miejsce następny psiak. Ten DT był znaleziony pilnie, może Krysia już po Zycie nikogo nie zechce.:roll: Funia dlaczego nic nie piszesz,:shake: ta cisza mnie niepokoi, czyżby niepohamowany apetyt Zyty zwrócił się w stronę domowników, może ich już pożarła:razz: Co ze sterylką Zyty ?
-
Jamnikowaty Fokus ponad 2 lata w schronie Juz w DS w Warszawie:):)
bianka0 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tola']I mam nadzieje, ze bedzie najpiękniejszym psiakiem dla swojego Pana:loveu:[/QUOTE] Inaczej być nie może, w inne ręce go nie oddamy.:shake: -
Nie, nikt nie dzwonił :shake:. Ale po przypadku Róży, Nesci i Dukata wcale si ę tym nie martwię:roll: Wolę żeby było tak jak u nich, długie czekanie i ten jeden, jedyny telefon z bardzo dobrym domkiem:lol:
-
Jamnikowaty Fokus ponad 2 lata w schronie Juz w DS w Warszawie:):)
bianka0 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jo37']Mina w kubraczku zabójcza. Niestety z jamnika to ma tylko krzywe łapki.[/QUOTE] No nie, jak możesz tak myśleć Joasiu:shake: Ma długi tułów, niskie - rzeczywiście krzywe łapki, mina też typowa dla jamniora, golasek z krótką sierścią no i charakterek;) -
Funiu, jak uzgodnione ze sterylizacją Zyty, czy trzeba jeszcze poczekać po szczepieniu? Czyżby Zyta straciła apetyt i przestała pochłaniać męską garderobę;) Smutno zrobiło się na wątku bez tego dreszczyku, który nam dostarczała.:roll:
-
Czy ktoś widział ostatnio tą czarną jamniczkowatą, jeżeli Beza pójdzie do domu, chciałabym ją wziąć na jej miejsce, ale muszę coś o niej wiedzieć. [INDENT] [URL="http://img188.imageshack.us/i/pc060794640x480.jpg/"][IMG]http://img188.imageshack.us/img188/2505/pc060794640x480.jpg[/IMG][/URL] [/INDENT]
-
Malutka biszkoptowa BEZA pojechała do domku!!!!
bianka0 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
[quote name='danka1234']Fotki Hani z Bezą przecudne,widac Beza bardzo delikatnie obchodzi sie z małymi dziećmi.[/QUOTE] I nawet kołnierz Hani daje sobie poprawić.:razz: -
Malutka biszkoptowa BEZA pojechała do domku!!!!
bianka0 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
:multi::multi::multi: Nic nie piszę, żeby nie zapeszyć, ale trzeba po cichu szepnąć do ucha tej czarnej jamniczkowatej ,że może zmieni się jej życie. -
Koks wciąż czeka na własny dom. Juz nie czeka, ma własny DS:)
bianka0 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Kiedy szukałam Fabiana funia powiedziała mi że on tak tragicznie wyglądał, że na pewno nie poszedł do adopcji bo nikt nie zwróci uwagi na taki strzęp psa.W przeciągu kilku dni przyzwoitego traktowania z tej kupki brudu, smrodu i nieszczęścia widać pięknego starszego pana. Tam jest stosowana masowa eksterminacja zwierząt doprowadzająca do całkowitej ich degrengolady, pozbawienia żywych istot całkowicie godności dla ich gatunku :shake: -
Koks wciąż czeka na własny dom. Juz nie czeka, ma własny DS:)
bianka0 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Fabianek to całkiem, całkiem ładny piesek:lol: Co oni tam robią z nimi ,że do takiego stanu te bezbronne stworzenia doprowadzają :placz: -
Jamnikowaty Fokus ponad 2 lata w schronie Juz w DS w Warszawie:):)
bianka0 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
A w tej fufajce to bardzo śmieszny jest gościu :diabloti: -
Jamnikowaty Fokus ponad 2 lata w schronie Juz w DS w Warszawie:):)
bianka0 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Ta mina Fokusa jest powalająca. Wieczny malkontent :evil_lol: Trudno powiedzieć czy on już tak ma, czy to radość z kubraczka :diabloti: -
[quote name='lilith27']a kto robi takie bazarki?[/QUOTE] Zgadnij :evil_lol:
-
Zobacz poprzednie strony, tam są akwarele wszystkich moich psiaków i olej Harnasia. Tak maluje lil_ka.
-
Koks wciąż czeka na własny dom. Juz nie czeka, ma własny DS:)
bianka0 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Co słychać u Fabiana, zgadza się z Fokusem, czy też już ząbki pokazuje:diabloti: -
Malutka biszkoptowa BEZA pojechała do domku!!!!
bianka0 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Czyli brzuszek ją bardzo nie boli, skoro daje radę już pierwszej doby wskakiwać na kanapę.Twarda dziewczynka. Ciachnięte słodkie ciasteczko.:evil_lol: