Jump to content
Dogomania

bianka0

Members
  • Posts

    10475
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bianka0

  1. Tola przedwczoraj wyciągała Fridę ze schronu, jak zwykle w przemiłym towarzystwie kierownika Ł. Hero się nie pokazał, ale ja myślę Szarotko, że on się znajdzie, może jest gdzieś w boksach suczek.
  2. Jeżeli pogoda nie pokrzyżuje robót końcowych to za ok 10 dni.
  3. Fabian jest w kojcu interwencyjnym Emira. Czeka na otwarcie hoteliku u funi, gdzie ma zarezerwowane miejsce.
  4. Teraz dopiero widać że Buli to połowa Tofika :evil_lol:
  5. Tak alu te zdjęcia mam , ja je robiłam.Tylko Krystyna mówiła mi, że ona jest teraz dużo ładniejsza, grubsza, ma piękną sierść.
  6. Dzisiaj rozmawiałam z panem, który chce suczkę na podwórko do pilnowania zakładu stolarskiego.Obok jest dom w którym mieszka. Potrzebuje suczki jazgotliwej, która sygnalizowałaby próby wejścia na posesję. Zakład duży, dobrze ogrodzony.Jest ocieplana buda i duży kojec, w którym byłaby zamknięta w momencie przywożenia i wywożenia towaru, żeby nie wpadła pod samochód. Po za tym przez cały czas mogłaby biegać po terenie, byłaby psem pracującym - stróżem. Duże prawdopodobieństwo, że będzie miała młodą towarzyszkę, drugą sunię jeszcze szczeniakowatą, od sąsiada. Pan podał stronę internetową swojego zakładu, żeby wrzucić mu zdjęcia Zyty. Ale tak prawdę mówiąc to nie wiem które, bo z DT mam tylko dwa, na których jest mało widoczna, więc muszę chyba te kiedy była jeszcze wychudzona, zaniedbana.:shake: Dom jest do sprawdzenia w miejscowości Sitno, gm. Borki.Czy wiecie gdzie to jest ?
  7. Fajne te dwa brązowe, jamnicze pyszczki wyglądające z kocyka :evil_lol:
  8. Czy coś wiadomo więcej o naturze Fabiana ?. Może jakieś nowe fotki.Ciągle nie mogę sobie wyobrazić jak wygląda jego pyszczek z bliska.
  9. Beza spisała się świetnie, bardzo szybko zwolniła miejsce następnej suni :lol: Mam nadzieję, że na tym wątku będzie już tylko kronika szczęśliwych dni z życia Bezy. Bardzo się cieszę za każdym razem kiedy psiakowi pozostaje imię, które nadałam. W jakiś sposób pozostaje po mnie jakiś ślad w jego życiu:p
  10. Fokusiku żyj długo i szczęśliwie, jak najszybciej zapomnij o miejscu w którym ci przyszło spędzić dwa lata.
  11. [quote name='Tola'][B]Finka[/B], o której zdjęcia prosila Bianka0. [IMG]http://img203.imageshack.us/img203/69/p1020921.jpg[/IMG] [IMG]http://img203.imageshack.us/img203/6941/p1020920o.jpg[/IMG][/QUOTE] Dzięki Tolu za zdjęcia suni, czy wiadomo coś o jej charakterze? Wygląda na niezbyt płochliwą. Nie jest bardzo jamnikowata, ale została już wybrana na miejsce Fokusa. Będzie miała na imię Eliza . Co do Fridy, to już drugi mój jamnik, który okazuje się być posokowcem:evil_lol:
  12. Beza dzisiaj już w nowym domu w Warszawie, czy są jakieś wieści , jak dogadują się z Sarą?
  13. Czy są jakieś wieści z nowego domu Fokusa ?
  14. Gutuś to kwintesencja szczęścia i radości. Bardzo się cieszę że jest u Was. On naprawdę w schronisku po cichutku umierał, z tygodnia na tydzień gasł w oczach.
  15. Nie martw się funiu, znajdź tylko dla niej miejsce, zrobimy bazarek dla małej.
  16. Czyli Buli to facet w pełni sił. Czy będziesz myślała Danusiu o pozbawieniu go tych efektownie zaprezentowanych na zdjęciu klejnotów?;)
  17. Jeszcze żyję, ale więcej czasu przesypiam w gorączce niż jestem na tym pieskim padole. Dzisiaj nie dzwoniłam do pana od ali123, który szuka jazgotliwego pieska. Moja mowa jest jeszcze dość niewyraźna, powiedziałabym bełkotliwa, ale jutro mam nadzieję będę mogła mówić lepiej to porozmawiamy sobie. Będą potrzebne osoby z dogo z Radzynia Podlaskiego do wizyty przedadopcyjnej jeżeli wszystko pójdzie pomyślnie. Może któraś kogoś zna? Dzisiaj z wielkim cyrkiem została wyciągnięta jamnikowata Frida z zamojskiego schronu. Ciągle nie wiem czy to ta sunia o która mi chodziło,nadal nie mam jej zdjęć.
  18. Fabian ma już allegro od lilith27 [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=905104225[/URL]
  19. Gucio jest biały jak śnieżynka, ale jaki teraz grubiutki.To nie ten szkielecik obciągnięty skórą, kiedy był zabrany z zamojskiej mordowni. Beza, siostra Gucia pojechała dzisiaj do swojego domu w Warszawie.
  20. Zyta jaka jesteś teraz ładna, grubiutka.
  21. Fabian chyba jeszcze trochę musi poczekać w kojcu. Otwarcie hotelu opóźnia się ze względu na warunki pogodowe. Wczoraj otrzymałam informację że zwłoka będzie ok. 2 tygodni.
  22. Po godzinie oczekiwania i kilkunastu próbach, otworzył mi się dzisiaj wątek Zyty:shake: Pełen sukces na dogo:diabloti: Zyta trzymaj się, jutro u Ciebie będzie lepiej, a z dogo nie wiadomo.... To tak jak z paniusią i pijakiem: - Ale pani jest brzydka. - A pan jest pijany. - Ale ja jutro wytrzeźwieję...
  23. Pamiętam o Lili, tylko 2 dni w ogóle u mnie dogo nie działało. Funiu, jaka decyzja co do ogłoszeń ?
  24. Nic dziwnego, że podbił ich serca, takiej mieszanki jamnika z buldogiem, próżno by szukać na całej dogomanii :evil_lol:
  25. Danusiu podaj jakie koszty poniosłaś w związku z zabraniem Buliego na DT( opłata schroniskowa, transport ), no i jakie jutro będą wydatki u weta.
×
×
  • Create New...