Jump to content
Dogomania

bianka0

Members
  • Posts

    10475
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bianka0

  1. Wcześniej Hero bywał częściej na wybiegu pewnie dla Fabiana, miał się do kogo przytulić. Teraz jest sam więc może nie ma po co przebywać na wybiegu , na mrozie.
  2. Dziwne, danka1234 chce jechać w nocy 500 km żeby psa uratować, a żadna z Was nie może go zabrać i przetrzymać trochę w domu, w piwnicy, gdziekolwiek w cieple. Pozostaje tylko nadzieja że ten stary, nieprzystosowany do przebywania na mrozie pies tą noc przeżyje.
  3. Te zdjęcia warto przesłać do domku Bezy, żeby nowi państwo wiedzieli na czym lubi Bez spać i co jej przygotować.
  4. [B]Piszę w imieniu danki1234, ona jest do 17-tej w pracy.[/B] Jeżeli Buli może być wydany dzisiaj wolontariuszkom , a któraś z Was może go wyciągnąć ze schronu i przetrzymać dobę,to danka1234 przyjedzie po niego ze Słupska i weźmie na tymczas.Jeżeli nie możecie go przetrzymać doby , dwóch, to danka1234 przyjedzie po niego dzisiaj w nocy.Trzeba pieska tylko stamtąd zabrać. Rozmawiałyśmy przed chwilą i bardzo prosiła żeby Buli był wyciągnięty ze schronu , kolejna mroźna noc może być dla niego ostatnią.
  5. [quote name='Isadora7']Gdzie przebywa ta jamniczka? [B]Zeta[/B] Wlasciciel chcial ja uspic na swieta! ur 15-04-08 tak ma wpisane w ksiazeczke,odrobaczona,odpchlona,zaszczepiona, sterylka jeszcze nie wykonana sympatyczna mloda dziewczyna, dogaduje sie z psami, spi na poduszce maly cudak Zeta mieszka w przytulisku pod Warszawa kontakt do Kostek; 504-226-339 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Jestem zainteresowana jego adopcją. [SIZE=4][B]To też ta jamniczka.[/B][/SIZE] [IMG]http://images8.fotosik.pl/179/169672ff8cd20ed8.jpg[/IMG] .[/QUOTE] To drugie zdjęcie jest z Krężla Nr 26 [URL="http://picasaweb.google.pl/fundacja.emir/MaEBoze2010ZeZnakiemWodnym?authkey=Gv1sRgCIjb_5Ctsrfr7AE"]http://picasaweb.google.pl/fundacja....Ijb_5Ctsrfr7AE[/URL][URL="http://picasaweb.google.pl/fundacja.emir/MaEBoze2010?authkey=Gv1sRgCNLA3oDY_oXqfw&feat=directlink"] [/URL]
  6. Było jeszcze bardziej wzruszające, z taką smutną minką, ono mnie wtedy ujęło. Co to za maleństwa obok Bezy ? Ta ruda to chyba Tekla.
  7. Dziękuję bardzo Lilith27 że znalazłaś czas:loveu: . Będzie komplet ogłoszeń, będzie szybko dom:lol:
  8. Lilith27 jesteś boska :loveu::loveu:. Bardzo, bardzo dziękuję :lol: To Zyta ma już komplet ogłoszeń, teraz czekamy na domek i wypatrujemy go intensywnie :crazyeye:
  9. [quote name='mmlasowice']Ani Egon ani Fafik - nie mają ogłoszeń.Ostatnio na Egona wołają TOffik. Podajcie maile do kogo wysyłać dane psów do ogłoszeń.[/QUOTE] Jamnikom i jamnikowatym super ogłoszenia robi danka1234, ale bez allegro.
  10. Nie pisnęłam ani słowa, no...może rozesłałam parę pw.Chciałam żebyś to Ty napisała tę dobrą wiadomość :lol:. Czy domek jak zwykle odezwał się z ogłoszeń Danusi ?:cool3: Dogo prawie w ogóle nie działa,forumowicze stracili cierpliwość.:angryy:
  11. [quote name='erka']Ten jamnisiowaty na szczęście ma juz dom.[/QUO Cieszę się że już nie potrzebuje pomocy.Obiecałam andzi69 ,miejsce dla niego w hoteliku po adopcji Fokusa.
  12. Andzia69 wkleiła zdjęcie jamnikowatego czarnego psiaka spod bloków,czy on jest tam dalej [URL="http://img707.imageshack.us/i/100114jamniczkowaty3.jpg/"][IMG]http://img707.imageshack.us/img707/4664/100114jamniczkowaty3.jpg[/IMG][/URL]
  13. Biedna mała, niech jeszcze wytrzyma tych parę dni. Tylko Beza pojedzie do domu, to zwalnia się dla niej miejsce.Jestem ciekawa jak wygląda, Musimy dać jej imię.
  14. Ale fruwająca Figa :evil_lol: Moje jamniki w ogóle nie chcą się nawet wysiusiać, muszę je na siłę wyrzucać z domu. A tu proszę Figa na spacerku i mrozu się nie boi. Jest szczęśliwa z Tobą klusko z lublina :loveu: Zapomniałam o zmianie tytułu wątku:shake: Klusko usuń również banerek Figi, bo ona na nim też ciągle szuka domu.
  15. .........................:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
  16. [quote name='danka1234']Podaj kontkt w sprawie adopcji tego jamnisia i krótki opis,wiek ,zachowanie itp,jeśli nie ma swojego watku.[/QUOTE] Tu jest link do wątku fundacji gdzie jest Egon i wiadomości o nim: [URL="http://www.dogomania.pl/144949-FOZ-Ulga-w-cierpieniu-PomA-A-psiakom-skrzywdzonym-przez-ludzi-FUNDACJA"]http://www.dogomania.pl/threads/1449...ludzi-FUNDACJA[/URL]
  17. Szarotka wstawiła Egona na wątek jamników do adopcji [url]http://www.dogomania.pl/threads/173573-Jamniki-i-jamnikowate-do-adopcji-z-caA-ej-Polski?p=13958629#post13958629[/url] Fafik jest mało jamnikowaty, ale jeżeli jest malutki do 6 kg , to wstawcie go na wątek mikropsów w potrzebie [url]http://www.dogomania.pl/threads/176778-MIKROPSY-w-potrzebie[/url] Czy Egon ma ogłoszenia, jest ładny, adopcyjny .
  18. Co słychać u Fabiana i Koksa. Taka cisza u chłopaków. Fabian pójdzie do hoteliku u funi ( i to chyba rzeczywiście ze swoim przyjacielem Hero), a co dalej będzie z Koksem, pozostanie tu gdzie jest do momentu adopcji ?
  19. [quote name='Emigrantka']Tola, dzieki...... Daj znac jak zaczniemy z deklaracjami dla Fokusa bo mojej corce strasznie wpadl w oko ten przystojniak.... szkoda ze tak daleko, ze przepisy takie a nie inne i ze moje futro nie toleruje "obcych futer" w domu bo..... ach.. no szkoda :([/QUOTE] Na Fokusa nie trzeba zbierać deklaracji, on ma miejsce w hoteliku zabezpieczone do momentu adopcji. Może córeczka dorzuci tą deklarację dla Hero, lub innego potrzebującego pieska:roll: Ale bardzo dziękuję, to miłe :lol:
  20. Szarotka, nie martw się Hero się znajdzie. Ja teraz też czekam od tygodnia na odnalezienie czarnej jamnikowatej suni. Mam dla niej miejsce, ale nauczona doświadczeniem wiem, że jest tam już od 3 lat i przez te parę dni da sobie jeszcze radę. Robienie szumu w schronie przy jej poszukiwaniu może zaszkodzić suczce, lub w przyszłośći innym psom które się zechce wyciągnąć. Szarotka ten obiecany miód gryczany masz już na 100% z transportem nawet na drugi koniec świata :loveu:
  21. Alu, czy Ty już masz upatrzonego psiaka na swoje stałe miejsce w hoteliku u funi ? Jeżeli nie, to może ją wybierzesz?
  22. Ale na podwórku, musiałoby być szczelne ogrodzenie, bo też próbuje uciekać :shake:
  23. Czyli piesek mały , czy średni według selekcji hotelikowej ?
  24. Nie powiem, poczekam aż sama wystawi mi rachunek za szkody wyrządzone przez Zytę :evil_lol: Ja też tak myślę, że co jej nie otruło to już jej nie zaszkodzi. Ale rzeczywiście odporna sunia. Właśnie uczestniczę w kupowaniu gatek męskich na bazarku, może podrzucę Zycie nieco bardziej artystyczny materiał do konsumpcji ?:p
  25. Bardzo fajne, jaką ma Lili wielkość, do kolana? W porównaniu z tymi bardzo zagłodzonymi psami z Waszego schronu wydaje się nieco mniej wyniszczona.
×
×
  • Create New...