-
Posts
10475 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bianka0
-
Jamnik Bulik -JUZ W SWOIM DOMU W MILANÓWKU!!!!!
bianka0 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Nie chcę być złośliwa, ale ile mu zębów zostało:roll: Bo mojej Lilith zostawiłaś 4 sztuki :evil_lol: -
Jamnik Bulik -JUZ W SWOIM DOMU W MILANÓWKU!!!!!
bianka0 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
No to danka1234 już robi psiakom pełen komplecik ogłoszeń :multi::multi: Myślę, że często będę z Twoich usług korzystać :lol: Danusiu zaznacz w allegro, że Buli jest wykastrowany, bo jeszcze go jakiś drań do pseudohodowli wypatrzy :evil_lol: -
Koks wciąż czeka na własny dom. Juz nie czeka, ma własny DS:)
bianka0 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Taka cisza na wątku Fabiana i Koksa, nie mogłam znaleźć ich wątku w subskrybcjach. W górę starsi panowie dwaj :multi: -
Miała być jamnikiem... PRZYLEPKA FRIDA MA JUŻ DOMEK! :-)
bianka0 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Co słychać u małej brunetki Fridy ? Dziękuję Danusiu za ogłoszenia :loveu: Murko czy mogę Cię prosić o umieszczenie ogłoszeń i allegra suni na pierwszą stronę ? -
Taka już ona jest, ta piekielna Zyta :angryy:
-
I bez dużej ilości garderoby przyszłych właścicieli, najlepiej jakby mieli tylko po jednej parze butów i gatek. Z nich by Zyta nie zdarła i nie pogryzła :evil_lol:
-
[quote name='funia']Zyta zeżarła Krystynie buty,tylko nie zrozumiałm już czy to wyjściowe czy domowe .To już trzecia para .Była autentycznie załamana bo jak mówi były bardzo wygodne . Zyta zbieraj ty sie do nowej chałupy .[/QUOTE] Czy ta piekielna Zyta musi zżerać ludzką garderobę :shake: Boję się,że żaden dom tego nie wytrzyma, chyba trzeba dać ją do ciepłych krajów, jak zje przepaskę na biodra to nie będzie duża strata.;)
-
Jamnik Bulik -JUZ W SWOIM DOMU W MILANÓWKU!!!!!
bianka0 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Ponawiam pytanie, czy Buli ma allegro? Jeżeli nie to zaraz będę robiła przelewy za swoje allegra, więc zamówię również dla Buliego. Gdzie , na której stronie mam szukać poniesionych wydatków na Buliego? -
Jamnik Bulik -JUZ W SWOIM DOMU W MILANÓWKU!!!!!
bianka0 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Danusiu, przepraszam Cię , ale wątek Buliego jest wyjątkowo nieczytelny :shake: Wiem, że ponosisz koszty leczenia, ale nie wiem gdzie tych wydatków w sumie szukać, rozmywają się wśród postów. Byłaś u weta, leczysz Buliemu skórę, czy tych wizyt będzie więcej ?Jakie koszty leków ? Wzięłaś Buliego do siebie na DT i zostałaś z tym sama,tak jakby przestał on kogokolwiek już obchodzić. Na pierwszej stronie nie widzę ogłoszeń Buliego, a wiem że mu na pewno zrobiłaś, tylko gdzie są wklejone ( chciałam dać link znajomej i nie mogłam znaleźć.). Nie wiem czy ma allegro, jeżeli nie to poproszę lilk_ę o zrobienie. Myślę że w tym wątku nie tylko ja nie mogę się połapać. Doprowadzenie Buliego do stanu adopcyjnego nie będzie tanie, nie możesz sama ponosić kosztów, ale to wszystko musi być przejrzyste. -
Miała być jamnikiem... PRZYLEPKA FRIDA MA JUŻ DOMEK! :-)
bianka0 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
[quote name='lilk_a']allegro Fridy na razie podałam kontakt do bianki0 bo tylko ten znam :p napiszcie co zmienić co dodać to poprawię [URL]http://allegro.pl/item918600065_frida_jamnik_super_mix_szuka_nowego_domu.html[/URL][/QUOTE] Bardzo Ci dziękuję lilk_a za wspaniałe allegro dla Fridy :loveu: Jeżeli Murka nie będzie miała nic przeciwko, to proszę o kontakt na nr hoteliku, najrzetelniejszych informacji o suni będzie mogła udzielić właśnie ona :p To są namiary na hotelik u Murki, podane na stronie informacyjnej : [SIZE=5][COLOR=Red][B]503 68 30 50 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/B][/COLOR][/SIZE] -
Miała być jamnikiem... PRZYLEPKA FRIDA MA JUŻ DOMEK! :-)
bianka0 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Znajdziemy jej domek naj.;) Mam szczęście do adopcji ,, moich'' psiaków. Ogłoszenia Fridzie robi najlepsza obsada : danka1234 jak zawsze super-komplet i allegro wyróżnione lilk_a :loveu: -
To nie muszą być specjalne zdjęcia, wystarczy wysłać 2-3 żeby miała wyobrażenie zwierzęcia. Zawsze sama wybiera i decyduje. Nie narzucam które to ma być zdjęcie. Wyzbierałam już wszystkie moje zwierzęta, rodziny i znajomych. Aż mi szkoda że nie mam ich więcej, żeby zobaczyć kolejne portrety.
-
A tu jeszcze jeden piesek w interpretacji lilk_i To jest Faguś - piesek mojego brata : [IMG]http://images35.fotosik.pl/113/6655d43b21130ba7.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img203.imageshack.us/img203/69/p1020921.jpg[/IMG] Zapraszam na bazarek zamojskiej Elizy, żeby mogła wyrwać się ze schronu : [URL]http://www.dogomania.pl/threads/179576-DLA-ELIZY-symfonia-smaku-ze-spiA-arni-Do-23-02-2010?p=14071098#post14071098[/URL]
-
Koks wciąż czeka na własny dom. Juz nie czeka, ma własny DS:)
bianka0 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Co my możemy na tym zadupiu w Polsce pomóc, skoro cały świat jest bezradny wobec tej hołoty. Dobrze że po tym co zobaczyłam miałam robotę. Wklejam nowy bazarek dla Lizki : [url]http://www.dogomania.pl/threads/179576-DLA-ELIZY-symfonia-smaku-ze-spiA-arni-Do-23-02-2010?p=14069925#post14069925[/url] -
Będę Alu pytała, ale tamte dziewczyny lepiej zna funia, chociaż sprawdzałam im domek w Janowie dla haszczaka( właściwie nie trzeba było sprawdzać, bo mnie wystarczyło tylko nazwisko chętnego żeby go zdyskwalifikować ). Na razie przesłałam zdjęcia na maila i czekamy. Właśnie skończyłam nowy bazarek dla Lizki: [url]http://www.dogomania.pl/threads/179576-DLA-ELIZY-symfonia-smaku-ze-spiA-arni-Do-23-02-2010?p=14069925#post14069925[/url]
-
Miała być jamnikiem... PRZYLEPKA FRIDA MA JUŻ DOMEK! :-)
bianka0 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Teraz przypilnujemy, żeby to się już więcej nie zdarzyło :shake: Pieski z hoteliku u Murki rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. A Frida to wyjątkowo apetyczna bułeczka ;) -
Miała być jamnikiem... PRZYLEPKA FRIDA MA JUŻ DOMEK! :-)
bianka0 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
[quote name='danka1234']banerki dla Fridy; [URL="http://www.dogomania.pl/threads/179589-MiaA-a-byAE-jamnikiem-PRZYLEPKA-FRIDA-SZUKA-DOMU"][IMG]http://img7.imageshack.us/img7/6297/2r5exs9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/179589-MiaA-a-byAE-jamnikiem-PRZYLEPKA-FRIDA-SZUKA-DOMU"][IMG]http://img716.imageshack.us/img716/7213/2dtdn53.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Bardzo dziękuję za banerki, jeden z nich już wklejam :multi: -
Miała być jamnikiem... PRZYLEPKA FRIDA MA JUŻ DOMEK! :-)
bianka0 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Komplet ogłoszeń oprócz allegro zrobi danka1234, banerek też. Jeżeli jest tekst gotowy, łatwiej jej wszystko przygotować. -
Koks wciąż czeka na własny dom. Juz nie czeka, ma własny DS:)
bianka0 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='lilith27']wznowiłam...........[/QUOTE] Dziękuję :lol: Również za petycję w Twoim podpisie, znowu jestem w szoku, nigdy się do tego nie przyzwyczaję :angryy: -
Miała być jamnikiem... PRZYLEPKA FRIDA MA JUŻ DOMEK! :-)
bianka0 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Witaj Frida - niedoszły jamniku :cool3: Na reszcie mogę sobie dokładnie ją obejrzeć. Przypomina troszkę pinczerka, ale nie miniaturowego.;) Zanim Frida zabłysła na forum, w ekspresowym tempie zebrała już na swoim bazarku całkiem niezłą sumkę na swoje utrzymanie - 253 zł. Właśnie się przed czasem zakończył, jutro zrobię rozliczenie. [url]http://www.dogomania.pl/threads/179368-Koniec-Sprzedane-Dla-maA-ej-brunetki-od-duA-ej-blondynki-i-dla-Ciebie-na-Walentynki[/url] To dobry znak dla małej brunetki. -
Szukamy już kilka dni i nie mamy w tamtej okolicy nikogo znajomego z dogo, nawet nie wiemy kto z tamtych okolic jest na dogo :shake:
-
Kiedy chce się porobić zdjęcia psiakom z zamojskiego schronu, one się jak na złość chowają. Jakieś fatum ostatnio zawisło nad schronem, a powinno nad dyrekcją :shake:
-
[quote name='lilith27']ja nie zawsze mam czasem wiem........... czuje, że to to ale może nie ma co skreslać pana może okaze się super moze to i dobre warunki dla zytki to trudny piesek jak mi się wydaje chociaż nie czytuje wszystkich postów nie mam czasu mogłam coś przeoczyć a może masz przeczucie? był tam inny pies wcześniej? jak był co się z nim stalo?[/QUOTE] Lilith miał suczkę amstafkę, wet powiedział mu że dobrze żeby chociaż raz miała szczeniaki ( znamy tę bajkę wszystkie), przy porodzie suczka zmarła. Potem miał ładnego ON-ka ale bardzo łagodnego, wsiadał do każdego otwartego samochodu, no i mu ukradli.