Jump to content
Dogomania

_ogonek_

Members
  • Posts

    13567
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _ogonek_

  1. może tak może nie... ja się tak łatwo nie poddam. Podejdę jeszcze z innej strony o tak...
  2. To i ja... :roll::roll:
  3. [quote name='__Lara']A może najpierw jednak lepiej jak Wanilka pójdzie do dt i przejdzie jakiś trening pod okiem szkoleniowca, a potem pójdzie do tego domu? Bo jak zrobi dużo szkód to znowu ją Państwo zwrócą i to będzie trwało cały czas....skoro mamy fundusze to może jej to opłaćmy? Tylko gdzie teraz znaleźć dt....:roll:[/quote] Lara tylko patrząc trochę z mojego punktu widzenia, nie wiadomo czy ktos podejmie się nad opieką takiej małej torpedy... Ale oczywiście próbować nie zaszkodzi. Tylko jest jedno pytanie w jakim województwie jest Jastrzębie zdrój? :oops: A DT awaryjnie potrzebny czy też luzik?
  4. ekhem mam chętną na Kaję :razz: Podałam numer do giselle :roll: :evil_lol:
  5. hej hop jeszcze raz.....
  6. [quote name='Goldek']Dysplazja jest chorobą genetyczną. Ogólnie jest tak: Pies albo dysplazję ma/będzie miał albo jej nie ma. Możemy co najwyżej przez swoje działanie sprawić że będzie się ona pogarszała lub będzie mniejsza - jeśli pies ją ma zakodowaną w genach, a jeśli nie ma - to nie da się jej sprowadzić. [SIZE=1][B]Dlaczego to brzmi tutaj tak prosto?[/B] :([/SIZE]:-([/quote] Dzięki za odpowiedź :-) Wszystko co trudne pisane brzmi prościej.....
  7. [SIZE=1]klapa, beznadzieja dno totalne. Nie będzie festynu thank you very mach moja super nauczycielko i glupia ekologiczna szkolo. Już praktycznie nie mam zadnych pomyslow :shake:. [/SIZE] Nie mam pojęcia oby się tylko udało.... :-( Jedyne co dzisiaj mi przychodzi to glowy to same czarne mysli...
  8. dusje, a może psi behawiorysta?
  9. demi ręce mi oklapły jak przeczytałam.... Ludzie to naprawdę ciemnogród :angryy:
  10. Dzięki wszystkim, ale niestety..... nie będzie.... Ciemnogród niestety musi zająć się porąbaną ekologią, tj. uprzykrzaniem życia ludziom :-( Przepraszam... Temat można zamknąć/zawiesić.... Proszę wybaczzyć za kłopot. Pani powiedziała: "Niestety mamy za dużo - jak to okresliła- pracy, nie damy rady, a ty lubisz dokładać ludziom roboty." No i potem wazelina Także klapa na całej lini....
  11. Podniosę Korę :-(
  12. Radek, a może taki jak do allegro, w końcu się podobał? :roll:
  13. [quote name='fizia']JUż prawie gotowy bazarek na Korę [SIZE=4][COLOR=magenta]- serdecznie dziękujemy Neci25, a szczególnie Jej kochanemu Synkowi - KUBUSIOWI, bo to [B]On oddał swoje zabawki, wiedząc, że pomogą pieskom[/B] :loveu::loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/SIZE] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/cudne-pluszaki-podarowane-przez-4-letniego-kubusia-dla-gasnacej-kory-do-30-04-a-132783/#post11898101[/URL][/quote] Jak dobrze że jest dobra mlodziez na swiecie jest przykladem i powinno sie go z niego brac :loveu:
  14. [quote name='rotek_']w wielu schroniskach jest masa starych psich rezydentów aż [B] boję się[/B] ze też im może się to przytrafić:shake: są naprawdę kochane...[/quote] Ja też, ale my nie damy ich skrzywdzić o nie :eviltong: rotek, wysłalam ci na maila ogłoszenie czarnych. Trzeba by więcej osób zaprosić na wątek. Bo są te same cały czas. I oczywiście kierowniczka zamieszania JA :evil_lol::evil_lol:
  15. [quote name='kamilka91']A ja zapomniałam (jak zwykle :oops:) o skasowaniu wszystkich ogłoszeń :oops: I [B]pisała do mnie pani, która chciałaby go zaadoptować :eviltong: I nawet ma teraz dalmatynkę, więc umiałaby się nim zająć.[/B].. No ale to już nieważne, bo maluch ma już dom :evil_lol: Mam nadzieję, że wszystko tam u niego okey... I przyznaję, że mam cichą nadzieję na jakieś zdjęcia :razz:[/quote] Trzeba jej było zaproponować innego dalmata w podobnym wieku, z pewnością jakieś się znajdą. Masz może maila do tej pani albo jakiś inny kontakt? Gdzieś mi się ostatnio rzucił w czy dalmat jakiś tylko nie wiem jaki i gdzie :/ :roll: Ale poszukam.
  16. o andzia super że jest tam ich wątek :loveu:
  17. Katica ona miała już dwa razy jechać do domu :-( I to kiedy ja ją ogłaszalam. Myślę że coś zrobiłam źle...:-(
  18. No cóż po prostu napisałam jak myślałam. Właśnie taki obserwator wzbudza nadzieję, ale czasem fałszywą i niepotrzebną. Jednak jest druga strona medalu. Skoro jest obserwator oznacza to, że jednak zauważył ogłoszenie :lol:
  19. To ja kieruję pytanie techniczne dotyczące tekstu :razz: :oops:
  20. Kisses gratuluję! :multi: dzięki za doping :-D
  21. Borysku przepraszam jestem niedobra, nie zaglądałam do Ciebie :-( (*) Gdziekolwiek jesteś jesteś równie szczęśliwy jak u Biafry, która dała z siebie wszystko aby Ciebie ratować (*) Przeczytałam ze dwa razy tytuł znim uwierzyłam :-(:-(
  22. Ja już wypowiedziałam się na jej temat w wątku schroniska... :-(:-(:-( Przypomne o akcji! Nie zapomnijcie o Dago. gameta żeby nie było ci przykro wrzuciłam banerek do podpisu :D arjuna mogłabym cię prosić o wrzucenie banerka gamety do pierwszego/drugiego posta?
  23. Bjuta no właśnie wzbudza nadzieję, która nie zawsze jest prawdziwa. Jednak mimo mojego pesymistycznego toku myślenia wróżę Kropce jak najlepiej ;)
  24. Mam już podaję linka: [url]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fbb35c4a2e371f80.html[/url]
×
×
  • Create New...