-
Posts
7780 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewa&Duffel
-
A ja dziś kupiłam nowego odblaskowego Rogza-zielonego ;)
-
Zuzu, Raven, Hunter i koty plus inne potwory. Zapraszamy
Ewa&Duffel replied to evel's topic in Foto Blogi
Piękny "brytan" ;) :loveu: [url]http://img849.imageshack.us/img849/5031/20110326020.jpg[/url] -
Tak to już niestety jest z tą rodziną...Ja też się ciągle denerwuję, co prawda moi rodzice są w porządku (za bardzo się psem nie zajmują, ale dla mnie to plus), ale mieszkamy też z dziadkami :roll: Dziadek ciągle dokarmia psa i nie są to małe ilości, tylko np. cała kromka chleba, ziemniaki z obiadu, jakieś tłuste sosy...Żadne prośby ani groźny nie pomagają. Dochodzi do tego, że jak jestem w domu to staram się aby pies cały czas był w zasięgu wzorku. Poza tym dziadkowie wypuszczają też Duffla samego na ogród i nie reagują na szczekanie, co doprowadziło do tego, że jak pies jest na podwórku to pięknie drze ryja na każdego, kto przechodzi obok płotu :angryy: Żadne oduczanie nie ma sensu w takiej sytuacji :angryy: Haha świetna mina :D Chyba nowe jedzonko smakuje ;) [URL]http://i1194.photobucket.com/albums/aa378/satorkowa/DSC06743.jpg[/URL] Piękna reklamy farby ! Ciekawa jestem, jak wygląda ten slalom do tyłu ;)
-
Dziękujemy :) Pokazaliśmy większość tego, co Duffel umie:siad, waruj, zostań, do mnie, do nogi, pokaż się, pif-paf, obroty, piątka, dziesiątka, dwie łapy, służ,hop :) Ktoś nas kręcił, więc może będzie filmik :D
-
A ja dziś muszę Duffla bardzo pochwalić ! Byliśmy w Blue City na 20-leciu "Mojego Psa". Duffel spisał się znakomicie, cierpliwie znosił głaskanie i przytulanie mnóstwa dzieci, zresztą był w 7 niebie jak go częstowały ciasteczkami :cool3: Ale dla mnie to bardzo ważne, bo miał okres, że nie przepadał za dziećmi, a dziś zachował się po prostu wzorowo :) I co najważniejsze, pięknie ze mną współpracował na scenie w konkursie, czego efektem jest to :loveu: [IMG]http://img717.imageshack.us/img717/8172/dsc06814v.jpg[/IMG] [IMG]http://img715.imageshack.us/img715/6022/dsc06817i.jpg[/IMG] [IMG]http://img695.imageshack.us/img695/5905/dsc06818s.jpg[/IMG]
-
[quote name='sator_k_']Ciekawa jestem jak wygląda Wasz slalom, bo hopeczka jest interesujaca:evil_lol:[/QUOTE] Slalomu jeszcze nie mamy :eviltong: [quote name='Luzia']No widzę właśnie, to ja już wiem czemu jak na ulicy jakiegoś spotykam to tak dziwnie stęka, prycha i skamle... Chciał by mnie pożreć najnormalniej w świecie, dzięki za ostrzeżenie teraz będę ich unikać jak ognia :evil_lol: Eeee kąpiele mi nie straszne mój kundel w najpłytszej kałuży potrafi się tak umorusać że z biało rudego robi się brązowo czarny :diabloti: Ile on ma lat że już tyle biedny zmarszczek ma, chyba z nawału zmartwień przedwcześnie się zestarzał :lol: [URL]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYI3QhMuAQI/AAAAAAAAC6k/bAQIU57xasU/DSC06545.JPG[/URL] Jak śmiesznie skacze :loveu: Jak by mu coś przednie łapki usztywniło :p [URL]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYI3Z6IcRSI/AAAAAAAAC7g/pol2mC7LaN0/DSC06563.JPG[/URL] A tu skrzywiło dla odmiany :shake::evil_lol: [URL]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYI3aSdRZqI/AAAAAAAAC7k/q2YyrQr1jvk/DSC06564.JPG[/URL][/QUOTE] Tak, bestie wydają z siebie różne dźwięku chcąc dorwać ofiarę :diabloti: Dopiero 3,5 l :eviltong: Zawsze przy kopaniu się tak marszczy :lol: Tak, on śmieszne skacze, dopiero na zdjęciach to widzę ;) [quote name='Amber']. No to może lepiej nie ryzykować, sami tak ładnie się bawią ;). Daj znać, jak się będziesz tam zabierać bez Brutusa, to wtedy chętnie :).[/QUOTE] Może nie byłoby źle, zapytam jeszcze właścicielki Brutusa co o tym sądzi ;) Jeśli wybiorę się tam sama, to istnieje niestety spore prawdopodobieństwo, że do tego miejsca nie trafimy :evil_lol: [quote name='Aga&Ganja']Jak szczenior.. :loveu: [URL]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYI3ZJrYOWI/AAAAAAAAC7c/jQyPZsnw0Lg/DSC06562.JPG[/URL][/QUOTE] :loveu: [quote name='sator_k_']A jak tam u Was z tym jedzenie? Podziałała chociaż troszke ta woda?[/QUOTE] Generalnie trochę lepiej jest, ale wodą nie zalewam...Raz to zrobiłam i kulki namiękły, a on jeszcze szybciej jadł :roll: Zawsze przed jedzeniem kazałam mu zrobić parę komend i teraz się zorientowałam, że w sumie jego to nakręca i potem jak już mu pozwolę zjeść to za bardzo się rzuca na posiłek...Dlatego teraz ograniczyłam do jednej, dwóch komend i jest lepiej, wolniej je :) [quote name='Sylwia K']piekne foty robisz! zazdroszczę umiejętności i sprzętu[/QUOTE] Dziękuję bardzo :oops: [quote name='kalyna']uwielbiam tego Twojego Goldena :) i nigdy nie mogę się napatrzeć :) Tym bardziej, że to chodzące marzenie mojej mamy ( to już chyba pisałam), ale tato jakoś nie przekonany do tej rasy.... tym bardziej jest nadwrażliwy na punkcie sierści...[/QUOTE] Jak miło :oops: :) No niestety sierść to nie jest mocny punkt...sporo linieją ;)
-
Wybiera się ktoś ? ;)
-
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
Ewa&Duffel replied to Amber's topic in Foto Blogi
Popłakałam się ze śmiechu :lol::lol::lol: [url]http://i34.tinypic.com/v4yq68.jpg[/url] Jedziecie jutro na wystawę do Legionowa ? -
Szarpak chyba przypadł do gustu :D Podobają mi się zdjęcia Satora z tej perspektywy ;) [url]http://i1194.photobucket.com/albums/aa378/satorkowa/DSC06724.jpg[/url]
-
Mam dokładnie ten sam problem, z tym, że nie zawsze. Czasem pobiegnie szybko i od razu przyniesie, a czasem wlecze się w zółwiowym tempie...
-
[quote name='Kasia&Mela']Duffel miał sesję zdjęciową :razz:?[/QUOTE] Byliśmy na takiej sesji organizowanej przez "Psią Chatę" na PM, oprócz nas było jeszcze kilkanaście psów ;) I każdy dostał różne upominki.
-
[quote name='ania90']i hop przez patyk:) na ostatnim zdjeciu[/QUOTE] On to uwielbia :D [quote name='evel']Ewa, czy Ty golisz/przycinasz temu przystojniakowi uszy i okolice szyi? ;)[/QUOTE] Ja sama osobiście nie, ale owszem, ma strzyżoną szyję i uszy :) Teraz to już zarósł znowu, ale świeżo po fryzjerze wygląda tak [url]http://img825.imageshack.us/i/dsc06100ln.jpg/[/url] [quote name='deer_1987']Ale sobie agility znalazlas :razz:[/QUOTE] No co, kazda możliwość poćwiczenia jest dobra ;)
-
[quote name='gops'] oj tam :lol: 19 ;) ja mam zamiar po asfalcie , dokladnie po ulicy mam takie fajne miejsce ze od godz. 20 nic nie jezdzi juz wiec moge wtedy isc spokojnie , raz na jakis czas nie powinno byc problemu , na trawie nie ma jak :roll:[/QUOTE] To tyle co ja :cool3: No właśnie, ja jeździłam kilka razy z Dufflem po ulicy, wieczorem jest zupełnie pusta, ale wyczytałam właśnie o tym szkodliwym wpływie biegania po asfalcie na stawy i już sama nie wiem...Ale wydaje mi się, że jeżeli nie będzie to strasznie często i długo to chyba nie powinno jakos specjalnie zaszkodzić...:roll:
-
Ebola & Luśka -czyli staffikowo kundelkowa ferajna
Ewa&Duffel replied to Sylwia K's topic in Foto Blogi
Haha jakie to urocze :loveu: Chyba wszystkie szczeniaczki przeżywają okres fascynacji bliźniakiem z lustra :cool3: [url]http://img192.imageshack.us/img192/7892/dscf9917.jpg[/url] -
[quote name='gops'] niedlugo zamawiam takie kolka ala rolki zakladane na buty i bd probowac rolkowac z suka bo na zwykle rolki to juz chyba za stara jestem :lol:[/QUOTE] To ile Ty masz lat, że się za stara na rolki czujesz ? :eviltong: Ja tam uwielbiam śmigać na rolkach,Duffel też lubi,tylko problem jest taki, że w okolicy nie mamy w zasadzie żadnego miejsca, gdzie on mógłby biec po trawie, a czytałam, że po betonie pies nie powinien raczej biegać...A na łące jeździć na rolkach to raczej się nie da ;)
-
[img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYI3axafM6I/AAAAAAAAC7o/6LphmMkKarE/DSC06565.JPG[/img] CDN ;)
-
[img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYI3XrAribI/AAAAAAAAC7U/s4dPu7QpkKM/s512/DSC06560.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYI3YGGrduI/AAAAAAAAC7Y/RAbLPQoXq-4/DSC06561.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYI3ZJrYOWI/AAAAAAAAC7c/jQyPZsnw0Lg/DSC06562.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYI3Z6IcRSI/AAAAAAAAC7g/pol2mC7LaN0/DSC06563.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYI3aSdRZqI/AAAAAAAAC7k/q2YyrQr1jvk/DSC06564.JPG[/img]
-
[img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYI3U40QkBI/AAAAAAAAC7A/V4HfMntLDnc/DSC06553.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYI3VjBBwcI/AAAAAAAAC7E/72h-vPpBCgU/DSC06554.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYI3WJW0uzI/AAAAAAAAC7I/z_9Z-ONHJlk/DSC06557.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYI3WmKfxSI/AAAAAAAAC7M/fUcNibUpydk/DSC06558.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYI3XQOqi5I/AAAAAAAAC7Q/oxiSgI3p_5w/DSC06559.JPG[/img]
-
[img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYI3R3SQD7I/AAAAAAAAC6s/Julai9Jlc9I/DSC06547.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYI3SRldLsI/AAAAAAAAC6w/FGXEOr5HpBk/DSC06548.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYI3TCFvkII/AAAAAAAAC60/ZHf4WxQ3jfM/DSC06549.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYI3Tg0DKAI/AAAAAAAAC64/UI0VGhX8jUU/DSC06550.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYI3UKzHHwI/AAAAAAAAC68/2aXAAg_O8l0/DSC06552.JPG[/img]
-
[B]Spacerek 17 marca ;) [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYI3OuKQwGI/AAAAAAAAC6Y/6rA2UtHgDPI/DSC06542.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYI3PRg5r8I/AAAAAAAAC6c/OynIRCQJ2sU/DSC06543.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYI3QBvuFVI/AAAAAAAAC6g/XunNV0YeLBw/DSC06544.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYI3QhMuAQI/AAAAAAAAC6k/bAQIU57xasU/DSC06545.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYI3RKdCrtI/AAAAAAAAC6o/IonY52B88o8/DSC06546.JPG[/img] [/B]
-
[quote name='Luzia']Witam, ja tu po raz pierwszy ;-) Słyszałam że goldeny to bardzo łagodne psy a tu proszę... Takie zdjęcia że aż w żyłach krew mrożą... :evil_lol: [URL]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJpdTX9m_I/AAAAAAAADMk/ms1dwbvtmWc/DSC06522.JPG[/URL] Trochę naciągania i zero zmarszczek :diabloti: [URL]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJpXHloU8I/AAAAAAAADMI/dMcf8aPsNps/DSC06514.JPG[/URL][/QUOTE] Witamy :smile: To są bestie, żadne tam łagodne psy :shake::evil_lol: I jeszcze do tego kąpiele błotne, to juz w ogóle piękna cera :lol: [quote name='deer_1987']swietnie sie razem bawia :smile:[/QUOTE] Jak zawsze :-D [quote name='dagaa111']zazdroszczę wam tych terenów do spacerów, ale z drugiej strony nie chciałabym wiedzieć jak mój pies wyglądałby po zabawie w tym piachu :lol:[/QUOTE] Przecież to wszystko się wytrzepuje z czasem :eviltong: Jak jeszcze z godzinę łazimy, to psy z lasu wychodzą czyściutkie. [quote name='ania90']zabawa udana:smile: no moj to jest maly pedant bo jak tylko sie zbrudzi to sam idzie do lazienki i sie wyciera do recznika[/QUOTE] Haha :-D Duffel jak wracamy ze spaceru i ma brudne łapy to sam podaje, żeby mu wytrzeć ;-) [quote name='Aga&Ganja']Witamy cieplutko! :loveu: Uwielbiam do Was wpadać, bo zawsze jest mnóstwo zdjęć! :loveu: Piękny nochalek! :-D [URL]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJpNOo8IdI/AAAAAAAADLY/LN4Jfeh1eHA/DSC06501.JPG[/URL] Pozdrowionka i zapraszamy.[/QUOTE] Hej ! Dzięki !
-
[quote name='kalyna'][URL]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJpXHloU8I/AAAAAAAADMI/dMcf8aPsNps/DSC06514.JPG[/URL] zabiła mnie ta fotka :) jakby Duffel miał maskę :lol: i zazdroszczę takich terenów, bo my aż takich pięknych nie mamy...[/QUOTE] Jak ją zobaczyłam to nie mogłam przestać się śmiać :evil_lol: Na pewno macie coś w okolicy, trzeba poszukać ;) Ja w sumie dopiero niecały rok temu odkryłam uroki Choszczówki ;) [quote name='dOgLoV'][URL]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJpXHloU8I/AAAAAAAADMI/dMcf8aPsNps/DSC06514.JPG[/URL] operacja plastyczna :evil_lol: super foteczki:loveu::loveu::loveu: :loveu:[/QUOTE] Dokładnie :diabloti: Dzięki !!! [quote name='Amber']O, ja w Choszczówce bywam często ale w tamte rejony nie dotarłam ;)[/QUOTE] Już ustalone, że musicie się z nami kiedyś zabrać ;) Tylko nie wiem, czy z Brutusem nie będzie problemu, bo on bywa zazdrosny o inne samce... [quote name='gops']sezon wodny rozpoczety widze :lol: swietne zdjecia! zazdroszcze wam takich terenow[/QUOTE] No w sumie tak :cool3: Nie narzekaj, wy też macie super :D [quote name='Lucky.'][URL]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJpXHloU8I/AAAAAAAADMI/dMcf8aPsNps/DSC06514.JPG[/URL] genialne :P[/QUOTE] :cool3: [quote name='Sylwia K']prześliczne zdjęcia robisz, strasznie mi sie te na piachu podobają oraz ta: [URL]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJpk1yQWdI/AAAAAAAADNQ/nWUxERyf8AM/DSC06533.JPG[/URL][/QUOTE] Dziękuję bardzo, kiedyś możemy się umówić, to zrobię sesję Eboli ;) Uwielbiam fotografować szczeniaki :loveu:
-
Lepsze zdjęcia w kagańcu ;) [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZyAFapxMEI/AAAAAAAADWI/0eHPVr7fdcA/_DSC6722.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZyAHJtUclI/AAAAAAAADWY/Ytj_t-ZIf7s/_DSC6728.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZyAtkrwFvI/AAAAAAAADa0/60U0xmh7bzw/_DSC6803.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZyAuwFydpI/AAAAAAAADa8/1uOBD6Yn-Vk/_DSC6805.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZyAvf5DYLI/AAAAAAAADbA/D-0FzElfMFg/_DSC6809.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZyAv4Wn8OI/AAAAAAAADbE/T1FrE6ApxGM/_DSC6811.JPG[/img] Bardzo zadowolona z niego jestem ;)
-
Tą obrożę dostaliśmy na sesji zdjęciowej, co prawda ma napis "labrador retriever" (akurat nie było żadnego labradora), ale jest bardzo fajna :) [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZx_cEz8dCI/AAAAAAAADT8/mVVg4Nxk850/s512/_DSC6678.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZx_nrzc8mI/AAAAAAAADVQ/tfUNKGt0wsI/_DSC6704.JPG[/img] A to obroża od taks, już stara, ale chyba zdjęcia nie dawałam ;) [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZyArvx99kI/AAAAAAAADac/mMZGRmDe2qk/_DSC6799.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZyAjYyUYbI/AAAAAAAADZk/EUMRQtjQqXE/s512/_DSC6785.JPG[/img]
-
[quote name='mala_czarna']Nie przejmowałabym się tym. Zwłaszcza, że waga jest ok. Moja suczka jest zbieraczem. Wyrywa mi prawie rękę ze stawu na widok kromki suchego chleba, pomimo tego, że godzinę wcześniej jadła. Chce zabierać do domu jakieś stare kawałki kiełbas, skóry od kaszanek, i zasadniczo wszystko to co durny człowiek wywali przez okno.[/QUOTE] Duffel robi dokładnie to samo...A potem wymiotuje to wszystko albo dostaje biegunki :shake: Dlatego w naszej zasyfionej okolicy musi niestety nosić kaganiec. Jakbym dorwała te świnie,co wszystko na pole wywalają, to...:mad: Zamierzam wypróbować tą karmę Puriny jak się nasz Hills skończy, czyli pewnie za jakieś 3 tygodnie zamówię worek ;)