-
Posts
7780 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewa&Duffel
-
[img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZyANoOvXEI/AAAAAAAADXE/2aK7xeuuZco/_DSC6742.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZyAOKNTP7I/AAAAAAAADXI/nmhtGeU7f38/_DSC6743.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZyAOzegJgI/AAAAAAAADXM/PQ_6KZOtfig/_DSC6744.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZyAPLxNPWI/AAAAAAAADXQ/EDmUVZKkVKg/s512/_DSC6745.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZyAPtol47I/AAAAAAAADXU/Nzx6G1h84D0/_DSC6746.JPG[/img]
-
Widzę, że mój morderca w kagańcu wszystkich odstraszył :diabloti: Już nie macie się czego bać...:lol: [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZyAKt9qItI/AAAAAAAADWw/USLthg-FeHM/_DSC6736.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZyALQJCVUI/AAAAAAAADW0/84bFaCEkzuQ/_DSC6737.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZyALzqzvaI/AAAAAAAADW4/aloIPUERqQ0/_DSC6739.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZyAMqrqYuI/AAAAAAAADW8/dAmg-DPN3sw/_DSC6740.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZyANIL7lGI/AAAAAAAADXA/WrpB5uPuXAA/_DSC6741.JPG[/img]
-
Wesoły kropek udający agilitowca, Fato na zawsze w naszych serduszkach...
Ewa&Duffel replied to kajkoowa's topic in Galeria
Jaki szczery ziemisty uśmiech :loveu::lol: [url]http://img860.imageshack.us/i/dsc6224.jpg/[/url] -
Dwa kabanosy, królik który myśli że też jest kabanosem i Niunia [']
Ewa&Duffel replied to taxelina's topic in Galeria
A może tam pod ziemią jest jeszcze więcej wiosny ? :lol: Fajnie wyszły te grudki ziemi lecące ;) [url]http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img0411/img_5694a2a3.jpg[/url] -
Marta, świetnie pasuje Milanowi ta obroża ! :) Zapraszam do mojego podpisiku, nowości :cool3:
-
[quote name='deer_1987']Oj wiem przeciez bo on lubi smieci zjadac :( Ale chodzilo mi o to ze normalnie to jakis taki weselszy na zdjeciach :razz:[/QUOTE] Na polach już szalał, co widać na ostatnich zdjęciach ;) [B]Nie wiem, czy znacie ten link ? Można klikać codziennie i pomagać :) [/B] [url]http://wyklikajzywnosc.pl/[/url]
-
[quote name='sator_k_']Duffel jak przeżywa :D I jak Wy się teraz szarpakiem pobawicie? :roflt:[/QUOTE] Jak autystyk się zachowuje w tym kagańcu :lol: To są zdjęcia z początku kwietnia, teraz na szczęście się trochę opanowali z tym wyrzuceniem jedzenia, więc kaganiec na razie poszedł w odstawkę. Ale i tak do zabawy/ćwiczeń/biegania w bezpiecznym miejscu miał zdejmowany ;)
-
[quote name='deer_1987']No cala radosc zycia mu uciekla :([/QUOTE] Bez przesady, nie było aż tak źle ;) Dla własnego bezpieczeństwa czasami musi mieć kaganiec.
-
[img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZyAGly-nwI/AAAAAAAADWU/O4JEJKIOrr8/s512/_DSC6726.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZyAHp7bOZI/AAAAAAAADWc/0Ya-gfWHpR8/_DSC6729.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZyAIIsM-7I/AAAAAAAADWg/PSxwiXB8akw/s512/_DSC6731.JPG[/img] Ale potem było już tak ;) :D [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZyAIvL9vdI/AAAAAAAADWk/fmB4uqREEZs/_DSC6732.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZyAJYQ4gbI/AAAAAAAADWo/GpYBU9_a6BQ/_DSC6733.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZyAJ93y3tI/AAAAAAAADWs/QuQGuTVpSOY/_DSC6734.JPG[/img]
-
Skrzywdziłam pieska :shake::diabloti: [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZyAEaA1-LI/AAAAAAAADWA/x2F0L47yxro/_DSC6720.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZyAExuixqI/AAAAAAAADWE/c-lU9l93B6E/_DSC6721.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZyAFapxMEI/AAAAAAAADWI/0eHPVr7fdcA/_DSC6722.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZyAF-DGDdI/AAAAAAAADWM/NLPHoXW97Cg/_DSC6723.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZyAGbufSVI/AAAAAAAADWQ/-Q7Xh21Frjc/s512/_DSC6725.JPG[/img]
-
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
Ewa&Duffel replied to Amber's topic in Foto Blogi
Jak on wysoko skacze :-o :D [url]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead/DSC00086.jpg[/url] Jamniczki w swojej pasji ;) Niezłe zaangażowanie widać :cool3: [url]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead/DSC00264.jpg[/url] -
Ale świetny maluch :loveu: Szczerze mówiąc nawet nie wiedziałam, że są krótkowłose bordery :oops:
-
[quote name='Justa']Ewa, dysponujesz może jakimiś materiałami jak obstrzyc goldena? Chodzi mi głównie o szyję, bo wygląda na to, że będę miała takie bojowe zadanie :p Degażówkami toto?[/QUOTE] Ja sama Duffla nie strzygę, zajmują się tym osoby bardziej obeznane w temacie ;) Raz Duffel miał strzyżoną szyję maszynkę, jak psiak jest bardzo zarośnięty to o wiele szybciej pójdzie w ten sposób. Za drugim razie był obcinany przy pomocy degażówek i chyba z godzinę się zeszło. Ale jak psiak cierpliwy to można i tak ;) Zależy też, jaki efekt chce się osiągnąć. Duffel ma strzyżoną właśnie szyję, uszy, ogon (tu przede wszystkim nadanie kształtu) i łapy. [quote name='dOgLoV']Świetne te szarpakowe zdjęcia :lol: szkoda że Nerona nie interesują zabawki :roll:[/QUOTE] Duffla też kiedyś nie interesowały,ale wszystko da się zrobić :eviltong: [quote name='Amber']Ale świetny szarpak, też byśmy taki chcieli ;) [URL]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TasR_AK3yQI/AAAAAAAADdw/DDxdtlT_UWQ/_DSC7041.JPG[/URL] Jednak tutaj widzę, że Duffel miał jakiś wewnętrzny kryzys :lol:[/QUOTE] Zamówcie :cool3: Odpoczywał, takie przeciąganie się jednak nieźle męczy ;) [quote name='awaria']Szarpak bardzo fajny, a model jak zawsze w formie :cool3::cool3::cool3:[/QUOTE] :) [quote name='ania90']Duffel jaki Ty masz duzy sznur:crazyeye:[/QUOTE] [quote name='dagaa111']długaśny ten szarpak :D[/QUOTE] Taka długość jest najfajniejsza, bo można nim się bawić razem, uciekać po ziemi itd. :) :diabloti::diabloti::diabloti: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZyAHJtUclI/AAAAAAAADWY/Ytj_t-ZIf7s/_DSC6728.JPG[/IMG]
-
To udany czy nie ? :lol: Świetne radosne ujęcie :) http://i1005.photobucket.com/albums/af178/Cooves/DSC_0018.jpg
-
[quote name='sator_k_']Porwę kilka zdjęć dobrze? :D Niech Wam dobrze służy, gdyby zaczął się jakoś sypać to pisz, to powiem Ci jak go reanimować jakbyś sama nie wpadła na pomysł :)[/QUOTE] Jasne, specjalnie po to robiłam ;) Ok, na razie się trzyma dobrze ;)
-
Uszy są po prostu nieziemskie :loveu: [url]http://i1219.photobucket.com/albums/dd440/Fotopeja/Psota/DSCF9566.jpg?t=1302967141[/url]
-
[quote name='kalyna']ale ma fajną kolorową zabawkę i jaka ogromna radość z niej :)[/QUOTE] [quote name='Paula03']Ale Duffel ma fajny szarpaczek! Widać, że mu się podoba! :)[/QUOTE] Tak, bardzo go polubił :) [quote name='Kasia&Mela']szarpaczek super :loveu: Jaka to długość ?[/QUOTE] Ma 50 cm.
-
Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.
Ewa&Duffel replied to łamAga's topic in Foto Blogi
Gratulacje dla ślicznotki Qwendi !!! :loveu: Ćwiczenia do "Tańca z gwiazdami" :lol: [url]http://img402.imageshack.us/img402/4355/dsc03889o.jpg[/url] Ale nakurzyli :evil_lol: [url]http://img200.imageshack.us/img200/6403/dsc03913j.jpg[/url] Jakie piękne kolorki na tym zdjęciu, trawa taka soczysta, zieloniutka :loveu: [url]http://img717.imageshack.us/img717/5218/dsc03955f.jpg[/url] -
Ale fajne światełko :) [url]http://i1005.photobucket.com/albums/af178/Cooves/DSC_0020.jpg[/url]
-
Padłam z tej miny :lol: Wariatka :lol: http://img687.imageshack.us/img687/9903/58854665.jpg
-
Dwa kabanosy, królik który myśli że też jest kabanosem i Niunia [']
Ewa&Duffel replied to taxelina's topic in Galeria
Niunia jest taka kochana :loveu: [url]http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img0411/img_53428cd9.jpg[/url] Świetna kolorystyka !!! [url]http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img0411/img_53682bcf.jpg[/url] -
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
Ewa&Duffel replied to Amber's topic in Foto Blogi
Widzę, że Jari ćwiczy nurkowanie :lol: [url]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead/DSC09705.jpg[/url] Ale go opryskała ta woda :cool3: [url]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead/DSC09784.jpg[/url] Takie wstrętnego wodnego potwora trzeba obszczekać :diabloti: [url]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead/DSC09832.jpg[/url] -
Aza tu jak szczenior wygląda :loveu: http://img215.imageshack.us/img215/5545/dsc4475copy.jpg
-
[img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TasSJL5bdtI/AAAAAAAADe0/-JEqAL8sYEw/s512/_DSC7061.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TasSJZo3bOI/AAAAAAAADe4/sRC47eJzxD0/s512/_DSC7062.JPG[/img] Koniec ;)
-
[img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TasSGds9QeI/AAAAAAAADeg/xMX4r8YRykY/_DSC7055.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TasSG8IBzpI/AAAAAAAADek/ww4lmGxB7lM/_DSC7056.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TasSHs54R8I/AAAAAAAADeo/7Cezx5MHE3E/_DSC7058.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TasSIWudSNI/AAAAAAAADes/wG3m0znjw-w/_DSC7059.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TasSIv6H7KI/AAAAAAAADew/IG5LgaLLXPY/s512/_DSC7060.JPG[/img]