-
Posts
7780 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewa&Duffel
-
Te obroże faktycznie nie są tanie, ale ten wydatek naprawdę się opłaca ;) Obroża jest idealna do wody, błota, piachu, na wszelkie psie szaleństwa-nie trzeba potem jej szorować ani prać, wystarczy opłukać wodą, ewentualnie przy mocniejszych zabrudzeniach przemyć szczoteczką z mydłem. Nic nie rdzewieje ani się nie niszczy. Zapięcie solidne. I wzory też świetne ;) My mamy taką :) [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TXjtFk3jnDI/AAAAAAAAC2c/ow3rRovWNMk/s512/DSC06160.JPG[/img]
-
[img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJpoY2qEPI/AAAAAAAADNg/QFgAVnsEO2c/DSC06537.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJpo9PR-vI/AAAAAAAADNk/Zrllb-onhSo/DSC06539.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJpppoXL5I/AAAAAAAADNo/m7dMsFJ1rUU/DSC06540.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJpqIoPm8I/AAAAAAAADNs/_KllZahLHrw/DSC06541.JPG[/img] KONIEC :)
-
Niuniuś :loveu::loveu::loveu: [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJpkTReXQI/AAAAAAAADNM/ay-IyeV69os/DSC06532.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJpk1yQWdI/AAAAAAAADNQ/nWUxERyf8AM/DSC06533.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJpllujPTI/AAAAAAAADNU/1NFO6D2Yd74/DSC06534.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJpmrN_38I/AAAAAAAADNY/5cZVBtUvqjM/DSC06535.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJpnKn-UAI/AAAAAAAADNc/ogFd22rAc9Q/DSC06536.JPG[/img]
-
[img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJpg_j3Z8I/AAAAAAAADM4/k02Lor3geaQ/DSC06527.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJphaH0YTI/AAAAAAAADM8/GDQjsRUQIfQ/DSC06528.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJpiWh_DoI/AAAAAAAADNA/bph87PzQc4E/DSC06529.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJpi30-EqI/AAAAAAAADNE/fGDtOzE69yM/DSC06530.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJpj4wJvRI/AAAAAAAADNI/2dDLNgLTN68/DSC06531.JPG[/img]
-
[img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJpdTX9m_I/AAAAAAAADMk/ms1dwbvtmWc/DSC06522.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJpd2z2quI/AAAAAAAADMo/i4hMWpt_DKk/DSC06523.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJpenx0qMI/AAAAAAAADMs/2t5J4QZCOBQ/DSC06524.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJpfewtZFI/AAAAAAAADMw/Ji9_0V69G2w/DSC06525.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJpgFRMXyI/AAAAAAAADM0/t3eKy210pvM/DSC06526.JPG[/img]
-
[img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJpZFF6ArI/AAAAAAAADMQ/QsJ1IrPAhnw/DSC06516.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJpaKPxjVI/AAAAAAAADMU/crWphgs-wP0/DSC06517.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJpazCV_ZI/AAAAAAAADMY/CP0829dlQYo/DSC06518.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJpb1o7dDI/AAAAAAAADMc/y1BdT0rtr_k/DSC06519.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJpchp780I/AAAAAAAADMg/8btIlrz7gf8/DSC06521.JPG[/img]
-
[quote name='kalyna']o Matko ale sobie zrobił kąpiel błotną... Czyżby martwił się o cerę i zmarszczki :) Mama się pewnie ucieszyła jak go zobaczyła :)[/QUOTE] Jaką błotną, piaskową :eviltong: Duffel dba o siebie :cool3: Wszystko się wykruszyło po drodze, do domu wrócił czyściutki ;) [quote name='deer_1987']Ostatnia fotka fajna! dzis juz zobaczylam na fb :)[/QUOTE] Dzięki :) [quote name='Kilche']Zajebiaszcze te piaskowe tereny! Ale myśl o powrocie do domu po takiej wyprawie mnie przeraża :lol:[/QUOTE] Fakt, świetne są :) Tu nie ma co przerażać, potem jeszcze długi spacer po lesie, nawalanki chłopaków i wszystko się wykrusza ;) [quote name='Amber']A gdzie te piaskowe fotki strzelałaś? Jak z jakiegoś Egiptu :mdrmed:[/QUOTE] [quote name='sator_k_']Co Wy w Afryce byliście? :D[/QUOTE] A to jest nasza ulubiona Choszczówka tylko :) Po piachach było juz standardowo [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJpUDqTDsI/AAAAAAAADL8/5ZszaVOFj4U/DSC06510.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJpUzkOonI/AAAAAAAADMA/N7FVsREiYEo/DSC06511.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJpWDIeaeI/AAAAAAAADME/1he_YD-gCgo/DSC06513.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJpXHloU8I/AAAAAAAADMI/dMcf8aPsNps/DSC06514.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJpYZQmUMI/AAAAAAAADMM/UfIqBhZpAa0/DSC06515.JPG[/img]
-
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
Ewa&Duffel replied to Amber's topic in Foto Blogi
Świetna drużyna w komplecie :) [url]http://i54.tinypic.com/350nlgx.jpg[/url] Piękne ujęcia wiosny, takie ciepłe i słoneczne :loveu: -
Pięknie Azowej we fiolecie :loveu::loveu::loveu: Jaki niezniszczony ten kong :-o U nas te paski są całe obszarpane :evil_lol: http://img855.imageshack.us/img855/8682/dsc4225copy.jpg
-
To jest ten model [url]http://www.pelna-miska.pl/sklep//index.php?products=product&prod_id=3974[/url]
-
A ManMaty to jakie rozmiary ? Będą dobre na psa mającego 50 cm w szyi ?
-
[img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJpTTaVauI/AAAAAAAADL4/eWV9i-3jOVI/DSC06509.JPG[/img] Uciekam do nauki...:-(
-
[img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJpP5fUK2I/AAAAAAAADLk/FdvwvbX9sx4/DSC06504.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJpQzIG7cI/AAAAAAAADLo/m1V36WAQPbY/DSC06505.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJpRfvhsnI/AAAAAAAADLs/flirJBBeFcM/DSC06506.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJpSI2wjVI/AAAAAAAADLw/dToVNB5g-ZU/DSC06507.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJpS7-XdfI/AAAAAAAADL0/gqvWd3vGsiE/DSC06508.JPG[/img]
-
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJpLDCDCqI/AAAAAAAADLQ/V_nhOF3vH9I/DSC06499.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJpLxK8zYI/AAAAAAAADLU/X4yc9CJIj8c/DSC06500.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJpNOo8IdI/AAAAAAAADLY/LN4Jfeh1eHA/DSC06501.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJpOHapdbI/AAAAAAAADLc/B67iieX9e3Y/DSC06502.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJpOz_-RNI/AAAAAAAADLg/rD7ldxsow_M/DSC06503.JPG[/IMG]
-
[img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJpGXq5r1I/AAAAAAAADK4/K20XzkWvE6g/DSC06493.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJpHyFqkqI/AAAAAAAADLA/XXbpU36IcqE/DSC06495.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJpIoTgJLI/AAAAAAAADLE/MDkccu2DkWk/DSC06496.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJpJb3g40I/AAAAAAAADLI/vy6qFfalhb8/DSC06497.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJpKfaTgLI/AAAAAAAADLM/T4_0m8wV62A/DSC06498.JPG[/img]
-
[quote name='deer_1987']mi pokazuje ze nie znalazl strony jak klikam w niego :([/QUOTE] No to nie wiem, dlaczego... [quote name='dOgLoV']Ale na pewno sie wyszalały w tej wodzie :lol:[/QUOTE] Oj tak, pierwsze w sezonie pływanko zaliczone :D [quote name='*anusia&ajlu*']hej, hej czy byliscie wczoraj na łące? bo chyba was widzialam ;) mizianko dla Duffelka, miłej niedzieli :loveu:[/QUOTE] Hej :) My wczoraj byliśmy prawie cały dzień na Polu Mokotowskim ;) dzięki i nawzajem :) [quote name='ania90']hi hi ta psia natura, trzeba sie okapac, wytarzac w piachu i wtedy jest ok(sam psiak o siebie dba) a po co wlascicielka go kapie?[/QUOTE] Dokładnie :D Ja rzadko kąpię Duffla (tak w wannie, z szamponem), a jak już to zrobię, to on się chyba za czysty czuje i zawsze się potem szybko w czymś wytarza albo wejdzie do błotka :evil_lol:
-
[quote name='kalyna']jak one kochają wodę :loveu: bo przecież musi się umyć jak się pobrudził :diabloti: [URL]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJo610TH6I/AAAAAAAADKE/HVxoT6ldlh0/DSC06480.JPG[/URL] *** i czekamy na fotki z sesji ;)[/QUOTE] Oj kochają, kochają ;) Ale na szczęście Duffel, choć darzy wodę miłością bezgraniczną, to posłucha się, jak nie pozwolę mu do jakiejś wejść ;) [quote name='sator_k_']Bardzo ciekawa jestem tej sesji :)[/QUOTE] Ja tez :D [quote name='Sylwia K'][URL]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJo2p783TI/AAAAAAAADJw/HWcpo8nM9E0/DSC06475.JPG[/URL] patrząc na takie foty cieszę się, ze oba moje psy są krótkowłose:evil_lol:[/QUOTE] Też się brudzą :diabloti::eviltong: [quote name='deer_1987']link do sesji nie dziala[/QUOTE] Nie wiem, u mnie działa... Smycz już wypróbowana, brat biegał z Dufflem, jest świetna ! Tylko trzeba lenia trochę zmotywować, bo jak na razie to więcej truchta niż biega :cool3:
-
Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.
Ewa&Duffel replied to łamAga's topic in Foto Blogi
Qwendi jakieś figury taneczne chyba ćwiczy :lol: [url]http://img151.imageshack.us/img151/3448/dsc03745c.jpg[/url] -
Ebola & Luśka -czyli staffikowo kundelkowa ferajna
Ewa&Duffel replied to Sylwia K's topic in Foto Blogi
Ale słodko śpią :) [url]http://img18.imageshack.us/i/dscf9704g.jpg/[/url] Ebola jest przecudna i taka malutka jeszcze:loveu: -
Dwa kabanosy, królik który myśli że też jest kabanosem i Niunia [']
Ewa&Duffel replied to taxelina's topic in Galeria
Jaka zasłuchana Sherry ;) [url]http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img0411/img_4785c87a.jpg[/url] -
Świetnie jej w tej nowej obroży :) [url]http://i1219.photobucket.com/albums/dd440/Fotopeja/Rasta/DSCF8457.jpg?t=1301754418[/url]
-
Dużo zdrówka dla Kati życzymy, niech szybko się kuruje ! :)
-
[img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJpEhHRlvI/AAAAAAAADKw/1BBWDHGaHdw/DSC06491.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJpFe4o0AI/AAAAAAAADK0/XjmZ2U-B71w/DSC06492.JPG[/img] CDN ;)
-
[img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJpATWbUrI/AAAAAAAADKc/FCgwCbPaBi0/DSC06486.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJpBXsTv5I/AAAAAAAADKg/VGS_qP1S4Cg/DSC06487.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJpCeedakI/AAAAAAAADKk/TkEjUkiN8KQ/DSC06488.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJpDPZlSSI/AAAAAAAADKo/SNlSe87wjTs/DSC06489.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJpD0tQKJI/AAAAAAAADKs/Rb8ERVhAhJw/DSC06490.JPG[/img]
-
[img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJo610TH6I/AAAAAAAADKE/HVxoT6ldlh0/DSC06480.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJo7oPBNWI/AAAAAAAADKI/W4dy-m_CsZQ/DSC06481.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJo9RwDKSI/AAAAAAAADKQ/r5VBFerp1bg/DSC06483.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJo-db4npI/AAAAAAAADKU/pcevhodKmzI/DSC06484.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJo_bnmU3I/AAAAAAAADKY/l-FedhZY4B8/DSC06485.JPG[/img]