-
Posts
7780 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewa&Duffel
-
Wg mnie przy słońcu najlepiej focić wcześnie rano lub pozno popołudniu,w południe przy ostrym słońcu cieżko o nieprześwietlone ujęcie. Mi sie bardzo podobają także zdjęcia robione przy zachodzącym słońcu ;)
-
Haha jakie świetne ujęcie, wydra :lol: [url]http://img696.imageshack.us/i/dscn9795k.jpg/[/url] I skok na bombę :lol: [url]http://img28.imageshack.us/i/dscn9796w.jpg/[/url] Widać, że ma radochę z wody :)
-
Słodko-gorzkie rude życie... Brando i Karmel (oraz Presto w sercu)
Ewa&Duffel replied to Darianna's topic in Galeria
Na tym zdjęciu strasznie podobni wyszli ! :loveu: [url]http://img219.imageshack.us/img219/4994/img0105wi.jpg[/url] -
Wesoły kropek udający agilitowca, Fato na zawsze w naszych serduszkach...
Ewa&Duffel replied to kajkoowa's topic in Galeria
Ale on fajnie pozuje :loveu: Jakby jeszcze smyczy nie było to idealne ujecie ;) [url]http://img715.imageshack.us/i/dsc6173k.jpg/[/url] -
[quote name='Tepes']to kula ciach ciach i po sprawie:diabloti: wiem wiem rodzice... my z Bonem już prawie miesiąc po kastracji i zawuażyłach, że na spacerach bardzi zwraco uwaga na mie, na zabawa ze mna patyczkiem czy czymś a nie na ciągłym lotaniem za zapachem, widzisz jo walczyłach o ta kastracja dosyć długo ale sie udało;) Ale równie dobrze po kastracji może zacząć zwracać uwagę głównie na żarcie, jak to w naszym przypadku było niestety :diabloti: Niby to lepsze, niż latanie za sukami, ale też męczące dla właściciela, bo trzeba się cały czas patrzeć i obserwować, czy pies tylko coś wącha, czy już wcina...
-
[quote name='sator_k_']Jakie wariactwo! :D I czyżby aporter zaczynał być aporterem?:cool3:[/QUOTE] Tak, myślę, że problem z zabawkami mamy już za sobą ;) Duffel nakręca się na wszystkie zabawki, dziś na psim spotkaniu zabierał wszystkim psom piłki :cool3: Czasami mu tylko trzeba przypomnieć, że piłeczkę się przynosi do pańci (:diabloti:), ale to już drobnostka, ważne, że jest zainteresowanie ;) Jak jesteśmy w sporym gronie psim, to odpuszczam mu przynoszenie, niech się bawi sam (co on nie wyczynia: podgryza, turla, tarza się w piłce, wciska innym psom :lol:), ale jak jesteśmy sami to ładnie aportuje :) I to nawet na naszej polance, gdzie jest tyle zapachów ;)
-
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZyAskTsdSI/AAAAAAAADak/g84a-yvMnw4/_DSC6801.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZyAtIorbyI/AAAAAAAADao/EO38J7fnU6s/_DSC6802.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZyAuanRMhI/AAAAAAAADa4/GFLcdDZPJwE/_DSC6804.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZyAuwFydpI/AAAAAAAADa8/1uOBD6Yn-Vk/_DSC6805.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZyAwqTUKpI/AAAAAAAADbI/9k0ybsNYHjs/_DSC6812.JPG[/IMG]
-
[img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZyAqI5rtWI/AAAAAAAADaQ/WT4h3vItcc0/_DSC6796.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZyAqoXYsjI/AAAAAAAADaU/gcpic2nBkFY/_DSC6797.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZyArEza06I/AAAAAAAADaY/3nS9FrJW6eg/_DSC6798.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZyArvx99kI/AAAAAAAADac/mMZGRmDe2qk/_DSC6799.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZyAsMrHcQI/AAAAAAAADag/ONKfbc0wiSI/_DSC6800.JPG[/img]
-
[img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZyAnWk2k8I/AAAAAAAADZ8/ua7oADPRcMM/_DSC6791.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZyAnweSsCI/AAAAAAAADaA/E3w9UNh64BI/_DSC6792.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZyAoc-j6MI/AAAAAAAADaE/KA5TkfaSVho/_DSC6793.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZyApALE8BI/AAAAAAAADaI/2WYMtlWi3_U/_DSC6794.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZyAprQz8-I/AAAAAAAADaM/lEpXIXvmkN0/_DSC6795.JPG[/img]
-
[img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZyAjxQWoFI/AAAAAAAADZo/Ux-qwDvOGyE/s512/_DSC6786.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZyAkf7_OvI/AAAAAAAADZs/DedSZiHkUKI/_DSC6787.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZyAlU_ilnI/AAAAAAAADZw/nAPZ0z7lnmU/_DSC6788.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZyAl3SpCXI/AAAAAAAADZ0/B2lb8NcEXDw/_DSC6789.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZyAmyZGG2I/AAAAAAAADZ4/VtNEz2e5lIY/_DSC6790.JPG[/img]
-
[img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZyAhgyXVtI/AAAAAAAADZU/3pEzXmXJ-3A/_DSC6781.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZyAiCiyA-I/AAAAAAAADZY/8MnVwTEa1Xg/_DSC6782.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZyAivjDIMI/AAAAAAAADZc/BEbKEgEbubc/_DSC6783.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZyAjPBESCI/AAAAAAAADZg/xRjY6Wi6Ww0/s512/_DSC6784.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZyAjYyUYbI/AAAAAAAADZk/EUMRQtjQqXE/s512/_DSC6785.JPG[/img]
-
[img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZyAfIckfpI/AAAAAAAADZA/3GbC6cYqepc/_DSC6776.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZyAfl3-EhI/AAAAAAAADZE/j4jkuFGJyFc/_DSC6777.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZyAgEItGRI/AAAAAAAADZI/QSg9dSj3gio/_DSC6778.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZyAghhgddI/AAAAAAAADZM/YPslJhcETIc/_DSC6779.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZyAhGmnFhI/AAAAAAAADZQ/MlxJ4gUxNSE/_DSC6780.JPG[/img]
-
[img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZyAcoMehEI/AAAAAAAADYs/C0idX1colxw/_DSC6771.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZyAc9ZVpYI/AAAAAAAADYw/2Gye5D183w4/_DSC6772.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZyAdWdl0yI/AAAAAAAADY0/dXm3E1ZiqtI/_DSC6773.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZyAdybqKJI/AAAAAAAADY4/J27CMnS_KW0/_DSC6774.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZyAekzNUXI/AAAAAAAADY8/dLopNUu9BvY/_DSC6775.JPG[/img]
-
[img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZyAaI69F_I/AAAAAAAADYY/VtBKhoDBiwE/_DSC6766.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZyAauXOM5I/AAAAAAAADYc/Xc8j1NWc_ec/_DSC6767.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZyAbCHR7DI/AAAAAAAADYg/tgEUh0eEr-4/_DSC6768.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZyAbvFrmII/AAAAAAAADYk/eg8CZgGIwwc/_DSC6769.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZyAcCTy8eI/AAAAAAAADYo/-GfJgTc1Pic/_DSC6770.JPG[/img]
-
[quote name='gops']miny zakagancowanego Duffla swietne! :lol:[/QUOTE] :diabloti: [quote name='Amber']Ja jakoś nie mam okazji sprawdzić mojego Maszera "w akcji", Jari raz miał go założonego, jak jechałam 1 przystanek autobusem, na spotkanie z Ewą & Dufflem zresztą ;). Ostatnio tak się złożyło, że musiałam wracać do domu z Jarim dwoma autobusami, dość długa trasą i nie miałam przy sobie kagańca... Miałam jednak kantar i nikt się nie przyczepił ;).[/QUOTE] My zazwyczaj jak jeździmy autobusem to Duffel ma założony kaganiec-opaskę, rozluźnioną na maxa, także może swobodnie otworzyć pysk. Fizjolog może i pozwala swobodniej dyszeć, ale w autobusach wcale nie jest taki wygodny, bo Duffel lubi sobie kłaść pysk na podłodze, a w fizjologu z dość oczywistych względów nie ma jak tego zrobić ;) Poza tym potem jest strasznie niewygodny do noszenia... [quote name='Sylwia K'][URL]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZyAPtol47I/AAAAAAAADXU/Nzx6G1h84D0/_DSC6746.JPG[/URL] przeslicznie tu wygląda[/QUOTE] Też mi się bardzo podoba to zdjęcie :loveu: [quote name='kalyna']aa to jednak aż taki duży nie jest :) u mnie to jak widzą psa w kagańcu to uciekają jak najdalej ode mnie..[/QUOTE] No a w sumie ludzie powinni raczej odwrotnie reagować :cool3:
-
Widzę, że u was też dziś piękna pogoda :) Fajnie Sator wygląda z tą piłką, pasuje do niego ;)
-
A ja kupiłam flexi maxi, użyłam raz i stwierdziłam, że kompletnie się dla nas nie nadaje. Duffel jest przyzwyczajony do chodzenia na luźnej smyczy i ma opory przed wyciąganiem taśmy. Poza tym moim zdaniem ta smycz daje jednak za małą możliwość panowania nad psem. Duffel chodził na flexi będąc szczeniakiem, bo bałam się go spuszczać, i pięknie się nauczył ciągnąć. Teraz na pewno bym takiego błędu nie popełniła i nie kupiła dla malucha flexi, ale wtedy jeszcze nie wiedziałam takich rzeczy. Teraz kupiłam tą flexi w zasadzie nie wiem po co, bo Duffel i tak rzadko chodzi na smyczy.
-
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
Ewa&Duffel replied to Amber's topic in Foto Blogi
Świetne te ruiny, w jakim lesie spacerowaliście ? :) -
Mina Barona na zdjęciu z maskotką powala :lol: Taki przepraszający wzrok :lol:
-
[quote name='dagaa111']nie wiedziałam że jesteś taka okrutna że Dufflowi pysk w kaganiec wsadziłaś :diabloti: Duffel ma w kagańcu identyczną minę co Maks, tylko że mój jeszcze dodatkowo wali łapami w kaganiec :lol:[/QUOTE] No niestety czasami trzeba...Duffel jest niereformowalny jeśli chodzi o zjadanie różnych śmieci :roll: Dzisiaj w lesie tak mnie wkurzył, że się prawie popłakałam, myślałam, że chociaż tam będzie spokój, ale gdzie tam, od razu w krzaczkach jakieś smakołyki znalazł :angryy: Mina to nic, trzeba by filmik nagrać jak on chodzi w tym kagańcu :evil_lol: Chodzi to zresztą za dużo powiedziane-raczej wlecze się :evil_lol: [quote name='Onomato-Peja'][URL]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZyAFapxMEI/AAAAAAAADWI/0eHPVr7fdcA/_DSC6722.JPG[/URL] Ale mały ten kaganiec, nasz to dosłownie wiadro. :D[/QUOTE] Moim zdaniem jest w sam raz ;) Tak wygląda przy otwartym pysku [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZyAtkrwFvI/AAAAAAAADa0/60U0xmh7bzw/_DSC6803.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZyAv4Wn8OI/AAAAAAAADbE/T1FrE6ApxGM/_DSC6811.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZyAvf5DYLI/AAAAAAAADbA/D-0FzElfMFg/_DSC6809.JPG[/img]
-
[quote name='Kajusza']a w jakiej cene flexi? widząc po psie, to dla dużych psów jest odpowiedni?[/QUOTE] To jest model przeznaczony dla psów do 50 kg, szczegóły wysyłam na PW ;)
-
[quote name='kalyna']To Duffel tak umie tą sztuczkę? bo rozłożony z zamkniętymi oczami :) Nie, dla mnie to on trochę śmiesznie wyglądał, bo te kagańce są ogromne, a po drugie to taki golden w takim wielkim kagańcu jak morderca :lol:[/QUOTE] To akurat przypadek, nie zawsze zamyka oczy ;) Bez przesady, nie są aż tak strasznie wielkie, można się przyzwyczaić, a pies ma możliwość swobodnie dyszeć. Słyszeliśmy na spacerach sporo pozytywnych komentarzy na temat tego kagańca, nikt nie mówił, że to morderca :diabloti: [quote name='dOgLoV']Mogłas pisac ze chcesz fizjologa moze moj był by Duffelkowi dobry , uzyłam go pare razy i leży w szafie zakurzony :evil_lol: moze i jest dobry bo duzy i daje psu swobode ale skórkowy tez sie na tyle rozciągnął że Neron swobodnie oddycha a mniej mu przeszkadza i co najwazniejsze nie nalatuje mu na cała glowe jak biega :evil_lol:[/QUOTE] Już jakiś czas temu kupiony ;) Fakt, jak Neron cały spacer chodzi w kagańcu, to fizjolog raczej średnio się sprawdza, biegać w nim trudno. W przypadku Duffla w kagańcu to nie ma co w ogóle mówić o bieganiu, za duża depresja :evil_lol: [quote name='ania90']gdziescie te foty robili ze trawki zielonej nie ma?[/QUOTE] Na polach, tam wysuszone jest wszystko. [quote name='ania90']pancia bez serca zakladajac biednemu Duflowi kaganiec[/QUOTE] No niestety on też nie ma dla mnie serca, żżerając wszystko na napotka na swojej drodze...a potem wymioty i biegunka:roll: [quote name='deer_1987'][URL]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZyAWxwhXtI/AAAAAAAADYI/y4eTH0OKRZg/_DSC6761.JPG[/URL] to fajne :)[/QUOTE] Dzięki :)
-
[img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZyAVpv1zTI/AAAAAAAADYA/CAWI_PEE9tE/_DSC6759.JPG[/img] Pif-paf ! :diabloti: [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZyAWcSH4pI/AAAAAAAADYE/WNbFXETylJM/_DSC6760.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZyAWxwhXtI/AAAAAAAADYI/y4eTH0OKRZg/_DSC6761.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZyAXlUeA1I/AAAAAAAADYM/qHhv-d-Ggdk/_DSC6762.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZyAYH18SuI/AAAAAAAADYQ/_v-peaXkMi8/_DSC6763.JPG[/img]
-
[img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZyATI457bI/AAAAAAAADXs/cD4iml-FkM0/_DSC6753.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZyATjgBxDI/AAAAAAAADXw/YXbz0DNg11Y/_DSC6755.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZyAUGIOhsI/AAAAAAAADX0/nm0vNts6WdY/_DSC6756.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZyAUl1n1qI/AAAAAAAADX4/ZhV0ee7F_EY/_DSC6757.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZyAVJdlCqI/AAAAAAAADX8/xBRVC06ZGWo/_DSC6758.JPG[/img]
-
[img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZyAQdLeXHI/AAAAAAAADXY/S-dlGMqIvBQ/_DSC6747.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZyAQ04Gd9I/AAAAAAAADXc/pr0x3prvVf0/_DSC6748.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZyARu3WX3I/AAAAAAAADXg/LDgH7oDhXwY/_DSC6750.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZyASHF4kMI/AAAAAAAADXk/MgHymNbZlxI/_DSC6751.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZyASpq2cXI/AAAAAAAADXo/Z5g5JeID8dg/_DSC6752.JPG[/img]