-
Posts
7780 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewa&Duffel
-
[img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJn0K-wavI/AAAAAAAADHY/fsLsln_0A-I/DSC06358.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJn0-K0uJI/AAAAAAAADHc/IYOnft2-Z48/DSC06359.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJn1leUi7I/AAAAAAAADHg/M_5VjXOM-Ck/DSC06360.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJn2ncTV1I/AAAAAAAADHk/dIF3uWnpuDc/DSC06361.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJn3fKsY1I/AAAAAAAADHo/Y5FK7nGNG9k/DSC06362.JPG[/img] CDN ;)
-
[img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJnwhtCjOI/AAAAAAAADHE/JEaBOiNJJcQ/DSC06353.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJnxfgg85I/AAAAAAAADHI/YlvFps2mEjc/DSC06354.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJnx9g6yeI/AAAAAAAADHM/SITuKvyS0Mk/DSC06355.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJnyveULAI/AAAAAAAADHQ/Dh4NeMgHErI/DSC06356.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJnzRlhzjI/AAAAAAAADHU/GVfXoQuJc7A/DSC06357.JPG[/img]
-
[img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJnsphpCjI/AAAAAAAADGw/EgMwtAg0Ci8/DSC06346.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJntQq5BfI/AAAAAAAADG0/qf2Z2bmXwpE/DSC06347.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJnt51LDUI/AAAAAAAADG4/wzHb58PHMMM/DSC06348.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJnusHwPHI/AAAAAAAADG8/zg-X-XTWoLQ/DSC06349.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJnv9FZIkI/AAAAAAAADHA/vPO0k4e9tWQ/DSC06352.JPG[/img]
-
[quote name='kalyna']Ja mimo wszystko bałabym się, któregoś z moich psów wziąć na rolki :) *** i baardzo mi się podoba Duffel :) Ale nie ma co ! czyściutki jest :)[/QUOTE] Ja też się bałam na początku, ale warto spróbować :) My teraz jeździmy co wieczór i Duffel to uwielbia, jak widzi, że szykuję szelki a potem biorę rolki, to zaczyna tańczyć z radości :) [quote name='Kaja10014']Ja kiedyś próbowałam z rowerem, ale Sopel ciągle chciał się zatrzymać, żeby coś powąchać :diabloti: Ale spróbuję ponownie za niedługo ;)[/QUOTE] A Duffel w sumie nawet nie, moze ze 2 razy mnie trochę pociągnął, żeby coś powąchać, ale tak to cały czas zajęty jest biegnięciem ;) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJnoVDfE1I/AAAAAAAADGc/MVwQMl574yM/DSC06341.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJnpBN54XI/AAAAAAAADGg/C3P-jZr2oUs/DSC06342.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJnqBcwhOI/AAAAAAAADGk/1EpniAY9jqg/DSC06343.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJnqy48iFI/AAAAAAAADGo/J4HuELq8w2g/DSC06344.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJnribhCzI/AAAAAAAADGs/bpa1AIHmkrQ/DSC06345.JPG[/IMG]
-
To wy na poranny spacer też do lasu chodzicie ? A o której on się odbywa ? ;) Duffel rano też tylko wąchaniem i załatwianiem potrzeb fizjologicznych się zajmuje, chociaż zależy też, o ktorej idziemy, bo jak w weekend wychodzimy później to nie jest już taki zaspany i nawet się pobawi i pobiega trochę. Bo w tygodniu wychodzimy o 6 i muszę go budzić :roll:
-
W NOWYM DOMKU szczęśliwa, najedzona, wymiziana....
Ewa&Duffel replied to vena&vivi's topic in Już w nowym domu
Wysłałam dla suni deklarację za marzec. -
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
Ewa&Duffel replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='danka4u1']Ewuś, witaj. Jak trafiłaś do nas? Po moim banerku? Miło Cię widzieć. [/QUOTE] Tak, po banerku ;) Jestem pod wrażeniem, jak przed te 3 dni się rozwinęła akcja, poszło błyskawicznie! Rozumiem, że Badi ma już komplet deklaracji ? -
[quote name='Amber']Nie dość, że miłe to jeszcze prawdziwe ;). Jak pasuje najbardziej czwartek to niech bedzie czwartek o 12:30 :). Telefony do siebie mamy więc jakby się coś zmieniło dam znać smsem. Wezmę aparat może to porobię jakieś fotki naszym wariatom ;).[/QUOTE] Ok, do zobaczenia :) A gdzie się umawiamy, żeby się znowu nie szukać pół godziny ? :lol: Przy tym parkingu przy górce chyba będzie najbezpieczniej ? ;)
-
[quote name='deer_1987']No fajnie macie z tym Brutusem![/QUOTE] Oj tak :) Byłam przed chwilą z Dufflem na rolkach, było fantastycznie :) Bałam się, że mnie zabije (:diabloti:), a tymczasem cały czas biegł obok mnie albo nieznacznie tylko wyprzedzał. A jak się wymęczył ;) Fajna forma spędzania czasu, na pewno będziemy kontynuować.
-
Wesoły kropek udający agilitowca, Fato na zawsze w naszych serduszkach...
Ewa&Duffel replied to kajkoowa's topic in Galeria
Jaki piękny, przypomina goldena :loveu:Aż trudno uwierzyć, że takie cudo nie ma domu...:shake: [url]http://img717.imageshack.us/i/dsc4496l.jpg/[/url] Boska sunia :loveu:Podobna do wilka trochę :cool3: [url]http://img15.imageshack.us/i/dsc4495.jpg/[/url] -
Niby piesek taki zmęczony po operacji, ale jak widać agresja nie przeszła :shake::diabloti: [url]http://img864.imageshack.us/i/dscn6498y.jpg/[/url] :lol:
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
Ewa&Duffel replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Wow, niezła ekipa się wam szykuje :) Fajnie, że taka różnorodność ras będzie :) -
[quote name='Kaja10014']Matko, jak ja Ci zazdroszczę tych spacerów z innymi samcami, no i super ekipy![/QUOTE] Na szczęście Duffel toleruje wszystkie psy :) [quote name='Lucky.']Las mamy ok. 30 min tramwajem, 1,5h piechotą. Fakt mamy parę osób z forum, ale jednak nie zawsze da się tak zgrać. 2 lata temu bodajże chodziłam na te spacery, e teraz jakoś tak trudno się umówić :P[/QUOTE] To kawałek jest, ale my też do Choszczówki nie mamy tak blisko, jeździmy tam 2 autobusami ;) Wiem, cieżko jest się zgrać czasami, my akurat mamy to szczęście, że Brutus i reszta ekipy mieszkają w pobliżu i zawsze łatwiej się umówić, czy to na wspólną wycieczkę do lasu czy na spacerek w parku :)
-
[quote name='Monika Volturi']Fajnie - w takim razie zgadamy się bliżej soboty i umówimy się konkretnie. Mam nadzieję, że Duffel nie przejawia zapędów dominacyjnych, bo wtedy spacerek może być ciekawy ;-)[/QUOTE] Jasne :) Nie, Duffel nie przejawia zapędów dominacyjnych i nie za bardzo toleruje, jak jakiś pies na niego skacze, wtedy potrafi wyraźnie pokazać, że mu się to nie podoba, ale kiedy pies z niego zejdzie na powrót jest najlepszym kumplem ;) [quote name='Amber']Duffel jest bardzo elastycznym psem i nie przejawia za grosz agresji dominacyjnej. Mój zwariowany doberman robił z nim co chciał (przewracanie, podgryzanie, kładzenie się itp.) a Duffel był tym zachwycony i odwrotnie :evil_lol: Świetny pies ze świetnym charakterem :) Właśnie Ewo może się umówimy na kolejny spacerek w tym tyg. w lasku bródnowskim? Jaki termin i godz. by ci pasowała? Jeżeli masz ochotę oczywiście.[/QUOTE] O jakie miłe słowa o Dufflu :oops: Fakt, on jest bardzo elastyczny w zabawach z psami, daje ze sobą robić w zasadzie wszystko :cool3: Bardzo chętnie się umówimy :) Najbardziej pasowałby mi czwartek około 12:30-13:00. Ewentualnie środa, ale później, dopiero około 14:30 bym mogła.
-
[img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJnkw3hkXI/AAAAAAAADGI/alLAPAfpDoU/DSC06334.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJnlhaS2YI/AAAAAAAADGM/8NZEKsPYFfQ/DSC06336.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJnmXzSwLI/AAAAAAAADGQ/VZicMRpXkK0/DSC06338.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJnnKwlTdI/AAAAAAAADGU/eMP-SAqyH4E/DSC06339.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJnnm1MTOI/AAAAAAAADGY/9TmxLsXpMTg/DSC06340.JPG[/img] CDN ;)
-
[img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJnhXOs_KI/AAAAAAAADF0/R2_bO_ApbXE/DSC06327.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJniNExzVI/AAAAAAAADF4/cgiScjWGsvE/DSC06329.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJni043y2I/AAAAAAAADF8/VIhwdkTO-h8/DSC06330.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJnjY8ThSI/AAAAAAAADGA/Cs20cJg41xg/DSC06331.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJnkPIIbII/AAAAAAAADGE/RvEjdHLs1gw/DSC06333.JPG[/img]
-
[img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJnd7DVl3I/AAAAAAAADFg/xWib5JH7HM4/DSC06322.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJneyLLnUI/AAAAAAAADFk/WmXIBVLoK6A/DSC06323.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJnfXRdFFI/AAAAAAAADFo/ChPuj5DDQCQ/DSC06324.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJngJIaQ0I/AAAAAAAADFs/XestYu2J8l0/DSC06325.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJngzT5xJI/AAAAAAAADFw/gDyHaV0G0Ps/DSC06326.JPG[/img]
-
[img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJnaQ0DVbI/AAAAAAAADFM/PXJPLS0ou48/DSC06317.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJnbGbXR6I/AAAAAAAADFQ/iZRUKsGgjd0/DSC06318.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJnb1iHuCI/AAAAAAAADFU/KCKrYc1LEAw/DSC06319.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJnc3zZlHI/AAAAAAAADFY/QtUJOOR-cFA/DSC06320.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJndfDEPoI/AAAAAAAADFc/RhuJ3c_aiu4/DSC06321.JPG[/img]
-
[img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJnVPa2bwI/AAAAAAAADEw/HohjFqeqbQo/s512/DSC06309.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJnVgXZusI/AAAAAAAADE0/xxbcADJHhhs/s512/DSC06311.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJnX4EouoI/AAAAAAAADFA/aQJVDYmxBIA/DSC06314.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJnYuKcFNI/AAAAAAAADFE/vzrfm0_QSFs/DSC06315.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJnZaNqmoI/AAAAAAAADFI/vj0AHULKcSI/DSC06316.JPG[/img]
-
[quote name='dagaa111'][URL]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJm56JNRcI/AAAAAAAADC4/9DP4cghuwmI/DSC06273.JPG[/URL] mała torpeda :D[/QUOTE] Chufi jest bardzo szybki :) [quote name='sator_k_']Fajna ekipa :)[/QUOTE] [quote name='dOgLoV']Ekipa rzeczywiście super :lol:[/QUOTE] :) [quote name='Paula03'][URL]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJnKmI4EiI/AAAAAAAADEA/QcZIOhktsa8/DSC06293.JPG[/URL] :evil_lol:[/QUOTE] Standard :evil_lol: [quote name='Lucky.']zazdroszczę Wam takich terenów, i takiej ekipy spacerowej :P[/QUOTE] Fakt, Choszczówka jest świetna, ale wy na pewno też macie jakieś lasy w pobliżu ;) A ekipę zebrać to też nie jest taki duży problem ;) [quote name='ania90']szalenstwa na 102 ha ha:eviltong:[/QUOTE] ;) [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJnQtIDtgI/AAAAAAAADEc/W98A4FiR5WA/DSC06303.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJnReW2JPI/AAAAAAAADEg/ulqC5I8GR80/DSC06305.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJnSc29efI/AAAAAAAADEk/F6f-Andb1qM/s512/DSC06306.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJnTu1cwaI/AAAAAAAADEo/xXIWV9UBg90/s512/DSC06307.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJnUV1Z2cI/AAAAAAAADEs/_gd3yG4NeoQ/s512/DSC06308.JPG[/img]
-
Jaka świetna ta obroża jest :) Nigdy mi się takie metalowe nie podobały, ale ta jest naprawdę bombowa :) [url]http://img140.imageshack.us/i/dsc09634e.jpg/[/url] Pieski pozowały... [url]http://img339.imageshack.us/i/dsc09712g.jpg/[/url] A potem was olały :diabloti: [url]http://img405.imageshack.us/i/dsc09721f.jpg/[/url]
-
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
Ewa&Duffel replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Zapisuję sobie wątek. Cudny ten psiak i taki biedny :-( Nie wiem, jak mogłabym pomóc...Czy jakieś pieniążki są potrzebne moze ? -
Sonia jest przeurocza :loveu: Aż chciałoby się ją wygłaskać ;)