-
Posts
7780 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewa&Duffel
-
Cudny maluch :loveu: I piękne zdjęcia ! Napisz o nim coś wiecej ;)
-
Duffel już od wczoraj był taki dziwnie osowiały, apatyczny, nie miał energii, nie chciał się bawić, ale dzisiaj to już mnie naprawdę zdenerwował. Na porannym spacerze odmówił ciasteczka, całkowicie ignorował ulubionego kolegę do zabawy, a kiedy w domu nie chciał śniadania, od razu było wiadomo, ze sprawa jest poważna. Pojechaliśmy do weta i niestety-babeszjoza :-( Duffel ma gorączkę, strasznie dużo pije, nadal nie chce jeść, wyszedł przed chwilą na chwilę na siusiu i cały czas śpi. Wet powiedział, że już wieczorem leki powinny zacząć działać (dostał 4 zastrzyki) i powinno mu się poprawić. Mam nadzieję, bo strasznie mi go szkoda :( I mam już ostateczny dowód na to, że Fiprex przestał na Duffla działać, muszę zamówić coś z inną substancją czynną i może jeszcze obrożę do tego....
-
[quote name='ania90'][URL]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TasV7m7EspI/AAAAAAAADhw/JsPDNCPcyLU/_DSC6873[/URL] jak Bobi mi tak zrobil to potem go kapalam ponad pol godz bo tyle piachu bylo ze nie bylo konca Wesolych Swiat:)[/QUOTE] A z Duffla i Brutusa wszystko się wykruszyło ;) [quote name='Kaja10014']Znowu mi wcięło wasza galerię :mad: Ale nadrobiłam :) Świetny szarpaczek, jakim wzorem pleciony? :) [URL]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TasWAZ3GxKI/AAAAAAAADiM/8s2q_3DfLbE/_DSC6880.JPG[/URL] ale grzywa :cool:[/QUOTE] Szarpaczek mamy od Dominiki Satorkowej, tak więc może do niej skieruj pytanie, bo ja się nie orientuję ;) Brutus czasami przypomina mi lwa :lol: [quote name='Izabela124.']Cześć wam :) Dawno mnie u was nie było. Duffelek chyba schudł? Widziałam dużo ładnych zdjęć :) [URL]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZx_Wns40lI/AAAAAAAADTU/b9QnzevmRtA/_DSC6657.JPG[/URL] ale to mi się najbardziej spodobało hi hi taka "malutka" różnica wzrostu[/QUOTE] Hej ! :) Duffel waży 38 kg, w sumie od dość dawna jego waga oscyluje koło tej liczby ;) Tak, bardzo malutka różnica :cool3: [quote name='Sylwia K'][URL]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TasV8S-AbsI/AAAAAAAADh0/BnJUsyfR3qM/_DSC6874.JPG[/URL] nie ma to jak sie porządnie ubrudzić na święta:evil_lol:[/QUOTE] Pewnie, w końcu wtedy w domu jest najbardziej wysprzątane :diabloti: [quote name='dOgLoV'][URL]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TasV18q94ZI/AAAAAAAADhI/h9Dkj1-ZXjI/_DSC6863.JPG[/URL] takich terenów nam najbardziej brakuje :evil_lol:[/QUOTE] Może też gdzieś macie w okolicy, tylko jeszcze o tym nie wiecie, bo o tych piachach nie wie prawie nikt, nawet stali bywalcy Choszczówki ;) [quote name='deer_1987']Ale szczesliwe w wodzie :)[/QUOTE] To ich żywioł :) [quote name='evel'][URL]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TasV7m7EspI/AAAAAAAADhw/JsPDNCPcyLU/_DSC6873.JPG[/URL] grunt to porządna panierka :cool3:[/QUOTE] Pewnie :lol: [quote name='Kashdog']Brawa dla Duffla za nakręcenie się na zabawki :)! Teraz Fifka musi tego dokonać :p[/QUOTE] A dziękujemy i życzymy powodzenia :) [quote name='Niufciak'][URL]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TasV-vT-iDI/AAAAAAAADiA/FhYctjb-0XQ/_DSC6877.JPG[/URL] Ahh woda, woda !!! :loveu: Czym focicie? bo zapomniałam :P zamierzam się do kupna lustrzanki ale nie mogę się zdecydować i zbieram opinie ;) Pomożesz? ;)[/QUOTE] Toro na pewno chętnie by z nimi poszalał ;) Ja mam Sony Alfa 200 i bardzo polecam, ogólnie lubię lustra Sony za prostą, intuicyjną obsługę. A obiektywy mam 3: kita (Sony 18-70 mm, do psich zdjęć raczej niezbyt przydatny), stałkę (Sony 50 mm, świetna do portretów) i Sigmę (55-200 mm, tej używam najczęściej, najlepiej się sprawdza do zdjęć w ruchu). Jeśli chcesz wiedzieć coś więcej, to pytaj, może będę umiała pomóc ;)
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
Ewa&Duffel replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Wybieracie się na jakieś zawody z dogtrekkingu ? Ja bym chętnie wzięła udział w czymś takim, tylko że akurat wszystkie są organizowane w zupełnie innych rejonach Polski :roll: Mayka to chyba nieźle ciągnie, prawda ? -
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
Ewa&Duffel replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
[quote name='murakami']Duffel jest wykastrowany, prawda? My wczoraj mieliśmy sytuację na łąkach, takich działkach opuszczonych w mieście. Psy biegały luzem, z daleka zobaczyliśmy parę z psem, zapięliśmy swoje i poszliśmy w drugą stronę. Przeszliśmy kilkanaście metrów, dogonił nas ogar, samiec. Właściciele o te kilkanaście metrów od nas, pies nieodwoływalny, ogon w górę, sierść najeżona, kręci się ciasno wokół Bono, dużo od niego większy i silniejszy. Ja odeszłam z Zuzią na rękach kilka kroków, wzięłam gaz w rękę, mój mąż stał z Bono na smyczy ze stoickim spokojem, tamci się drą na swojego psa. Nieprzyjemna sytuacja. Na szczęście Bono zachował spokój nie wiem, czy kastracja tak na niego wpłynęła, był spięty, ale mimo, że na smyczy, nie zareagował agresywnie (a wcześniej na smyczy mu się to zdarzało). Właściciel ogara zaczął udawać, że mu ucieka, pies po kilku dobrych minutach niechętnie odszedł od nas. Nasz komentarz był jednoznaczny: jak się ma nieodwoływalnego psa to się go zapina w takiej sytuacji na smycz, a nie naraża innych ludzi na stres. Właściciele byli wciąż daleko od nas, więc nie wiem, czy przynajmniej chcieli nas przeprosić.[/QUOTE] Tak, jest wykastrowany, ale szczerze mówiąc raczej nie sądzę, żeby zabieg miał wpływ na jego zachowanie, bo on zawsze był bardzo uległy w stosunku do innych psów. Sytuacji nie zazdroszczę, ja zawsze się obawiam jak podbiega do nas duży samiec. Dzisiaj na porannym spacerze podleciał wielki DON, był 2 razy taki jak Duffel, właścicielka go wołała, ale oczywiście zignorował. Obwąchiwał go natrętnie i zaczęłam się obawiać, że na niego wskoczy, a Duffel tego nie toleruje, w takiej sytuacji odgania natręta z warkotem. Na tym się kończy, nic więcej nie zrobi, po prostu pokazuje, że nie życzy sobie wskakiwania mu na grzbiet, ale reakcja drugiego psa na takie zachowanie moze być różna.... -
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
Ewa&Duffel replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
Ja nie twierdzę, że pies w kagańcu nie jest w stanie się wybiegać, może niektóre potrafią. Mój niestety nie, kiedy ma na sobie kaganiec (wygodny-fizjologiczny) wlecze się w żółwim tempie, a jego mina mówi-zdejmij mi to albo wróćmy do domu. Jedyne co to się załatwi, a poza tym nawet nie wącha, nic go nie interesuje. Może też mam to szczęście, że mam goldena, czyli rasę postrzeganą za łagodną, nigdy nie zdarzyło się, zeby ktoś się go bał, ale ja też nie daję do tego powodów. Duffel jest odwoływalny, nie podchodzi do obcych ludzi, jak widze obcego psa to zazwyczaj zapinam go na smycz. Nigdy nikomu nie przeszkadzał, wręcz przeciwnie, ludzie sami się zachwycają i chcą głaskac ;) Mam też pewność, że nawet zaatakowany przez jakiegoś psa nic mu nie zrobi, niestety mieliśmy parę przykrych sytuacji, kiedy pies się na niego rzucił, a on stał jak ciapa i na mnie patrzył. -
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
Ewa&Duffel replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
Zresztą przecież i tak nikt prawie nie przestrzega tych przepisów...Dla mnie w większości są one bezsensowne, na szczęscie w Warszawie psy nie muszą nosić kagańców, ale nawet jakby był taki przepis, to bym nie zakładała. Dla mojego psa bieganie w kagańcu to abstrakcja, równie dobrze mogłabym w ogóle nie wychodzić na spacer. Co innego, jak ponosi chwilę na jakimś odcinku trasy spacerowej, gdzie jest dużo wywalonego jedzenia, a co innego, jak miałby nosić cały spacer:roll: -
[img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TasV_URbQgI/AAAAAAAADiE/xhIh4bPAr34/_DSC6878.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TasV_7SsNuI/AAAAAAAADiI/5YzrXDnYORg/_DSC6879.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TasWAZ3GxKI/AAAAAAAADiM/8s2q_3DfLbE/_DSC6880.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TasWBDZSg_I/AAAAAAAADiQ/KnEGPmqHbSk/_DSC6881.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TasWB7dKdJI/AAAAAAAADiU/T5LERO1w7eU/_DSC6882.JPG[/img] [B]Życzymy wszystkim odwiedzającym galerię wesołych świąt, smacznego jajka i mokrego dyngusa ! :)[/B]
-
[img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TasV7m7EspI/AAAAAAAADhw/JsPDNCPcyLU/_DSC6873.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TasV8S-AbsI/AAAAAAAADh0/BnJUsyfR3qM/_DSC6874.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TasV9tcKvzI/AAAAAAAADh4/W01DcR543Dw/_DSC6875.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TasV-PeCJZI/AAAAAAAADh8/EaTl6yrXOWU/_DSC6876.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TasV-vT-iDI/AAAAAAAADiA/FhYctjb-0XQ/_DSC6877.JPG[/img]
-
[img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TasV4khQpfI/AAAAAAAADhc/NGByzqwFZeQ/_DSC6868.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TasV5dIxtvI/AAAAAAAADhg/Fmps3VGacow/_DSC6869.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TasV5y9KhAI/AAAAAAAADhk/KOZ_-H6HiuU/_DSC6870.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TasV6VGHBgI/AAAAAAAADho/dQfYOnL9bNw/_DSC6871.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TasV7AZv4kI/AAAAAAAADhs/hn70hwxkPfA/_DSC6872.JPG[/img]
-
[quote name='Marta_Ares'][URL]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TasVtswRFLI/AAAAAAAADgQ/5kDhcZ48M2k/_DSC6849.JPG[/URL] nie ma to jak kąpiel wodno- błotna:evil_lol: :evil_lol: [URL]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TasVxCU9aoI/AAAAAAAADgo/gYhY6hYYNRM/_DSC6855.JPG[/URL] wodujący Dufell :loveu: :loveu: [URL]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TasVyHKrHGI/AAAAAAAADgw/Niacs9mVSVo/_DSC6857.JPG[/URL] haha świetnie to wyszło:lol:[/QUOTE] Wodno-piaskowa na szczęście :eviltong: Dzięki ;) [quote name='Amber']Fajne miejsce, prawie jak na plaży ;) U mojego TŻ w ogródku swojego czasu było sporo jeży, ale potem chyba stwierdziły, że teren gdzie przebywają 4 jamniki jest mało przyszłościowy :evil_lol:[/QUOTE] W zeszłym roku było jeszcze lepiej, bo jeziorek było kilka i znacznie głębsze ;) My mogłyśmy sobie siedzieć na piachach a psy szalały :) Wstawiałam zdjęcia, jak będziesz miała wolną chwilę to możesz zobaczyć ;) Jamniki postrachem :diabloti: [quote name='awaria']Oj, muszę się w końcu wybrać do Choszczówkowego lasu, strasznie kusisz tymi pięknymi zdjęciami :)[/QUOTE] Zaraz jeszcze trochę pokuszę...:cool3: [quote name='Sylwia K'][URL]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZyAskTsdSI/AAAAAAAADak/g84a-yvMnw4/_DSC6801.JPG[/URL] jaka bestia:diabloti: [URL]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TasVifrIvSI/AAAAAAAADfI/BgXbbt1Lwkg/_DSC6830.JPG[/URL] jaki słodziaczek:loveu: [URL]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TasVmEW_B6I/AAAAAAAADfk/3mDL5u1N6V0/_DSC6838.JPG[/URL] wow, super miejscówka[/QUOTE] E tam bestia :eviltong: Tak, Choszczówka jest naprawdę świetna, a o tym miejscu mało kto wie ;) [quote name='kalyna']widać, że tym psom wiele do szczęście potrzebne nie jest.. :) i szaleństwa nie było końca, bo tu do wody, tu się wyturlać w piasku.. ehh żyć i nie umierać :) ** Zdrowych i szczęśliwych świąt :)[/QUOTE] Woda to dla nich największa radość :) Nawzajem ! [quote name='kavala']Jak się psa czyści po takich wodno-błotnych kąpielach? W tym kagańcu wygląda naprawdę groźnie. Zdjęcia super![/QUOTE] Sam się czyści ;) Po szaleństwach nad wodą spacerujemy jeszcze około 1,5 h po lesie i pies schnie i wszystko się wykrusza. Dzięki, miło mi, że się podobają :) [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TasV18q94ZI/AAAAAAAADhI/h9Dkj1-ZXjI/_DSC6863.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TasV2XfqQgI/AAAAAAAADhM/HcsvFIqd03o/_DSC6864.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TasV25DkGFI/AAAAAAAADhQ/xQUwCT9DIbs/_DSC6865.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TasV3QCLJ9I/AAAAAAAADhU/s6GWaArc41I/_DSC6866.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TasV3wA3u5I/AAAAAAAADhY/OKlm7fFZDB4/_DSC6867.JPG[/img]
-
Lasti jest piękny, strasznie mi się podobają brązowe SH :loveu:
-
Aniołeczek :loveu::evil_lol: My także życzymy wam wesołych świąt :)
-
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
Ewa&Duffel replied to Amber's topic in Foto Blogi
Jaka fajna miejscówka ! My też chcemy nad jeziorko ! Eh, muszę się wreszcie zmobilizować i zrobić to prawko, bo bez tego nie mam nawet co marzyć o jeżdżeniu gdzieś z psem (przecież pobrudzi samochód, więc rodzice nie chcą nas nigdzie wozić :roll:). Wszystkie zdjęcia świetne, takie ostre i super kolorki :) To mi się chyba najbardziej spodobało, chodzenie po wodzie :cool3: [url]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead/DSC00759.jpg[/url] -
Hexa moje kochane słoneczko, Shina paskuda i inni :)
Ewa&Duffel replied to *Monia*'s topic in Galeria
Świetne te wodne zdjęcia ! Mina Hexy mnie powaliła, jak ona się cieszy :lol: [url]http://i790.photobucket.com/albums/yy181/Hexiula/woda%2022-04-2011/DSC_3617.jpg?t=1303493142[/url] -
[img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TasVy6L64KI/AAAAAAAADg0/7mIpRk-0rcY/_DSC6858.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TasVzYntVhI/AAAAAAAADg4/bm7oixpboEE/_DSC6859.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TasV0PraguI/AAAAAAAADg8/XzeAf9UTOjs/_DSC6860.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TasV0rtEYVI/AAAAAAAADhA/QL4uAlRxLko/_DSC6861.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TasV1HyC9CI/AAAAAAAADhE/_QblfqfpPVE/_DSC6862.JPG[/img] CDN ;)
-
[img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TasVwO3pCoI/AAAAAAAADgg/d0x3P9L6hHk/_DSC6853.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TasVwjJj6KI/AAAAAAAADgk/v2DzMhx8qHQ/_DSC6854.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TasVxCU9aoI/AAAAAAAADgo/gYhY6hYYNRM/_DSC6855.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TasVxpLRDcI/AAAAAAAADgs/LxTykOKceGI/_DSC6856.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TasVyHKrHGI/AAAAAAAADgw/Niacs9mVSVo/_DSC6857.JPG[/img]
-
[img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TasVs3rCMUI/AAAAAAAADgM/frYqiuHYtBE/_DSC6848.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TasVtswRFLI/AAAAAAAADgQ/5kDhcZ48M2k/_DSC6849.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TasVuCBgcCI/AAAAAAAADgU/XPqSmhdhCwM/_DSC6850.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TasVu2sRF2I/AAAAAAAADgY/Fl34IPvk4Jo/_DSC6851.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TasVvedWm4I/AAAAAAAADgc/fzQCcyuznLg/_DSC6852.JPG[/img]
-
[img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TasVpAc-DLI/AAAAAAAADf4/sc6rbz075cE/_DSC6843.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TasVpohUu5I/AAAAAAAADf8/EhlHU5RV0BY/_DSC6844.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TasVqa2B1tI/AAAAAAAADgA/ANgfbJtUeaw/_DSC6845.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TasVq-U6coI/AAAAAAAADgE/6orthL0Sha0/_DSC6846.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TasVsMpWT_I/AAAAAAAADgI/dNWtuicyr3E/_DSC6847.JPG[/img]
-
Panowie mieli swój prywatny akwen wodny [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TasVmEW_B6I/AAAAAAAADfk/3mDL5u1N6V0/_DSC6838.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TasVm8S4LHI/AAAAAAAADfo/6iMxWUaYnMs/_DSC6839.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TasVnT8RyyI/AAAAAAAADfs/dQcnH9AGrfg/_DSC6840.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TasVoGjUZuI/AAAAAAAADfw/gR7NdXSw4Qk/_DSC6841.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TasVoqfCTqI/AAAAAAAADf0/GTCHLxFKTd8/_DSC6842.JPG[/img]
-
[quote name='Marta_Ares']ale szaleje wariat:loveu: :loveu: [URL]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZyAprQz8-I/AAAAAAAADaM/lEpXIXvmkN0/_DSC6795.JPG[/URL] fajnie to wyszło;)[/QUOTE] Na tych polach zawsze nieźle wariuje :D Dzięki ;) [quote name='Ola & Kajtek']Hej Ewa :multi: Ojej ile fotek :crazyeye: Ale oczywiście wszystkie są śliczne :loveu:[/QUOTE] Hej :) dzięki :) [quote name='kalyna']ja on jest szczęśliwy na tych fotkach :) i widać, że zabawka jest najważniejsza i świata poza nią nie widzi :)[/QUOTE] Pańcia, łąka i zabawka=szczęście :cool3: W zeszłą sobotę odwiedziliśmy Choszczówkę. Najpierw wypuściliśmy na wolność jeża znalezionego w parku [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TasVifrIvSI/AAAAAAAADfI/BgXbbt1Lwkg/_DSC6830.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TasVj-55gmI/AAAAAAAADfU/_185fUxMHSs/_DSC6833.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TasVkeMRT6I/AAAAAAAADfY/m9e6EdkSreM/_DSC6834.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TasVkwIKjHI/AAAAAAAADfc/sxbkj_lhtQw/_DSC6835.JPG[/img] Duffel dostał w prezencie dzwoneczek do obroży ;) [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TasVlTQJ_1I/AAAAAAAADfg/HSYbpS3CuLk/_DSC6836.JPG[/img]
-
Dwa kabanosy, królik który myśli że też jest kabanosem i Niunia [']
Ewa&Duffel replied to taxelina's topic in Galeria
Haha jednouchy jamnik :lol: [url]http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img0411/img_1608d6bd.jpg[/url] -
[quote name='Tepes']hm jo jak na razie nie widza, żeby Bono stoł sie większym śmietnikiem czy coś apetyt jest taki jaki byl Miesiąc to krótko, u nas dopiero po kilku miesiącach pojawił się ogromny apetyt... Pewnie ma to jakiś związek z hormonami, ale nie znam się na tym ;)
-
[quote name='sator_k_']A Duffel wcześniej przejawiał takie śmieciarskie zapędy? [/QUOTE] No właśnie nie, on w ogóle przed zabiegiem był strasznym niejadkiem...
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
Ewa&Duffel replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
:loveu::loveu::loveu: [url]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Wiosna%202011/_DSC2104.jpg[/url] Ale Ares super szaleje w tej wodzie, widać, że to jego żywioł ;) Świetne :lol: [url]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Wiosna%202011/_DSC2523.jpg[/url]