Tak sobie myślę, że dość dobrze rozwiązały problem dziewczyny w Kielcach. Na pierwszej stronie wątku są zdjęcia psów do adopcji z opisami i kontaktami adopcyjnymi. Cały czas tylko dostawiają lub zdejmują psiaka. W ten sposób uniknęły dużej ilości wątków na każdego psa z osobna.
Fajnie zrobiły to też dziewczyny w Orzechowcach :
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/owczarki-prawie-niemieckie-czyli-galeria-orzechowskich-onkow-szukajacych-domkow-123231/[/URL]
Możecie zajrzeć :
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/zmasarkowany-przez-sadyste-szkielet-juz-w-klinice-prosi-o-grosze-sam-wstal-130200/index17.html#post11692865[/URL]
Albo uporządkować ten wątek, albo przenieść się na następny. Kto to wszystko będzie podnosił :shake:
No to podnosimy wąteczek i szukamy domków dla ślicznych psinek z Osięcinek :Dog_run:
Szukamy domku dla pięknej suni :eviltong::eviltong::eviltong:
:Dog_run:
Dianka jest śliczną miziastą sunią kochającą swego człeka.:iloveyou:
Pokochaj ją i daj jej domek :iloveyou:
:Dog_run::Dog_run:
Miśka zajrzyj tutaj :[url]http://www.dogomania.pl/forum/f97/dam-domek-mlodemu-nieduzemu-rasowemu-psiakowi-130389/[/url]
Dziewczyna z Częstochowy chce przygarnąć psa. Może coś utargujesz?
A to inna sprawa, że mam nowy telefon i go nie odbieram bo nie słyszę :evil_lol:
Jak bedziesz w moim wieku to to zrozumiesz:diabloti::diabloti::diabloti: