Jump to content
Dogomania

Saphira

Members
  • Posts

    4589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saphira

  1. [IMG]http://lh5.ggpht.com/_oAeK0DYoAA0/SagN6YxvGwI/AAAAAAAAMLo/Aaqo9ols9WE/s800/chiens_2-[/IMG] I jemy śniadanko:loveu::loveu::loveu:
  2. [IMG]http://lh5.ggpht.com/_oAeK0DYoAA0/SagN6YxvGwI/AAAAAAAAMLo/Aaqo9ols9WE/s800/chiens_2-[/IMG] No to śniadanko :loveu::loveu::loveu:
  3. Witam wszystkich na wątku Dianki:loveu::loveu::loveu:
  4. No i nie obsikuje krzewów w ogródku :cool3: Dzięki czemu można pogodzić piękne iglaki z posiadaniem piesy:cool3:
  5. [quote name='xmartix']a można podsumowanie jakie ogłoszenia ma a jakie nie ma? w pierwszym poście jakby było to będzie bardziej widoczne;)[/quote] To musimy poczekać na Paulinę bo ona zakładała wątek:cool3:
  6. Ja kończę dzisiaj zaglądanie gdziekolwiek. Wzieło mnie jakies grypsko:shake: Może rano będzie lepiej:cool3:
  7. Problem w tym, że oni mnie nie znają. Jakaś fujara z działu ogłoszeń mój nr telefonu zamiast do ogłoszenia Dianki dała do ogłoszeń typu :"szukam partnera":diabloti::evil_lol: Zainteresowanie spore:evil_lol::diabloti:
  8. Problem w tym, że ostatnio dzwonią do mnie panowie, którzy nie są zainteresowani Dianką tylko mną:evil_lol::diabloti:a ja nieadopcyjna jestem:evil_lol::diabloti: To już wolę wąteczek podnosić:diabloti::evil_lol:
  9. Superowo :cool2::thumbs::Rose::ghost_2::sweetCyb::angel::laugh2_2::ylsuper::laola::cunao:
  10. A może pomozecie poochać moja Dinkę bo też domku sie nie moze bidula doczekać:shake: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/wieziona-glodzona-bita-teraz-szuka-spokojnego-domu-122052/[/URL]
  11. Dzięki stokrotne:B-fly::B-fly::B-fly:
  12. Czy mozecie pomóc pohopać moją Dinkę bo jestem na wątku sama : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/wieziona-glodzona-bita-teraz-szuka-spokojnego-domu-122052/[/URL]
  13. Dziewczyny ! Pomóżcie pohopać moją Dianke bo juz nikt do niej nie zagląda:placz: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/wieziona-glodzona-bita-teraz-szuka-spokojnego-domu-122052/[/URL]
  14. [quote name='Erazm']nie zapominac o ochaniu:mad:[/quote] Pamiętamy:eviltong::eviltong::eviltong:
  15. Czy psinka wstała ?:eviltong::eviltong::eviltong:
  16. No to Dianka w górę. Chyba zostałam tu sama:crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  17. [IMG]http://lh5.ggpht.com/psia.szajka/SN1Vd_AsH9I/AAAAAAAAJds/o1DR_iTNkrk/s800/ma%C5%82a%20ksenia.jpg[/IMG] Śliczny pychol :eviltong::eviltong::eviltong:
  18. Wspomóżcie grosikiem osięcińskie bidy:modla::modla::modla:
  19. Śliczne dziewczynki szukają domku:loveu::loveu::loveu:
  20. No to i Żabkę dźwigamy:multi::multi::multi:
  21. A Dianeczka coraz bardziej ufna się robi:loveu:
  22. No to i ja z rana dźwignę malutką:cool3:
  23. [IMG]http://www.ekartki.pl/cards_files/12/12501_wielkanoc2.JPG[/IMG]
×
×
  • Create New...