Jump to content
Dogomania

Saphira

Members
  • Posts

    4589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saphira

  1. No to wstajemy:loveu::loveu::loveu:
  2. Są tekściarze na dogo. :lol:Wystarczy poprosić:lol:
  3. Najgorzej jak psiaki wracają z nieudanej adopcji:shake::shake::shake:
  4. W tej sytuacji można dać, ale niestety chociaż na tydzień trzeba psa uwiązać. Musi przywyknąć do miejsca, inaczej może znowu nawiać.
  5. [quote name='Agata69']Przepraszam za nieobecność na watku, ale jestem chora i leżę w łóżku. Inka i Max pojechali do domku. Reszta szczeniaków musi przetrwać tę noc a jutro po dwa idą do DT. Marcyha jak wróci napisze pewnie więcej.[/quote] :B-fly::B-fly::B-fly:No to zdrowiej nam !
  6. Szkoda, że tak się stało:shake:Zobacz do Inki w moim podpisie. Tam mamy 11 szczeniaków. Inka z jednym jedzie do krakowa,kilka jest w rezerwacji, ale i tak zostaje 6 do adopcji. A do Włoclawka z Torunia 45 minut.....
  7. Ja też wsparłam psiuny grosikiem:lol:
  8. Barbie to chyba była w krakowie ?
  9. No znowu mam chwilkę. To co mnie najbardziej zastanowiło w rozmowie z Panią to to, że ona się boi czy bedzie psinka zostawala sama w domu kiedy oni wyjdą do pracy? To jest kilka godzin. Co o tym sądzicie? Ona chce szczeniaka, ale ja myślę, ze w takim przypadku sprawdza sie lepiej pies dwuletni. Zeby sie nie zniechęciła później jak coś mała nabroji. Co innego deklaracje wstępne a co innego reality szoł po powrocie do domu.
  10. [quote name='albiemu']Rozmawiałam z nią, uprzedzałam o odległości, kosztach transportu. Mówiłam że staramy się organizować transporty łączone jeśli są to duże odległości. Powiedziała, że może wyjechać na część trasy, ewentualnie dołozyć sie do transportu. Mówiłam bo to ważne aby ludzie mieli świadomość jak to wygląda z naszej strony, szczególnie osób które w transporcie pomagają. Wczoraj wysłała mi smsa, że nie wiedziała, że w Toruniu ma schronisko. Poprosiłam o ostateczną decyzję, odpowiedziała, że chce Halcię. Saphira napisz mi proszę, czy udało się ustalić mniej więcej czas Waszego spotkania, czy nie? Czy weźmie Halcię czy psiaka z Toruńskiego schronsika, ważne że jakaś bieda będzie miała dom.[/quote] Ona chciała umówic sie na sobotę bo w piątek ma impreze w domu. Zadzwonie do niej jeszcze. w tej chwili nie mam czasu pisać.
  11. Dzwoniło pare osób, ale co z tego. Diance przydałaby sie taka pani jaką Nona znalazła w Toruniu dla tej jamnisiowatej suni od Pati i Pixi.
  12. Czy ta sunia co uciekła w Jarosławiu wróciła ?
  13. Wchodzisz na inne wątki i prosisz o pomoc na swoim;)
  14. Nie wiem, ale z tego co powiedziała to w najgorszym razie weźmie psa ze schroniska w Toruniu. Z rozmowy wynikało, że nie była zorientowana w odległości.
  15. Wczoraj dzwoniłam do tej osoby z Torunia w sprawie Halci. Ona nie zdawała sobie sprawy z tego, że sunia tak daleko:crazyeye: Jest nadal zdecydowana, ale trzeba bedzie pewnikiem psa dowieźć a nie wiem czy jest taka możliwość. To jednak strasznie daleko.
  16. A co to za program w TV i gdzie na niego głosować ?
  17. A zrób mu zdjątko w tym szlafloczku:diabloti::evil_lol:i załóż kokardkę:diabloti::evil_lol:
  18. Pozdrawiam Kielce:loveu: Widzę, ze Ewelinka niezmordowanie wstawia nowe psiuny:loveu:
  19. Dziewczyny ! Gdzie znajdę coś niecoś o tej Halci co ma iść do adopcji w Toruniu;)
  20. Zauważyłyście, że dogo jest seksistowskie. :angryy: Wszędzie przy cytatach jest "napisał" zamiast napisała:angryy:
  21. Żaby to teraz gody przechodzą i mają masę zajęcia w stawach, jeziorach i innych kałużach:diabloti::evil_lol:
  22. [quote name='albiemu'] Szpilka .. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images44.fotosik.pl/96/c6ca752fc825e840.jpg[/IMG][/URL] Jak widzicie Szpilka tuliła, tuliła i chyba wytuliła :) Do sprawdzenia jest domek w Toruniu dla suczki Halci, tak więc szukamy kogoś z tego miasta, oby się udało. Szpilka proszę jak możesz prowadź dalej tą sprawę, informuj co i jak :) DZIĘKI![/quote] Jeżeli chodzi o Toruń to znam dwie wolontariuszki bardzo zaangażowane: Anię , która zajmuje się starym Misiaczkiem i Estote, która ustawicznie ma psy na tymczasach i sprawdza domki. Bez problemu mogę sie z nimi skontaktować. Ewentualnie moge sprawdzić domek bo to ode mnie 30 km. Szkoda, ze tak późno to wyszło bo mogłam wziąźć sunię z sobą. Estote znajdziecie na wątku diany z mojego podpisu, a Anię / Anulę/ na wątku Misia [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/torun-10-letni-niezwykle-lagodny-misio-pilnie-poszukuje-domu-stalego-104711/[/URL] Frytka po sterylce. Teraz odpoczywa.
  23. [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/14/37db0af9.jpg[/IMG] Moje dziecię porwało mi Frytkę;)
×
×
  • Create New...