-
Posts
4589 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saphira
-
No to wstajemy:loveu::loveu::loveu:
-
Ksenia -Dzidzia czyli maluch z niebieskim oczkiem...ma juz dom!
Saphira replied to gagata's topic in Już w nowym domu
Są tekściarze na dogo. :lol:Wystarczy poprosić:lol: -
Najgorzej jak psiaki wracają z nieudanej adopcji:shake::shake::shake:
-
Szkoda, że tak się stało:shake:Zobacz do Inki w moim podpisie. Tam mamy 11 szczeniaków. Inka z jednym jedzie do krakowa,kilka jest w rezerwacji, ale i tak zostaje 6 do adopcji. A do Włoclawka z Torunia 45 minut.....
-
Bidy z Osiecin. Nadal potrzebna pomoc dla ponad 10 głodnych psów.
Saphira replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Ja też wsparłam psiuny grosikiem:lol: -
Barbie to chyba była w krakowie ?
-
No znowu mam chwilkę. To co mnie najbardziej zastanowiło w rozmowie z Panią to to, że ona się boi czy bedzie psinka zostawala sama w domu kiedy oni wyjdą do pracy? To jest kilka godzin. Co o tym sądzicie? Ona chce szczeniaka, ale ja myślę, ze w takim przypadku sprawdza sie lepiej pies dwuletni. Zeby sie nie zniechęciła później jak coś mała nabroji. Co innego deklaracje wstępne a co innego reality szoł po powrocie do domu.
-
[quote name='albiemu']Rozmawiałam z nią, uprzedzałam o odległości, kosztach transportu. Mówiłam że staramy się organizować transporty łączone jeśli są to duże odległości. Powiedziała, że może wyjechać na część trasy, ewentualnie dołozyć sie do transportu. Mówiłam bo to ważne aby ludzie mieli świadomość jak to wygląda z naszej strony, szczególnie osób które w transporcie pomagają. Wczoraj wysłała mi smsa, że nie wiedziała, że w Toruniu ma schronisko. Poprosiłam o ostateczną decyzję, odpowiedziała, że chce Halcię. Saphira napisz mi proszę, czy udało się ustalić mniej więcej czas Waszego spotkania, czy nie? Czy weźmie Halcię czy psiaka z Toruńskiego schronsika, ważne że jakaś bieda będzie miała dom.[/quote] Ona chciała umówic sie na sobotę bo w piątek ma impreze w domu. Zadzwonie do niej jeszcze. w tej chwili nie mam czasu pisać.
-
smutna historia o pięknym zakończeniu. Diana ma domek :)
Saphira replied to estote's topic in Już w nowym domu
Dzwoniło pare osób, ale co z tego. Diance przydałaby sie taka pani jaką Nona znalazła w Toruniu dla tej jamnisiowatej suni od Pati i Pixi. -
Bidy z Osiecin. Nadal potrzebna pomoc dla ponad 10 głodnych psów.
Saphira replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Wchodzisz na inne wątki i prosisz o pomoc na swoim;) -
Nie wiem, ale z tego co powiedziała to w najgorszym razie weźmie psa ze schroniska w Toruniu. Z rozmowy wynikało, że nie była zorientowana w odległości.
-
Wczoraj dzwoniłam do tej osoby z Torunia w sprawie Halci. Ona nie zdawała sobie sprawy z tego, że sunia tak daleko:crazyeye: Jest nadal zdecydowana, ale trzeba bedzie pewnikiem psa dowieźć a nie wiem czy jest taka możliwość. To jednak strasznie daleko.
-
Pozdrawiam Kielce:loveu: Widzę, ze Ewelinka niezmordowanie wstawia nowe psiuny:loveu:
-
Dziewczyny ! Gdzie znajdę coś niecoś o tej Halci co ma iść do adopcji w Toruniu;)
-
Diana- szalone serce odnalazło szczęście w Niemczech!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
Żaby to teraz gody przechodzą i mają masę zajęcia w stawach, jeziorach i innych kałużach:diabloti::evil_lol: -
[quote name='albiemu'] Szpilka .. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images44.fotosik.pl/96/c6ca752fc825e840.jpg[/IMG][/URL] Jak widzicie Szpilka tuliła, tuliła i chyba wytuliła :) Do sprawdzenia jest domek w Toruniu dla suczki Halci, tak więc szukamy kogoś z tego miasta, oby się udało. Szpilka proszę jak możesz prowadź dalej tą sprawę, informuj co i jak :) DZIĘKI![/quote] Jeżeli chodzi o Toruń to znam dwie wolontariuszki bardzo zaangażowane: Anię , która zajmuje się starym Misiaczkiem i Estote, która ustawicznie ma psy na tymczasach i sprawdza domki. Bez problemu mogę sie z nimi skontaktować. Ewentualnie moge sprawdzić domek bo to ode mnie 30 km. Szkoda, ze tak późno to wyszło bo mogłam wziąźć sunię z sobą. Estote znajdziecie na wątku diany z mojego podpisu, a Anię / Anulę/ na wątku Misia [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/torun-10-letni-niezwykle-lagodny-misio-pilnie-poszukuje-domu-stalego-104711/[/URL] Frytka po sterylce. Teraz odpoczywa.