Jump to content
Dogomania

Saphira

Members
  • Posts

    4589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saphira

  1. [IMG]http://www.ekartki.pl/cards_files/12/12589_easter_bunny_sitting_on_egg_hg_wht.gif[/IMG]
  2. [IMG]http://www.ekartki.pl/cards_files/23/23889__kroliczki_male.jpg[/IMG]
  3. [IMG]http://www.ekartki.pl/cards_files/23/23889__kroliczki_male.jpg[/IMG]
  4. [IMG]http://www.ekartki.pl/cards_files/12/12501_wielkanoc2.JPG[/IMG]
  5. [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img231.imageshack.us/img231/2311/monia2sr3.jpg[/IMG][/URL] Monia szuka domku !
  6. [IMG]http://www.ekartki.pl/cards_files/23/23893_cacy%20cacy.jpg[/IMG]
  7. [IMG]http://www.ekartki.pl/cards_files/12/12501_wielkanoc2.JPG[/IMG]
  8. Jaka szkoda, że się nie rzuciła, z tego balkonu oczywiście:diabloti::evil_lol:
  9. Frycia wróciła godzinkę temu od Pani wet. Miała wyciagane szwy i zapragnęła zemsty na wetowej:shake: Ogólnie każdego złodzieja do domu wpuści i zaliże. Jeszcze jeden darmozjad i obibok w domu:diabloti::evil_lol:
  10. [IMG]http://www.ekartki.pl/cards_files/22/22789_18114.jpg[/IMG] To Dziewczyny dla Was na Wielkanoc wraz z najlepszymi życzeniami.
  11. Pełnej michy na Święta dla psiaków z Osięcin [IMG]http://lh5.ggpht.com/_oAeK0DYoAA0/SagN6YxvGwI/AAAAAAAAMLo/Aaqo9ols9WE/s800/chiens_2-67.gif[/IMG]
  12. [IMG]http://lh3.ggpht.com/_1nL754Im4ic/Sd0HXgWnJpI/AAAAAAAAAms/BVqqrnFxKqY/s128/hektor.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_1nL754Im4ic/Sd0HWPAPKEI/AAAAAAAAAmk/2eGJ5oTLV2I/s128/hektor5.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_1nL754Im4ic/Sd0HS-djlaI/AAAAAAAAAmM/rxc1ajBbEco/s128/hektor2.jpg[/IMG] Piękny :loveu::loveu::loveu:
  13. [quote name='Agata69']Mamy kolejne szczenie przywiezione z interwencji - 4 miesięczny biały mix owczarka. Chyba sie pójde powiesić....[/quote] Nie rób tego bo mu będzie przykro, że to przez niego:shake: Całe życie z takim obciążeniem:shake:wolontariuszka na mój widok popełniła samobójstwo:placz:
  14. Jaka śliczność:loveu::loveu::loveu:
  15. Które są konkretnie do adopcji ? Ja zamieścilam wszystkie tak jak podała Agata?
  16. Wstawiłam szczeniaczki na swój profil nk. Niech se popatrzą:loveu::loveu::loveu:
  17. Dianka dziękuję za allegro i ogloszonka:loveu::B-fly::B-fly::B-fly:
  18. No to hopamy! Jak długo jeszcze?
  19. Pani z Torunia ma już szczeniaka półrocznego. Dzisiaj jej chłopak wyciągnął maleńką sunie od jakiegoś gbura ze stodoły. Sunia jest zabiedzona. Dałam jej namiary do dobrego weta w Toruniu. Myślę, że da sobie radę:loveu::loveu::loveu:
  20. Diana potrzebuje Pani prowadzącej stabilny tryb życia, zrównoważonej i pogodnej. Były propozycje dla Dianki, ale do domku na wsi z 5-ciorgiem dzieci ona się nie nadaje. Wspaniały dom znalazła swego czasu Nona w Toruniu na Wrzosach. Szkoda, że nie dla Dianki:shake: U mnie jest jej jako tako, ale obecnie mam 6 psów, które pod każdym względem potrafią ją zdominować. Stadko jak widzicie całkiem sporawe:lol:Chcialam wczoraj parę fotek porobić, ale jak zwykle przy zmianie pogody poległam na głowę:shake::shake::shake:
  21. Domyślam się, że Estote w Toruniu nie będzie się nudzić:evil_lol:
  22. No to skaczemy:multi::multi::multi:
  23. Dianka wstała:loveu::loveu::loveu:
×
×
  • Create New...