Jump to content
Dogomania

Saphira

Members
  • Posts

    4589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saphira

  1. przelałam grosik na smutasa. Nic wiecej nie mogę zrobić:placz: Nie mam miejsca na siódmego psa:placz: Ratujemy jeszcze konika. Zostało mu 7 dni.....
  2. To gdzie on w końcu mieszka? W Częstochowie czy w Rzeszowie:cool3: Chyba się pogubiłam:shake:
  3. To co w Orzeszkach było najlepsze to wolontariat. Szkoda, że się posypało:shake::shake::shake:
  4. To już taki jej los. Starawa sunia z problemami socjalizacyjnymi i adopcja to raczej w parze nie idą razem:shake:
  5. I co tam nasz Mikser znów zmiksował:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  6. [quote name='feliksik']dałam jużogłoszenie na spanielach, ale jeszcze tu wkleję: Miejscowość: [B]Mikoszewo[/B] Województwo: [B]Pomorskie[/B] przyjme pod swój dach pieska cocer spanielka nie musi byc szczeniaczek.ważne aby lubił dzieci, mam synka 1, 5 roczku | [IMG]http://www.mojpupil.pl/images/ikony/telefon.gif[/IMG] 0552610177 | [IMG]http://www.mojpupil.pl/images/ikony/gg.gif[/IMG] 11280721 Może da się zorganizuje dowóz, jeżeli Pani by odpowadała ta piękność,. bo warunek spełnia - musi lubieć dzieci. Kontaktujcie się bezpośrednio z podanym numerem, nie znam sprawy tylko wyszukałam ogłoszenie, a nóż się uda[/quote] Mikoszewo to piekna miejscowość nad morzem przy samym ujściu Wisły. Tam jest cudnie:loveu::loveu::loveu:
  7. Wpłaciłam na ten m-c 100 na konto fundacji z dopiskiem na psy krzyczkowe. Mam nadzieję, ze choc ciupinkę pomogę.
  8. Mieszkamy w barbarzyńskim kraju gdzie ludzi zatrudnia sie wg klucza przynależności do układu a nie wg kompetencji. Tylu bezrobotnych mlodych ludzi po zootechnice bez pracy a takie stare matoly rządzą:angryy:
  9. Jej moze chodziło o te powyrzucane w lesie szczeniaki. Ja też zrozumiałam, że w lesie jest pełno małych powyrzucanych szczeniaków:placz::placz::placz:
  10. Co ona biedna złego zrobiła :placz::placz::placz:Była taka cudna:placz::placz::placz:
  11. Same super wiadomości:multi::multi::multi::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:
  12. Wszyscy tak mamy, albo jeszcze gorzej:shake::shake::shake:
  13. [IMG]http://img103.imageshack.us/img103/6890/pitkowepopoudnie1007200.jpg[/IMG] Zawsze marzyłam o takiej kolorowej kociczce, ale u mnie zostałaby zapewne pożarta:shake::shake::shake:
  14. [quote name='weronika1']Co to dogo zamarło, wszyscy pouciekali na wczasy?:lol:[/quote] Ja myślę, że coraz więcej osób myśli jak Żaba:cool3: Pomagać tak, ale szkoda czasu czytać głupie pyskowki na wątkach:cool3:
  15. Nawet jakby zapłacili całą pensję to wymieniliby go na nowy model. To kwestia charakteru a nie pieniędzy. Trzeba w końcu zaimponować znajomym:angryy::angryy::angryy:
  16. No to pobiegamy:ghost_2::ghost_2::ghost_2:
  17. Weź mu kumpla ze schroniska:diabloti::evil_lol:
  18. No to witamy z rana :cool3::cool3::cool3: Was też tak łeb dzisiaj boli:shake::shake::shake:
  19. Sylwia 1 co u was slychać ? Działacie jeszcze ? co u Pani W i Burysiatka ?
  20. I tylko jednego psiuna zaprosili:mad:
  21. O allegro trza pisac do Isadora7. Ona uwielbia robic allegra:loveu::loveu::loveu:
×
×
  • Create New...