Jump to content
Dogomania

Saphira

Members
  • Posts

    4589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saphira

  1. Będę się starała, ale dzisiaj mam dość i idę do wyra;)
  2. Wszystko robi wrażenie....ile tam się zmieniło:crazyeye:
  3. Widziałam, że na wątku Czarusia bardzo zaangażowała się Pajunia. Ona ma założony na dogo wątek swojej fundacji. Nie wiem czy wam to coś pomoże, ale podaję link : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1153/nasza-fundacja-przytulisko-pusia-129214/[/URL]
  4. Ano stara zrzędliwa baba ze mnie:diabloti::evil_lol:
  5. Mikoś był wczoraj u Pana doktora. Niestety nie zstąpiły mu jaderka i Mikos jest tzw. wnetrem pachwinowym. Niedlugo kastracja;)
  6. Misiu ! Jak widzę, że matka dzwoni to nie odbieram. Jak mi leb na....rdala to biore nurofen i idę spać. Kabel trza kłaść wysoko coby nie ściągnął;)
  7. A kto sponsorował imprezkę? Co po niektórzy to i na czterech łapach się nie utrzymali:evil_lol::evil_lol::evil_lol:Całkowita demoralizacja:shake::shake::shake:
  8. Ale strasznie strachliwa:shake::shake::shake:
  9. [IMG]http://s2.fothost.pl/upload/09/32/675df2b7.jpg[/IMG]
  10. [IMG]http://s2.fothost.pl/upload/09/32/db6e4a81.jpg[/IMG] [IMG]http://s2.fothost.pl/upload/09/32/918b6d2e.jpg[/IMG] [IMG]http://s2.fothost.pl/upload/09/32/0bd56c38.jpg[/IMG]
  11. Ciężko się jej robi zdjęcia. Jak widzi aparat to w nogi:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  12. [IMG]http://s2.fothost.pl/upload/09/32/89cd184a.jpg[/IMG] [IMG]http://s2.fothost.pl/upload/09/32/75e5c22c.jpg[/IMG] [IMG]http://s2.fothost.pl/upload/09/32/e981dd1e.jpg[/IMG] [IMG]http://s2.fothost.pl/upload/09/32/6a79f393.jpg[/IMG] [IMG]http://s2.fothost.pl/upload/09/32/98c676ba.jpg[/IMG]
  13. [IMG]http://s2.fothost.pl/upload/09/32/bbb7a528.jpg[/IMG] [IMG]http://s2.fothost.pl/upload/09/32/9aea38ad.jpg[/IMG] [IMG]http://s2.fothost.pl/upload/09/32/db6e4a81.jpg[/IMG] [IMG]http://s2.fothost.pl/upload/09/32/4578c910.jpg[/IMG] [IMG]http://s2.fothost.pl/upload/09/32/6ce1f4db.jpg[/IMG]
  14. [IMG]http://s2.fothost.pl/upload/09/32/bbb7a528.jpg[/IMG] [IMG]http://s2.fothost.pl/upload/09/32/9aea38ad.jpg[/IMG] [IMG]http://s2.fothost.pl/upload/09/32/db6e4a81.jpg[/IMG] [IMG]http://s2.fothost.pl/upload/09/32/4578c910.jpg[/IMG] [IMG]http://s2.fothost.pl/upload/09/32/6ce1f4db.jpg[/IMG]
  15. A ja też mogę mieć takie zdjęcie? Proszę:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  16. A może Jamor dałby przeszczepić skórę Piracikowi ze swoich pośladków:evil_lol::diabloti:
  17. Miśka a to z Twojego rodzinnego miasta: [quote name='__Lara'][SIZE=3][COLOR=red][B]RATUNKU!!! POMOCY!!! ALARM!!! PILNE!!![/B][/COLOR][/SIZE] Pod Częstochową została znaleziona[B] UBOJNIA bernardynów,podhalanów,coli...[/B]psy były przerabiane na smalec!!! Znaleziono trupy,kosci...zywe szczeniaki,ponad 10 bernardynów,podhalany,coli...drobne pieski!!!! Mosii bierze kilka psów,szczeniaki.... [B]PILNIE potrzebna domków tymczasowych dla 2 bernardynów oraz 2 podhalanów(suni i psa!)...[/B] Dzisiaj jeszcze zostanie założony watek!!![/quote]
  18. Cieszę się bardzo, choć przyznam, że kalectwo na zdjęciu mnie przeraziło.
  19. [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/2391/1000370i.jpg[/IMG] A to słodkie ciacho Bezunia w nowym domku:loveu::loveu::loveu: Pipi! Wysyłałam 50 zł. Czy doszło?
  20. W niedzielę byłam nad morzem:loveu: i wiecie co widziałam?:loveu: Psa bez tylnej nogi zaganiającego swemu Panu krowy:evil_lol: Nie miał żadnych problemów z poruszaniem. To tylko kwestia wprawy. Zobaczycie co będzie wyprawiał Piracik jak dojdzie do zdrowia:diabloti::evil_lol: Zdrowiej psineczko:eviltong::eviltong::eviltong:
  21. A patrzyłaś dobrze po Orzechowcach? Moze tam jeszcze śpią w krzotynach:diabloti::evil_lol:Na Woodstock to chyba nie pojechały:diabloti::evil_lol:
  22. [IMG]http://img300.imageshack.us/img300/701/nesca8.jpg[/IMG] Tu ma loczki i przecudnie uśmiechniętą buzię:loveu::loveu::loveu:
  23. [quote name='majuska']No właśnie, właśnie, co to się tam w końcu działo w tą sobotę, ciekawi jesteśmy, szybciutko pisać...:mad:[/quote] One po tej sobocie jeszcze do siebie nie doszły:diabloti::evil_lol:Cały czas jakiś alka prim piją:diabloti::evil_lol:
  24. Pewnie, że wiedziałaś:diabloti:Dlatego go wziełaś:diabloti:Ja też tak zrobiłam z Dianką:diabloti:Nadal wmawiam rodzinie, ze to tymczas:evil_lol:
×
×
  • Create New...