-
Posts
4589 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saphira
-
Mikoś szczeniak wyrzucony z balkonu ... MA DOM
Saphira replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Będę się starała, ale dzisiaj mam dość i idę do wyra;) -
Wszystko robi wrażenie....ile tam się zmieniło:crazyeye:
-
Itulec pojechal...Diuna i reszta pochlipuje..powodzenia malutki
Saphira replied to Erazm's topic in Już w nowym domu
Widziałam, że na wątku Czarusia bardzo zaangażowała się Pajunia. Ona ma założony na dogo wątek swojej fundacji. Nie wiem czy wam to coś pomoże, ale podaję link : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1153/nasza-fundacja-przytulisko-pusia-129214/[/URL] -
Mikoś szczeniak wyrzucony z balkonu ... MA DOM
Saphira replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Ano stara zrzędliwa baba ze mnie:diabloti::evil_lol: -
Mikoś szczeniak wyrzucony z balkonu ... MA DOM
Saphira replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Mikoś był wczoraj u Pana doktora. Niestety nie zstąpiły mu jaderka i Mikos jest tzw. wnetrem pachwinowym. Niedlugo kastracja;) -
Mikser- szalony kudłacz pełen miłosci- MA DOM U MIŚKI84:)
Saphira replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
Misiu ! Jak widzę, że matka dzwoni to nie odbieram. Jak mi leb na....rdala to biore nurofen i idę spać. Kabel trza kłaść wysoko coby nie ściągnął;) -
smutna historia o pięknym zakończeniu. Diana ma domek :)
Saphira replied to estote's topic in Już w nowym domu
Ale strasznie strachliwa:shake::shake::shake: -
smutna historia o pięknym zakończeniu. Diana ma domek :)
Saphira replied to estote's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://s2.fothost.pl/upload/09/32/675df2b7.jpg[/IMG] -
[IMG]http://s2.fothost.pl/upload/09/32/db6e4a81.jpg[/IMG] [IMG]http://s2.fothost.pl/upload/09/32/918b6d2e.jpg[/IMG] [IMG]http://s2.fothost.pl/upload/09/32/0bd56c38.jpg[/IMG]
-
smutna historia o pięknym zakończeniu. Diana ma domek :)
Saphira replied to estote's topic in Już w nowym domu
Ciężko się jej robi zdjęcia. Jak widzi aparat to w nogi:evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
smutna historia o pięknym zakończeniu. Diana ma domek :)
Saphira replied to estote's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://s2.fothost.pl/upload/09/32/89cd184a.jpg[/IMG] [IMG]http://s2.fothost.pl/upload/09/32/75e5c22c.jpg[/IMG] [IMG]http://s2.fothost.pl/upload/09/32/e981dd1e.jpg[/IMG] [IMG]http://s2.fothost.pl/upload/09/32/6a79f393.jpg[/IMG] [IMG]http://s2.fothost.pl/upload/09/32/98c676ba.jpg[/IMG] -
Mikoś szczeniak wyrzucony z balkonu ... MA DOM
Saphira replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://s2.fothost.pl/upload/09/32/bbb7a528.jpg[/IMG] [IMG]http://s2.fothost.pl/upload/09/32/9aea38ad.jpg[/IMG] [IMG]http://s2.fothost.pl/upload/09/32/db6e4a81.jpg[/IMG] [IMG]http://s2.fothost.pl/upload/09/32/4578c910.jpg[/IMG] [IMG]http://s2.fothost.pl/upload/09/32/6ce1f4db.jpg[/IMG] -
Mikser- szalony kudłacz pełen miłosci- MA DOM U MIŚKI84:)
Saphira replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
A ja też mogę mieć takie zdjęcie? Proszę:evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Mikser- szalony kudłacz pełen miłosci- MA DOM U MIŚKI84:)
Saphira replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
Miśka a to z Twojego rodzinnego miasta: [quote name='__Lara'][SIZE=3][COLOR=red][B]RATUNKU!!! POMOCY!!! ALARM!!! PILNE!!![/B][/COLOR][/SIZE] Pod Częstochową została znaleziona[B] UBOJNIA bernardynów,podhalanów,coli...[/B]psy były przerabiane na smalec!!! Znaleziono trupy,kosci...zywe szczeniaki,ponad 10 bernardynów,podhalany,coli...drobne pieski!!!! Mosii bierze kilka psów,szczeniaki.... [B]PILNIE potrzebna domków tymczasowych dla 2 bernardynów oraz 2 podhalanów(suni i psa!)...[/B] Dzisiaj jeszcze zostanie założony watek!!![/quote] -
Itulec pojechal...Diuna i reszta pochlipuje..powodzenia malutki
Saphira replied to Erazm's topic in Już w nowym domu
Cieszę się bardzo, choć przyznam, że kalectwo na zdjęciu mnie przeraziło. -
W niedzielę byłam nad morzem:loveu: i wiecie co widziałam?:loveu: Psa bez tylnej nogi zaganiającego swemu Panu krowy:evil_lol: Nie miał żadnych problemów z poruszaniem. To tylko kwestia wprawy. Zobaczycie co będzie wyprawiał Piracik jak dojdzie do zdrowia:diabloti::evil_lol: Zdrowiej psineczko:eviltong::eviltong::eviltong:
-
A patrzyłaś dobrze po Orzechowcach? Moze tam jeszcze śpią w krzotynach:diabloti::evil_lol:Na Woodstock to chyba nie pojechały:diabloti::evil_lol:
-
SPANIELKA NESCA - czeladowe cudo JUŻ W SWOIM DOMKU!!! :-)
Saphira replied to Murka's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img300.imageshack.us/img300/701/nesca8.jpg[/IMG] Tu ma loczki i przecudnie uśmiechniętą buzię:loveu::loveu::loveu: -
[quote name='majuska']No właśnie, właśnie, co to się tam w końcu działo w tą sobotę, ciekawi jesteśmy, szybciutko pisać...:mad:[/quote] One po tej sobocie jeszcze do siebie nie doszły:diabloti::evil_lol:Cały czas jakiś alka prim piją:diabloti::evil_lol: