Jump to content
Dogomania

Saphira

Members
  • Posts

    4589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saphira

  1. Pamietamy o Funi, miziamy po brzusiu i podnosimy wąteczek:lol::lol::lol:
  2. A Dianka ani myśli zmienić lokal:diabloti::evil_lol:
  3. A czy ktoś Co mówił, że DT najczęściej zostaje DS:evil_lol::diabloti: Moja Dinka tak kombinuje:diabloti::evil_lol:
  4. Jakie te Romowe psiuny piękne:loveu::loveu::loveu:
  5. Nie jest tak źl., Dianka uwielbia płatki owsiane na mleku z siemieniem lnianym. to jest najlepszy lek na nieżyty żołądkowo jelitowe:lol::lol::lol:
  6. [quote name='chita']Soema nie dawno pisala o nowym hoteliku ale nie pamietam gdzie to bylo:roll::oops: jak sie doszukam to dam znac. edit: juz znalazlam sprawdz prosze tutaj: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1006/hotelik-dla-malych-duzych-psiakow-serock-kolo-warszawy-139120/#post12406453[/URL][/quote] Napisałam na wątku. niech eliza sprawdzi:lol:
  7. Dziewczyny ! Może macie namiery na tanie, wolne miejsca w hotelikach . W Jędrzejowie też tragedia : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/jedrzejow-swietokrzyskie-27-psow-czeka-eksmisja-schron-w-dyminach-106655/[/URL]
  8. Właśnie gotuję owsiankę z siemieniem lnianym dla naszej Dinki. Ona ma słaby żołądeczek tak samo jak Amiś. Efekty fatalnego zywienia od szczeniaka:shake:
  9. [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img99.imageshack.us/img99/3861/cimg1687ph6.jpg[/IMG][/URL] Bureczku ! Do domku !
  10. [quote name='paros']Tak mi sie wydawało, że to lewe biodro :-( A czy dr nie daje zniżki dla psów bezdomnych ..... psów uratowanych z Krzyczek?? :cool3:[/quote] Z tego co wiem rewelacyjny wet od operacji stawów jest w Grudziadzu. Praktyka w Stanach - ponoc najlepszy w Polsce. Ostatnio było o nim głosno jak operował jakiegos psiego emeryta z służb ratunkowych. Nie znam nazwiska, ale moge sie dowiedzieć.
  11. [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/1073.gif[/IMG]
  12. Mnie też przeraża trzymanie tych biedaków w komórce. Tym bardziej , że nie ma żadnego powodu poza wiejską mentalnoscia żeby tak postepować. Biedny Buryś pewnie nie lubi pijakow i dlatego faceta ugryzł. Ma złe skojarzenia.
  13. A ja myślałam, że psiaki z Krzyczek juz dawno dupki w domkach grzeją:shake:
  14. [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/16/16_2_102.gif[/IMG]
  15. U Sahirki na porządku dziennym jest karmienie psów kiełbachą:evil_lol::diabloti:
  16. A Dianka dzisiaj obżarła się kiełbachą:eviltong::eviltong::eviltong:
  17. [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/11/11_5_15.gif[/IMG] A u żabki żadnej ochającej ciotki:shake::shake::shake:
  18. Są wątki psiaków np. Lipi, a oni mają swoje forum [URL="http://www.afn.pl"]www.afn.pl[/URL].
  19. Z tego schronu jest mój Mikoś i Klara. Miałam też jeszcze jedną sunie , ale mi zaraz na drugi dzien po adopcji nawiała.....To biedne schronisko i psy mają bardzo ciasne klatki.:-(
  20. A ja się od wczoraj martwie czy w schronisku w Ostródzie psiaki sie nie potopiły:shake:
  21. Znowu jestem sama:shake: [url=http://allegro.pl/item649185519_likwidacja_psiego_azylu_eksmisja_27_psow_pomocy.html]LIKWIDACJA psiego AZYLU - EKSMISJA 27 psów-POMOCY (649185519) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
  22. I co tam u dzidzi? Jest nadzieja? [url=http://allegro.pl/item649185519_likwidacja_psiego_azylu_eksmisja_27_psow_pomocy.html]LIKWIDACJA psiego AZYLU - EKSMISJA 27 psów-POMOCY (649185519) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
×
×
  • Create New...