Ja moim dzieciom odparzone pupcie smarowałam witaminą A+E tzw. capivit forte. Robiłam dziurkę w żelowej kapsułce, wyciskałam zawartość na palec i smarowałam. Goiło się jak na psie:loveu: Obie witaminy wplywaja pozytywnie na odnowę naskórka i błon śluzowych.